دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۲:۴۸Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارز و سکه»

اقتصاد نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت دلار آمریکا و قیمت سکه در بازار داخلی شروع افزایشی در در مقایسه با روز گذشته داشتند اما در ادامه کار بازار دوباره وارد فاز نزولی شدند، این نوسان قیمتی ممکن است تحت تاثیر عوامل متعددی از جمله رشد طلای جهانی، روند کاهشی درهم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بخوانید و بشنوید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
برخلاف افت قیمت دلار، سکه تمام بهار آزادی در آخرین ساعات کاری روز پنج شنبه در جهت صعودی قرار گرفت و با عبور از محدوده 10 میلیون و 600 هزار تومانی به بهای 10 میلیون و 670 هزار تومان رسید. این قیمت 100 هزار تومان بیشتر از روز چهارشنبه بود ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در سومین هفته فروردین 1400 که با شروع ماه مبارک رمضان مصادف شده است بازار های مالی از جمله ارز و سکه از نوسان قیمتی شدیدی برخوردار نبودند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:" حواستان به اخبار باشد" این حرف معامله گران بازار ارز و سکه در نیمه اول روز چهارشنبه بود. تصور آنان این است که قیمت دلار و قیمت سکه با اخبار نوسان پیدا می کنند بنابراین در خرید و فروش باید محتاط بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بخوانید و بشنوید.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
در چهارمین روز هفته، افزایش قیمت دلار و سکه ادامه نیافت. روز سه شنبه، دلار از مرز25 هزار تومانی عقب نشینی کرد و سکه به زیر سطح 10میلیون و 500 هزار تومانی برگشت. این اتقاق در حالی رخ داد که مرزشکنی سکه و دلار در روز دوشنبه بسیاری از نوسان گیران را به ادامه روند صعودی امیدوار کرده بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت دلار که در معاملات روز دوشنبه از مرز مهم 24 هزار و 950 تومان عبور کرده و روی قیمت 25 هزار و 10 تومان کار خود را به پایان رسانده بود، صبح سه شنبه قدری عقب نشینی کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
یکی از روش های پیش بینی قیمت ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت ها براساس شواهد موجود پیش بینی شده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رکود و نوسان اندک قیمت ها در بازار ارز و سکه ناشی از جهت گیری های سیاسی و اقتصادی و مسائل بین المللی است، این موضوع باعث شده است تا بازار ارز و سکه تا حدودی از آرامش نسبی برخوردار و شرایط انتظاری به خود بگیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: بازار ارز و سکه روز دوشنبه را افزایشی استارت زد. این در حالی است که در روزهای گذشت انتظارات کاهشی برای قیمت دلار و قیمت سکه فعال شده بود. در بازار سکه تعادل تغییر کرد در بازار دلار کانال.
برترین ها: در بازار امروز یکشنبه 29 فروردین 1400 قیمت خودرو ها بدین شرح است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام صرافی ملی، هر دلار آمریکا امروز به نرخ 24 هزار و 352 تومان و هر یورو 28 هزار و 628 تومان به فروش می رسد که نسبت به روز گذشته 64 تومان بر نرخ دلار و 79 تومان نیز بر قیمت یورو افزوده شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- در سومین هفته فروردین 1400 قیمت سکه از نوسان محدودی برخوردار بود و 250 هزار تومان از حباب نیم سکه و ربع سکه کاسته شد. باشگاه خبرنگاران نوشت: بازار ارز و سکه در سومین هفته فروردین 1400 روند نزولی با شیب ملایم داشت و به طور کلی در یک دامنه محدود نوسان داشت البته ناگفته نماند که نرخ دلار و ...
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاسی شهدای ایران :حسن مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران گفت: امضای سند همکاری درازمدت میان ایران و چین، اگرچه یک اتفاق مهم به شمار می رود اما چندان با استقبال عمومی مواجه نشد. ...
