چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۴۷Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حشد شعبی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حشد شعبی و نیروهای امنیتی عراق در عملیات مشترکی دو تروریست در جنوب بغداد دو تروریست را بازداشت کردند، هشت چهره تحت تعقیب دستگاه قضایی عراق نیز در استان بصره بازداشت شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از بغداد الیوم، سلسله عملیات های ضد تروریستی نیروهای حشد شعبی عراق در نقاط مختلف این کشور ادامه دارد. نیروهای حشد شعبی به تازگی عملیات جدیدی را علیه تکفیریها در دیالی ترتیب داده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یک منبع وابسته به حشد شعبی عراق از حمایت های مالی گسترده سعودی و اردن و بعثی ها از تروریست های داعش در منطقه طارمیه در اطراف پایتخت این کشور پرده برداشت و به طرح دختر دیکتاتور معدوم عراق برای این منطقه اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حشد شعبی در دیدارِ ایلبروس کوتراچف ، سفیر روسیه در بغداد درباره تازه ترین تحولات امنیتی و سیاسی رایزنی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۵    
"علی رغم وجود چند دستگی در صحنه انتخاباتی عراق، اما ائتلاف های سیاسی به سرعت درحال ظهور هستند و اینگونه به نظر می رسد که دو ائتلاف اصلی امور پارلمان آتی این کشور را به دست خواهند گرفت ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از الفرات نیوز، اداره اطلاع رسانی حشد شعبی عراق از دفع حمله داعش به کرکوک خبر داد. در بیانیه اداره اطلاع رسانی حشد شعبی عراق آمده است: نیروی تیپ 56 حشد شعبی حمله تروریستی به الحویجه در استان کرکوک را دفع کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس حشد شعبی عراق ضمن مخالفت با "شبه نظامی" خواندن نیروهای حشد، تاکید کرد: هر کشوری که نیروهای حشد شعبی را "شبه نظامی" می خواند، نمی تواند با عراق روابط همکاری داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حمله داعش به دوربین های حرارتی در دیالی، دفع حمله راکتی تکفیری ها به الحویجه در کرکوک،، کشف 160 بمب در الانبار، ترور یک افسر دیگر عراقی و تداوم حملات ترکیه به شمال عراق از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۱:۳۶    
رئیس نیروهای مردمی عراق تأکید کرد که حشد شعبی امروز از تجهیزات و آمادگی بیش تری برای ورود به بزرگ ترین نبردها برخوردار است و هیچ کسی نمی تواند با آن مقابله کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۵۹    
رئیس هیئت الحشد الشعبی تاکید کرد که مرجعیت در بزنگاه های حساس حاضر بوده است و نقشه راه شرایط در عراق را ترسیم و مسیر تاسیس حشد شعبی را مشخص کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حشد شعبی در سخنانی گفت: نیروهای حشد شعبی تضمین کننده حفاظت و حراست از حاکمیت ملی عراق هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق خاطرنشان کرد، طرف های داخلی و خارجی وجود دارند که به دنبال نابودی کامل حشد شعبی هستند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۶:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از المسله، رئیس ائتلاف دولت قانون عراق در سخنانی گفت که طرف های داخلی و خارجی مخالف حشدشعبی همواره به دنبال نابودی کامل این گروه مقاومت هستند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق امروز(چهارشنبه) از مقر حشد شعبی در بخش سامرا بازدید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات، براساس بیانیه دولت عراق، الکاظمی با شماری از فرماندهان حشد شعبی درباره اوضاع امنیتی سامرا ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
