سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۱:۱۵Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارز و سکه»

آنا   ۳ ساعت پیش    
صرافی معتبر به نوع خاصی از شرکت سهامی یا سهامی اطلاق می شود که فعالیت آن به ویژه خدمات صرافی از جمله خرید و فروش ارز و سکه طلا می باشد. روش کار انواع صرافی ها واسطه گری بین معاملات ارزهای فیزیکی و دیجیتال و سود حاصل از تفاوت قیمت خرید و فروش ارز است ...
عده ای از معامله گران می گویند زلزله های پی در پی ترکیه ممکن است بر روی نرخ دلارتاثیر بگذارد و دلار در تهران صعودی شود.این دسته از معامله گران باور دارند اگر این اتفاق رخ دهد این امر ممکن است قدرت سکه بازان افزایشی را تقویت کند. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۵    
در شرایط فعلی دو نگاه متفاوت به قیمت دلار وجود دارد. عده ای از معامله گران می گویند زلزله های پی در پی ترکیه ممکن است بر روی نرخ دلارتاثیر بگذارد و دلار در تهران صعودی شود.این دسته از معامله گران باور دارند اگر این اتفاق رخ دهد این امر ممکن است قدرت سکه بازان افزایشی را تقویت کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سکه بازان در سومین روز هفته توانستند کانال 24 میلیون تومان را که روز یکشنبه از دست داده بودند را پس بگیرند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار ارز و سکه از روز پنج شنبه 13 بهمن ماه به دلیل تعطیلات روز پدر (13 رجب) تا روز شنبه به حالت نیمه تعطیل درآمد و فقط در بازارهای مجازی و به صورت فردایی معامله شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۵:۳۹    
جزییات بازار ارز و سکه 12 بهمن 1401 را در کف بازار ببینید.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۷    
مرصاد نیوز: حجت الاسلام مهدی خطیبی مهدی خطیبی کارشناس ارشد مسائل اقتصادی و از اساتید برجسته حوزه علمیه طی یادداشتی نوشت: راجع به شرایط کنونی و افزایش نرخ ارز و سکه چهار احتمال وجود دارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
ربع سکه تبدیل به فلز جان سخت بازار شده است و قیمتش به راحتی پایین نمی آید. یکسری ها با اشاره به سیاست عرضه ربع سکه در بورس کالا می گویند این سیاست موفق نبوده، چون نتوانسته است قیمت ربع سکه را در بازار پایین بیاورد. ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
قیمت ارز در بازار از نظر اقتصادی و برابری نرخ ها واقعی نیست و بازار تحت تاثیر فضای احساسی و انتظارات تورمی است.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۱    
مرحله اول ربع سکه با روش حراج تک قیمتی که طی هفته پیش صورت گرفت خواهان زیادی نداشت. در مرحله جدید، حراج به صورت چند قیمتی است اما با این حال این روش نیز در روز اول مورد استقبال قرار نگرفته است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت ها در بازار ارز و سکه درحالی روند رو به رشدی را طی می کنند که به گفته کارشناسان بخشی از این افزایش قیمت حبابی است و با اجرای سیاست های ارزی جدید زیان سرمایه گذاران ارزی محتمل است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم پاکدشت در مجلس با انتقاد از افزایش نرخ ارز و سکه، گفت: هر روز نرخ این دو عنصر افزایش پیدا می کند باید برای این مسائل از سوی مجلس و دولت فکری شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در روز هایی که گذشت 3 تن از شخصیت های برجسته سیاسی- اقتصادی کشور به افزایش چشمگیر نرخ ارز در معاملات غیر رسمی بازار تهران واکنش نشان دادند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در دولت قبل، عبدالناصر همتی، رئیس کل وقت بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز اقدام به ارزپاشی و هدررفت منابع ملی کرد، اما این سیاست موفق نبود، در این راستا ضرورت دارد امروز هم بانک مرکزی در سیاست عرضه ربع سکه بورسی برای کنترل قیمت سکه بازنگری کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار توافقی روند کاهشی 2 روز گذشته خود را ادامه داد و با 370 تومان کاهش نسبت به دیروز، به 39300 تومان رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
57 کارگاه جعل اسکناس و ارز از اول سال شناسایی و 170 نفر دستگیر شدند. بیش از 10 میلیون انواع واحد ارز تقلبی و 632 سکه تقلبی کشف و ضبط شده.
آنا / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سردار حاجیان گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از 300 اخلالگر بازار ارز شناسایی و دستگیر شدند؛ در بحث جعل اسکناس نیز 57 کارگاه در این رابطه از ابتدای سال شناسایی شده و 150 نفر در این رابطه دستگیر شدند.
طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراجا گفت:بیش از 300 نفر از متخلفین بازار ارز شناسایی و دستگیر شدند. 632 قطعه طلا و سکه تقلبی نیز کشف شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
در همان روزی که رئیسی از کاهش نرخ ارز و سکه و کنترل تورم سخن گفته، مرکز آمار نرخ تورم دی ماه را اعلام کرد که براساس آن تورم به بالای 51 درصد رسید. در همان روز نیز دلار با عبور از کانال 45 هزارتومان و سکه با 25 میلیون تومان، رکورد های جدیدی در بازار ثبت کردند!
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: روز گذشته رئیس دولت سیزدهم، در دفاع از لایحه بودجه سال 1402 از دستاورد هایی سخن گفت که شنیدن آن امیدوارکننده بود. گویی اقتصاد ایران در مسیر واقعی خود در بهترین شرایط در حال حرکت است و هیچ مشکلی وجود ندارد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۵:۵۱    
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه بخشی از التهابات بازار ارز و سکه به دلیل فرارسیدن سال نو میلادی و چینی است که بزودی تب آن فروکش می کند گفت: مراودات رسمی و غیر رسمی با کشورهای همسایه می تواند واردات دلار به کشورمان را زیادتر کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۲:۴۵    
روز شنبه قیمت ها در بازار ارز و سکه به رکوردهای جدیدی دست یافتند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۴۸ سایت دیگر  
در حالی که امروز در بازار ارز و سکه رکوردهای جدیدی ثبت شد و دلار نیز در آستانه ورود به کانال 45 هزارتومانی است، بانک مرکزی دوباره از گشایش ارزی خبر داده است. هر زمانی که قیمت دلار افزایش یافته، بانک مرکزی چنین اخباری را منتشر کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
دیشب پارلمان اروپا شمشیر را علیه سپاه از رو بست و نمایندگان با اکثریت قاطع به متمم طرح تروریستی نامیدن سپاه پاسدران رأی دادند.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
در روز دوشنبه 25 دی 1401 معامله گران بجای بازار بیشتر دنبال تحلیل های سیاسی بودند. بحث درباره حرکت بازارساز هم کماکان در بازار داغ است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تحلیل جالب اثر برف و سرمای اخیر در تهران و ایران بر بازار ارز و سکه بود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت طلا، سکه و ارز در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است و دلار آمریکا در بازار آزاد به 40 هزار و 518 تومان رسیده است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت دلار در بازار آزاد 40 هزار و 518 تومان شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز گذشته روند نرخ شاخص های ارز و سکه در معاملات بازار تهران کاهشی ثبت شد. پس از نوسانات افزایشی و کاهش چشمگیر نرخ ارز و سکه در هفته های اخیر، روند نرخ شاخص های مذکور در معاملات بازار روز چهارشنبه کم نوسان و با سو گیری کاهشی بود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۵    
در شرایطی که نرخ بهره واقعی به شدت منفی است و تورم بالای موجود در جامعه موجب هجوم نقدینگی به سایر بازارها برای حفظ ارزش پولش شده است، رشد سود بانکی باید به گونه ای باشد که در برابر سفته بازی یک سلاح موثر شود تا قدرت کافی را برای جذب موثر از جامعه داشته باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بازار های ارز و سکه در نخستین روز کاری هفته سبز شد. پس از انتشار برخی سیگنال های منفی نسبت به روابط خارجی کشور در روز های پایانی هفته گذشته، سطح انتظارات تورمی در میان فعالان بازار افزایش یافت و همین امر سبب شد خریداران در بازار روز شنبه دست بالا را داشته باشند ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
صرافی ملی قیمت فروش هر دلار را 38 هزار و 205 تومان اعلام کرد. قیمت هر سکه امامی نیز امروز تا لحظه تنظیم این مطلب، به 20 میلیون و 803هزار تومان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه نایین با بیان اینکه وضعیت اقتصادی و ترمز بریدن قیمت سکه و خودرو باعث شده است که اقدامات خوب دولت دیده نشود، گفت: نظارت بر بازار به ویژه بازار ارز و سکه و کالاهای اصلی از اقدامات نیازمند اصلاح است.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به آزادی 27 نفر از محکومان به قصاص در پی اخذ رضایت از اولیای دم، از ورود دستگاه قضائی به منظور جلوگیری از قاچاق ارز و سکه از کشور خبر داد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در ماه های اخیر بازار سکه و ارز شاهد افزایش قیمت هایی بوده است که این مورد بسیاری از مردم را نگران ساخته است. زیرا بر اساس نرخ تورم و هزینه های بالای زندگی افزایش قیمت در حوزه های مختلف بر زندگی روزمره مردم تاثیر گذار است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۶۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در مورد افزایش اخیر قیمت ارز و سکه گفت: ما در این مدت ناترازی ارزی نداشتیم و درآمد ارزی ما بیش از مخارج ارزی ما است بنابراین دلیل اقتصادی برای افزایش نرخ ارز در مقطع فعلی وجود ندارد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراجا گفت: به دنبال ایجاد نوسانات غیرمعمول در بازار ارز و سکه، پلیس با راه اندازی قرارگاه عملیاتی ویژه مبارزه با اخلال گران بازار ارز، سکه و طلا را در دستور کار خود قرار داده است؛ 241 نفر از سوداگران اصلی بازار ارز و سکه دستگیر شدند.
