پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۱:۵۵Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس بین الملل»

پلیس بین الملل به کشور های جهان درباره توطئه چینی مجرمان سازمان یافته برای سوء استفاده از واکسن کووید-19 هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – پلیس بین الملل (اینترپل) روز چهارشنبه به مقام های سراسر جهان درمورد تهدید گروه های جرایم سازمان یافته در جریان تلاش برای دستیابی به واکسن کووید – 19 هشدار داد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پلیس بین الملل هشدار داد محموله های حاوی واکسن کرونا ممکن است مورد حمله باندهای تبهکاری قرار گیرند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : پلیس بین الملل هشدار داد که ممکن است واکسن بیماری کووید-19 مورد هدف باندهای تبهکار قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون هاکی در حالی رئیس پلیس بین الملل اینترپل ناجا را برای یک پست انتخاب کرده که ابهاماتی را در این خصوص ایجاد کرده است.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس اینترپل ایران، سرپرست نایب رئیسی فدراسیون هاکی شد. طی حکمی از سوی بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی، هادی شیرزاد به سمت سرپرست نایب رئیسی آقایان فدراسیون هاکی منصوب شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
با حکم رئیس فدراسیون هاکی، هادی شیرزاد به عنوان سرپرست نایب رئیسی این فدراسیون انتخاب شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۳    
ایلنا نوشت : سردار هادی شیرزاد، رئیس پلیس بین الملل ناجا با اشاره به ارسال نامه ای خطاب به دبیرکل سازمان اینترپل در اعلام اعتراض به عدم همکاری پلیس کانادا در پیگیری پرونده های اخلالگران نظام اقتصادی کشور ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
اکوفارس: رئیس پلیس بین الملل ناجا از ارسال نامه اعتراضی ایران به دبیرکل سازمان اینترپل به خاطر عدم همکاری پلیس کانادا در استرداد خاوری خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۹۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل ناجا در نامه ای خطاب به دبیر کل سازمان اینترپل مراتب اعتراض نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را از عدم همکاری پلیس کانادا در پیگیری پرونده های اخلالگران کلان نظام اقتصادی کشور ابلاغ کرد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه ناجا - رئیس پلیس بین الملل ناجا با اشاره به همکاری های مشترک این پلیس و قوه قضائیه گفت: مبارزه با جرایم بین المللی نیازمند شناخت محورهای مشترک با هدف برخورد قاطعانه با متهمان بین المللی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سفیر اتریش در تهران گفت در رایزنی با پلیس بین الملل ایران درباره همکاری در زمینه بازگرداندن آثار باستانی به سرقت رفته از ایران به اتریش گفت و گو شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل ناجا بر لزوم توسعه دیپلماسی پلیسی ایران و اتریش به منظور سرعت بخشی به مأموریت ها تأکید کرد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۱۶    
امروزه به موازات پیشرفت تکنولوژی و ظهور انواع وسایل ارتباطی الکترونیکی، استفاده از فضای سایبری در بین کودکان و نوجوانان افزایش بسیار زیادی پیدا کرده است. محققان کشور برای صیانت از این نوباوگان در مقابل خطرها، تجربیات پلیس بین الملل را توصیه کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس پلیس بین الملل ناجا در دیدار با سفیر هند در ایران بر توسعه دیپلماسی پلیسی هر دو کشور تاکید کرد و گفت: مبارزه با جرایم بین المللی نیازمند توسعه همکاری های پلیسی بین کشورها و تقویت دیپلماسی پلیسی بوده و تحقق این مهم یکی از برنامه های پلیس بین الملل ناجاست.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
پرونده بانک سرمایه از حیث شمار مدیران درگیر با تخلف و فساد و تعدد پرونده های تشکیل شده به رکوردی کم سابقه در تاریخ بانکداری چهار دهه گذشته ایران بدل شده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی: امروز تمامی دشمنان و کشور های متخاصم دست به دست هم دادند تا امنیت کشور را خدشه دار کنند، اما تلاش و زحمات شما موجب شده تا امروز کشور ما در برون مرز ها توسط پلیس بین الملل و در مرز ها توسط پلیس مرزبانی و در داخل توسط سایر عوامل انتظامی، آگاهی، فتا، راهور ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی اقدامات قابل توجهی در حوزه پلیس بین الملل انجام می دهد و باعث می شود متهمان فراری به کشور بازگردانده شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تشریح عملیات استرداد مدیرعامل فراری بانک سرمایه را در گفت وگو با رئیس پلیس بین الملل می خوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی ترکیه توانستند یک زن داعشی تحت تعقیب پلیس بین الملل را که از فرانسه به این کشور گریخته بود شناسایی و بازداشت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
یک متهم بزرگ اقتصادی پس از فرار از کشورمان با همکاری قوه قضاییه و پلیس بین الملل به کشور بازگردانده شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل ناجا از استرداد یکی از متهمان پرونده چند هزار میلیارد تومانی بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان به کشور خبر داد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۰    
سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا از استرداد یکی از متهمان پرونده چند هزار میلیارد تومانی بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان به کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا از استرداد یکی از متهمان پرونده چند هزار میلیارد تومانی بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان به کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