یک نویسنده عراقی با تاکید بر این که الحشد الشعبی بزرگترین مانع بر سر راه طرح های آمریکا و اسرائیل در عراق و منطقه است، در یادداشتی نوشت که آن ها به دنبال قطع کردن سر این سازمان قانونی و قدرتمند به هر قیمتی که شده، هستند. تحلیلگر عراقی با انتقاد از آمریکایی ها: سَرِ الحشد الشعبی را می خواهند! ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از المعلومه، عدنان فرج الساعدی تحلیلگر مسائل سیاسی عراق در سخنانی تصریح کرد: برخی به دنبال نابودی حشد شعبی در عراق هستند. آمریکایی ها به دنبال تثبیت حضور نظامی خود در خاک عراق هستند. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی نجباء با صدور بیانیه ای اعلام کرد: حذف حشد شعبی و به حاشیه راندن آن تنها یک توهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رصد جایگاه ویژه رژه حشد شعبی از سوی بالگردهای آمریکایی، واکنش بغداد به احتمال بمباران برخی مراکز در عراق از سوی ائتلاف آمریکایی و نگرانی بابت بی ثباتی در جرف النصر در بابل عراق از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان عراق در سخنانی بر لزوم اقدام عملی دولت بغداد در حفاظت و حراست از حشد شعبی تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی نُجَباء در سالروز تأسیس بسیج مردمی عراق با صدور بیانیه ای، هرگونه اراده برای حذف، به حاشیه راندن یا استحاله این نهاد مردمی را توهمی محال خواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی امروز، دوشنبه گفت، هواپیماهای آمریکایی بر فرار مواضع اختصاصی برای مراسم سالگرد تاسیس حشد شعبی پرواز کردند و گشت زدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حشد شعبی که از دل فتوای مرجعیت در عراق به وجود آمد، با ایجاد مفهوم امنیت مردم پایه در این کشور با رد هرگونه مداخله بیگانگان، عراقی ها را از شر تروریسم تکفیری نجات داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان و شخصیت های عراقی در هفتمین سالروز تاسیس حشد شعبی عراق به تمجید از این نهاد مردمی پرداختند و به نقش آن در صیانت از عراق و توطئه کردن آنچه سازمان سیا و صهیونیست ها برای عراق و منطقه تدارک دیده بودند، پرداختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
هدف قرار گرفتن کاروان نظامیان آمریکایی در شمال بغداد، نقش حشد شعبی در خشکاندن منابع مالی داعش در دیالی و تاکید مشاور امنیت ملی عراق بر اهمیت نبرد اطلاعات در نبرد با تکفیری ها از مهمترین اخبار امنیتی عراق است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر عراقی با اشاره به اقدامات خصمانه علیه حشد شعبی در این کشور، گفت: داعش و حزب بعث تفاوتی با یکدیگر ندارند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۳    
شفقنا- وزیر کشور عراق گفت: فتوای جهاد کفایی مرجعیت حکیمانه دینی، مسیر تاریخ را تغییر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات، عثمان الغانمی در بیانیه ای عنوان کرد: با افتخاری بزرگ ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۰:۲۴    
به گزارش مهر به نقل از المعلومه، کریم علیوی عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق امروز یکشنبه به هجمه رسانه ای و نظامی علیه حشد شعبی از سوی آمریکا و برخی کشورهای منطقه پرداخت. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۵۰    
شفقنا- فرماندهی عملیات مشترک عراق امروز(یکشنبه) چاپ اول دایره المعارف فتوای جهاد کفایی را به مناسبت سالروز تاسیس حشد شعبی دریافت کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری الفرات، این فرماندهی در بیانیه ای اعلام کرد: چاپ اول شامل مستندسازی همه قهرمانی های دستگاههای امنیتی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری عراق در سالروز صدور فتوای جهاد کفایی توسط آیت الله سیستانی اعلام کرد: یاد آنان که به این ندا در لحظه چالش سخت لبیک گفتند را زنده نگه می داریم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۶    
شفقنا- جمعه عناد ، وزیر دفاع عراق از حشد شعبی به عنوان پشتیبانی قدرتمند و یار مخلص ارتش این کشور برا یاد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرات نیوز، وی در بیانیه ای اظهار کرد: در این روزهای مملو از بردباری و قهرمانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فتوای جهاد کفایی آیت الله سیستانی برای مبارزه با تروریست های داعش با ایجاد زمینه تشکیل حشد شعبی مقدمات سقوط تکفیری های داعش را در عراق فراهم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بخش اطلاع رسانی حشد شعبی عراق در سخنانی اظهار داشت: برخی با تکیه بر گفتمان فرقه گرایی به دنبال تخریب حشد شعبی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل عراق در سخنانی گفت: اگر حشد شعبی نبود امروز شاهد تکرار جنایت هولناک اسپایکر در نقاط مختلف عراق بودیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