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
در چهارمین روز هفته، خبری از خرید و فروش های سنگین در بازار ارز و سکه نبود. بیشتر معامله گران در انتظار مشخص شدن نتیجه مذاکرات ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۲    
دنیای اقتصاد : در چهارمین روز هفته، خبری از خرید و فروش های سنگین در بازار ارز و سکه نبود. بیشتر معامله گران در انتظار مشخص شدن نتیجه مذاکرات وین بودند و تنها وضعیت بازار را به صورت مشاهده گر رصد می کردند. در چنین روزی، طبیعی بود که قیمت دلار نوسان خاصی را تجربه نکند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۶    
بر اساس اعلام صرافی های رسمی، هر دلار آمریکا 24 هزار و 712 تومان و هر یورو 28 هزار و 882 تومان ارزش گذاری شده که نرخ دلار نسبت به نخستین ساعات آغاز معاملات در بازار 247 تومان و بر قیمت یورو نیز 330 تومان افزوده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بخوانید و بشنوید.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نما، سال گذشته، بازار سرمایه به گونه ای پیشرفت کرد که تقریباً از هر کوی و گذری که عبور می کردی، چند نفری را مشاهده می کردی که در حال تحلیل و بررسی نحوه سرمایه گذاری در این بازار هستند؛ به نحوی که تمام مردمی که به روش های سنتی پول های اضافه خود را در بازارهای ارز و سکه و طلا می بردند ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در آستانه مذاکرات وین، سیگنال حیاتی دلار به سکه برای صعود به محدوده های بالاتر داده شد و این اتفاق در حالی افتاد که قیمت اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت : در سومین روز هفته، دلار به بالای مرز 25 هزار تومانی بازگشت تا امیدواری های بازیگران افزایشی در آستانه مذاکرات وین کمی بیشتر شود. عبور دلار از مرز یاد شده برای بازیگران سکه، سیگنالی حیاتی بود که مجوز صعود به محدوده های بالاتر را فراهم کرد.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، قیمت مسکن مثل قیمت ارز و سکه یا سهم های اوراق بهادار با روش های ساده قابل تحلیل نیست و از آن جا که مسکن سرمایه ای کم ریسک برای سرمایه گذاران است، پیش بینی قیمت آن و خرید و فروش آن در زمان مناسب اهمیت زیادی دارد. ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۶    
گزارش ها از بازار ارز و سکه حاکی از آن است که موج کاهش قیمت سکه و دلار که روز گذشته بعد از قوت گرفتن احتمال توافق ایران و آمریکا بر سر بازگشت گام به گام به برجام ایجاد شده بود، امروز یکشنبه 15 فروردین ماه فروکش کرده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در این پست می خواهیم api یا وب سرویس هایی را معرفی کنیم که می توانید با استفاده از آن ها اطلاعات آنی بورس و فرابورس، ارز، سکه و... در سایت یا اپلیکیشن خود نمایش دهید. این خدمات توسط سایت apiview ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس گزارش صرافی ملی هر دلار آمریکا در عصر چهاردهم فروردین 24 هزار و 466 تومان و هر یورو 28 هزار و 583 تومان ارزش گذاری شده که نسبت به نخستین ساعات شروع به کار بازارز روند کاهشی طی کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بشنوید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۶:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بازار های ارز و سکه در دومین هفته فروردین 1400 شاید با تاثیر پذیری جو روانی همکاری ایران و چین بازاری آرام را به ثبت رساندند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت سکه در بازار امروز 11 فروردین نزولی شدند. تا اولین علامت قرمز مقابل تغییرات قیمتی هر سه بازار باهم قرار بگیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۱    
اقتصاد نیوز : نوروز 1400 برای بازار ارز پر نوسان بود قیمت دلار در معاملات پشت خطی با سرعت بالایی جابجا می شد به طوری که روز گذشته قیمت دلار از مرز 26 هزار تومان گذشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : اقتصاد نیوز: بانک مرکزی اعلام کرد به نوسان اخیر در بازار ارز و افزایش قیمت دلار واکنش نشان خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۶:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به طور کلی بازار های ارز و سکه در سال 99 با روند صعودی همراه بود و بورس در مقطعی از زمان جزء پرطرفدار ترین بازار مالی بود، اما به تدریج روند نزولی به خود گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۷:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
