پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۲۳Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبارزه با مواد مخدر»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: مصوبات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید اجرایی و وظایف تمامی دستگاه های مسئول در انجام مسوولیت محوله دقیق مشخص شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۶    
استاندار یزد: مصوبات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید اجرایی و وظایف دستگاه ها نیز به خوبی مشخص شود.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان، از توقیف یک دستگاه پژو 405 و کشف 44 کیلو و 960 گرم تریاک در محورهای ورودی خرم آباد، خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، سرداریحیی الهی ادر این رابطه اظهار داشت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۶    
جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یکی از سوداگران مرگ جنوب تهران خبر داد و افزود: از این سوداگر مرگ مقدار 5کیلوگرم انواع مواد افیونی کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۶    
ایسنا/سمنان در آیینی با حضور ترحمی مدیرکل دفتر حقوقی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کشور جعفر معینیان به عنوان دبیر جدید شورای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: کشفیات نیروی انتظامی در حوزه مواد مخدر در هشت ماهه سال جاری نسبت به پارسال، سه درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزم ملی است و سازمان های مردم نهاد در این باره فعال تر عمل کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۲    
جعفر معینیان به عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان منصوب شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست مقام عالی استان، فرماندار شهرستان، معاونین سیاسی امنیتی و مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، دبیر شورای هماهنگی مباره با مواد مخدر، دادستان اردبیل ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از دستگیری 2 فروشنده مواد افیونی و کشف 8 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان اهواز خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان البرز، از کشف یک کیلو هروئین و 500 گرم شیشه در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری پرشیا توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 26 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور شیراز به یاسوج خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل درمان ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: برنامه جدی برای افزایش ظرفیت وجود دارد درحال حاضر ظرفیت مراکز نگهداری و درمان معتادان متجاهر در تهران از حدود 4 هزار مرکز به حدود 15 هزار مرکز رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان در احکام جداگانه ای دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و سرپرست دفتر برنامه ریزی بودجه و تحول اداری استانداری هرمزگان را منصوب کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری یک زن مواد فروش کشف بیش از 7کیلوگرم افیون خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۵۱    
توقیف اتوبوس مسافربری با کشف 12 کیلوگرم تریاک رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری چهار قاچاقچی که با استفاده از یک دستگاه اتوبوس بین شهری مبادرت به حمل موادمخدر می کردند خبر داد و گفت: از این باند مقدار 12کیلوگرم تریاک کشف شد. کلیپ کتک زدن کودک مربوط به ایران نیست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۱:۰۱    
دولت انگلیس در برنامه ده ساله خود برای مبارزه با مواد مخدر، مجازات های شدیدتری برای قاچاقچیان و مصرف کنندگان این مواد منظور کرده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۳    
به همت شورا و دهیاری حصارزیرک و مشارکت موسسه مهر آفرینان تحت نظارت بهزیستی شهریار و پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران و روابط عمومی انجمن معتادان گمنام در روستای حصار زیرک برگزار گردید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان - به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل جلسه نا امن سازی محیط های تولید و توزیع مواد مخدر با حضور مدیران و مسئولان متولی در محل ساختمان مرکزی دادگستری استان برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۹    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری 4 قاچاقچی که با استفاده از یک دستگاه اتوبوس بین شهری مبادرت به حمل موادمخدر می کردند خبر داد و گفت: از این باند مقدار 12کیلوگرم تریاک کشف شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک زن مواد فروش و کشف بیش از 7 کیلوگرم افیون خبر داد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۰    
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر از کیک حشیش می گوید. مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر از کیک حشیش می گوید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نظرآباد خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 10 کیلوگرم حشیش کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 68 کیلو و 350 گرم تریاک در بازرسی از یک منزل شخصی در یکی از محلات شهرستان شیراز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن تشریح انواع "کانابیس ها"، عوارض جبران ناپذیر مصرف آنها را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در جنوب شرق کشور، دستگیری 5 قاچاقچی و کشف 2 تن و 491کیلو مواد افیونی در عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرفوری: تویسرکان منش، مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر می گوید: این ماده مخدر در طیف فراوانی از فرآورده ها مثل لوسیون، اسپری، شامپو، صابون و حتی روغن های ماساژ استفاده می شود!
