یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۰۳Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصباحی مقدم»

محمدباقر ذوالقدر، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: ایجاد قطب های اقتصادی در سواحل به عنوان محور و پیشران توسعه دریامحور و ایجاد پایتخت دریایی که ابهام آور وجود دو مرکزی یا دوپایتختی در کشور است، نه لازم است و نه به مصلحت!
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
حالا که لایحه ای ارائه نشده، طرح در مجلس مورد بررسی قرار گرفته و این طرح باید در چارچوب سیاست های ابلاغی تصویب شود.
بانک ملی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این همایش حجت الاسلام مصباحی مقدم ضمن قدردانی از اقدامات ارزنده بانک ملی ایران در راستای ارائه خدمات بهینه به آحاد جامعه و خدمات دهی شایسته در پرداخت تسهیلات به مناطق محروم و واحدهای تولیدی ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، محمدرضا سبزعلی پور، رییس مرکز تجارت جهانی ایران در توییتی از انتخاب علی صالح آبادی، رییس کل سابق بانک مرکزی و داماد آیت الله مصباحی مقدم به عنوان سفیر جمهوری اسلامی در آینده نزدیک در یک کشور مهم خبر داده است.
بانک ملی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این همایش که ‫باهمکاری صندوق امداد ولایت، دانشگاه امام صادق علیه السلام و مرکز تجارت اقتصاد بین الملل ایران و با حضور غلامرضا مصباحی مقدم رییس شورای فقهی بانک مرکزی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۱    
سومین دوره همایش ملی قرض نیکو صبح امروز پنج شنبه 21 اردیبهشت 1402 با حضور حجت الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام وسیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد در سالن ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار گردید.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۷    
صبح امروز سومین دوره همایش ملی قرض نیکو با حضور سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی ره ورئیس همایش و آیت الله غلامرضا مصباحی مقدم و دیگر مهمانان در سالن فجر کمیته امداد برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۱۰۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در نشست اعضای شورای فقهی بانک مرکزی با آیت الله سید ابراهیم رئیسی، ابتدا حجت الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم رئیس شورا، گزارشی از عملکرد شورای فقهی در دوره 5 ساله فعالیت ارائه کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصباحی مقدم افزایش تعداد بانک های قرض الحسنه را ضروری دانست و گفت: توسعه فرهنگ قرض الحسنه در مهار تورم و کاهش آن تاثیر دارد و باید در این مسیر مستحکم گام برداریم.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم رییس شورای فقهی بانک مرکزی اظهار داشت: اعلام کرده ام که رمز ارز را پول و فراتر از آن یعنی رمزارزها را مال نمی دانم. مال آن چیزی است که عقلا برای آن مالیت و ارزش قائل هستند و رمز ارزها هنوز به چنین نقطه ای نرسیدند که عقلای عالم آن را مال بدانند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
جلسه مشترک کمیسیون های اقتصادی و زیربنایی مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست حجت الاسلام مصباحی مقدم صبح امروز با موضوع بررسی بند چهارم پیش نویس سیاست های کلی توسعه دریامحور ارجاع شده از شورای مجمع برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که فساد در اقتصاد ایران لانه کرده است گفت: از قوه قضاییه سپاسگذاریم که مبارزه با فساد را از درون خود شروع و قاطعانه برخورد کرد حتی از رده اول نیرو های قوه قضاییه نگذشت. ...
