دوشنبه ۰۷ بهمنساعت ۱۰:۳۸Jan 2020 27

جدیدترین‌های «حمل و نقل»

ایرنا   ۱۳ دقیقه پیش    
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کرمانشاه با اعلام اینکه در مجموع در سامانه بارشی اخیر در استان شاهد 22 ساعت کولاک، 33 ساعت بارش برف و پنج ساعت بارش باران بودیم، گفت: در این مدت 690 کیلومتر از جاده های استان برف روبی انجام و 90 تن نیز شن و نمک مصرف شد.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: ساخت پل بر روی رودخانه جگین شهرستان بشاگرد تا پایان بهمن ماه آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۳۷ دقیقه پیش    
اردستان- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده اردستان گفت: در سال جاری تعداد 13 نفر تلفات جاده ای در شهرستان اردستان وجود داشته است.
ایرنا   ۴۱ دقیقه پیش    
اسلام آباد - ایرنا -پاکستان در نظر دارد برای کاهش آلودگی هوا و توسعه انرژی پاک تا سال 2030 حدود 30 درصد از ناوگان حمل و نقل این کشور را به خودروهای برقی محهز کند.
ایرنا   ۴۵ دقیقه پیش    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: راه دسترسی به 82 روستای استان طی 48 ساعت گذشته با تلاش راهداران بازگشایی شده است.
آخرین نیوز   ۴۷ دقیقه پیش    
اجاره اسپیس فریم به دلیل ارزان و مقرون به صرفه بودن، در این روزها بسیار مورد استقبال غرفه داران نمایشگاهی قرار گرفته و به دلیل کم وزن بودن و حمل و نقل آسان این سازه های فضایی، امکان جابجایی و نصب سریع و آسان آنها در هر مکانی وجود دارد و همچنین قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی نیز می باشند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در جلسه کارشناسان حریم ادارات تابعه این اداره کل عنوان نمود : صیانت از حریم راهها را به منظور توسعه آتی راه و حفظ این سرمایه ملی ، از وظایف ذاتی عموم مردم دانست. ...
ایسنا   ۴۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل امور ایمنی ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: در تلاش هستیم جزیره های ایمن را با دوربین های کنترل سرعت جایگزین کنیم و جزیره های موجود را با اندکی اصلاح به فراتر از استانداردهای تعیین شده برسانیم.
تین نیوز   ۵۵ دقیقه پیش    
5 درصدی که در هنگام صدور صورت به کمیسیون اضافه می شود مبلغ آن را نه شرکت می دهد و نه راننده بلکه این مبلغ که هزینه عوارض شهرداری؛ خرید صورت و بیمه تکمیلی درمان و بدنه خودروی راننده می شود را مسافر متحمل می شود.
شعار سال   ۵۶ دقیقه پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر کل ترانزیت و حمل ونقل بین المللی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام کرد: در همه مرزهای جاده ای کشور قرنطینه های انسانی داریم که وزارت بهداشت ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از افزایش سهمیه سوخت تاکسی های بنزینی و دو گانه سوز تحت نظارت این سازمان خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱ ساعت پیش    
خیابان کامل باید بستری داشته باشد که هم پیاده هم سواره در کنار دوچرخه سوار و وسایل حمل و نقل عمومی امکان رفت و آمد در آن را داشته باشند، قرار نیست تردد خودرو محدود شود اما قطعا اولویتی که امروز خودروها در شهر دارند به شهروندان پیاده ...
موج رسا   ۱ ساعت پیش    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر مه گرفتگی پدیده غالب جاده های استان زنجان محسوب می شود.
عصر شهروند   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به نقش مردم در توسعه مترو از طریق خرید اوراق مشارکت گفت: شهرداری تهران بیش از 20 هزار میلیاردتومان بدهی بانکی دارد.
عصر زنجان   ۱ ساعت پیش    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از مه آلود بودن محورهای ترانزیتی و اصلی استان زنجان خبر داد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ممکن است تصمیم گیری درخصوص احداث تراموا تغییر کرده و به سمت احداث ART برویم که نوعی تراموا است اما نیازی به ریل گذاری بالاسری ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- معاون دفتر آمار ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: سامانه سپهتن در حال حاضر در12 هزار دستگاه ناوگان اتوبوس کشور نصب شده است.
همزمان با نوروز صد عنوان فعالیت با محور های فرهنگی، عمرانی، خدمات شهری، زیباسازی، حمل و نقل و ترافیک در شهرکرد اجرایی می شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: پروژه بهسازی تقاطع(پل) فردیس باید تا اواخر بهار 99 به پایان برسد اما ممکن است به این برنامه زمانبندی نرسد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شهر گفت: بازگشایی گلوگاه ها یکی از تصمیمات مهم و ضروری برای احیای بافت های فرسوده شهری است. برشان در تذکر این هفته خود، ادامه داد: با وجودی که بودجه بازگشایی تعدادی از گلوگاه ها برای سال جاری تامین شد، ولی تاکنون عملیاتی نشده است ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- معاون دفتر آمار ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: مراکز معاینه فنی دقت بیشتری در کنترل سلامت و ایمنی خودروها داشته باشند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای میاندوآب گفت: راه ارتباطی چهار روستای این شهرستان که بر اثر بارش برف و کولاک، مسدود شده بود با تلاش راهداران بازگشایی و تردد از آنها برقرار شد.
رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: سهمیه سوخت تاکسی های بدون پروانه از اول اسفند ماه سالجاری حذف می شود.
م هندس عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای بابت کسب رتبه برتر در جشنواره شهیدرجایی تقدیر و تجلیل کرد و این موفقیت را به مدیریت و همکاران مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری تبریک گفت.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اندیکا گفت: تردد در محور اندیکا-شهرکرد روان است و مشکل خاصی از این محور وجود ندارد.
یک پزشک   ۲ ساعت پیش    
اسنپ این سال ها حمل و نقل را برایمان ساده و تا حدودی ارزان کرده است و برای بسیاری اشتغال ایجاد کرده است و اکوسیستم اقتصادی خوبی ایجاد کرده است. اوبر ایرانی کاملا موفق بوده است. در این شک و تردیدی نیست. بماند که 2 سؤال شخصا ذهن من را خیلی آزار می دهد: ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: از دوم بهمن ماه سالجاری تاکنون بیش از 6هزار کیلومتر از جاده های لرستان توسط راهداران برفروبی شد.
حضور جناب آقای خضری مدیرکل محترم راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در سامانه سامد جهت پاسخگویی به مردم در مورخ 98/11/16 در ساعت 10-12
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
شهردار همدان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی کشور تاکنون اجازه نداده سیستم حمل و نقل به خوبی کیفی سازی و نوسازی شود، گفت: توجه به حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا یک اقدام سیستمی است.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از وجود بیش از 120 روستای صعب العبور در استان های جنوبی سیل زده خبر داد و گفت: با وجود بازگشایی این راه ها، به دلیل آسیب جدی وارد شده امکان تردد همه وسائل نقلیه در آن ها وجود ندارد ...
کارکنان شریف و مدیران صدیق گمرک جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه آزاد ماکو مدیریت و همکاران سخت کوشم در حوزه تسهیل تجارت و امور گمرکی سازمان منطقه آزاد ماکو ...
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر کشور گفت:سوخت بر اساس پیمایش به تمامی سواری های کرایه ای از ابتدای اسفند تخصیص می یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت حمل ونقل ریلی رجا در آستانه آغاز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طرح تسهیلات ویژه خود را برای متولدان این ایام با عنوان رهپویان فجر برای سفر با قطار اجرا می کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
توسعه حمل ونقل عمومی به ویژه مترو بهترین پاسخ به تقاضای مردم درباره رفع مشکل آلودگی هوا و ترافیک است. روند رو به ازدیاد آلاینده های زیست محیطی و در عین حال نقش حمل ونقل ریلی (مترو) در کاهش آلودگی هوا، ضرورت توجه به گسترش و تکمیل خطوط این وسیله حمل ونقل عمومی را بیش از پیش کرده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شناسایی دو ایراد در طراحی برنامه های حمل ونقل و ترافیک تهران و دیگر شهرهای بزرگ کشور، به طرح راه حلی از جنس ساختاری برای حل این مشکلات انجامیده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : زمین های شهرداری مسیر ورود سرمایه به پروژه های شهری حیاتی در پایتخت را منحرف کرده است. آمار و اطلاعات رسمی از روند سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهر تهران طی 4 سال گذشته نشان می دهد بخش قابل توجهی از پول هایی که مستعد سرمایه گذاری در پروژه هایی همچون توسعه حمل و نقل عمومی و ایجاد مراکز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۳    
رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد از برگزاری کارگاه آموزشی حمل و نقل پاک - شهر انسان محور در این شهرستان خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: گردنه گله بادوش الیگودرز که 3 روز پیش بر اثر سقوط بهمن مسدود شده بود؛ عصر امروز بازگشایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان اظهار کرد: در مجموع شمال و جنوب استان 358 فقره تصادف فوتی در 9 ماهه امسال رخ داده که نسبت به سال گذشته 44 نفر کاهش دارد.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با دستور بررسی اخبار و تحولات روز و همچنین بررسی لوایح پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر و موافقتنامه حمل و نقل بین المللی جاده ای مسافر و کالا بین دولت جمهوری اسلامی ایران ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۶    
با این سیستم، شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه نسبت به برگزاری مناقصه و عقد قرارداد با پیمانکاران اقدام خواهند نمود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون به میزان 3500 کیلومتر - خط در راههای مواصلاتی استان ایلام خط کشی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: از دوم بهمن تاکنون بیش از 6000 کیلومتر راه اصلی و روستایی در استان برف روبی شده است.
توازن   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، بدون شک نقش فصل حمل و نقل اعم از خط ریلی، هوایی و زمینی در توسعه انکار ناپذیر بوده زیرا بدون فراهم نبودن زیرساخت ها در این حوزه امکان شکوفایی دیگر بخش ها از جمله صنعت و کشاورزی وجود ندارد. سرمایه گذار برای احداث هرگونه کارخانه و [...]
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
حسینی میلانی با بیان اینکه شهرداری در ارسال لایحه اساسنامه صندوق محیط زیست و توسعه حمل و نقل عمومی تاخیری چهار ماهه داشته است، تاکید کرد: شهرداری حداکثر ظرف یک ماه لایحه اساسنامه صندوق محیط زیست و توسعه حمل و نقل عمومی را به شورای شهر ارسال کند.