چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۳۵Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبارزه با مواد مخدر»

خبرگزاری تسنیم   ۳۳ دقیقه پیش    
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین 59 کیلو تریاک از یک منزل مسکونی را در شهر قزوین کشف و یک نفر قاچاقچی را دستگیر کردند.
سیتنا   ۳۵ دقیقه پیش    
در راستای شفاف سازی و ایجاد فضای رقابتی برابر در برگزاری تمامی مزایدات، مدیر سامانه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت از همکاری و تعامل مثبت ستاد مبارزه با مواد مخدر با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی خبر داد.
دولت   ۱ ساعت پیش    
دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با موادمخدر و اداره کل آموزش قوه قضاییه به منظور همکاری آموزشی در امر مبارزه با موادمخدر، روان گردان و پیش سازها، تفاهم نامه آموزشی امضا کردند.
دولت   ۱ ساعت پیش    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر فرارسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
مرصاد   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 19 کیلوگرم ماده مخدر گل در سراب نیلوفر کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فردیس- فرمانده انتظامی فردیس از فوت یک شهروند در اثر برخورد کامیون میکسر بتن در بلوار بیات خبر داد.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
مرزبانی عراق دیدار با هیئت ایرانی توصیه هایی از جمله بستن مرزهای غیر رسمی و مبارزه با مواد مخدر برای تضمین مبادلات میان دو کشور انجام داد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: ماموران مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی، در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله موادمخدر دست یافتند و طی یک عملیات مقدار 202 کیلوگرم موادافیونی از نوع تریاک را کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش    
کتاب آسیب شناسی سیاست تقنینی جمهوری اسلامی در مبارزه با موادمخدر به قلم ابوالحسن صفرپور و توسط انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر زنجان از دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر و کشف 87 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در یک عملیات مشترک خبر داد.
مهرصبا   ۷ ساعت پیش    
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه کاهش آمار سرقت و جرائم خرد با راه اندازی مرکز ماده 16 در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: 410 خانه ورزش روستایی تاکنون در این استان با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر به منظور گسترش فضای ورزشی راه اندازی و تجهیز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از انهدام 16 باند کلان در استان خبر داد و گفت: با انهدام این باندها در 10 ماه امسال 11 تن و 104 کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان گفت: در دو عملیات پلیس 6 نفر از اعضای 2 باند مواد مخدر در قم دستگیر شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که در پوشش بار گوجه اقدام به قاچاق بیش از 74 کیلوگرم تریاک کرده بود، دستگیر شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: کمپ معتادان متجاهر باغ فدک با ظرفیت نگهداری بیش از 700 نفر از هجدهم بهمن امسال از سوی سردار اسکندر مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به بهره برداری می رسد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا : جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست فرماندار دلفان و با حضور سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گلستان از کشف 189 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس خبر داد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف بیش از 233 کیلوگرم حشیش و تریاک در کویر دامغان توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: طی سال جاری 16 باند کلان مواد مخدر در استان بوشهر منهدم شده است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی اکبر رضایی فرماندار در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: آموزش، تربیت و انجام اقدامات فرهنگی نیازمند برنامه ریزی هدفمند و هوشمندانه است و این مهم باید از سوی دستگاه های متولی مدنظر قرار گیرد ...
