سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۹:۲۰Oct 2020 27

جدیدترین‌های «معاون برون مرزی»

تاکید معاون برون مرزی صداوسیما در دیدار با دست اندرکاران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی: همکاری مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و شبکه های برون مرزی صداوسیما در خدمت به اهداف جهان اسلام
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
صندلی ریاست سازمان صداوسیما پس از اتمام دوران هشت ساله سیدعزت الله ضرغامی، در این سال ها چندان هم محکم نبوده است. محمد سرافراز معاون برون مرزی ضرغامی که به عنوان جایگزین او معرفی شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رادیو روسی در ایران سابقه ای 75 ساله دارد. شبکه ای که از سال 1324 شروع به کار کرده است و در سال های اخیر همتای تلویزیونی خود را هم انتظار می کشید اما با اینکه پیمان جبلی معاون برون مرزی صداوسیما از عزم این معاونت برای راه اندازی یک شبکه تلویزیونی روسی هم خبر داده است اما عملیاتی شدن آن را منوط به ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صداوسیما وقاحت های رسانه ای در حمله به مقدسات و ادیان خصوصاً اسلام و پیامبرمان را نتیجه سوء استفاده دشمن از ضعف حضور رسانه های مستقل و خودی دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت شهدای پرس تی وی در افغانستان به همت دفتر نمایندگی برون مرزی سازمان صداوسیما در کابل، در مقر این نمایندگی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما چالش رسانه ملی را با فضای مجازی بد و نادرست ندانست و گفت: این چالش گاه می تواند باعث بروز خلاقیت شود و حتی مفاهیم ارتباطات را هم دستخئش تغییر کرده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صدا و سیما با اشاره توقف پخش ماهواره ای شبکه های برون مرزی به دلیل بدهی ارزی، گفت: با توجه به وعده دولت و مجلس، در آینده نزدیک بدهی ارزی این بخش پرداخت می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون برون مرزی رسانه ملی با حضور در کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس، بر ضرورت حمایت مجلس و دولت از شبکه های بین المللی نظام تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عصر سه شنبه میزبان پیمان جبلی، معاون برون مرزی، حسن گروسی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما پس از دیدار و گفتگو با اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: این نشست نقطه عطفی در پرداخت دغدغه مند مجلس به رسانه های برون مرزی است که ما باید از این حمایت برای پیشبرد اهداف شبکه های برون مرزی استفاده می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون برون مرزی سازمان صداوسیما بر فعالیت شبکه های برون مرزی این سازمان در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تأکید کرد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۵    
معاون برون مرزی صدا و سیما گفت: عادت کردیم با چنگ و دندان پیام انقلاب اسلامی را به مخاطبین برون مرزی برسانیم و از کشور دفاع بکنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۹    
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور معاون برون مرزی صدا و سیما، آغاز شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران، روزنامه فرهیختگان در شماره امروز خود مصاحبه ای داشته با پیمان جبلی، معاون برون مرزی صداوسیما که در ادامه می آید: مقابله با سیاه نمایی و بیان دستاوردها؛ دو هدف شبکه های برون مرز لطفا مختصری از ضرورت تشکیل شبکه های برون مرزی بگویید. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
برخی چهره ها و افراد ضمن هشدار درمورد قطع احتمالی پرس تی وی به خاطر نبود بودجه، این شبکه را بازوی دیپلماسی عمومی کشور خوانده اند، اما آیا این شبکه واقعا کارایی و تاثیرگذاری لازم را داشته است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صداوسیما به قطع شبکه های خارجی تلویزیون واکنش نشان داد و گفت: مسببان این مشکلات، بدانید که فقط سر صداوسیما را نمی برید بلکه به قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور هم لطمه می زنید، چرا لجبازی و چرا گروکشی؟
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : صداوسیما شاید سخت ترین دوران حیات خود را پشت سر می گذارد. از یکسو با مشکلات شدید مالی روبه رو است و از سویی ضریب نفوذ آن در میان مخاطبان به شدت پایین آمده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما گفت: آقایان باید بدانند که اگر بودجه ارزی صدا و سیما قطع شود ضرر اصلی را خودشان می کنند؛ چون ما مواضع دولت جمهوری اسلامی ایران را نمایندگی می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۱    
معاون برون مرزی رسانه ملی گفت: بودجه 14 شبکه تلویزیونی برون مرزی صدا و سیما، معادل یک سوم بودجه یک شبکه غیرحرفه ای معاند (VOA) فارسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری نقد و بررسی عملکرد رسانه های برون مرزی ، صبح چهارشنبه 18 تیر 1399 با حضور دکتر پیمان جبلی معاون برون مرزی سازمان صداوسیما، نادر طالب زاده کارشناس رسانه های انگلیسی زبان و مرضیه هاشمی کارشناس رسانه های انگلیسی زبان در دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد.