بازار ارز و سکه در آخرین هفته اسفند 99 با ثبات نسبی همراه بود و بورس در روز های پایانی سال سبز پوش شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه کاشان ضمن اشاره به آشفتگی بازار ارز و سکه و بورس با اجرای سیاست های غلط گفت: متأسفانه رکورد تورم در 60 سال اخیر شکسته شد و اقتصاد ایران تحت تأثیر کرونا، بی تدبیری و تحریم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۵    
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بخوانید.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت انواع ارز، دلار، یورو، سکه و طلا در بازار امروز را در ادامه مشاهده می کنید. رویداد24 قیمت انواع ارز و سکه و طلا امروز پنجشنبه 28 اسفند 99 را در جدول زیر مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بخوانید.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۹:۳۷    
عملکرد ضعیف دولت حسن روحانی در تولید مسکن سبب شد تا قیمت مسکن قریب 100 درصد فقط ظرف سال جاری در تهران گران شود. بر اساس آخرین آمارهای بانک مرکزی که در بهمن ماه امسال منتشر شد متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاههای معاملات ملکی شهر تهران 283 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بخوانید.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
قیمت انواع ارز و سکه در روز یکشنبه 24 اسفند 99 منتشر شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: آیا روند صعودی میان مدت دلار نشانه ای از رشد قیمت آن در سال آینده است؟روند ها در باره آینده میان قیمت سکه و دلار چه می گویند؟ در صورت توافق و عدم توافق بازار چه سمت و سوی می گیرد؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۶:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در سومین هفته اسفند نرخ ارز و سکه از نوسان بسیار اندکی برخوردار بود و بازار بورس نیز برای مدتی محدود سبز پوش شد اما به روند نزولی خود با شیب ملایم ادامه داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بررسی روند 8 سال گذشته قیمت سکه و ارز چه پیامی دارد؟ لزوما هفته آخر سال باید منتظر افزایش قیمت ارز باشیم یا برعکس؟ اقتصادنیوز در این گزارش بررسی می کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین روز کاری هفته بازار سرمایه حدود 3 هزار واحد ریزش کرد و شاخص کل در کانال یک میلیون و 200 هزار واحد متوقف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بخوانید.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت انواع ارز و سکه در روز چهارشنبه 20 اسفند 99 منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شما می توانید آخرین و به روزترین قیمت ها در انواع بازار های مالی را هر روز با ما بخوانید.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۹   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یک منبع آگاه ایرانی به شبکه خبری العالم گفت تا زمانی که تحریم های آمریکا علیه ایران برداشته نشود، هیچگونه مذاکراتی بین واشنگتن و تهران برگزار نخواهد شد. ...
تیک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
هفته ای که گذشت، روند نوسانی بازار ها تکرار شد. دلار هفته خود را با رقم 24 هزار و 812 تومان آغاز کرد و پس از طی هفته ای نسبتاً کاهشی، سرانجام با ثبت رقم 24 هزار و 660 تومان به کار خود پایان داد. اما چرا با وجود تحولات مهم در عرصه سیاست خارجی ایران، قیمت ها در بازار ارز روند کاهشی نداشتند؟ ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
دومین هفته اسفند 99 با کاهش نرخ ارز و سکه شروع شد و این روند نزولی در بازار های مالی تا پایان هفته ادامه داشت به طوری که در بازار ارز و سکه تقاضا برای خرید به شدت کاهش یافت البته بازار سرمایه نیز از کاهش قیمت بی نصیب نماند و شاخص بورس تنها یک روز در این هفته رشد اندکی راتجربه کرد و در روزهای دیگر ...