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مصباحی مقدم با تأکید بر اینکه ایراد هیئت عالی نظارت مجمع به مصوبه واردات خودرو شکلی است و مجمع به هیچ وجه با اصل واردات خودرو مخالفتی ندارد، گفت: دولت این اختیار را دارد که بدون اخذ مجوز از هیچ یک از مراجع از جمله مجمع تشخیص مصلحت نظام آیین نامه واردات خودرو را تدوین و اجرایی کند و هیچ مانعی در این ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۶۵ سایت دیگر  
عضو هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تأکید بر این مسئله که "دولت برای واردات خودروهای کارکرده نیاز به اخذ مجوز از هیچ مرجعی ندارد"، دلایل مخالفت مجمع با مصوبه واردات خودروهای کارکرده را تشریح کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۲    
غلامرضا مصباحی مقدم گفت: اولین مسئله ای که در تورم مطرح است موضوع کسری بودجه دولت است و دولت باید بودجه ای تراز داشته باشد، یعنی منابع و مصارف باید با یکدیگر هم خوانی داشته باشند که متاسفانه این روال در نحوه بودجه ریزی ما وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مصباحی مقدم گفت: بورس کالا همانند یک شاخص برای صنایع و بخش تولید عمل می کند به گونه ای که تولیدکنندگان مواد اولیه مورد نیاز خود را از این مسیر شفاف تامین کرده و این رویه، شرایط را برای برنامه ریزی و سرمایه گذاری در تولید تقویت کرده است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم می گوید: آمر به معروف حتی نباید بایستد و ببیند که این امر به معروفی که انجام داده اثرگذاشته یا نه؛ چه برسد به آنکه بخواهد به کسی توهین کند یا به او حمله کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی در اقدامی جالب با ارسال پیامک به 280 هزار دریافت کننده مجوز کسب وکار در سال گذشته، وضعیت کسب وکار این افراد را پیگیری کرد. پیش بینی مصباحی مقدم از نرخ تورم و ارز در سال جدید ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بدون مذاکرات کار ما سخت است! عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: اگر مذاکرات به نتیجه نرسد و تحریم ها برنداشته نشود، نمی توانیم پیش بینی مثبتی از کاهش جدی تورم داشته باشیم. ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۰:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر مذاکرات به نتیجه نرسد و تحریم ها برنداشته نشود، نمی توانیم پیش بینی مثبتی از کاهش جدی تورم و دلار داشته باشیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۷    
غلامرضا مصباحی مقدم گفت: زمانی اقتصاد قوی است که متکی به کار، ابتکار، خلاقیت، دانش داخلی و جوشش براساس اقتصادملی باشد، نه آنکه نیازهای داخلی را تأمین کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه مهار تورم امکان پذیر ولی زمان بَر خواهد بود گفت: اگر کاری کنیم که صادرات نسبت به واردات بیشتر باشد تورم مهار می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مصباحی مقدم اظهارداشت: اگر مردم انتظارات تورمی داشته باشند بدون شک تورم بالا در کشور خواهیم داشت.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تلاش های ضدانقلاب برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی گفت: اپوزوسیون در صدد تجزیه ایران است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیشنهاد من به دولت این است که بازار آزاد ارز را تخته کند و تمام تقاضاهای مشروع ارز را از طریق بانک ها و صرافی ها پاسخ دهد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
مصباحی مقدم در گفتگو با مهر: دولت بازار آزاد ارز را تخته کند/مردم چوب منافع دلالان را می خورند عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیشنهاد من به دولت این است که بازار آزاد ارز را تخته کند و تمام تقاضاهای مشروع ارز را از طریق بانک ها و صرافی ها پاسخ دهد. غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص [...]
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم در پاسخ به حکم شرعی پیش فروش خودروهای وارداتی از سوی وزارت صمت می گوید که مبلغ معامله در هنگام انشاء قرارداد، باید معین باشد و نمی توان این فاکتور مهم در معامله را به آینده موکول کرد، در غیر اینصورت معامله باطل است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بهترین راه این است که بازار آزاد ارز تعطیل شود و هرکس می خواهد ارز بفروشد، به بانک و صرافی بفروشد و هرکسی می خواهد ارز بخرد از بانک و صرافی بخرد. اگر چنین اتفاقی بیفتد، خیلی از مسائلی که اکنون به وجودآمده است از بین خواهد رفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم جهش قیمت ارز در بازار آزاد را ناشی از جنگ ارزی آمریکا علیه ایران برشمرد و تاکید کرد: برای خروج از این موقعیت باید تدبیر جدی برای جلوگیری از عرضه ارز در بازار آزاد اتخاذ شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یازدهمین اجلاس رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری به ریاست آیت الله جنتی آغاز شد. یازدهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم به ریاست آیت الله احمد جنتی و با حضور آیت الله سیدابراهیم رئیسی، آیت الله سیداحمد خاتمی و آیت الله موحدی کرمانی آغاز شد. ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مصباحی مقدم در گفتگو با مهر: چرخه معیوب کسری بودجه، نقدینگی و تورم باید مهار شود عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید در اقتصاد هم مانند بخش نظامی ، قدرتمند شویم و برای آن لازم است از مزایا و ظرفیت های کشور در جهت خلق و افزایش جدی ثروت بهره ببریم. حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم [...]
