شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۵۱Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن ناشران»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن ناشران کتاب کودک و نوجوان با بیان اینکه بازار کتاب کودک تعطیل است، از نبود طرح های تبلیغی به منظور ترغیب خانواده ها به خرید کتاب انتقاد کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۶    
به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، عبدالعظیم فریدون رئیس انجمن ناشران کودک و نوجوان با اشاره به اینکه تولید کتاب مساله ای حل شده است ولی کووید-19 خرید کتاب را چالش زا کرده است، اظهار داشت: کودکان 9 ماه در منزل هستند و دسترسی به کتاب ندارند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
امین آصفی مدیر مسئول انجمن فرهنگی ناشران آموزشی در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس با اشاره به برنامه اهدای کتاب به مناطق محروم سراسر کشور گفت ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
امین آصفی مدیر مسئول انجمن ناشران کشور در برنامه "گفتگوی فرهنگی" رادیو گفت وگو گفت: در سال های فعالیت انجمن، اتفاقات خوبی رقم خورده و چندین سال است بر بحث جوانان و نوجوانان تاکید شده است که در همین راستا به برگزاری مسابقات استعدادیابی با رویکرد نویسندگی و کتاب نویسی پرداخته ایم. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه روزنه با موضوع بایدها و نبایدهای نشر مجازی، در ارتباط تلفنی با سید عباس حسینی نیک (رئیس انجمن ناشران دانشگاهی) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه روزنه با موضوع کتاب و کتاب خوانی، در ارتباط تلفنی با امین آصفی (مسئول انجمن ناشران آموزشی) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت. امین آصفی در گفتگوی تلفنی با برنامه روزنه گفت ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم نکوداشت پیشکسوت نشر و آموزش کشور یحیی دهقانی مدیر انتشارات مبتکران عصر روز گذشته سه شنبه 6 آبان برگزار شد.
گرجستان در برنامه ادبی نمایشگاه کتاب فرانکفورت شرکت می کند و دو برنامه ویژه برای این رویداد دارد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر ، با تلاش خانه نویسندگان و انجمن ناشران و توزیع کنندگان کتاب گرجستان و حمایت وزارت آموزش، علوم ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دوره آنلاین نگارش و ویرایش متون کودک و نوجوان از آبان ماه و همزمان با هفته کتاب به همت انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان و انجمن صنفی ویراستاران برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۱    
سیروس برزو در 67 سالگی درگذشت. یک نویسنده کتاب کودک و نوجوان، اما نه انجمن نویسندگان بیانیه داد و نه انجمن قلم و یا انجمن ناشران کتاب کودک و نوجوان.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۴    
پکن- ایرنا- نایب رییس انجمن ناشران چین، روابط دو کشور ایران و چین را دیرینه و تاریخی عنوان کرد و گفت: آماده همکاری با ناشران ایرانی در زمینه صنعت چاپ و نشر هستیم.
چهلمین نمایشگاه بین المللی کتاب اندونزی از 28 سپتامبر تا هفتم اکتبر 2020 به صورت مجازی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۲    
نشست تودیع و معارفه اعضای دور نهم هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی برگزار و سید عباس حسینی نیک به عنوان مدیرمسئول و علی اکبر تورانیان به عنوان رئیس هیئت مدیره این انجمن انتخاب شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۲۷    
نشست هم اندیشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین با ناشران در خصوص بررسی مشکلات نشر و تشکیل انجمن ناشران استان قزوین برگزار شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن ناشران کودک و نوجوان در توصیف شرایط نشر می گوید: دسترسی به کتاب برای بچه ها محدود شده، فروش وجود ندارد و کتاب ها در انبار ناشران انباشته می شود و بنابراین علاقه ای به چاپ کتاب جدید یا حتی تجدید چاپ نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به عنوان بازرس اصلی انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی انتخاب شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۱    
اعضای جدید هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی عصر روز گذشته با رای 115 نفر از اعضا انتخاب شدند.
روزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا به نقل از بوک سلرز، نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت که قرار بود به صورت ترکیبی از رویدادهای حضوری و مجازی برگزار شود به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت های سفری و قرنطینه ای امسال تنها به صورت مجازی و دیجیتال برگزار خواهد شد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۷    
انتخابات نهمین هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی همزمان با مجمع عمومی این انجمن سه شنبه 18 شهریور برگزار می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر مسئول انجمن ناشران آموزشی خبر داد مجمع فوق العاده انجمن فرهنگی ناشران آموزشی با هدف بررسی و تصویب تغییرات اساسنامه این انجمن سه شنبه چهارم شهریور برگزار شد و با حضور اعضا بخش عمده اساسنامه این انجمن تغییر کرد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۲۸    
اعضای انجمن ناشران کتاب علوم پزشکی با اعلام عدم حضور در پنجمین نمایشگاه ایران فارما، آمادگی خود را برای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب علوم پزشکی اعلام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو انجمن ناشران دیجیتال در توضیح فعالیت های صادرکنندگان ایرانی در بازارهای منطقه و جهان گفت: فکر می کنم در کشورهای کمتر توسعه یافته که فناوری در آن چندان نفوذی ندارد، موفقیت شرکت های فناوری اطلاعات ایرانی ساده تر است.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن ناشران دیجیتال در تشریح فعالیت های اخیر انجمن برای اجرای قدرتمند پویش ملی محتوای دیجیتال از جلسات متعدد با نهادهای سیاست گذاری و تصمیم سازی برای اجرای موفق این پویش ملی خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
آمار و ارقام سال گذشته نشان از فروش 6.3 میلیارد پوندی کتاب دارد که نسبت به سال 2015 بیست درصد افزایش داشته اما انجمن ناشران می گوید برای گذار از همه گیری کرونا نیاز به حمایت دولت دارد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن ناشران الکترونیک می گوید، هرچند قرنطینه و خانه نشینی در دوره کرونا، استقبال از کتاب های الکترونیک را افزایش داد؛ اما صدحیف که کشور این ظرفیت را نداشت تا آن طور که باید از این موضوع به نفع کتاب و کتابخوانی استفاده کند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرمسئول انجمن ناشران آموزشی خبر داد این نمایشگاه مجازی که با مدیریت و برنامه ریزی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی برگزار می شود در دو فاز و برای دو گروه انجام خواهد شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۳    
جلسه هم اندیشی فعالان فرهنگی شهرستان با حضور مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکترآصفی مسئول انجمن ناشران و نویسندگان جوان کشور، عظیمی مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و موسوی فرمانده حوزه 287 ابوذر غفاری ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع) اسلامشهر در محل اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری (1399) فراخوان نخستین جایزه جهانی فلسطین به عنوان جایزه ای بین المللی، مردمی و غیردولتی با همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی و با همکاری اتحادیه ها و تشکل های فرهنگی و ادبی برخی کشورهای اسلامی منتشر شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن ناشران کتاب کودک و نوجوان گفت: اگر قرار است نمایشگاه برگزار نشود، بودجه نمایشگاه کتاب بهتر است صرف توسعه طرح های عیدانه، تابستانه و پاییزه کتاب شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره انجمن ناشران کتاب کودک و نوجوان ضمن اشاره به موافقتش با لغو نمایشگاه کتاب به شرط اینکه طرح های جایگزین سریعا اعمال شود، گفت: بهتر است به راهکارهای جایگزین برای نمایشگاه کتاب بیندیشیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- به گفته دبیر انجمن ناشران الکترونیک، مجلس، وزارت فرهنگ و ارشاد و شورای فضای مجازی باید کمک کنند تا قوانین کپی رایت اصلاح شود و تضامینی در راه اجرای قانون کپی رایت انجام شود تا بتوان به صورت گسترده در حوزه ترویج کتاب الکترونیک فعالیت کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۱    
عضو هیئت مدیره انجمن ناشران کودک و نوجوان گفت: هنر مترجم در حوزه کتاب کودک و نوجوان این است که ترجمان مفاهیم مورد نظر نویسنده باشد.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۶    
علی اکبر رضایی فرد از سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب لاهور در محل نمایشگاه های بین المللی این شهر، بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۷    
فراخوان مشارکت برای تشکیل انجمن ناشران حوزه نیازهای ویژه (معلولان) منتشر شد.
