شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۱:۲۲Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن ناشران»

ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
انجمن ناشران صوتی آمریکا در گزارش سالانه خود اعلام کرد، فروش کتاب های صوتی در سال 2022، 1.8 میلیارد دلار در ایالات متحده، درآمد ایجاد کرده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فتح اله فروغی، رئیس هیئت مدیره انجمن ناشران کودک و نوجوان به ایبنا گفت: به عنوان کسی که سال ها در حوزه کتاب فعالیت می کند، از همکاران و سیاست گذاران حوزه فرهنگی خواهش می کنم اطلاعات و آمار و ارقامی را که در اختیار دارند در جامعه نشر به اشتراک بگذارند تا ما بتوانیم برای آینده بهتر برنامه ریزی کنیم.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۹    
عضو هیئت مدیره انجمن ناشران کودک و نوجوان با اشاره به اهتمام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به خانواده محور بودن بخش کودک و نوجوان نمایشگاه کتاب، از رضایتمندی 90 درصد ناشران این بخش از متراژ و فضای غرفه گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن ناشران فرهنگی می گوید ایران در تولید و انتشار کتاب های شیعه و کتاب های مرجع دینی نیز در دنیا اول است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ناشران همچنین در بحثی درباره اقدامات مشخص و روش های همکاری با یکدیگر برای کمک به صنعت در مقابله با تغییرات آب و هوایی شرکت کردند. استفاده از ماشین حساب کربن که توسط انجمن ناشران ایجاد شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه فرهنگی: درآمد صنعت نشر بریتانیا در سال 2022 رکورد شکست.به گزارش ایسنا، صنعت نشر بریتانیا با درآمد کلی 6.9 میلیارد پوند رکورد جدیدی را در سال 2022 به ثبت رساند ...
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۹    
صنعت نشر انگلیس در سال گذشته با فروش 669 میلیون جلد کتاب رکورد تازه ای در این عرصه ثبت کرد؛ ناشران انگلیسی در سال 2022 با درآمدی افزون بر 6.9 میلیارد پوند، یک سال رکوردشکنی داشتند. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- دیوید جی لیندن، استاد علوم اعصاب در دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز و نویسنده کتاب "بی نظیر: علم جدید فردیت انسان" است. کتاب "ذهن تصادفی: چگونه تکامل مغز به ما عشق، حافظه ...
نخستین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان با حضور بیش از 60 ناشر و همکاری اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل کانون پرورش فکری، مجتمع آموزشی سما و انجمن ناشران کتاب برگزار شد.
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی و انجمن ناشران این استان با هدف همکاری متقابل و استفاده از پتانسیل های فرهنگی طرفین برای ترویج فرهنگ کتابخوانی امضا شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۹    
اساسنامه انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی به روزرسانی می شود، این اقدام با توجه به تغییرات فناوری های روز در حوزه نشر انجام خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۱    
دبیر انجمن ناشران دیجیتال کودک گفت: حدود 90 درصد مصرف محتوای کودکان ایرانی و خدماتی که از فضای مجازی دریافت می کنند غیر بومی است که باید کاهش یابد و به سمت ایرانی– اسلامی شدن و سرویس های خدمات محتوای داخلی برود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای جدید هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان معرفی و فتح الله فروغی، مدیر نشر شورا به عنوان رئیس هیات مدیره اعلام شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۴    
همزمان با برگزاری مجمع عمومی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی، لوگوی جدید این انجمن رونمایی و بازرس جدید انتخاب شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان: ناشری که کتاب را با کاغذ آزاد منتشر کرده قیمت بالاتری خواهد داشت و در نتیجه بازار را از دست می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن ناشران دانشگاهی گفت: یک استاد دانشگاه در مدتی کوتاه می تواند مقاله ای تألیف و منتشر کند تا از لحاظ مادی و معنوی امتیازی بگیرد که به مراتب از چاپ کتاب بالاتر است، بنابراین اساتید رغبتی به نوشتن کتاب ندارند و ما هم ایجاد انگیزه نکردیم.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی صبح امروز در محل دفتر انجمن ناشران دانشگاهی برگزار شد. / عکاس: محسن ونایی
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره انجمن ناشران دانشگاهی با اعلام اینکه این انجمن هم زمان با هفته کتاب، برنامه هایی را در قالب جشنواره کتاب برگزار می کند، افزود: در این جشنواره از ناشر پیشکسوت دانشگاهی و کتاب منتخب تقدیر خواهدشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فتح الله فروغی به عنوان رییس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان انتخاب و سمت دیگر اعضا نیز طی جلسه ای مشخص شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فتح الله فروغی به عنوان رییس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان انتخاب و سمت دیگر اعضا نیز طی جلسه ای مشخص شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، نشست ضرورت مطالعه کتاب های غیردرسی از سوی انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان برگزار خواهد شد.
صمت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۲    
حسن احمدی -رئیس انجمن ناشران دیجیتال
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرهاد تیمورزاده، به عنوان رئیس و بهروز امیری ، بار دیگر به عنوان نائب رئیس تعاونی انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان انتخاب شدند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۵:۵۲    
نشست هم اندیشی انجمن ناشران آموزشی با موضوع تاسیس و فعالیت شرکت تعاونی ناشران آموزشی و فعالیت های اقتصادی آن برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اعضای جدید هیات مدیره تعاونی انجمن ناشران کودک و نوجوان انتخاب شدند؛ محمد مجری سازان طوسی، فرهاد تیمورزاده و بهروز امیری با رای اعضای تعاونی برگزیده شدند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر امین آصفی رئیس هیئت مدیره انجمن ناشران و نویسندگان جوان در برنامه گفتگوی فرهنگی رادیو گفت وگو اظهارکرد: کتابفروشی ها در ایران آنچنان که باید و شاید جان نگرفتند و نمی گیرند و همچنان هم رو به افول و نزول هستند. ...