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شاهد بودیم دهه هشتادی ها و دهه نودی ها بیشترین حضور را در این راهپیمایی داشتند و خانم ها نیز با حجاب های متنوع حضور پیدا کردند که به بیگانگان بفهمانند حتی کسانی که حجاب درستی نداشتند عشقشان را به رهبری نشان دادند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم می گوید: اگر دختران با حجاب تربیت شوند، برای آینده شان مناسب است و دیگر تحت تاثیر هیجان قرار نمی گیرند و دیگران نمی توانند آن ها را مورد طمع قرار دهند و از زیبایی هایشان لذت جنسی ببرند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۱    
حجت الاسلام و المسلمین مصباحی مقدم گفت: انقلاب اسلامی در ایران موجب آن شد که تحول فرهنگی در کشورهای دیگر هم به وجود آید، ملت های زیادی خواهان الگوی پذیری از انقلاب اسلامی هستند گرچه ممکن است اکنون قدرت کافی نداشته باشند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۲    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امیدوارم عفو زندانیان اغتشاشات اخیر منشا خدمات مفیدی در آینده کشور شود و عفو شدگان نقش مثبتی را در آینده خود و ملت شان ایفا کنند. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۱    
حجت الاسلام مصباحی مقدم با بیان اینکه عفو رهبر انقلاب محکومان را به آغوش خانواده و جامعه بازگرداند، گفت: عفو محکومان اغتشاشات نشانه عفو پدرانه رهبر انقلاب است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رشد نقدینگی و پایه پولی، تورم ایجاد می کند. میزان نرخ تورم در تعیین نرخ کالاها و ارز اثر می گذارد، بنابراین می توان گفت نرخ ارز تابعی از نرخ تورم بوده و همچنین عوامل داخلی و خارجی متعددی هم بر نرخ ارز اثر گذار است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۶۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت : مخبر گفت: با وجود برخی هجمه ها و فشارهای دشمنان به زودی شاهد گشایش های خوبی در کشور خواهیم بود. خاتمی، خطیب جمعه تهران: انگار، اروپا و آمریکا و نوچه هایشان مسابقه تحریم ایران گذاشته اند مصباحی مقدم : به دلیل برخورد با اغتشاشگران، چپ و راست ما را تحریم می کنند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مراسم جشنواره دانش و پژوهش امام علی(ع) نداجا صبح امروز دوشنبه 3 بهمن 1401 با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۲    
مصباحی مقدم با انتقاد از اینکه انتظار این را داشته تا نتایج برنامه های اقتصادی دولت به ثروت آفرینی منتهی شود، اذعان کرد همان طور که قبلا هم گفته ام، مسئله من، مسئله ثروت آفرینی است که چنین چیزی از دولت ندیده ام
غلامرضا مصباحی مقدم ضمن موافقت با عرضه خودرو در بورس کالا گفت: این رویکرد باید تقویت شود تا بازی دلالان قدرتمند خودرو که سال ها از قیمت های دستوری در این بازار سود برده اند، نقش بر آب شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مصاحبه حجت الاسلام مصباحی مقدم با خبرآنلاین و بیان اینکه تاکنون سند تحول دولت به دست او نرسیده باعث شد تا از دفتر رئیس جمهور با او تماس گرفته و توضیحاتی ارائه نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۷:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصباحی مقدم اقدام اخیر اتحادیه اروپا علیه سپاه را از سر استیصال دانست و گفت: این اقدام اروپایی ها نشان داد که آن ها ابزار دیگری برای تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی ایران در اختیار ندارند.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، همایشی که میزبان روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری، علی صالح آبادی رییس انجمن مالی اسلامی ایران، آیت الله مصباحی مقدم رییس شورای فقهی بانک مرکزی، محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از فعالان دانشگاهی، حوزوی، بانکی ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: عملکرد دولت سیزدهم صدای خیلی ها را درآورده است و حتی افراد نزدیک به این دولت و بسیاری از اصولگرایانی که پیشتر همسو با دولت بودند را نیز وادار به واکنش کرده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مصباحی مقدم به خبرآنلاین گفت: مردم خودشان را از نظر امکانات زندگی و معیشت با اروپا مقایسه می کنند چون بخش قابل توجهی از جمعیت ایران سفرهای خارجی دارند، خصوصا به اروپا می روند و به همین خاطر زندگی خودشان را با اروپا مقایسه و وقتی بازمی گردند برای دیگران نقل می کنند؛ تبعا مقایسه ها ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
میرزاعلی آیت اللهی در روزنامه آفتاب یزد نوشت: دوست نداشتم پاسخ نظرات آقای مصباحی مقدم را بدهم. به هرحال بیش از 30 سال قبل از ایشان درس فراگرفته ام و دین شاگردی دارم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مصباحی مقدم به خبرآنلاین گفت: خاطرم نیست ولی خُب نفی هم نمی کنم دیگر. البته باید بگویم سند تحول دولت مردمی را دیدم، سند جامع و کامل بود، از رئیس جمهور محترم و دولت تشکر می کنم.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
علی نادری، مدیر خبرگزاری ایرنا در توییتی ضمن انتقاد به مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و رئیس شورای فقهی بانک مرکزی نوشت: اینگونه نباشد که پس از برکناری دوستان و نزدیکان، یک شبه منتقد صد درصدی بشوید. ...