شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۱۲Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران»

روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۸    
مراسم بازدید از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز با حضور دکتر حمید رضاطیبی رییس جهاددانشگاهی و دکتر فرخ علیخانی معاون تولید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و هیات همراه امروز 3 آبان ماه برگزار شد. ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
عباس حاجی صادق با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به عنوان رئیس کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد این شرکت منصوب شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۰۳    
علیرضا احمدی نوروز1349که با اعلام خبر تولید بیش از یک میلیارد بشکه نفت درسال گذشته ازسوی منوچهراقبال، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران آغاز شده بود، با اخبار سفر نیکلا پادگورنی، صدر هیأت رئیسه شورای عالی شوروی به ایران برای یک دیدار رسمی شش روزه، به پایان رسید ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، کرامت اله افخمی را به عنوان مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای این شرکت منصوب کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
ایلام- خبرنگارابتکار- مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: فاز دوم پالایشگاه گاز ایلام با هدف افزایش 50 درصدی محصولات تولیدی در مراحل پایانی برون سپاری است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید در بازدید از پروژه انجام اصلاحیه های مرتبط با طرح ملی انتقال نفت سنتزی در شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
در مراسم امضای قرارداد پژوهشی میان وزارت نفت و تعدادی از دانشگاه های کشور، قرارداد طرح پژوهشی افزایش ضریب بازیافت میدان نفتی مارون به امضای رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
قرارداد پژوهشی افزایش بازیافت میدان نفتی نوروز بین رئیس دانشگاه خلیج فارس و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با حمایت وزارت نفت مرکز فناوری آب هوشمند در دانشگاه شریف، مرکز فناوری پلیمر در دانشگاه صنعتی سهند، مرکز فناوری ردیاب در دانشگاه امیرکبیر و مرکز مکانیزم های تولید در دانشگاه آزاد ایجاد شدند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با احتساب 9 قرارداد نخست طرح مطالعات پژوهشی ازدیاد برداشت میدان های نفتی که پیش تر امضا شده بود و 13 قراردادی که در همین راستا امروز امضا شد، در مجموع مطالعات فناورانه 20 میدان نفتی و دو میدان گازی کشور به دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی سپرده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت با اشاره به این که بنابر تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران قرار شد از مجموعه دستاوردهای این نهاد استفاده شود. از جمله پیگیری های که در حال انجام است استفاده از ظرفیت جهاد در زمینه محصولات استراتژیک پرمصرف حوزه ی نفت است که در جهاددانشگاهی زمینه تولید و ساخت آن وجود دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نمایندگان صاحب سهام شرکت پایانه های نفتی ایران با ریاست کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تشکیل و اعضای هیات مدیره شرکت در دوره جدید انتخاب شدند .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۸:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی با اشاره به پیشرفت 50 درصدی پروژه انتقال نفت از گوره به جاسک گفت: با توجه به روند کار، اولین محموله نفتی تا پایان سال از پایانه جاسک صادر می شود.
خبرگزاری ایرنا: وزیر نفت با اشاره به اینکه در توسعه میادین نفتی منتظر خارجی ها نمی مانیم، گفت:در تمامی میادین مشترک بزرگ نفتی و گازی در ظرفیت تولید از همسایگان جلوتر هستیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۸    
مراسم امضای 13 قرارداد نگهداشت و افزایش تولید نفت امروز دوشنبه به ارزش 1.5 میلیارد یورو با شرکت های ایرانی به امضا رسید. در این مراسم مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران از سرمایه گذاری 6.2 میلیارد یورویی برای افزایش 280 هزار بشکه ای تولید نفت خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: 13 قرارداد مرحله دوم طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت با ارزش بالغ بر 1.5 میلیارد یورو با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امروز (دوشنبه) امضا شد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: مرحله سوم طرح نگهداشت و افزایش تولید امسال با اتکا به توان و سرمایه داخلی امضا می شود. تاریخ انتشار: 13:00 - 27 مرداد 1399 - کد خبر: 647598
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در مراسم اهدای قراردادهای طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت گفت: اهمیت این کار از این جهت است که تمامی نگاه ها در این قرارداد به داخل بوده است.
اقتصاد آنلاین / شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
13 قرارداد طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت با هدف حفظ جریان کار و اشتغال در صنعت نفت، میان دو شرکت تابع شرکت ملی نفت ایران و 14 شرکت ایرانی امضا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از سهم 70 درصدی تجهیزات ساخت داخل در طرح نگهداشت و افزایش تولید خبر داد. ‬
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سامانه مدیریت پروژه شرکت ملی نفت ایران که با هدف پایش، کنترل عملکرد و مدیریت بهینه و یکپارچه پروژه های طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت و همین طور همه پروژه ها و پورتفولیوی این شرکت و شرکت های تابع طراحی و بهره برداری شده است، با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران رونمایی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اظهار داشت: این برنامه برای 29 پروژه خشکی و 4 پروژه فراساحل تعریف شده و به افزایش تولید 280 بشکه در روز می رسد و با اجرای 10 پروژه مرحله سوم رقم تولید بیش از این خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۳۴ سایت دیگر  
13 قرارداد مرحله دوم طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت با ارزش بالغ بر 1.5 میلیارد یورو با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران دوشنبه، 27 مردادماه امضا می شود.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: قرارداد توسعه میدان آزادگان جنوبی در این مرحله با هدف افزایش ظرفیت تولید تا 320 هزار بشکه امضا شده است، این ظرفیت در مرحله بعد باید به 600 هزار بشکه برسد و به این منظور، مذاکرات قراردادی توسعه این میدان با شرکت های اکتشاف و تولید ایرانی ادامه خواهد داشت.
