چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۸:۵۲Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات رئیسه شورای شهر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: با توجه به اوج گیری کرونا، صحن شورا شبیه روز های عادی شده و حضور کارشناسان و خبرنگاران بیش از حد شده است.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۵    
▫️ابوالفضل قناعتی، عضو سابق هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اولویت اقدامات مناسب سازی با هدف ایجاد شرایط مناسب برای تردد افراد کم توان (کهنسالان، کودکان، زنان باردار و معلولان)، توسعه شهر انسان محور و حضورپذیری شهروندان در سطح شهر تهران گفت:
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: طبق قانون مالکان موظف هستند در طول یکسال ساختمان مورد نظر را بسازد. اگر به هر دلیلی ساختمان طی یکسال تمام نشد باید مجوز ساخت تمدید شود، در غیراینصورت مشمول عوارض 7 برابری خواهند شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۸    
عضو هیات رئیسه شورای شهر رشت گفت: در حوزه کارگری با سنوات انباشت شده کارگران حوزه رفت و روب مواجه هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: تسهیلات و مصوبات بسیار زیادی در شورای شهر برای بهبود بافت فرسوده در تهران وجود دارد که انشالله به زودی مردم می توانند از آن استفاده کنند و حرکت ما هم به سمت نوسازی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای به رییس ستاد مقابله با کرونا خواستار تعطیلی دست کم 10 روزه تهران شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران برای تشکیل اداره کل برنامه ریزی و امور اقتصادی به هیات رئیسه شورای شهر تذکر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران تاکید کرد که برخی سمن ها را رقیبی جدی در ساماندهی و بهبود وضعیت محلات آسیب خیز می دانند و همین مسأله موجب شده ناکارآمدی نهادهای متولی امر مشخص شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره بر نقش زنان در توسعه شهری و اجتماعی گفت: 720 زن در شهرداری تهران پست مدیریتی دارند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ فارس نوشت: زهرا نژادبهرام درباره سرانجام تدوین سند امنیت زنان در پایتخت اظهار داشت: این سند با همکاری و مشارکت معاونت برنامه ریزی و معاونت اجتماعی شهرداری تهران تدوین و تهیه شده و در حال حاضر در حال اتمام است. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از ریاست بنیاد مستضعفان درخواست کرد تا در آستانه سال جدید همانند سال گذشته مساعدتی را به دستفروشان و زنان سرپرست خانوار داشته باشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر پنجم تهران گفت: شاید از 100 خیابانی که نامگذاری می شود سه مورد آن اسم زن باشد یا از 100 عنوان سینمایی که نامگذاری شده دو مورد آن اسم زنانه باشد. من نمی گویم همه موارد اسامی زنان باشد، اما نیمی از جمعیت این شهر زن هستند. چطور در گذاشتن نام های شان آنقدر ابا داریم ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اکباتان به یک محله یا ناحیه تهران تبدیل شود. این پیشنهاد را عباس آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی، اخیراً در نامه ای به پیروز حناچی مطرح کرد؛ پیشنهادی که مورد استقبال عضو هیات رئیسه شورای شهر قرار گرفت. اما آیا شهردار تهران هم نظر مساعدی در این باره دارد؟
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر رشت با تذکر نسبت به رعایت فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان حمل ونقل عمومی شهر رشت، اظهار داشت: در بحث کرونا مشکلات بسیاری در تمام جهان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با تاکید بر الزام شهرداری به پیگیری ثبت میراث طبیعی کوه بی بی شهربانو گفت: 30 درصد این کوه بر اثر معدنکاری تخریب شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران تاکید کرد: حدود 10 سال طول می کشد اولین ایستگاه یک خط مترو به بهره برداری برسد و برای اینکه آن خط مترو به نتیجه رسیده و تکمیل شود، 25 سال طول می کشد ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تبریز گفت: استعفا یک سری مراحل قانونی دارد که باید طی شود و ابتدا این موضوع باید در هیات رئیسه مطرح و سپس در صحن شورا به رای گیری گذاشته شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد گفت: اقتدار مردانه در شاهنامه نتوانسته است نقش زنان را محو کند؛ زن ستون خانواده و زیربنای جامعه است که باید به آن اهمیت بدهیم و ارج بنهیم، زیرا با این کار به تاریخ اهمیت داده ایم.