الف   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از تعطیلی شبکه الکوثر که به زبان عربی به پخش برنامه می پرداخت، معاون برون مرزی سازمان صداوسیما خبر از تعطیلی شبکه تلویزیونی سحر به زبان اردو و رادیو دری افغانستان داد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
چندی پیش پیمان جبلی معاون برون مرزی سازمان صداوسیما در گفت وگویی با فارس اعلام کرد که ما مشکل قطعی را در مورد بقیه شبکه های مان هم داریم و طی روزها و هفته های آینده شبکه های مهم ما مثل پرس تی وی، العالم و آی فیلم انگلیسی و عربی نیز از روی ماهواره حذف خواهند شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون برون مرزی رسانه ملی گفت: در حال حاضر شاهد قطع شدن شبکه ها یکی بعد از دیگری هستیم و صدایمان در دنیا در حال خاموش شدن است اما معمولا کسی که خود را به خواب زده نمی توان بیدارش کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۷    
فهیمه پناه آذر- روزنامه نگار بعد از 13سال از آغاز فعالیت شبکه پرس تی وی، پیمان جبلی، معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما خبر از تعطیلی این شبکه در کنار شبکه های العالم، ای فیلم انگلیسی و عربی داد؛ شبکه هایی که به گفته جبلی، به خاطر کمبود بودجه قرار است فعالیتی نداشته باشند ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پیمان جبلی معاون برون مرزی صداوسیما گفت در صورت عدم تامین بودجه موردنیاز، پخش شبکه های تلویزیونی مهم کشور نظیر پرس تی وی و العالم نیز طی چند هفته آتی متوقف می شود. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صدا و سیما اطلاع داد که مشکل قطعی در مورد شبکه ها وجود دارد و طی روزهای آینده شبکه های مهم مانند پرس تی وی، العالم و آی فیلم انگلیسی و عربی از روی ماهواره حذف می شوند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دلایل احتمال تعطیلی چند کانال رادیویی و تلویزیونی صدا وسیما در برخی از نقاط دنیا را از زبان معاون برون مرزی ببینید.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صداوسیما گفت: ما مشکل قطعی را در مورد بقیه شبکه هایمان هم داریم و طی روزها و هفته های آینده شبکه های مهم ما مثل پرس تی وی، العالم، آی فیلم انگلیسی و عربی نیز از روی ماهواره حذف خواهند شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما تعطیلی برخی شبکه های تلویزیونی و رادیویی را بی توجهی به بدهی ارزی انباشت شده و اهمیت رسانه ملی اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صداوسیما گفت: به دلیل ادامه مشکل تامین بودجه ارزی، در هفته های آینده شبکه های مهم ما مثل پرس تی وی، العالم، آی فیلم انگلیسی و عربی از روی ماهواره حذف خواهند شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۸:۵۸   + ۶۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون برون مرزی صداوسیما گفت: ما مشکل قطعی را در مورد بقیه شبکه هایمان هم داریم و طی روزها و هفته های آینده شبکه های مهم ما مثل پرس تی وی، العالم، آی فیلم انگلیسی و عربی نیز از روی ماهواره حذف خواهند شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
پیمان جبلی معاون برون مرزی صداوسیما ضمن تشریح بخشی از مشکلات مالی این معاونت، در زمینه تعدیل اجباری نیرو، عنوان کرد تعداد خبرنگاران برون مرزی این سازمان از 200 نفر به زیر 50 نفر رسیده است!