شانا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نتایج امیدبخش حاصل از مطالعات فناورانه دانشگاه تهران در میدان نفتی آزادگان، گفت: در ادامه این روند و با امضای قراردادهایی جدید، مطالعات فناورانه 12 میدان نفت و گاز به دانشگاه ها واگذار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت: با افزایش 10 درصدی ضریب بازیافت در میدان مشترک آزادگان جنوبی، تولید این میدان به میزان 2 میلیارد و 700 میلیون بشکه معادل هزار میلیارد دلار افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به 27 میلیارد بشکه نفت درجا در میدان آزادگان جنوبی، گفت: هدفگذاری برای تولید نفت از این میدان 600 هزار بشکه در روز است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – اهواز : معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید از اجرای طرح مدیریت یکپارچه میعانات گازی پارس جنوبی و ارسال نفت سنتزی به پالایشگاه ها از طریق تاسیسات مناطق نفت خیز جنوب خبر داد ...
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امروز در مراسم امضای قرارداد طرح توسعه و بهره برداری میدان نفتی یاران با بیان اینکه با وجود مشکلات متعدد و همچنین شرایط تحریمی اوضاع میادین مشترک به نتیجه رسیده است ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: درآمد دولت از محل توسعه میدان نفتی یاران 2 میلیارد دلار خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از عزم این شرکت برای تعیین تکلیف تمامی میدان های مشترک نفتی و گازی خبر داد و گفت: با هماهنگی های انجام شده، قراردادهای مربوط به توسعه این میدان ها تا پایان دولت دوازدهم نهایی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: عایدی ناشی از توسعه میدان نفتی مشترک یاران دو میلیارد دلار خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با وجود مشکلات مالی ناشی از تحریم، کرونا و ... توسعه میدان های مشترک در حال پیگیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: میدان گازی فرزاد B معین شده و قرارداد آن در آینده نزدیک امضا خواهد شد.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قرارداد طرح توسعه میدان نفتی یاران میان شرکت ملی نفت ایران و یک شرکت داخلی با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امضا شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - قرارداد طرح توسعه میدان نفتی یاران میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا شنبه، 21 تیرماه با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران امضا می شود.
شانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید گفت: فعالیت شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان آخرین حلقه زنجیره ارزش نفت به صورت دانش محور انجام می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: با توجه به وضعیت فعلی سه تیم نفتی لیگ برتر فوتبال شاید زمان آن رسیده است تا مسئولان ورزش و فوتبال به وضعیت این تیم رسیدگی کنند. ایرج خرمدل، مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی وضعیت باشگاه پارس جنوبی جم را مشخص نمی کند و مدعی است مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران کارگروهی برای رسیدگی به وضعیت تمام ...
وانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس، از تشکیل کارگروهی به دستور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برای تعیین تکلیف تیم های نفتی خبر داد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی محیط زیست، رئوس اقدام های زیست محیطی این شرکت را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / شانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی، درگذشت رضا طاهری، رئیس پیشین روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب را تسلیت گفت.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید گفت: کارخانه های گاز و گاز مایع(NGL) شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در برنامه تعمیر و نوسازی قرار دارند.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: طرح نوسازی تاسیسات مناطق نفتخیز جنوب با توجه به فرسودگی و ظرفیت بالای فرآورشی آنها در دستور کار قرار و مجموعه اهواز-1 به عنوان پایلوت انتخاب شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۵    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، ایرج خرمدل را به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب کرد.
اقتصاد آنلاین / شانا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، ایرج خرمدل را به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب کرد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، حمیدرضا گلپایگانی را به ریاست هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران منصوب کرد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
صدور ابلاغیه ای از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران درباره پوشش بیمه تکمیلی کارکنان پیمانکار، برگزاری نشست تشریح و بررسی مدل نرم افزاری شرکت ملی نفت برای مقابله با کرونا، ارائه گزارش عملکردی از واحد خدمات مهندسی تعمیرات شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۱    
مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران دستورالعمل اجرای بیمه تکمیلی کارکنان پیمانکاری نفت را ابلاغ کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در ابلاغیه ای درباره تامین پوشش بیمه تکمیلی برای کارکنان پیمانکاری، تهیه فهرست قراردادها و کارکنان پیمانکاری را به مدیران ستادی و مدیران عامل شرکت های تابع سپرد.