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد گفت: خانواده عزیز شهدا می توانند در باغ خاطرات، واقع در پارک بهار، درختی را به نام شهید خود غرس نمایند تا همیشه به یادگار بماند؛ این باغ در اسفندماه و همزمان با هفته درختکاری افتتاح خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: مشکل کابل های فشار قوی فقط در اختبار وزیر نیرو است زیرا بودجه سنگین طلب می کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران نسبت به برگزاری روز گذشته دربی پایتخت انتقاد کرد.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران خواستار روشن شدن جزییات حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و برخورد با مسببان شد.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی اظهارات حاج محمدرحیم دهراب پور و مسعود خوبانی از اعضای هیات رئیسه شورای شهر یاسوج ، در خصوص محل جانمایی تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ، نستهن مقدم شهردار یاسوج نسبت به سخنان دو عضو شورای شهر واکنش نشان داد . به گزارش پایگاه خبری فانوس زاگرس ، نستهن مقدم [...]
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در مورد سرانجام استعفای یکی از اعضای شورای شهر توضیحاتی را ارائه کرد. محمدجواد حق شناس ظهر امروز با حضور در جمع خبرنگاران در مورد سرانجام استعفای حجت نظری عضو شورای شهر تهران گفت ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
▫️عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از رئیس سازمان محیط زیست خواست که نسبت به قطع مصرف سوخت مازوت و گازوئیل در نیروگاه های اطراف تهران اقدامی عاجل داشته باشد./ایسنا
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۲۵    
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از رئیس سازمان محیط زیست خواست که نسبت به قطع مصرف سوخت مازوت و گازوئیل در نیروگاه های اطراف تهران اقدامی عاجل داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از رئیس سازمان محیط زیست خواست که نسبت به قطع مصرف سوخت مازوت و گازوئیل در نیروگاه های اطراف تهران اقدامی عاجل داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۸    
گروه استان ها عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس ضمن تذکر به هیات رئیسه شورای شهر گفت: با نگاهی به دستور کارهای جلسات اخیر شورای شهر به این نتیجه می رسیم که شورای شهر به ماشین امضای شهرداری تبدیل شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۵۰    
تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات منطقه 3 و محلات تهران گفت مساله مهم در منطقه 3 وجود بافت فرسوده در برخی از مناطق تهران است و در این منطقه 3 محله بافت فرسوده دارند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در انتقادی شدید از نادیده گرفتن شورایاران توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی و برخورد نامناسب برخی شهرداران مناطق با آن ها، گفت ستاد هماهنگی شورایاری ها و هیات رئیسه شورای شهر برای حل این مشکل اقدامی انجام نداده اند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران خواستار ورود شهرداری به نوع خاص بافت فرسوده در سه محله تهران شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای شهر تهران امروز / یکشنبه/ در نشست شورا، طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه عبور ایمن شهروندان از پل های عابر پیاده شهر تهران را با 9 امضا به هیات رئیسه شورای شهر تقدیم کرد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر با بیان اینکه از استانداری می خواهم جلسات کارگروه آلودگی هوای استان را به صورت هفتگی برگزار و به صورت دقیق شرایط را در دی ماه رصد کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از وضعیت آلاینده هوای تهران با وجود محدودیت رفت و آمد و تعطیلی برخی مشاغل، گلایه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر درباره چگونگی حل مشکل بافت فرسوده در منطقه 15توضیحاتی داد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: سامانه پایش و مانیتورینگ بارش و رواناب های شبکه مدیریت آب های سطحی تهران اطلاعات پایه ای را تهیه خواهد کرد که می تواند در مدل سازی ها، آنالیزها و مطالعات سیلاب شهری استفاده شود تا بستر تحقق استراتژی مهم افزایش نفوذپذیری در شهر تهران فراهم شود.
