شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۱:۱۴Oct 2020 24

جدیدترین‌های «پخش دیجیتال»

اعتدال   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فیلم هایی که این روزها به دلیل همه گیری ویروس کرونا و اعمال قرنطینه در بسیاری از کشورها از طریق شبکه های پخش دیجیتال و از روی اینترنت در دسترس مخاطبان قرار می گیرند می توانند با شرایط خاص در دوره آینده رقابت های اسکار به طور استثنا حضور داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- باند فرکانسی 700 تا 800 مگاهرتز در حالی در اختیار صدا و سیما است که با ورود به عصر پخش دیجیتال و ماهواره ای، دیگر نیاز چندانی به این باند برای پخش آنالوگ وجود ندارد و بهتر است این باند فرکانسی برای افزایش سرعت اینترنت مورد استفاده قرار گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سیدمصطفی حسینی مدیرعامل موسسه بهمن سبز از تجهیز سینما استقلال به سیستم پخش دیجیتال لیزری برای میزبانی از آثار سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۶    
شهروند| وقتی در تاریخ 30 مهرماه خبری با عنوان آگهی مزایده انتخاب مجری واگذاری حقوق پخش دیجیتال محتوای رویدادها و مسابقات ملی در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شد، به خاطر آشنا نبودن با جزییات این اتفاق، کسی این خبر را جدی نگرفت ...
سینما غدیر اسلام آبادغرب با ظرفیت 120 نفر و تجهیزات پخش دیجیتال افتتاح شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا اکنون که 60 سال از راه اندازی شبکه محلی تلویزیون در سیستان و بلوچستان می گذرد 93 درصد از مساحت پهناورترین استان کشور زیرپوشش پخش دیجیتال و در 100 درصد نقاط این استان امواج رادیو در پرواز هستند و این استان را در زمره پنج مرکز برتر کشور قرار داده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با بهره برداری از دو فرستنده دیجیتال در روستا های برف انبار و سرمشک شهرستان رابر مردم این مناطق از پخش دیجیتال شبکه های مختلف صدا و سیما بهره مند شدند.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۷    
فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد حقوق پخش دیجیتال محتوای رویدادها و مسابقات تمامی رده های تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی را به یک شرکت معتبر و واجد شرایط واگذار نماید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: این استان 10 سالن سینما مجهز به دستگاه های پخش دیجیتال دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال گفت: در مورد پخش دیجیتال قانون اساسی پیش بینی نداشته و این حق قوتبال است و فدراسیون فوتبال آنگونه که به نفع فوتبال و با تعامل با رسانه ها است، حل خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
روستای هکان (کناردان) جهرم به شبکه پخش دیجیتال پیوست.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پردیس سینمایی راگا پس از بازسازی به سیستم پخش دیجیتال لیزری مجهز شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
سیستم پخش فیلم های سینمایی در پردیس سینمایی رازی به سیستم پخش دیجیتال لیزری مجهز شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- پخش کننده موسیقی گریت مدل M44 با مبلغ 35 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
پخش کننده موسیقی گریت مدل M44 با مبلغ 35 هزار تومان در بازار به فروش می رسد. پخش کننده موسیقی گریت مدل M44 با مبلغ 35 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- پخش کننده موسیقی گریت مدل M44 با مبلغ 35 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما به پوشش 95 درصدی سامانه پخش دیجیتال برنامه های تلویزیونی در کشور اشاره کرد و گفت: هم اکنون 66 شبکه در سازمان صدا و سیما فعال است که 13 شبکه برون مرزی، 20 شبکه ملی و بقیه استانی است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مرتضی صفری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به احداث ایستگاه تلویزیونی و نصب دکل 36 متری در ایستگاه تپه کلو ، گفت: با افتتاح این پروژه ها، تعداد کل ایستگاه های موجود در شهرستان ورزقان به 37 ایستگاه ...