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: مانایی معتادان متجاهر استان بهبود یافته بسیار پایین است به گونه ای که براساس برآوردها، تنها 10 درصد این افراد بازگشتی به سوی اعتیاد ندارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۲    
صبح روز دوشنبه 15 آذرماه جلسه ای فی مابین مدیر کل بهزیستی استان به همراه معاون پیشگیری بهزیستی با رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در محل دفتر کار مدیر کل برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: شهرداری های استان به تکالیف قانونی خود در قبال راه اندازی مراکز ماده 16 (نگهداری و ساماندهی معتادان متجاهر) عمل نکرده اند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: سردار یحیی الهی، اظهار کرد: در پی اشراف اطلاعاتی پلیس مبنی بر حمل مقادیری مواد مخدر توسط یک سوداگر مرگ با یک دستگاه سواری پراید همراه همسرش از استانهای همجوار به الیگودرز، موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 3 قاچاقچی موادمخدر و کشف 61کیلو گرم مواد مخدر صنعتی شیشه در جنوب تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- دبیر کمیته درمان و حمایت های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اشاره به اینکه هم اکنون 650 نفر در کمپ های این استان در حال ترک اعتیاد می باشند متوسط سنی آنان را 25تا 45سال اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 61 کیلوگرم موادمخدر صنعتی شیشه و دستگیری سه سوداگر مرد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۴    
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شازنددر عملیات دستگیری 3 توزیع کننده مواد مخدر یک کیلو و 592 گرم تریاک کشف کردند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۷    
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد معظمی گودرزی معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز با اعلام این خبر بیان داشت: در پی اعلام خبری از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر پایگاه هشتم فاتب مبنی بر انتقال مقدار قابل توجهی تریاک به منزل یکی از قاچاقچیان سابقه دار مواد افیونی در شهر فردیس ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ طرحی را برای احداث یک دهکده سلامت برای بازپروری معتادان متجاهر با ظرفیت 10 هزار نفر در مجاورت مرکز مهر سروش پیش بینی کرده است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف 120 کیلوگرم تریاک در شهرستان مراغه خبر داد. سردار حسین عبدی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر در زمینه تهیه و توزیع کلان تریاک ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۰:۰۰    
شهردار تهران در جلسه بررسی معضلات اجتماعی با رویکرد ساماندهی معتادان متجاهر، مهم ترین موضوعات این بخش را مطرح کرد. به گزارش پایگاه خبری شهر؛ علیرضا زاکانی با تأکید بر این نکته که باید دست در دست هم دهیم تا کار ساماندهی معتادان متجاهر را به سرانجام برسانیم، گفت: در این جلسه نمایندگانی از استانداری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر برنامه ریزی برای مبارزه با مواد مخدر در مناطق حاشیه نشین را ضروری دانست و تاکید کرد: پاکسازی مناطق آلوده و آسیب پذیر به عنوان یکی از برنامه های مهم مورد توجه قرار گرفته است و دستگاه های متولی به تکالیف خود در این زمینه عمل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: برای تکمیل چرخه اعتیاد معتادان، نباید هیچ مواد مخدر به اصطلاح کم خطری جایگزین مواد پرخطر در کمپ های ترک اعتیاد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سردار اسکندر مومنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ یکشنبه 14 آذر 1400 از مرکز بازپروری مهر سروش که افراد معتاد را پس از سم زدایی کامل و مهارت آموزی به آغوش خانواده برمی گردانند؛ بازدید کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان از ناکامی قاچاقچیان در انتقال 348 کیلو حشیش در پی اقدام اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس شهرستان جیرفت خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور بیان کرد: سازمان بهزیستی متولی آن است و در این راستا اعلام آمادگی کرده است و در بازدید بعدی از این مرکز مسئولان بهزیستی نیز حضور داشته باشند و اطلاعات ریز آن را ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خلیل آباد در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان موفق به کشف 883 کیلو و770 گرم تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان گفت: طی هفته گذشته حدود 420 کیلوگرم موادمخدر در مسیر سراوان - خاش توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) وزارت اطلاعات کشف و ضبط شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نگهداری و بازپروری معتادان متجاهر وظیفه پلیس نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۳    
گروه استان ها- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان شمالی گفت: موضوع جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر و بی خانمان به صورت مستمر ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به طرح ارائه شده از سوی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ مینی بر ایجاد "شهر سلامت" در جهت بازپروری معتادان ...
سینما خانه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر از پخش محتوای پیشگیری از اعتیاد در ابتدای فیلم های نمایش خانگی نمآوا خبر داد و گفت: این پیام ها در اول فیلم ها با موضوع مواد مخدر، سیگار، روان گردان ها و خشونت زیاد است به مدت هفت ثانیه پخش می شود ...