جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۱:۱۴Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبارزه با مواد مخدر»

خبرگزاری فارس   ۱۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه ازبکستان و رئیس مرکز اطلاعات و هماهنگی آسیای مرکزی چگونگی همکاری در زمینه مبارزه با مواد مخدر در منطقه را بررسی کردند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
] به گزارش میرملاس فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری 4 خرده فروش و کشف 2 کیلو و 100 گرم انواع مواد مخدر دراجرای عملیات ضربتی پلیس در این شهرستان خبر داد. سرهنگ قاسمی اظهار داشت:با توجه به اینکه مبارزه با مواد مخدر یکی از اولویت های اصلی و همیشگی پلیس و از مطالبات بحق [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان با بیان اینکه نرخ شیوع اعتیاد در این استان پایین تر از میانگین کشوری است گفت: این نرخ در استان همدان 2.4 درصد و در کشور 5.9 درصد است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از دستگیری باند 3 نفره قاچاق موادمخدر در محور رودبار به رشت و کشف 12 کیلوگرم موادمخدر صنعتی از نوع هروئین و شیشه در بازرسی از خودرو آن ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سومین همایش ملی پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر صنعتی با همکاری مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ستاد مبارزه با موادمخدر روز چهارشنبه به صورت مجازی در دانشگاه یزد برگزار شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 85 کیلو تریاک در تهران در عملیات شبانگاهی ماموران پلیس خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عبدالوهاب حسنوند اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با گسترش چتر اطلاعاتی دست یافتند فردی با سفر به استان ها مرزی کشور قصد انتقال یک محموله مواد مخدر به شهر تهران دارد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 85 کیلو و 300گرم تریاک و دستگیری 4 قاچاقچی حرفه ای در عملیات شب گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۵    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از تهیه و ارسال 3 هزار و 678 محتوای الکترونیکی فرهنگی، پرورشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی به دانش آموزان استان کرمان در شبکه شاد خبر داد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با اهدای لوح سپاس به مدیرکل شبکه استانی جهان بین، این رسانه را در امر مبارزه با مواد مخدر به عنوان دستگاه برتر معرفی کرد. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاق مواد مخدر و سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی هندیجان با کار اطلاعاتی 2 دستگاه خودروی ال 90 و پژو پارس حامل مواد مخدر را شناسایی و طی یک عملیات ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۱۶    
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی سلیم پور در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در تحقیقات انجام شده در پی در یافت اطلاعاتی مبنی بر فعالیت 2 توزیع کننده مواد مخدر در محدوده گلستانک و مهرشهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
در عملیات ضربتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی که قصد انتقال محموله مواد مخدر از شهرستان مذکور به عمق کشور را داشتند متلاشی و 3 سوداگر مرگ دستکیر شدند
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز(پانا)-فرمانده انتظامی خرامه از کشف 22 کیلو و 300 گرم تریاک و دستگیری 3 نفر در یکی از محله های این شهرستان خبر داد. سرهنگ زماناله کریمی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خرامه با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی مقداری تریاک در منزل خود در یکی از محله های این شهرستان دپو کرده است که ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
سردار احمد طاهری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی به سرنخ هایی مبنی بر قاچاق محموله مواد مخدر، از شهرستان های شمالی استان به مرکز کشور دست یافته و موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های هیرمند و هامون اطلاع دادند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بر لزوم پیگیری راه اندازی مرکز اقامتی درمان و بازتوانی معتادان در شهر آوج تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموران مبارزه با مواد مخدر حاجی آباد باند مسلح قاچاقچیان مواد مخدر را در این شهرستان متلاشی کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار داشت: در راستای مبارزه با سواداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اقدام اطلاعاتی و همکاران ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان ویژه غرب از دپوی و پنهان کردن مقادیر فراوانی مواد افیونی در غرب ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۳۶    
در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان جابجایی 158 کیلو تریاک از محور خانمیرزا به بروجن متوقف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان، 158 کیلو تریاک در محور خانمیرزا به بروجن کشف شد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۱:۱۱    
به بهانه هشدار رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا درباره سیگار الکترونیکی بعنوان یک وسیله اعتیادآور و خطرناک جدید، از تصورات اشتباه جوانان از این وسیله نوشتیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۷    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در استان اقدامات مختلفی انجام شده که اجرای طرح یاریگران زندگی، پیگیری برای راه اندازی کمپ ماده 16 و برخورد با خرده فروشان از جمله آن ها است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه تعامل پلیس با رسانه ها عاملی مهم در ارتقاء احساس امنیت در جامعه است، گفت: پلیس همواره از ظرفیت و قدرت تاثیرگذار رسانه ها در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی بهره می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۵    
قزوین – ایرنا - مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: اعتیاد از جمله آسیب های چند وجهی است که برای پیشگیری از آن باید همه دستگاه های متولی با همدلی، همراهی و همکاری جدی تر به وظایف خود عمل کنند.
