چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۶:۰۳Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران»

شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که خرمشهرها در پیش داریم، گفت: توسعه فاز 11 پارس جنوبی یک خرمشهر از نظر اقتصادی است. با غلبه بر چالش 20 سال حضور نداشتن خارجی ها، همان طور که خاکریزهای جنگ را فتح کردیم، امروز در جبهه اقتصادی نیز خاکریز طرح توسعه فاز 11 فتح شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های سرخس و فریمان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص بودجه یک هزار میلیارد ریالی شرکت ملی نفت ایران در قالب پیوست اجتماعی برای ایجاد زیرساخت های جاده مشهد به سرخس خبر داد. ...
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با حضور در منطقه عملیاتی خانگیران، تزریق حدود 2 میلیارد متر مکعب گاز در مخزن شوریجه D تا قبل از فصل سرما را پشتوانه با اهمیتی برای تامین سوخت زمستان امسال برشمرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز نقل از شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در مراسم رسمی آغاز به کار توسعه فاز اول میدان توس اظهار داشت: یکی از مهم ترین برنامه های شرکت ملی نفت ایران جهت پایداری گاز در شمال شرق کشور ...
مدیر عامل نفت مرکزی، حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در منطقه عملیاتی خانگیران را که بدلیل پیگیری تامین گاز زمستانی صورت گرفته بود باعث دلگرمی و قوت قلب همکاران این منطقه برشمرد.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در منطقه عملیاتی خانگیران، آخرین وضعیت تولید و ذخیره سازی گاز در شمال شرق کشور بررسی شد.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نوشت: این ایام یادآور روزهای حماسه، رشادت و از خود گذشتگی غیور مردان و شیر زنانی ست که در لبیک به فرمان امام راحل در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگهای زرین این آب و خاک افزودند ...
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
فریدون کردزنگنه، مدیر سرمایه گذاری و کسب وکار شرکت ملی نفت ایران نیز در این همایش اعلام کرد: با توجه به تجربه موفق همکاری با نظام مالی کشور در اجرای طرح های نفتی ایران، بهره مندی از توانمندی های صنعت بیمه در تأمین مالی و اجرای طرح های بالادستی، در دستور کار قرار گرفته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و به نقل از روابط عمومی وزارت نفت، محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نشست هم اندیشی شرکت ملی نفت ایران با شرکت های بیمه ای عنوان کرد: مهم ترین فناوری های جهان مربوط به صنعت نفت است، زیرا دوره تولید آسان نفت به پایان رسیده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بازگشت رتبه ایران در تولید اوپک به پیش از تحریم ها گفت: تولید نفت ایران در دولت سیزدهم بیش از یک میلیون بشکه در روز افزایش داشته است.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اکنون تولید نفت به 3.3 میلیون بشکه در روز رسیده است و تا 10 روز دیگر به روزانه 3.4 میلیون بشکه می رسد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بازگشت رتبه ایران در تولید اوپک به پیش از تحریم ها گفت: تولید نفت ایران در دولت سیزدهم بیش از یک میلیون بشکه در روز افزایش داشته است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: با هدف افزایش آماده به کار بودن تجهیزات، افزایش پایداری عملیات و پشتیبانی کامل از برنامه های تولیدی شرکت ملی نفت ایران، برنامه های عملیاتی و توسعه ای پنج ساله شرکت پایانه های نفتی ایران تدوین و ابلاغ شد. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۵    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در خصوص استرداد مالیات اضافی کسر شده سنوات گذشته کارکنان مکاتبه کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
اقدام های شرکت ملی نفت ایران در حوزه افزایش تولید نفت و گاز در نشست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بررسی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عبدالعلی رحیمی مظفری در تشریح نشست روز دوشنبه (20 شهریورماه) کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی که با حضور محسن خجسته مهر ...
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اهمیت ارتقاء جایگاه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و بهبود خدمت رسانی، گفت: تکریم کارکنان و مراجعان در بخش سلامت یک اولویت مهم و اساسی است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
روز گذشته یکی از رسانه های نزدیک به دولت، مدعی شد که درآمد نفتی دولت سیزدهم در مرداد 1402 معادل کل درآمد نفتی در سال 99 بوده است. مسعود کرباسیان که در سال 99 مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بود، به تجارت نیوز گفت: حالا که بحث طرح چنین ادعاهایی است ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، معاون وزیر نفت گفت: به دنبال جا به جایی سکوی عظیم فاز 11 پارس جنوبی، تولید گاز از این سکو 4 سال زودتر از موعد مقرر انجام می شود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت نفت، محسن خجسته مهر شامگاه دوشنبه (ششم شهریورماه) در استودیو خبر ساعت 21 صداوسیما با گرامیداشت هفته دولت و تبریک آغاز تولید گاز از فاز 11 پارس جنوبی افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن توضیح درخصوص فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی گفت: موفق شدیم تأخیر 20 ساله را با یک اقدام جهادی در 20 ماه جبران کنیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: توسعه فاز 11 پارس جنوبی یکی از راهبردی ترین و مهم ترین طرح ها و پروژه های شرکت ملی نفت ایران است که پس از 20 سال تاخیر در دولت سیزدهم به ثمر نشست.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: توسعه فاز 11 پارس جنوبی یکی از راهبردی ترین و مهم ترین طرح ها و پروژه های شرکت ملی نفت ایران است که پس از 20 سال تاخیر در دولت سیزدهم به ثمر نشست.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با توسعه کامل قطعه 11 پارس جنوبی حدود 5 میلیارد دلار در سال درآمد خواهیم داشت.