برترین ها / منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایران آرت: ترانه ای با صدای باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا، 9 هزار نسخه اش فروش رفته و بیش از 300هزار پخش دیجیتال (یا استریمینگ) داشته است. متن این ترانه بخشی از نامه خداحافظی جرج واشنگتن، نخستین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است که در موزیکال مشهور و پرفروش "همیلتون" به کار رفته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان در دیدار با معاون توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما برای اجرایی شدن دو تفاهم نامه فیمابین و تامین مالی طرح توسعه رسانه های دیجیتال در استان کرمان قول همکاری داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 90 درصد جمعیت این استان زیر پوشش پخش دیجیتال هستند که با توجه ویژه ریاست این سازمان و همکاری معاونت فنی این پوشش 100 درصدی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۷    
مدیر کل صدا و سیما مرکز اصفهان گفت: تا به حال پوشش دیجیتال استان اصفهان به رقمی بالغ بر نود و چند درصد رسیده و تا پابان سال به صد در صد خواهد رسید.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۸    
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز تلویزیون های تعاملی کشور با اشاره به کارکرد شبکه سپهر برای ارتقای سواد رسانه ای مخاطب، از قرارگیری این تلویزیون روی سیستم پخش زمینی دیجیتال در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر از افزایش پوشش سامانه پخش دیجیتال در استان بوشهر خبرداد و گفت: پوشش سامانه پخش دیجیتال برنامه های رادیویی و تلویزیونی استان بوشهر به 98 درصد افزایش یافت.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: انعکاس تمام گویش ها و قومیت ها و دسترسی تمام مردم استان خوزستان به رسانه ملی ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۷    
سه سامانه پخش دیجیتال در بخش آسمینون منوجان امروز به بهره برداری رسید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۸    
مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی گفت: همینک پوشش پخش دیجیتال در استان 91درصد است و تا پایان سال به 93 درصد خواهد رسید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بابهره برداری از چهارسایت سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی مناطق روستایی گراغان جبالبارز ،سرگز اسفندقه ،درمانگاه دلفارد و روستای سروتومین در جیرفت 2800خانوار از پوشش مناسب رسانه ای بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۳    
بگزارش خبر گزاری صداوسیما با بهره برداری از چهارسایت سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی در جیرفت چندین هزار نفر از پوشش مناسب رسانه ای بهره مند شدند. دانلود کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ایرنا   ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما گفت: پخش دیجیتال صدا و سیمای این استان با 99 درصد ظرفیت پوشش از میانگین کشوری پیشی گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و فناوری سازمان صداوسیما گفت: میانگین کشوری پخش دیجیتال صدا و سیما 91 درصد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۰۱:۵۵    
معاون توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما با اشاره به تاثر رسانه بر فرهنگ یک ملت گفت: در جمهوری اسلامی ایران به دلیل آن که تفکر اسلامی برآن حاکم است بنابر این دقت در تولید محتوا و تاثیرگذاری در رشد و تربیت افراد جامعه موثر خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۰۱:۰۳    
بجنورد- معاون توسعه و فناوری سازمان صداوسیما گفت: میانگین پخش دیجیتال در خراسان شمالی 88 درصد است.
ایرنا   ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون توسعه و فناوری سازمان صدا و سیما با بیان اینکه پخش دیجیتال صدا و سیمای این استان از میانگین کشوری عقب است گفت: میانگین کشوری پخش دیجیتال صدا و سیما 91 درصد ست.
دانا   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۵    
سالن ارشاد اسلامی شهر گیوی نخستین سالن مجهز به امکانات پخش دیجیتال فیلم است که خوشبختانه در اکثر همایش ها مورد استفاده قرار می گیرد و لازم است در پی این حرکت فرهنگی خلأ بزرگی بنام فیلم و سینما در شهرستان پُر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سامانه پوششی پخش دیجیتال به منظور ارتقاء کیفیت پخش برنامه های صدا و سیما امروز در اسکو به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دو سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی درمسکون و سقدر بخش جبالبارز جیرفت به صورت رسمی افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سامانه پخش دیجیتال در دهستان کوهپایه کرمان به بهره برداری رسید
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
90 درصد از جمعیت استان فارس زیرپوشش تلویزیون های دیجیتال قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
22 سامانه پخش دیجیتال صدا و سیما در مناطق مختلف آذربایجان شرقی افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی با بیان اینکه 88 درصد از شهرها و روستاهای استان تحت پوشش سامانه پخش دیجیتال هستند گفت: مناطق دارای جمعیت کمتر که پخش آنالوگ دارند، در اولویت دیجیتالی شدن قرار می گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان درصد پوشش دیجیتال در استان زنجان را 90 درصد اعلام کردوگفت: در حال حاضر 10 درصد مردم استان زنجان به امواج فرستنده های دیجیتال دسترسی ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سامانه پخش دیجیتال صدا و سیما در شهرستان هوراند افتتاح شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سامانه پخش شبکه های دیجیتال صدا وسیما دربخش ملاوی با حضور مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز لرستان، نماینده شهرستان پلدختر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان و اهالی این منطقه افتتاح و به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: 98درصد جغرافیای استان تحت پوشش پخش آنالوگ و 90درصد استان زیر پوشش دیجیتال است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
با بهره برداری از این سامانه ها ، جمعیت 14 هزار 700 نفری ساکنین مناطق چاه مرید و دهکهان زیر پوشش شبکه های دیجیتال قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۰    
این پنجمین سامانه پخش دیجیتال در شهرستان راور است
ایرنا   ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- به مناسبت فرا رسیدن سالروز سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به استان کردستان سالن شماره یک پردیس سینمایی بهمن سنندج با گنجایش 569 صندلی به پیشرفته ترین سیستم پخش دیجیتال 'بارکو' مجهز شد.
ایرنا   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- همزمان با سی و هفتمین فجر انقلاب اسلامی، دو ایستگاه سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی روز پنجشنبه در بخش فلارد شهرستان لردگان و شهرک منظریه شهرکرد راه اندازی شد.