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۶    
شاید وقتی دیگر زهرا مدنی روزنامه وقایع استان پیش از این به بهانه های مختلفی چون برگزاری نمایشگاه کتاب به پیگیری مشکلات ناشران استان و همچنین مشکلات اساسی در زمینه حوزه چاپ و نشر استان مرکزی پرداخته است و در آخرین گزارشی که در این زمینه کار شده بود معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۷    
انجمن ناشران قرآن پاکستان از برگزاری مسابقه بین المللی خوشنویسی قرآن کریم عربستان که در ماه شعبان برگزار خواهدشد، خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۵    
در نشست رونمایی از سایت انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان، درباره قابلیت های این سایت از جمله جمع آوری اطلاعات ناشران این حوزه و ایجاد پل ارتباطی بین مخاطب و ناشر بحث شد.
صمت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۷    
حسن احمدی _رئیس انجمن ناشران دیجیتال
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو هیئت مدیره انجمن ناشران کودک و نوجوان از تولید برخی کتابهای خردسالان با مواد نامرغوب می گوید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضوهیات مدیره انجمن ناشران دانشگاهی گفت: حدود 280 ناشر دانشگاهی برای شرکت در بخش فیزیکی نمایشگاه درخواست دادند، همه این ناشران در 2 هزار و 900 مترمربع از فضای رواق غربی جانمایی شدند در حالی که به 6 هزار مترمربع فضا نیاز بود.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حق بین معتقد است که در دنیا بیش از 30 سال است که برای بچه های دو یا سه ماهه کتاب تولید می شود و به صورت اسباب بازی است؛ این تولیدات دارای تکنولوژی های خاص هستند؛ چون بچه ها در این رده سنی متوجه نیستند که این کتاب ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۶    
امین آصفی از انتشار فراخوان برای اعلام برنامه های علمی فرهنگی سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن ناشران کودک گفت: غلبه ترجمه بر تالیف از چالش های مهم حوزه نشر کودک و نوجوان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن ناشران کودک و نوجوان گفت : نمایشگاه کتاب تهران با توجه به این که دو سال است برگزار نشده مردم عمدتا با تازه های کتاب آشنا نشده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن ناشران و کتاب فروشان اوکراین در نمایشگاه کتاب لندن از ناشران بین المللی خواست از نویسندگان اوکراینی حمایت کنند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۰    
به گفته امین آصفی، برگزاری همایش کتاب های علمی _ آموزشی و دوره های تخصصی علمی برای ناشران این حوزه با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ازجمله برنامه های انجمن ناشران آموزشی در سال 1401 است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۳    
رئیس انجمن ناشران کودک و نوجوان گفت: با توجه به فراوانی مخاطب، ارزانی کتاب و دسترسی نداشتن مخاطب کودک و نوجوان به کتاب ضرورت برگزاری نمایشگاه مجازی کودک و نوجوان مستقل احساس می شود.
اعضای هیأت مدیره انجمن ناشران آموزشی با همراهی رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بازدید کردند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
صحبت های سیدعباس حسینی نیک مدیر انجمن ناشران دانشگاهی در دومین روز از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران.
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۷    
وقت نیوز - هیات مدیره و اعضای منتخب انجمن ناشران کتاب استان آذربایجان شرقی حعفر سمساری مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان دیدار و گفت و گو کردند
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس انجمن ناشران و کتابفروشان کودک، با اشاره به این که عدالت فرهنگی در فروش کتاب به واسطه نمایشگاه مجازی کتاب اجرا می شود، گفت: با این نمایشگاه حتی در دوردست ترین نقاط مختلف کشور، مخاطبان می توانند بدون پرداخت هزینه پُست ، کتاب های خود را با تخفیف تهیه کنند.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از رویترز، در همین راستا کمیسیون رقابت هند(CCI) اعلام کرد گوگل در برخی سرویس های جستجوی آنلاین در این کشور سلطه دارد و احتمالاً شرایطی ناعادلانه بر ناشران جدید تحمیل می کند. ...
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در دیدار اعضای هیات مدیره انجمن ناشران کتاب استان بر ضرورت حمایت از ناشران و رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه صنعت چاپ و نشر کتاب تاکید کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه هیات مدیره ادوار انجمن فرهنگی ناشران آموزشی با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره 10 دوره پیشین این انجمن برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۰    
مراسم افتتاح نهمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی امروز سه شنبه (23 آذرماه) با حضور یاسر احمدوند؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در انجمن ناشران دانشگاهی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن ناشران آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه وزارت ارشاد نگاه کمی به آمار کتاب دارد، اظهار کرد: رویکرد وزارت ارشاد به موضوع آمار چاپ کتاب رویکرد کیفی نیست که رویکرد کمی آسیب زا است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۰    
امین آصفی و وحید تمنا بار دیگر به عنوان مدیرمسئول و رئیس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران آموزشی انتخاب شدند.