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، چندی پیش شبکه تلویزیونی الکوثر شبکه عربی زبان برون مرزی صداوسیما در آستانه روز قدس، بخاطر بدهی های پرداخت نشده، از روی ماهواره یوتل ست قطع شد. شبکه ای عمومی و 24 ساعته که در همه حوزه های سرگرمی، معارفی، سیاسی، سبک زندگی و.. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صداوسیما در مراسم رونمایی از مستندهای جدید شبکه پرس تی وی گفت: سیاستگذاران بودجه ارزی رسانه ملی که مسبب قطع الکوثر از یوتلست به دلیل انباشت بدهی شدند باید پاسخگو باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صداوسیما با اشاره به نکته قابل تأمل در قطع الکوثر تلویزیون همزمان با روز قدس، گفت: مسأله و مشکل درک ناقص و فهم ناکافی از ضرورت های کار رسانه ای بین المللی و گاهی اوقات لجبازی و چه بسا تعمد و شاید سیاسی کاری و گروکشی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صداوسیما ضمن انتقاد از دستگاه هایی که با فهم ناقص از ظرفیت رسانه بین المللی موجب قطع پخش برنامه های الکوثر در آستانه روز قدس شدند، تأکید کرد سهل انگاران باید پاسخگو باشند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۰:۱۶    
معاون برون مرزی در واکنش به پخش برخی از سریال ها که برخی چهره های حاشیه ساز در آنها ایفای نقش دارند، تأکید کرد که با معاونت سیما هماهنگیم و تابع سیاست های کلی صداوسیماییم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون برون مرزی در واکنش به پخش برخی از سریال ها که برخی چهره های حاشیه ساز در آنها ایفای نقش دارند، تأکید کرد که با معاونت سیما هماهنگیم و تابع سیاست های کلی صداوسیماییم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صداوسیما از اولویت های 1399 گفت؛ به 24 ساعته شدن فعالیت های شبکه العالم سوریه، پخش ماهواره ای شبکه روسی و بودجه نداشتن شبکه فرانسوی، به راه های جدید برای مقابله با تحریم مزدورانه رسانه ای اشاره کرد.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : تفاهم نامه همکاری میان معاونت برون مرزی صداوسیما و شبکه آسیا تی وی قرقیزستان به منظور تقویت همکاری های رسانه ای به امضا رسید. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۲۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
دکتر پیمان جبل معاون برون مرزی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور در استودیو شبکه العالم به تشریح چگونگی پاسخ ایران به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و ابومهدی المهندس نائب رئیس حشد الشعبی عراق پرداخت.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۹    
الهه شاکری با حکم دکتر پیمان جبلی، معاون برون مرزی رسانه ملی به عنوان مسئول پروژه یورمدیوم (urmedium) منصوب شد.
معاون برون مرزی صداوسیما در دیدار با هیاتی رسانه ای متشکل از خبرنگاران و سردبیران برجسته کشور هند، از تلاش معاونت برون مرزی رسانه ملی برای ارتقای ضریب استقلال شبکه های برون مرزی کشورمان از یوتیوب با ابتکار ایجاد پلتفرم اشتراک گذاری ویدئوی اختصاصی این معاونت با نام یورمدیوم سخن گفت.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در معاونت برون مرزی صداوسیما؛ جلالی سفیر جدید ایران در روسیه راه اندازی تلویزیون اینترنتی دو ساعته روسی زبان را اقدام مؤثری برای پر کردن خلاء رسانه ای میان ایران و روسیه دانست. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون برون مرزی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور در مجموعه رسانه ای دنیای اقتصاد از بخش های مختلف این رسانه دیدار و با مدیران، اعضای تحریریه و کارکنان گفت وگو کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۲    
نصف جهان: دکتر مسعود سلیمانی، دانشمند هسته ای دچار حمله قلبی شد و هم اکنون در بیمارستان قلب تهران بستری است. قرار بود دیروز در دانشگاه تربیت مدرس مراسم استقبال از سلیمانی با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری برگزار شود که با وقوع این عارضه این مراسم لغو شد ...
با حکم معاون برون مرزی رسانه ملی، حمیدرضا قربانی حسن سرایی به سمت مشاور معاون برون مرزی در رسیدگی به امور ویژه منصوب شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون برون مرزی در رونمایی از وب سایت جدید پرس تی وی: وب سایت جدید شبکه پرس تی وی با هدف ارتقای کیفیت و دسترسی هر چه بهتر مخاطبان به این سایت در بستری تازه، طی مراسمی با حضور پیمان جبلی، معاون برون مرزی و رئیس شبکه پرس تی وی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون برون مرزی صداوسیما در دیدار با هیات رسانه ای متشکل از خبرنگاران و روزنامه نگاران برجسته کشور هند ضمن تاکید بر ماموریت شبکه های رادیویی و تلویزیونی معاونت برون مرزی رسانه ملی در تقویت مناسبات و بهره گیری از مشترکات تاریخی و فرهنگی با ملت های بزرگ دنیا از جمله هند ...