چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۵۹Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اروندکنار»

تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، مدیرعامل شرکت عمران نیرو خورستان صبا ضمن اعلام این خبر گفت: این شرکت با توجه اهمیت تامین آب نخلستانهای جنوب آبادان و اروندکنار با هماهنگی معاونت شبکه های آبیاری و زهکشی سازمان آب برق خوزستان اقدام به لایروبی ایستکاه پمپاژ طره بخاخ نمود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - بخشدار اروندکنار آبادان با تایید تلف شدن تعدادی از دام های سنگین یکی از روستاهای این بخش به علت بیماری شاربن علامتی گفت: اقدام لازم برای مهار این بیماری در منطقه انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۱    
دو مرکز به منظور خرید تضمینی خرما در آبادان و اروندکنار افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - بخشدار اروندکنار گفت: علت مرگ تعدادی از دام های سنگین در یکی از روستاهای دهستان نصار بخش اروندکنار در حال بررسی است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در سفر به استان خوزستان از پروژه ساختمان در حال احداث بیمارستان 160 تخت خوابی آبادان بازدید کرد و بر لزوم تکمیل و بهره برداری از این بیمارستان در اسرع وقت تأکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - میزان شوری آب در شبکه آب آشامیدنی روستاهای اروندکنار آبادان از هفته گذشته تاکنون به حدود چهار برابر حد مجاز رسیده است ، مشکلی که اهالی این روستاها را با چالش جدی مواجه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۷    
مهران فر: تا هفته آینده مشکل آب روستاهای اروند کنار رفع خواهد شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- نماینده مردم آبادان و اروندکنار گفت: فرآیند تکمیل و بهره برداری از طرح های آبرسانی به شهرهای خوزستان که با مشکل تامین آب روبه رو هستند، برابر دستور رییس جمهوری، پیگیری معاون اول وی و نیز وزیر نیرو، تا پیش از تابستان سال آینده تکمیل خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۸    
به منظور سهولت در امر خرید تضمینی خرما از کشاورزان روستایی دومین مرکز خرید تضمینی خرما در انبار جهاد کشاورزی اروندکنار افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۱    
دو مرکز به منظور خرید تضمینی خرما در آبادان و اروندکنار افتتاح شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۲    
با مشارکت قرارگاه شباب الاحرار وموسسه ثامن الحجج و گروه جهادی شهدای دشت ذوالفقاری تعدادی کیف و انواع لوازم تحریر در اختیار دانش آموزان نیارمند اروندکنار قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - دستگاه آب شیرین کن اروندکنار با ظرفیت سه هزار و 500 متر مکعب در شبانه روز به منظور تامین آب آشامیدنی 23 هزار نفر از اهالی مرزنشین حاشیه اروندرود شنبه وارد مدار تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دستگاه آب شیرین کن تلمبه خانه شهید حسن درویشی اروندکنار به بهره برداری رسید.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: با راه اندازی آب شیرین کن با ظرفیت 3500 متر مکعب در ثانیه کم آبی اروندکنار رفع خواهد شد.
نماینده مردم آبادان، چوئبده و اروندکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: برای برگزاری اختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با مدیریت منطقه آزاد اروند آمادگی لازم را داریم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۸    
مسئولین و بسیجیان اروندکنار با خانواده شهدا دیدار و از نزدیک مشکلات، نیازها و خواسته های این خانواده های آن هارا بررسی کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۴    
رمضانی مجموع اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل پروژه های در دست اجرای آموزش و پرورش آبادان را 665 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: از این میزان 600 میلیارد ریال برای پروژه های آبادان و 65 میلیارد ریال نیز برای پروژه های اروندکنار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۶    
بمناسبت هفته دفاع مقدس یادواره شهدای سلامت استان خوزستان در شهر اروندکنار برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک آبادان از ترخیص کالاهای ملوانی در بنادر آبادان، چوئبده و اروندکنار که از مدت ها قبل در انبارهای بنادر انباشته شده بود، خبر داد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خلیلیان اعلام کرد: تمام ساز و کار های لازم برای احیای بازارچه مرزی اروندکنار برقرار شده است. با دستور استاندار ویژه خوزستان ترخیص کالا های تجاری لنج داران هم در بنادر آبادان ، اروندکنار و چوئبده آغاز شد. ...
