جمعه ۱۷ آذرساعت ۰۰:۰۲Dec 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبارزه با مواد مخدر»

آوای رودکوف   ۲۵ دقیقه پیش    
جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر با حضور فرماندار و اعضای جلسه برگزار گردید.
تهران خبر   ۵۹ دقیقه پیش    
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه درحال حاضر بیش از 10 هزار نفر از مددجویان مراکز ماده 16 دوز اول واکسن را دریافت کرده اند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد_ فرمانده انتظامی خراسان شمالی از رد پیشنهاد رشوه شامل دو دستگاه خودرو و بیش از 4 میلیارد ریال پول نقد توسط ماموران وظیفه شناس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری، از کشف 45 کیلوگرم حشیش توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی کل کشور تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر بر اساس تاکید فرمانده کل انتظامی کشور و نیز دغدغه های به حق شهروندان را یکی از اولویت های مأموریتی پلیس مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور دانست.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ سمین فلاحی اظهار داشت: علاوه بر کشف بیش از 17 کیلوگرم مواد مخدر، 73 نفر از خرده فروشان نیز شناسایی و دستگیر شدند. وی ادامه داد: تخریب 4 باب منزلی که به محلی برای توزیع و مصرف مواد مخدر تبدیل شده بود، از دیگر اقدامات انجام گرفته به شمار می رود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر از وجود زمینه های لازم برای گسترش و توسعه روابط ایران و قرقیزستان در حوزه مبارزه با موادمخدر و روان گردان ها خبر داد و گفت: ایران، آماده انتقال تجارب خود در حوزه های مقابله با موادمخدر و کاهش تقاضا و آسیب به کشور قرقیزستان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
اوایل مهرماه، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با استناد به اطلاعیه کاخ سفید از افزایش 16 برابری شیوع مصرف زامبی و همچنین افزایش 15 برابری تعداد فوتی های ناشی از مصرف این ماده خبر داد؛ این در حالیست که مدیرکل دفتر تحقیقات این ستاد می گوید اگر مصرف کننده زایلازین یا زامبی ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به تشکیل مجامع خیرین یاریگران زندگی در 22 استان گفت در راستای اشتغال زایی برای معتادان بهبودیافته طی یکسال گذشته حدود 3 هزار شغل ایجاد شده است و به طور میانگین 2200 خیر جذب مجامع خیرین ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد_ ایرنا_ مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری گفت: برای پیش بُرد امر خطیر پیشگیری از اعتیاد باید از ظرفیت گروه های مردمی بهره گیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: با توجه به اینکه تمرکز مجمع خیرین یاریگران زندگی، تکمیل چرخه درمان معتادان با اشتغال زایی است؛ سوله های اشتغال زایی این مجمع، در نزدیکی مراکز ماده 16 راه اندازی می شود.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: قبل از پیشگیری لازم است پیش بینی در حوزه مبارزه با مواد مخدر ، این بلای خانمان سوز، انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: مبارزه هوشمندانه و دانش بنیان با مواد مخدر باید وجود داشته باشد تا به کاهش این قبیل جرایم و پیشگیری غیرکیفری از وقوع جرم منجر شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در حومه غرب تهران و کشف بیش از 45 کیلو حشیش خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش ضربتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان هرمزگان در یک عملیات مسلحانه یک باند سه نفره قاچاقچیان موادمخدر زمین گیر و 114 کیلو حشیش و تریاک کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی استان از کشف 64 کیلوگرم شیشه و دستگیری 6 متهم در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و تهران بزرگ خبر داد. سردار “حمید هداوند” در گفت و گو با خبرگزاری پلیس با اعلام این خبر گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر از راه اندازی مجمع خیرین یاریگران زندگی در 22 استان خبر داد و گفت: امروز در استان ایلام، بیست و سومین آن نیز تشکیل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد، از کشف 63 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس مبارزه موادمخدر استان یاسوج خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر از تشکیل 23 مجمع خیرین یاریگران زندگی در سطح استان های کشور خبر داد و گفت: 2 هزار و 200 خیر در کشور عضو این مجامع هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام امروز سه شنبه 14 آذرماه جلسه انتخابات مجمع خیرین بازیگران زندگی استان ایلام با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام و مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه با اشاره به آغاز طرح جمع آوری گسترده معتادان متجاهر گفت: طی روزهای اخیر 823 معتاد متجاهر در سطح استان جمع آوری شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: ضربه به بنیان مالی قاچاقچیان مواد مخدر بسیار مهم است و رحم به آن ها ظلم به جامعه است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان گفت: 37 باند تهیه و توزیع موادمخدر در هشت ماهه امسال در این استان منهدم شدند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش 23 درصدی برخوردار بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران با بیان اینکه یکی از اقدامات بازدارنده ضربه به بنیان های مالی قاچاقیان موادمخدر است، گفت: رحم به قاچاقچیان مواد مخدر ظلم به جامعه است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۱    
تیم نظارتی استان و شهرستان شامل دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان، نماینده دانشگاه علوم پزشکی و بهداشت، کارشناس پیشگیری استان، نماینده دادستان شهرستان، رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۷:۵۱    
بجنورد- ایرنا- دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: 50 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در سالجاری با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای به معتادان بهبودیافته استان ارایه شد.
خبرشهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سردار دوستعلی جلیلیان امروز در زاهدان اظهار داشت: در راستای کنترل، مراقبت و برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر در سطح استان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های “خاش و گلشن” با رصد اطلاعاتی و پشتیبانی فنی مرکز استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان گفت: در تداوم طرح های عملیاتی و هدفمند پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان و اصفهان با اشراف اطلاعاتی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف 28کیلوگرم مخدر هروئین در یکی از محورهای منتهی به تهران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و تهران بزرگ، 2 قاچاقچی مواد مخدر در منطقه گلشهر کرج دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها بیش از 91 کیلوگرم حشیش کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب، از کشف 28 کیلوگرم هرویین در عملیات روز گذشته پلیس پایتخت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت: در هشت ماهه اول امسال حدود هزار نفر معتاد متجاهر گلستانی جمع آوری و ساماندهی شدند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور عبدالهی ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار، عموپور فرماندار شهرستان، روسا ادارات و مسئولین شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با حضور اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری برگزار شد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اسکندر مومنی، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران با بیان اینکه ادعای طالبان مبنی بر کاهش کاشت خشخاش در افغانستان به هیچ وجه مورد قبول ما نیست، گفته است که تمام شواهد و آمار و ارقام گویای افزایش کشت خشخاش در این کشور است .
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: هیچ گریزی نداریم جز اینکه اقدامات پیشگیرانه را در اولویت قرار دهیم، چرا که هیچ چشم انداز روشنی برای کاهش تولید موادمخدر در دنیا نداریم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- دبیر سابق شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: ظرفیت مراکز توانمندسازی معتادان پیش از این 30 نفر بود که هم اکنون به 500 نفر رسیده است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۸    
در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با حضور اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری و یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در محل دفتر استاندار، طی حکمی علی زندی به مدت سه سال به عنوان دبیر جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی معارفه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه پیشگیری از اعتیاد، سیاست راهبردی ستاد است، گفت: هیچ گریزی نداریم جز اینکه اقدامات پیشگیرانه را در اولویت قرار دهیم؛ چرا که هیچ چشم انداز روشنی برای کاهش تولید موادمخدر در دنیا نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران گفت: تمام شواهد و آمار و ارقام گویای افزایش کشت خشخاش در افغانستان است .
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۷    
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست فرماندار برگزار شد. روز شنبه 11 آذر ماه 1402 سید محمدرضا کاظمی طبا در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که با حضور تمامی اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد، فعالیت های مؤثر این شورا را قابل تقدیر دانسته [...]
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
با حضور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری و استاندار خراسان رضوی، دبیر جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان معارفه شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا-رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: سیاست و راهبرد این ستاد بر اساس تدبیر رئیس جمهور موضوع پیشگیری از تمایل به سمت مواد مخدر است و مفهوم مقابله هم به صورت جدی در دستور کار است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: این لایحه در پنج ماده تنظیم شده است. ماده نخست آن به اصلاح تعاریف مربوط به مواد مخدر اختصاص دارد؛
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری 258 نفر خرده فروش موادمخدر، هزار و 13 نفر معتاد متجاهر و کشف مقدار 17 کیلو و 500 گرم انواع مواد مخدرکشف در راستای اجرای طرح آرامش در شهر با هدف پاکسازی بوستان ها در سطح استان خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان از انهدام 30 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این استان طی امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری دو تن از پاتوق داران شرق پایتخت خبر داد و گفت: از این دو شرور قریب به یک کیلوگرم شیشه کشف شد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نیروهای پلیس توانستند 20 کیلو هروئین از قاچاقچیان موتورسوار کشف و ضبط کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان از انهدام 30 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این استان طی امسال خبر داد.