پس از انتشار گزارش های غیر رسمی درباره برگزاری رژه حشد، این سازمان برای اولین بار در این باره بیانیه ای صادر کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۶    
به گزارش مهر به نقل از اخبار العراق، حشد شعبی عراق امروز شنبه خواستار اعدام مجرمان جنایت اسپایکر شد. معین الکاظمی از فرماندهان حشد شعبی عراق در سخنانی به مناسبت سالروز این جنایت هولناک، گفت: رئیس جمهور عراق باید احکام صادره علیه جنایتکاران را اجرایی کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کشفیات جدید سلاح و مهمات داعشی در الانبار، نقش سفارتخانه های خارجی در بازداشت فرمانده مشهور حشد شعبی، اقدامات مهم برای تامین امنیت انتخابات عراق و در معرض نابودی قرار گرفتن بیش از 47 روستا در شمال عراق به دست ترکیه از مهمترین اخبار امنیتی عراق است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۴    
منابع وابسته به حشد شعبی عراق از انجام هشتاد درصد از طرح کمربند امنیتی نفتخانه در شرق دیالی خبر دادند و اعلام کردند که طی دو ماه آتی این طرح امنیتی به پایان خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
نیروهای حشدشعبی عراق از خنثی سازی طرح بزرگ تروریستی در استان الانبار این کشور و کشف مقادیر زیادی مواد منفجره خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۲:۱۰    
رزمندگان حشد شعبی تلاش تروریست های برای اجرای طرح تروریستی بزرگ در استان الانبار واقع در غرب عراق را ناکام گذاشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در پیامی خطاب به نیروهای حشد شعبی از آنها خواست تا الگوی دیگران باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی عراق با بیان اینکه حشد شعبی با تروریسمِ مورد حمایت آمریکا و صهیونیسم جنگید، گفت: واشنگتن و تل آویو نتوانستند حشد شعبی را تحت سیطره خود قرار دهند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع سیاسی عراقی در دیداری که نخست وزیر این کشور مصطفی الکاظمی با رئیس سابق دولت، حیدر العبادی داشت، نشانه هایی از تلاش برای ترمیم رابطه الکاظمی با شبه نظامیان حشد شعبی دیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان پارلمان عراق از فهرست خطرناکی که سفارت آمریکا در بغداد از فرماندهان حشد شعبی و گروههای مقاومت عراق با هدف ترور یا بازداشت آنها تهیه کرده است، پرده برداشت.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
سازمان الحشد الشعبی عراق قصد دارد به مناسبت هفتمین سالروز تاسیس خود، برای نخستین بار یک رژه نظامی بزرگ، پس از موافقت نخست وزیر و فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق برگزار کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان فراکسیون صادقون عراق امروز (سه شنبه) اعلام کرد که سفارت آمریکا فهرستی از اسامی فرماندهان حشد شعبی و گروه های مقاومت به منظور هدف قرار دادن آنها تهیه کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
انتقال تروریست ها از البوکمال سوریه به مرز عراق به دست نظامیان آمریکایی، درگیری شدید حشد شعبی با داعش در حومه خانقین ، آزادی قاسم مصلح فرمانده معروف حشد شعبی و پایان عملیات در یک منطقه در استان دیالی از مهمترین اخبار امنیتی عراق است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
منابع آگاه در عراق از آزادی قاسم مصلح یکی از فرماندهان حشد شعبی که چندی پیش بازداشت شده بود، خبر دادند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی عراق در سخنانی با اشاره به تلاش ها برای تضعیف نیروهای حشد شعبی در این کشور گفت: هدف اصلی و اساسی از تضعیف حشد شعبی، تقویت داعش در عراق است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک فرمانده حشد شعبی امروز، دوشنبه اعلام کرد، نیروهای آمریکایی تروریست ها را از البوکمال سوریه به مرزهای عراق منتقل می کنند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی مطلع خبر آزادسازی قاسم مصلح به دستور قضایی را اعلام کرد.