سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۳۴Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بدهی های دولت»

اعتدال   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بر این اساس بانک ها بدهی دولت را به صورت مرکب حساب می کنند و در واقع با دولت مانند مشتریان دیگرشان برخورد می کنند به این ترتیب به اصل و سود پول در پایان سال مجددا سود تعلق می گیرد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در کنار سازمان تامین اجتماعی هستیم تا متناسب سازی حقوق بازنشستگان به صورت کامل اجرا شود ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بدهی های دولت ها به سازمان تامین اجتماعی در یک دهه اخیر اغلب با رد دیون شرکت های زیان ده دولتی تسویه می شد، اما دولت فعلی برای چندین سال تسویه بدهی تامین اجتماعی با ابزار رد دیون شرکت ها را متوقف کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۳۱    
دنیای اقتصاد : فضای مالی بخش برق در قانون بودجه سال 1400 زیر ذره بین قرار گرفت. معاونت پژوهشی سندیکای صنعت برق، در چهار سرفصل، مکانیزم تامین مالی صنعت برق ، سازوکار پرداخت بدهی های دولت به بخش خصوصی ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم ، مهندس آریا صادق نیت حقیقی در گفتگویی با تولید آنلاین ، حفظ روند فعلی در حمایت از تولید داخل و جلوگیری از واردات کالاهای خارجی که مشابه آنها در کشور تولید می شوند را یکی از راهکارهای مهم برای پشتیبانی از تولید و تحقق شعار سال دانست. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم گفت: عدم توجه دولت به این موضوع، شهرداری را در تأمین منابع مالی و درآمدی با مشکل جدی مواجه خواهد نمود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران وضعیت بدهی های دولت به شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل عمومی را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی کار هپکو با اشاره به تهاتر بدهی های دولت گفت: شرکت هپکو این آمادگی را از نظر تجهیزات و نیروی متخصص انسانی و خدمات پس از فروش مناسب دارد تا با حمایت واقعی بخشی از دولت (وزارت راه و شهرسازی) و معادن کشور با تولید و وارد کردن محصولات مورد نیاز این ارگان ها و بخش خصوصی را تامین و گوشه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی طی گزارشی کارنامهٔ اجمالی مرکز مدیریت بدهی های عمومی و روابط مالی دولت این وزارتخانه در سال 1399 را منتشر کرد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز ضمن پذیرش تمام این درخواست ها با فروش 2.9 هزار میلیارد ریال اوراق اراد 77 با نرخ بازده تا سررسید 21 درصد، و 5 هزار میلیارد ریال اوراق اراد 78 با نرخ بازده تا سررسید 21.0 درصد و 4.5 هزار میلیارد ریال اوراق اراد 79 با نرخ بازده تا سررسید 22 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در جلسه اخیر دولت و شهرداری، قرار شد با شهرداری همکاری شود و امیدوارم دولت به مصوبات این جلسه احترام بگذارد و شاهد فروش اوراق مشارکت سال 99 باشیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به اینکه روند متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از ابتدای سال 1400 آغاز خواهد شد، گفت: میزان افزایش پرداختی ها مبتنی بر ضوابطی خواهد بود که در سازمان تامین اجتماعی در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان فارس گفت: بخشی از بدهی های دولت به بازنشستگان از طریق بند (و) تبصره 2 ماده واحده لایحه بودجه 1400 پرداخت خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مقدمه مترجم : بحث داغ محافل پولی و مالی در این روزها این است که: سرنوشت دست و دل بازی های دولت ها، برای مقابله با کوید-19 چه خواهد بود؟ افزایش بدهی های دولت ها چه نرخ تورمی را برای ملت ها رقم خواهد زد؟ آیا شاهد اوج گیری تورم خواهیم بود؟ یا سیر قیمت ها به آرامی به حرکت خود ادامه خواهد داد؟ پس انداز ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در بیست و چهار جلسه متوالی لایحه بودجه سال 1400 را بررسی و به تصویب رساندند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۲    
اقتصاد ایران: مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی راه اندازی بازار بدهی ها را راهکاری برای افزایش نقدشوندگی بدهی های دولت دانست.
نمایندگان مجلس در مصوبه ای با تامین 150 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران و رتبه بندی معلمان و همچنین 89 هزار میلیارد تومان برای رد بدهی دولت به تامین اجتماعی موافقت کردند. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی به تشریح برخی محورها و الزامات اصلاح ساختار بودجه پرداخت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۲    
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: امروز در کمیسیون تلفیق بازپرداخت 90 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی در سال 1400 تصویب شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: تهاتر بدهی شرکت هپکو به بانک ها و همچنین بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت و سازوکاری برای این موضوع ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در بررسی و تصویب اصلاحات بودجه 1400 مواردی مانند پرداخت بخشی از بدهی های دولت و رتبه بندی معلمان تعیین تکلیف شد.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت، در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 1400، بند (و) تبصره 2 این ماده واحده درباره بدهی های دولت به تامین اجتماعی را به کمیسیون تلفیق ارجاع دادند. ...
روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا به نقل از سایت رسمی اعلام بدهی آمریکا، میزان بدهی های دولت این کشور تا پایان ماه فوریه به 27 تریلیون و 964 میلیارد و 868 میلیون دلار رسیده است ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 1400، بند (و) تبصره 2 این ماده واحده درباره بدهی های دولت به تامین اجتماعی را به کمیسیون تلفیق ارجاع دادند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: دولت 90 هزار میلیارد تومان را در لایحه بودجه جهت پرداخت بدهی های خود آورده است در حالی که کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 150 هزار میلیارد تومان را تحت عنوان پرداخت بدهی های دولت در لایحه بودجه قرار داده است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۱۴    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس با پیشنهاد کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مبنی بر پرداخت بدهی های دولت از محل تهاتر به صندوق ذخیره فرهنگیان موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با پیشنهاد کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مبنی بر پرداخت بدهی های دولت از محل تهاتر به صندوق ذخیره فرهنگیان موافقت کردند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: حل مشکل ثبت سفارش ها و ضمانت قراردادهای هپکو پیگیری می شود. به گزارش راه مردم آنلاین ؛حجت الاسلام عبدالمهدی موسوی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم از اراک ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
با آنکه کسری بالای بودجه، دولت را در ردیف اول متهمان خلق نقدینگی در اقتصاد قرار می دهد برآوردها، اما از سهم 90 درصدی بانک ها در خلق پول حکایت دارد. به این ترتیب بانک ها گوی سبقت را در خلق نقدینگی از دولت ربوده و پرچمدار افزایش پایه پولی در این سال ها بوده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
حناچی گفت: باید بدانیم که دولت تنها در حوزه حمل و نقل عمومی به شهرداری بدهکار نیست و البته میزان آن هر سال متغیر است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف کرد، مبلغ 10هزار میلیارد ریال از بدهی ناشی از عدم اجرای بند (2) قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی را از سال 1387 تاکنون از طریق فروش سهام و دارایی های مالی تأمین کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان تصویب کردند که دولت از طریق اسناد تسویه خزانه، بدهی های قطعی خود به اشخاص حقیقی و حقوقی (تعاونی، خصوصی) و نهادها و مؤسسات عمومی غیردولتی، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و بسیج سازندگی تا مبلغ پنجاه هزار میلیارد ریال را به صورت جمعی- خرجی تسویه کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس مجلس شورای اسلامی، موضوع مربوط به کمک به صندوق های بازنشستگی و رد بخشی از بدهی های دولت را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۲    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازوکار پرداخت بدهی های دولت به بخش خصوصی، تعاونی ها و نهادهای عمومی غیردولتی را تعیین کردند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت اجازه دادند تا سقف 5 میلیارد دلار وام از دولت روسیه برای طرح های تملک دارایی سرمایه ای در سال 1400 اخذ کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز و کار پرداخت بدهی های دولت به بخش خصوصی و تعاونی ها و نهادهای عمومی غیر دولتی را در سال 1400 تعیین کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس مجلس بند مربوط به کمک به صندوق های بازنشستگی و رد بخشی از بدهی های دولت را برای بررسی بیشتر و شفاف شدن مبالغ مربوطه به کمیسیون تلفیق ارجاع کرد.
در اصلاحیه بودجه سال 1400 که در هفته گذشته از سوی دولت به مجلس ارسال شد و عنقریب در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت، هیچ رقمی برای تادیه بدهی های دولت به سازمان (جهت اختصاص به متناسب سازی مستمری کارگران) لحاظ نشده و ارقام لحاظ شده ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بدهی دولت به سازمان ها و نهاد های مختلف دیگر به امری عادی بدل شده و حالا که شرایط اقتصادی کشور پیچیده تر از قبل است این بدهی ها بیشتر از پیش خود نمایی می کنند.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
جلال زاده گفت: اعضای کمیسیون تلفیق در بحث جداول و ردیف های بودجه به طور دقیق ورود خواهند کرد و به دنبال واقعی کردن بودجه هستیم.
تجارت امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
استمرار پرداخت بدهی ها توسط دولت در نظام اداری ایران، به یک بازی پیچیده با قواعدی خاص تبدیل شده است. رشد بدهی های دولت برای اقتصاد سم است. به همین دلیل اقتصاددان ها توصیه می کنند که دولت ها با برقراری انضباط بودجه ای، از رشد بدهی خود به نهادهای کلیدی مانند بانک مرکزی جلوگیری کنند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۵    
مدیرکل تامین اجتماعی استان فارس گفت: تامین این منابع از توان سازمان تامین اجتماعی خارج است که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه درصدد تامین اعتبار این مبالغ از محل بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی در سال آینده هستند.
آنچه دولت کسری بودجه می داند من حرص و ولع ناتمامی می دانم که روبروی توسعه اقتصاد ایران بدون آنکه کارکرد خاصی داشته باشد، ایستاده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اسکان نیوز: بازنشستگان تامین اجتماعی در چندین شهر ، امروز دست به تجمع اعتراضی زدند. مهم ترین خواسته آنها تجدیدنظر در فرمول های همسان سازی حقوق شان است. آنها در عین حال خواستار پرداخت بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی هستند. فیلم های فوق مربوط به استان البرز و شهر اراک است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۳   + ۹۱ سایت دیگر  
هیئت دولت در جلسه روز یکشنبه که به ریاست حجت الاسلام روحانی برگزار شد ، توهین به رییس جمهور را محکوم کرد.
مرجع بررسی خدمات بانکی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۱:۱۶    
اسناد خزانه اسلامی یا اخزا یک ابزار مالی است که از سوی خزانه داری کل کشور در وزارت اقتصاد منتشر می شود تا بدهی های دولت به نظام بانکی، صندوق های تامین اجتماعی و پیمانکاران طلبکار در پروژه های عمرانی دولت را جبران کند و در اختیار این طلبکاران قرار می گیرد ...
بدهی های دولت طی یک سال و نیم، 64 درصد افزایش یافت
اکو فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
اکوفارس: هیات امنای صندوق توسعه ملی در اقدامی بی سابقه بازپرداخت بدهی های دولت به این صندوق را به دولت آینده حواله داد؛ مراکز پژوهشی و کارشناسان در مورد این اقدام ابهامات جدی مطرح کرده اند و قرائن از قانونی نبودن آن حکایت دارد.