جوانمردی گفت: منتظر برگزاری بازی های پارالمپیک هستم تا بعد از پنج سال بتوانم در این میدان بزرگ برای کشورم افتخار آفرینی کنم. ساره جوانمردی ملی پوش تیراندازی کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - فرمانده انتظامی گچساران گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان 92کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در جاده شیراز به گچساران از 2 دستگاه خودرو سواری کشف و ضبط کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی کردستان از کشف بیش از 7 کیلو گرم تریاک توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کردستان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۵    
قزوین - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان قزوین گفت: 97 معتاد متجاهر در تیرماه سال جاری دستگیر و تحویل مراکز کمپ ترک اعتیاد استان شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار غلامرضا جعفری با اعلام خبر بازداشت عوامل شهادت سه مأمور پلیس، در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی شهادت سه تن از کارکنان انتظامی شهرستان “کهنوج”، توسط قاچاقچیان مسلح مواد مخدر ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان-فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از جمع آوری 16 معتاد متجاهر توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۲    
سخنگوی نیروی انتظامی از دستگیری قاتلان سه شهید بزرگوار پلیس مبارزه با مواد مخدر کهنوج، در شهرستان بندرعباس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 سوداگر مرگ و کشف 416 کیلوگرم مخدر شیشه در عملیات ضربتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۳    
صاف نیت کفت: کانون شهید خادم صادق ، به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ضمن دعوت از مسئولین امر در استان، جلسه هماهنگی در رابطه با بحث جمع آوری معتادین و رفع آسیب های اجتماعی مرتبط با مواد مخدر در محله برگزار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۱    
سه تن از عاملان شهادت ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کهنوج در بندرعباس دستگیر شدند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۷:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
وی در ادامه افزود: در نتیجه بررسی های انجام شده مشخص شد عاملین شهادت مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کهنوج استان کرمان پس از فرار از این استان در شهر بندرعباس پنهان شده اند که به محض تأیید این خبر با دستور مقام قضایی ضمن اعزام تیم های مجرب عملیات ویژه پلیس در یک عملیات غافلگیرانه این افراد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری اعضای باند 3 نفره توزیع کنندگان شیشه در مرکز تهران و کشف 2کیلو و 466گرم شیشه خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر از دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای در جنوب پایتخت وکشف 30 کیلو تریاک خبر داد
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۷    
تبریز(پانا) - آیین اختتامیه دهمین جشنواره نوجوان سالم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد. مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه دهمین جشنواره نوجوان سالم استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک عید قربان گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا بر ضرورت ارتقاء تعاملات و همکاری های دو جانبه به منظور تبادل سریع اطلاعات بین پلیس های تخصصی جمهوری اسلامی ایران و روسیه، تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از افزایش 50 درصدی پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - سفر آتی وزیر کنترل موادمخدر پاکستان به ایران و برنامه دیدار روسای پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان و ایالت بلوچستان در دستور کار دو کشور همسایه برای تقویت همکاری های مشترک قرار گرفت.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از دستگیری یک زوج قاچاقچی در محور رودبار به رشت و کشف 24 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در بازرسی از خودرو آن ها خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۹    
به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ کامران ملکی با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی در شهرستان فردیس مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از نوع شیشه را قصد توزیع در بین مشتریان خود را دارد موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۵    
آخوندی با اشاره به مسیر تزانزیتی، وسعت، پراکندگی و کویری بودن شهرستان خوسف، گفت: این شهرستان در حوزه مبارزه با مواد مخدر باید مشابه شهرستان های مرزی و به صورت ویژه دیده شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حسنی مقدم گفت: بی برنامگی در برخی شهرستان های خراسان جنوبی در حوزه مبارزه با مواد مخدر کاملا ملموس است، و تمام امکانات را برای مهار کرونا بسیج کرده ایم غافل از اینکه تلفات مواد مخدر همانند بیماری کرونا است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: پارسال افزون بر 470 میلیارد ریال در حوزه توسعه زیرساخت ها برای جمع آوری، نگهداری و درمان معتادان متجاهر در استان هزینه شده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ازکشف 101 کیلو موادمخدر و دستگیری 4 قاچاقچی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر و کشف 5 کیلو گرم شیشه خبر داد و گفت: متهم که به طرز ماهرانه ای مواد مخدر را در داخل کانل کولر جاساز کرده بود با تیزهوشی ماموران و مدیریت میدانی آنان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی در خصوص مبارزه با خرده فروشان مناطق حاشیه نشین و تقویت و توسعه برنامه های فرهنگی تبادل نظر شد.