عضو هیات رییسه شورای شهر تهران از مردم خواست به پاس زحمات کادر درمان در شب یلدا در خانه بمانند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت نظری در جلسه صبح امروز شورای اسلامی شهر تهران در تذکر به هیئت رئیسه شورای شهر، گفت: اخیراً نامه ای از اداره کل اجرایی شورا به شهرداری ارسال شده مبنی بر اینکه شورا نیاز به استفاده از ظرفیت دستیاران برای اعضای شورا ندارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با انتقاد از مصوبه جدید مجلس در مورد جایگاه شوراها گفت: اختیارات نهاد شوراهای شهر کشور در حوزه تعیین تکلیف عوارض شهری به شدت محدود و تعیین عناوین، ماخذ و حداکثر نرخ عوارض به وزارت کشور سپرده شده و به طور کلی واژه شوراهای اسلامی شهر از متن مصوبه حذف شده است.
عضو شورای شهر تهران گفت: در حالی که تهران نیاز مبرم به دو هزار واگن مترو دارد سازمان برنامه و بودجه در بودجه پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی تنها 60 میلیارد تومان برای خرید واگن ها در نظر گرفته یعنی دو واگن!
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از ارائه پیشنهاد نامگذاری معبری به نام شهید فخری زاده در جلسه آتی شورای شهر خبر داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلنا: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران هرگونه حمایت خاص و ویژه سید حسن خمینی از مدیران و مسئولان شهرداری تهران را تکذیب کرد و گفت: با قبول مسئولیت و براساس رسیدگی های انجام شده، اعلام می کنم که ایشان نفیا و اثباتا با هیچ کدام از مدیران شهرداری از شهردار گرفته تا معاونان ایشان ...
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شاه کلید جلوگیری از افزایش آلودگی، توسعه حمل و نقل عمومی و افزایش ظرفیت این بخش است، گفت: مقابله با آلودگی هوا تنها به عهده شهرداری نیست بلکه 17 دستگاه دیگر در این باره مسئولیت دارند اما متاسفانه آنها چندان به وظایف خود عمل نکردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به موارد خشونت علیه زنان گفت: آمار دقیقی در مورد میزان واقعی خشونت علیه زنان در ایران وجود ندارد اما برخی اظهارنظرات مسئولین، نشان از آن دارد که آمار خشونت علیه زنان در ایران بخصوص در ایام کرونا، روند افزایشی داشته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر اصفهان بر ضرورت فعال کردن ظرفیت های قانونی برای اعتراضات مسالمت آمیز تاکید کرد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران خواستار لغو کاهش ساعت کارحمل و نقل عمومی به منظور صیانت از سلامت شهروندان شد. به گزارش ایلنا، مجید فراهانی طی تذکری که تقدیم هیات رئیسه شورای شهر شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۰:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
نشست مشترک اعضای مجمع نمایندگان تهران و هیات رئیسه شورای شهر تهران درخصوص مسائل و مشکلات کلان شهر تهران به ویژه مشکلات مرتبط با مسائل بودجه ای، زیرساخت های شهری، اصلاح ساختار شورا و اعتبارات موردنیاز برای موضوع کاهش آلودگی هوای پایتخت در مجلس برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد با بیان اینکه ما طبق تفاهم نامه یونسکو شهر یادگیرنده و شهر خلاق هستیم، گفت: مدیریت شهری می تواند با انعقاد تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش به کودکان بازمانده از تحصیل کمک کند و آموزش کودکان بازمانده از تحصیل را به عهده بگیرد تا از این طریق کمک به آموزش و پرورش فرزندان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد گفت: در مشهد با عنوان "شهر یادگیرنده"، حدود 100 هزار دانش آموز به وسایل آموزش مجازی دسترسی ندارند.