اتاق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از اکو ایران :کاهش شنبه، یکشنبه متوقف شد. دلار هرات که در معاملات پشت خطی شنبه شب تا 38 هزار و 500 تومان پایین آمده بود، در این حد حمایت شد و یکشنبه کار خودش را در 39 هزار و 200 تومان شروع کرد و تا 40 هزار و 800 تومان هم بالا رفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سلماس در مجلس از رئیس جمهور خواست تا درباره افزایش قیمت ارز و سکه و همچنین کالاهای اساسی مردم برنامه ریزی کند.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: در استان مازندران بخش اعظمی از ناهنجاری هایی که گریبان ما را گرفته است بدلیل مقوله گردشگری و مسافر خیز بودن این استان است که حالا خانواده های روستایی مازندران تمایل به نگهداری سگ های خانگی دارند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی؛ رئیس کمیسیون اقتصادی: فروش اوراق ارز و راه اندازی توافقی ارز شروع خوبی برای مدیریت بازار در این حوزه است. بانک مرکزی با این اقدام خود به دغدغه های مردم در مورد نوسانات در قیمت ها پاسخ داد و توانست این وضعیت را مدیریت کند. ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
روز گذشته 10 دی ماه 1401 شاخص بازارهای سکه، دلار و سهام با کاهش چشمگیری همراه شدند. روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی به بررسی علت افت بازارهای مالی پرداخته است.
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۸:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی فراجا گفت: به دنبال ایجاد نوسانات غیرمعمول در بازار طلا، سکه و ارز پلیس با راه اندازی قرارگاه عملیاتی ویژه مبارزه با اخلالگران را در دستورکار خود قرار داد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۶:۵۱    
مریم ابونیا در شرایطی که نرخ ارز بصورت روزانه در حال صعود بوده و هیچ ترمزی برای نرخ آن متصور نیست، به عقیده برخی کارشناسان، تصمیم جدید بانک مرکزی برای افزایش سود بانکی می تواند بار دیگر بخشی از نقدینگی مردم که به سمت ارز و سکه سرازیر شده را جذب شبکه بانکی کند. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
قیمت دلار در بازار آزاد با یک هزار و 175 تومانی، 40 هزار و 540 تومان شد. در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار 73 هزار تومان کاهش یافت و به یک میلیون و 841 هزار تومان رسید و قیمت سکه امامی با کاهش 2 میلیون و 800 هزار تومانی به 19 میلیون و 916 هزار تومان رسید. ...
اقتصاد ایران: سخنگوی دولت در مورد افزایش اخیر قیمت ارز و سکه گفت: ما در این مدت ناترازی ارزی نداشتیم و درآمد ارزی ما بیش از مخارج ارزی ما است بنابراین دلیل اقتصادی برای افزایش نرخ ارز در مقطع فعلی وجود ندارد.
رئیس اتحادیه طلا، جواهر، نقره و سکه تهران گفت: استعفای رئیس بانک مرکزی کمی دیر بود. اگر این کناره گیری زمانی که قیمت ها هنوز اوج نگرفته بود انجام می شد خیلی اثرگذارتر بود و بازار ارز و سکه تا این اندازه ملتهب نمی شد. البته به نظر می رسد خبر استعفای صالح آبادی بتواند کمی بازار را آرام کند.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
عوامل متعددی بازارهای مالی و کالایی کشور را در کنترل خود گرفته اند که این عوامل در حال حاضر باعث التهاب در همه بازارها از ارز و سکه و طلا گرفته تا مسکن و خودرو را تحت الشعاع قرار داده اند.