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: توسعه فاز 11 پارس جنوبی یکی از راهبردی ترین و مهم ترین طرح ها و پروژه های شرکت ملی نفت ایران است که پس از 20 سال تأخیر در دولت سیزدهم به ثمر نشست.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: توسعه فاز 11 پارس جنوبی یکی از راهبردی ترین و مهم ترین طرح ها و پروژه های شرکت ملی نفت ایران است که پس از 20 سال تأخیر در دولت سیزدهم به ثمر نشست.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از احداث بیمارستان فوق پیشرفته نفت در تهران خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محسن خجسته مهر در بازدید از بیمارستان صنعت نفت تهران که امروز (اول شهریورماه) همزمان با روز پزشک برگزار شد ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تأکید بر اینکه تا پایان شهریورماه 1402 ایران کانال تولید روزانه 3 میلیون و 400 هزار بشکه نفت را می گذراند، اظهار کرد: این شرکت خرید تجهیزات فرآورشی سیار Skid Mounted را در دستور کار خود قرار داده تا بتواند چالش های موجود در بخش روسطحی برای افزایش سریع تولید نفت خام را ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام کرده، بعد از 22 سال برداشت گاز از فاز 11 پارس جنوبی آغاز شده و طی روزهای اخیر و از طریق خطوط لوله دریایی گاز این فاز به پالایشگاه در خشکی ارسال شده است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: برداشت گاز از فاز 11 پارس جنوبی آغاز شده و طی روزهای اخیر و از طریق خطوط لوله دریایی گاز این فاز به پالایشگاه در خشکی ارسال شده است. ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: با تدبیری که مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اندیشید کارگروهی برای فشارافزایی پارس جنوبی تشکیل شده است و پیمانکار مشاوره طراحی پایه تأیید شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه برای جبران و غلبه بر ناترازی گاز 50 میلیارد دلار سرمایه گذاری برنامه ریزی شده است، گفت: ضرورت این موضوع آنجاست که 99.5 درصد انرژی مورد نیاز کشور از نفت و گاز تأمین می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۹    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از افزایش تولید نفت به 3.5میلیون بشکه در روز تا پایان شهریورماه امسال خبر داد و گفت: 87میلیون بشکه میعانات گازی روی آب داشتیم که امروز همه این میعانات فروخته شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آمادگی برای بهره برداری رسمی از فاز 11 پارس جنوبی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خبر داد: تا هفته آینده 150 هزار بشکه به تولید نفت صادراتی کشور اضافه خواهد شد و تا پایان شهریورماه امسال تولید نفت کشور به کانال 3 میلیون و 500 هزار بشکه می رسد.
نشست محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با نمایندگان رسانه های کشور پیش از ظهر امروز (چهارشنبه، 18 مردادماه) در مرکز همایش های تخصصی شرکت ملی نفت ایران (باشگاه کوشک) برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۱    
شانا _ گروه فیلم: نشست محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با نمایندگان رسانه های کشور پیش از ظهر امروز (چهارشنبه، 18 مردادماه) در مرکز همایش های تخصصی شرکت ملی نفت ایران (باشگاه کوشک) برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، نشست مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران با اصحاب رسانه، امروز (چهارشنبه، 18 مرداد) به منظور گرامیداشت روز خبرنگار برگزار شد. مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تبریک روز خبرنگار ...
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت با بیان اینکه آماده تولید از فاز 11 پارس جنوبی هستیم، گفت: صادرات نفت به زودی وارد کانال 3.5 میلیون بشکه در روز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت:در نیمه دوم امسال حدود 8 میلیارد دلار برای توسعه دو میدان مشترک ایران قرارداد امضا می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: تولید نفت کشور در پایان تابستان به 3.5 میلیون بشکه در روز می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: تا پایان شهریورماه تولید نفت کشور به کانال 3 میلیون و 500 هزار بشکه در روز می رسد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: حرفه خبرنگاری مبتنی بر صحت، دقت و صراحت است و با رعایت این موارد می توان گفت شغل خبرنگاران جهاد تبیین است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه قلم و آگاهی بخشی تبریک گفت.
شانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه زنان صنعت نفت با تحصیلات بالا و تخصص جذب شده اند، گفت: در این زمینه نسبت به سایر سازمان ها و وزارتخانه ها پیشرو هستیم و توانستیم در مقایسه با آمارهای جهانی رتبه قابل قبولی کسب کنیم.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون به نقل از شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس غریبی با اشاره به سفر محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به خارک اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی و همدلی کارکنان فنی و عملیات پایانه نفتی خارک، پس از چهار سال وقفه ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با حضور در جهاد دانشگاهی گفت: پروژه های متعددی را با مجموعه جهاد دانشگاهی در حال انجام داریم و امروز نیز تصمیم گرفته شد درباره توسعه فناوری شکافت هیدرولیکی برای بهبود و ازدیاد برداشت از میدان های نفت و گاز کشور با این نهاد همکاری کنیم.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۸:۱۵    
کارکنان شرکت ملی حفاری ایران از عدم پرداخت حقوق و مزایای خود همزمان با سایر شرکت های زیرمجموعه نفت گله مند هستند و خواستار رفع این تبعیض بزرگ با دستور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران شدند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
صبح روز ششم تیر ماه، وقتی محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حاشیه نشست رویداد گام معکوس بهبود بهره وری در عملیات حفاری در جمع خبرنگاران صحبت می کرد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: 20 درصد سهام شرکت نفتی دشت آزادگان در بورس انرژی عرضه می شود.