راه امروز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۵    
شهرام حاج قربانی عضو هیئت مدیره انجمن ناشران دیجیتال عنوان کرد: سال های قبل نیز با این چالش مواجه بودیم که صدا و سیما تلاش می کرد تا همه مجوزهای مربوط به حوزه صوت و تصویر در انحصار خود قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- چندی پیش رییس قوه قضاییه طی بخشنامه ای عنوان کرد که باید تمامی تولید کنندگان محتواهای فراگیر صوت و تصویر در کشور از سازمان صدا وسیما مجوز دریافت کنند، اما اندکی بعد رییس جمهور در پاراف این بخشنامه عنوان کرد، احتراما اینگونه امور در حوزه مرتبط به شورای عالی فضای مجازی است ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۳    
مدیرمسئول انجمن ناشران کتاب علوم پزشکی تاکید کرد؛ جداسازی سالن ناشران علوم پزشکی با هدف رعایت حقوق دانشجویان و استادان این حوزه و دسترسی آسان تر آن ها به کتاب های پزشکی از مطالبات و خواسته های بازدیدکنندگان است.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر انجمن ناشران کودک و نوجوان در برنامه رادیویی گیومه از وضعیت اسفناک نشر کتاب کودک و نوجوان گفت.
مجمع ناشران انقلاب اسلامی   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۲    
روز گذشته جمعی از ناشران اعم از عبدالعظیم فریدون، رییس انجمن ناشران کودک و نوجوان، علی اکبر تورانیان، رییس انجمن ناشران دانشگاهی، محمد آخوندی، ناشر، محسن پرویز، رییس انجمن قلم و میثم نیلی، مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی از کتابخانه تفکر شهریار بازدید کردند.
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۰۸:۴۰    
مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی: گویا بخش دانشگاهی نمایشگاه به طبقه فوقانی رواق شرقی یا غربی مصلا منتقل خواهد شد که البته بدون اطلاع و نظرخواهی از انجمن ناشران دانشگاهی است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۱:۱۵    
گروه دانشگاه رئیس انجمن ناشران دانشگاهی با اشاره به تغییر زمان برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی و برپایی آن در هفته پژوهش، گفت: عرضه کتاب با تخفیف بیش از 30 درصد غیرقانونی است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه انجمن فرهنگی ناشران آموزشی با حضور اکثریت اعضای این انجمن برگزار و گزارش عملکرد هیئت مدیره و بازرس انجمن ارائه شد.
رادیو فرهنگ   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۵۶    
دکتر سید عباس حسینی نیک، حقوقدان و رییس انجمن ناشران دانشگاهی و سید امین مویدی، مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مهمانان دست به نقد دیروز بودند. ...
خبرگزاری میزان: به نقل از ستاد خبری بیست وهفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، لادن حیدری در همایش حقوق نشر که توسط انجمن ناشران کتاب دانشگاهی با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و موسسه خانه کتاب برگزار شد با تاکید بر اینکه حفظ حق مولف یکی از مبانی توسعه است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دومین همایش حقوق نشر روز شنبه همزمان با سومین روز هفته کتاب با همکاری انجمن ناشران کتاب دانشگاهی و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دومین همایش ملی حقوق نشر به همت انجمن ناشران دانشگاهی در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۲    
عضو هیئت مدیره انجمن ناشران کتاب کودک و نوجوان از مذاکره با دو کتابفروشی در محله ایرانی نشین پاریس برای عرضه کتاب های کودک و نوجوان ایرانی به زبان فارسی خبر داد.
نخستین کتابخانه جوانان کشور توسط بنیاد جایزه ملی کتاب سال جوانان ایران و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم و پشتیبانی انجمن ناشران آموزشی فعالیت خود را آغاز کرد
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آشنایی با دستاوردها و تجربیات ناشران دانشگاهی بین المللی و دیدار با ناشران دانشگاهی کشورهای مختلف از جمله دستاوردهای حضور انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی در هفتادویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت به شمار می آید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیر روابط عمومی انجمن ناشران آموزشی از اهدای کتاب و تجهیز کتابخانه های مناطق محروم و برگزاری نمایشگاه کتاب در مدارس در ایام برگزاری بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران خبر داد. تاریخ انتشار: 17:32 - 01 آبان 1398 - کد خبر: 560986