قم نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم از کشف 7 کیلو و 750 گرم مواد مخدر از نوع حشیش در بازرسی از منزل یک قاچاقچی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بافق گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیاتی هفت کیلو و 550 گرم تریاک را کشف و دو متهم را دستگیر کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز ملی فضای مجازی و ستاد مبارزه با مواد مخدر طی یک همکاری مشترک، متن پیش نویس دستورالعمل نخست کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی را تدوین و اصلاح کردند. بررسی و اصلاح این سند با توجه به نظرات سپاه و فراجا انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۶    
از فعالان پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدرشهرستان دلیجان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تجلیل شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در هشتاد و هفتمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر خروج از تکصدایی و رسیدن به هم صدایی، گفت: باید از ظرفیت NGO و CBOها در زمینه پیشگیری و اطلاع رسانی استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از کشف بیش از 11 تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با همکاری پلیس گناوه، 2 نفر قاچاقچی را دستگیر و مقدار 85 کیلوگرم مواد مخدر شیشه کشف کردند.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف نزدیک به 8 هزار قرص مواد مخدر و 2 لیتر شربت متادون غیرمجاز خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد تقی سلطانی در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و توزیع قرص های مخدر توسط یک واحد صنفی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
قم- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم از کشف 7 کیلو و 750 گرم مواد مخدر از نوع حشیش در بازرسی از منزل یک قاچاقچی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه افراد شاخص، نخبگان و گروههای مرجع اجتماعی و تشکلهای مردم نهاد در سطح شهرستانهای مختلف گفت: طرح سفیران اجتماعی حوزه پیشگیری اعتیاد ویژه پیشبرد اهداف کمیته یاریگران روستا و توسعه مشارکتهای مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از طریق ایجاد یک جریان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۵    
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از کشف 164 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرهای ارومیه و سلماس،طی دو عملیات مشترک دستگاه قضایی و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۱    
ایسنا/گلستان رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان بر هم افزایی دستگاهها در جهت مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یکی از سازمان هایی است که می تواند در این موضوع همیار ما باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان- فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف یک کیلوگرم تریاک و دستگیری یک نفر توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از کشف 164 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرهای ارومیه و سلماس،طی دو عملیات مشترک دستگاه قضایی و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خلخال ، سید جواد یحیی زاده فرماندار این شهرستان در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 23 کیلوگرم انواع مواد مخدر در دو ماه گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: لازم است به منظور ساماندهی وضعیت معتادان متجاهر بخشی از درآمد ستاد مبارزه با مواد مخدر برای ساماندهی این مهم اختصاص داده شود و در این راستا تمامی دستگاه های اجرایی مسئولیت دارند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور به همراه مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز دادستانی کل، دادستان مرکز استان قزوین و سایر مسئولان قضایی و اجرایی از مرکز ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بازدید کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۷    
جلسه تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان پارس آباد با موضوع آسیب های اجتماعی و با محوریت مبارزه با مواد مخدر و مشروبات الکلی برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از انهدام باند 4نفره توزیع مواد مخدر در کرمانشاه و کشف 22 کیلوگرم تریاک به همراه یک قبضه اسلحه کلاشینکف از آن ها خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گالیکش در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان گفت: متاسفانه استفاده از مواد مخدر صنعتی و رواج آن در بین جوانان و نوجوانان بسیار شایع شده است و بعد از مصرف نیز در بسیاری از موارد اقدام به انجام افعال پرخطر می نمایند ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۲    
دهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست فرماندار و با محوریت پیگیری مصوبات جلسات پیشین و ارائه گزارش اعضای شورا در خصوص مسائل مطروحه در جلسه، برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۱    
کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی به همت بهزیستی شهرستان ورامین و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر جنوب شرق استان تهران و معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۱    
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهریار و و مسئولین این شهرستان در شهرداری شهر وحیدیه برگزار شد.
برترین ها / سیتنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اواسط سال 1400 مأموران ستاد مبارزه با مواد مخدر پسر جوانی به نام سعید را در یکی از بوستان های جنوب تهران با 23 کیلوگرم هروئین بازداشت کردند.متهم پس از دستگیری عنوان کرد: هروئین ها متعلق به یکی از دوستانم است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از رکنا، رسیدگی به این پرونده از سال 1400 به دنبال بازداشت پسر جوانی به نام حامد در یکی از پارک های جنوب تهران آغاز شد. ماموران ستاد مبارزه با مواد مخدر از چند روز قبل در تعقیب این پسر بودند که وی را هنگام حمل 23 کیلوگرم هروئین بازداشت کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۶    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان بر توانمندسازی تشکل های موفق در مبارزه با موادمخدر تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری یک قاچاقچی و کشف 117 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان"قزوین و "فارس" خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی مهاباد از کشف و ضبط بیش از 75 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 240 نفر از ابتدای سال تا کنون خبر داد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان گفت: 21 کیلو گرم تریاک در پوشش مسافرت خانوادگی در شهرستان چگنی کشف شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیرلرستان، سردار "یحیی الهی" با خبرنگاران اظهارکرد: در راستای طرح های عملیاتی و هدفمند پلیس در مبارزه با مواد مخدر ...