مدیرکل گمرک آبادان گفت: تخلیه و ترخیص کالاهای ملوانی متوقف شده در اسکله بندر آبادان، چوئبده و اروندکنار، به دنبال دستور استاندار خوزستان از روز شنبه از سر گرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان خوزستان گفت:در ماه گذشته حدود 50 میلیارد ریال اعتبار برای تامین تجهیزات مدارس اروندکنار هزینه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در منطقه آزاد اروند و شهرهای آبادان، خرمشهر و اروندکنار ظرفیت های زیادی وجود دارد که می تواند باعث رونق و آبادانی منطقه شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
خلیلیان گفت: در منطقه آزاد اروند شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و اروندکنار ظرفیت های زیادی وجود دارد که می تواند باعث رونق و آبادانی منطقه شود اما وجود مشکلاتی ناشی از عدم هماهنگی بین دستگاه ها و ضعف تدابیر و مدیریت مانع از این پیشرفت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دستور تخلیه و ترخیص کالا های لنج داران بنادر آبادان، اروندکنار و چوئبده صادر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۴    
استاندار خوزستان گفت: به طور حتم مسئول یا مسئولانی را که مانع از حل مشکلات بر جای مانده در شهرهای مختلف استان می شوند را برکنار می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: مردم اروندکنار و چوئبده بواسطه نقشی که در دفاع مقدس داشتند حق بزرگی بر گردن ایران دارند و برای رفع مشکلات آنها نیاز به اتخاذ تصمیم های انقلابی هستیم.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
صادق خلیلیان استاندار خوزستان صبح امروز در بازدیدی سرزده از شهر اروندکنار و چوئبده تاکید کرد که درصدد رفع مشکلات لنجداران این دو شهر می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: باید موانع پیش روی توسعه مناطق آبادان، خرمشهر و اروندکنار را برطرف کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خلیلیان که روز گذشته به آبادان سفر کرده بود و از مناطق مختلف این شهر بازدید داشت امروز وارد شهر مرزی اروندکنار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در سفر به آبادان امروز وارد شهرهای مرزی اروندکنار و چوئبده شد و مشکلات تجار و لنج داران را مورد بررسی میدانی قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آبادان- استاندار خوزستان گفت: موانع پیش روی توسعه آبادان، اروندکنار و خرمشهر باید رفع شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در جریان بازدید از بازارچه مرزی اروندکنار گفت: امیدواریم به حول و قوه الهی مشکلات را شناسایی نموده و دستور رفع مشکلات را خواهیم داد و اگر مسئولی مانع حل مشکلات باشد برکنار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۶    
استاندار خوزستان در سفر به آبادان امروز وارد شهرهای مرزی اروندکنار و چوئبده شد و مشکلات تجار و لنج داران را مورد بررسی میدانی قرار داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۶    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار از برگزاری ستاد هفته دفاع مقدس به میزبانی بخشداری اروندکناربا حضور تمام ادارات ونیروهای نظامی و انتظامی به دبیری مرکز بسیج اروندکنار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: بیش از 25 کیلومتر شبکه سیمی برق در شهرهای آبادان ، خرمشهر و اروندکنار به کابل خود نگهدار تبدیل شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۱:۰۶    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار از پخت وتوزیع 100 پرس غذای گرم توسط گروه جهادی شهید محمد جعفری نسب خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۸    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار ازبرگزاری جلسه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) نهر مچری شمالی بخش روستایی دهستان نصار با بهداشت روستایی حوزه استحفاظی پایگاه خود خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست بیمارستان حضرت زینب(س) اروندکنار گفت: امکان بستری موقت و تزریق رمدسیویر به بیماران کرونایی به منظور جلوگیری از مراجعه بیماران بخش اروندکنار به آبادان در این بیمارستان فراهم شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۲:۲۹    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار ازپخت و توزیع 100 ظرف حلیم توسط پایگاه مقاومت بسیج شهید قنواتی مستقر در مسجد حجه ابن الحسن عج وتوزیع آن بین نیازمندان ومتضررین از ویروس منحوس کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۵۷    
وقوع آتش سوزی در خیابان جمهوری ویدئو / تالاب انزلی؛ آتش می زنند، بعد تصرف می کنند سوختن 79 هکتار از نیزارهای دریاچه زریبار آثار آتش سوزی تالاب میانکاله - مازندران سوختن بیش از 2200 نخل در نخلستان های اروندکنار
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آبادان از راه اندازی داروخانه تمام وقت در درمانگاه والفجر 8 در شهر اروندکنار خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
با ابلاغ رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان، دکتر ضیا عبیداوی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان حضرت زینب (س) اروندکنار منصوب شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۰:۱۴    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار از بازدید از روند واکسیناسیون در مرکزبهداشت والفجر 8 اروندکنار وتسریع بیشتردر این امر جهت پیشگیری و جلوگیری از انتشار بیشتر این ویروس درجامعه خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان و اروندکنار در مجلس با دفاع از برنامه های رئیس جمهور و کلیت کابینه وی، گفت: در برنامه های اعلامی رئیس جمهور بهبود معیشت مردم و احیای سرمایه اجتماعی دیده می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۶    
با همت خیرین 5 منبع آب 500 لیتری که در بین مردم روستا های اروندکنار توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۶    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار ازپخت و توزیع روزانه 200 پرس غذای گرم بین نیازمندان اروندکناربه مناسبت ایام محرم توسط گروه جهادی شهید قنوتی بسیج اروندکنارخبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست بیمارستان حضرت زینب (س) اروندکنار گفت:واژگونی یکدستگاه خودروی سواری در جاده اروندکنار - آبادان به مصدوم شدن چهار پرستار که سرنشین آن بودند منجر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۳    
مدیر امور آبفا آبادان، تخریب و سرقت گسترده درب های منهول را دلیل اصلی گرفتگی و پس زدگی فاضلاب در سطح شهرستان خواند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مهرانفر از راه اندازی آب شیرین کن شهر اروندکنار تا پایان هفته جاری خبر داد و گفت: این پروژه با ظرفیتی بالغ بر سه هزار و 500 متر مکعب در شبانه روز وارد مدار بهره برداری خواهد شد.