توضیحات رییس پلیس بین الملل ناجا درباره استرداد مدیرعامل متواری بانک سرمایه را در ویدیو ادامه مشاهده می کنید.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۸   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، 19 خرداد سال جاری در جریان جلسه شورای عالی قوه قضاییه، آیت الله رییسی با اشاره به قاطعیت دستگاه قضایی در مبارزه با فساد و رسیدگی به پرونده های اقتصادی، یکی از مصادیق ظلم و بی عدالتی را پناه دادن غربی ها به مجرمان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۵    
جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا: بیانیه گام دوم انقلاب در استمرار اهداف بلند انقلاب اسلامی مانند گسترش عدالت و اخلاق و معنویت قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- لبنان از پلیس بین الملل (اینترپل) خواست، کاپیتان روس و مالک کشتی را که با انتقال مواد منفجره (نیترات آمونیوم) به بندر بیروت باعث انفجار ماه اوت در این بندر و کشته شدن حدود 200 تن شد، دستگیر کند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۱:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی لبنان گزارش داد که قاضی فادی صوان ، بازپرس قضایی در پرونده رسیدگی به انفجار بندر بیروت دو قرار بازداشت علیه مالک و ناخدای این کشتی، صادر کرده و اسناد و اوراق آن را به دادستانی عمومی لبنان تحویل داده است ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۲    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سرهنگ علیمحمد رجبی، رئیس مرکز پیشگیری از جرایم پلیس فتا در مصاحبه تلویزیونی گفت، گردانندگان اصلی سایت های قمار و شرط بندی در خارج از ایران فعالیت می کنند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱    
رئیس مرکز پیشگیری از جرائم پلیس فتا: گردانندگان سایت های قمار را می شناسیم و از سوی پلیس بین الملل تحت تعقیب هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۰    
فرمانده پلیس بین الملل ناجا از بازگرداندن متهم 280 میلیارد تومانی به کشور خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل ناجا گفت: کلاهبردار 280 میلیارد تومانی که از کشور متواری شده بود، دستگیر و بازگردانده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی از استرداد متهمی خبر داد که با راه اندازی صرافی غیرمجاز و کلاهبرداری از کشور متواری شده بود؛ تاکنون این متهم 180 شاکی دارد و ارزش ریالی شکایات مطرح شده حدود 200 میلیارد تومان است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار هادی شیرزاد در خصوص جزئیات یک پرونده کلاهبرداری اظهارکرد: در پی اعلام مقام قضایی مبنی بر اینکه فردی به اتهام کلاهبرداری به مبلغ 2000 میلیارد ریال به یکی از کشورهای منطقه متواری شده است، پلیس بین الملل ناجا بلافاصله ضمن ارتباط با سازمان اینترپل، برای این متهم درخواست صدور اعلان قرمز کرد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل: فردی که در شیراز با راه اندازی یک صرافی غیرمجاز، حدود 200 میلیارد تومان از مردم کلاهبرداری کرده بود، در ترکیه دستگیر و به ایران بازگردانده شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۴    
رئیس پلیس بین الملل: کلاهبردار 280 میلیارد تومانی که از کشور متواری شده بود، دستگیر و بازگردانده شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
سردار هادی شیرزاد، رئیس پلیس بین الملل ناجا اظهار داشت: فردی که در شیراز با راه اندازی یک صرافی غیرمجاز، حدود 200 میلیارد تومان از مردم کلاهبرداری کرده بود، در ترکیه دستگیر و به ایران بازگردانده شد.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
با تلاش پلیس بین الملل نیروی انتظامی یک متهم مالی فراری بازداشت و به کشور بازگردانده شد. سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل تعداد شاکیان این متهم را بیش از 180 نفر اعلام کرد و گفت ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
عصر ایران: رئیس پلیس بین الملل ناجا: این فرد که از سال 97 با راه اندازی صرافی غیرمجاز از عده زیادی از هموطنانمان کلاهبرداری کرده بود، دو روز پیش به کشور بازگردانده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس اینترپل ناجا گفت: یک کلاهبردار که با راه اندازی صرافی اقدام به کلاهبرداری از 180 نفر کرده بود توسط ماموران پلیس بین الملل به کشور استرداد شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: نخستین تصاویر از بازگرداندن متهم اقتصادی 600 میلیارد تومانی به کشور
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل ناجا در دیدار سفیر کشور چین بر لزوم ارتقای سطح امنیت با استفاده از توسعه تعامل دیپلماسی پلیسی تاکید کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۷۰ سایت دیگر  
دادستان های رومانی تایید کردند که قاضی منصوری در هتلی در بخارست خودکشی کرده بود. دادستان های رومانی روز جمعه اعلام کردند که قاضی منصوری در ماه ژوئن با پرشی از طبقه پنجم یک هتل در بخارست دست به خودکشی زده است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۲۲    
پلیس بین الملل درخواست ترکیه برای بازداشت مشاور فلسطینی ولیعهد ابوظبی را رد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
پلیس بین الملل (اینترپل) درخواست آنکارا مبنی بر دستگیری عضو فراری و اخراج شده جنبش فلسطینی فتح را رد کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس ، سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین الملل ناجا در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پلیس بین الملل ناجا، در پی اعلام مقامات قضایی مبنی بر شکایت 20 شهروند مالباخته، فردی را به اتهام صدور چک بلامحل و کلاهبرداری میلیاردی ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۶۲ سایت دیگر  
گروه ناجا – رئیس پلیس بین الملل ناجا، از دستگیری و استرداد متهمی که با صدور چک بلامحل از 20 نفر کلاهبرداری کرده بود، به کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره؛ منابع قضایی در ترکیه خبر دادند، آنکارا برای بازداشت محمد دحلان مشاور فلسطینی محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی از اینترپل کمک خواسته است. ...