پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۵:۰۵Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمکران»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه پنج شهرداری قم گفت: از پروژه های شاخص شهرداری اجرای تملکات شهری است و خیابان شهید حاج رضایی و شیخ حسن مثله از پروژه های مهم در این زمینه است که 50 درصد آن تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم ملبس شدن 500 نفر از دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین علیه السلام با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر اجاق نژاد تولیت آستان مسجد مقدس جمکران در سالن شهید سلیمانی این مکان مقدس برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهادت دانشمند شهید هسته ای و دفاعی کشور شهید محسن فخری زاده در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنران مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه هنوز انتقام ظلمی که به آل الله به ویژه حضرت صدیقه طاهره(س) شده، گرفته نشده است، گفت: در فاطمیه باید جنایت امت کالبدشکافی شود؛ امتی که بسترساز ظلم به حضرت زهرا(س) است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم قرائت دعای پرفیض توسل و گرامیداشت سومین سالگرد دانشمند هسته ای، شهید محسن فخری زاده با حضور خانواده این شهید، زائران، مجاوران و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان و نوای سیدرضا نریمانی، ذاکر اهل بیت(ع)، شب گذشته، هفتم آذرماه در آستان مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۴    
مراسم سومین سالگرد شهادت دانشمند هسته ای و دفاعی شهید محسن فخری زاده با حضور جمعی از مسئولان وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح و عزاداران هیات محبین اهل بیت (ع) در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۵۸    
به همت شعبه تربیت بدنی حوزه مقاومت بسیج حضرت نرجس(س)، نشست بصیرت افزایی ویژه بانوان بسیجی ضمن پیاده روی مسیر حرم تا مسجد جمکران در این مسجد مقدس برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۷    
مسجد مقدس جمکران این هفته با سخنرانی حجج اسلام پناهیان و فرحزاد و توسل خوانی سیدرضا نریمانی میزبان منتظران می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۸    
مراسم هفتگی قرائت دعای توسل در مسجد مقدس جمکران با سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان و مداحی سیدرضا نریمانی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران در روزهای سه شنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته برگزار می شود.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۸    
آقای حاج رضا سلطانی شیرازی نقل کرد: در نوجوانی که در قم سکونت داشتم، با فردی وارسته که حدود هشتاد سال از عمرش گذشته بود به نام میرزا یحیی زرگر که شغلش نقره سازی و انگشترسازی بود آشنا بودم و از نصایح او که بسیار سودمند بود بهره می بردم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب شبیه مریم نوشته اکرم صادقی توسط انتشارات کتاب جمکران به چاپ دوازدهم رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آثار فاطمی از انتشارات کتاب جمکران در ایام شهادت حضرت زهرا(س) تجدید چاپ شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۱    
در آستانه ایام شهادت حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها، آیین تعویض پرچم گنبد آستان مسجد مقدس جمکران با حضور زائران و مجاوران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۴    
همزمان با فراسیدن ایام سوگواری فاطمیه، جمعه سوم آذرماه طی مراسمی پرچم گنبد مسجد مقدس جمکران تعویض شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۳    
همزمان با فراسیدن ایام سوگواری فاطمیه، جمعه سوم آذرماه طی مراسمی پرچم گنبد مسجد مقدس جمکران تعویض شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه ایام شهادت حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها، آیین تعویض پرچم گنبد آستان مسجد مقدس جمکران با حضور زائران و مجاوران برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه ایام فاطمیه مراسم خطبه خوانی و آئین تعویض پرچم مسجد مقدس جمکران با حضور خادمان و جمعی از عاشقان و دل سوختگان حضرت ولی عصر (عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
نمایشگاه لوستر 1 از 37 - + برچسب ها: ایفنا نمایشگاه بین المللی تهران نمایشگاه لوستر
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۰    
رئیس شورای شهر قم با بیان اینکه توسعه منطقه جمکران یکی از اولویت های مهم مدیریت شهری است، گفت: کمبود فضای سبز مسجد مقدس جمکران مشهود است و شهرداری آماده همکاری با مسجد در توسعه فضای سبز است، همچنین ایستگاه مترو این منطقه نیز تکمیل خواهد شد که به توسعه منطقه کمک زیادی خواهد کرد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۵    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر قم با ابراز تأسف از اینکه نگاه های گذشته نسبت به توسعه شهرها به مدت 10 سال اجازه کار در این منطقه را به شهرداری نداد، گفت: این نگاه غیرعلمی و نادرست باعث ایجاد مشکلات زیادی در ساخت واحدهای مسکونی ایجاد کرده است ...
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۵    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم با اشاره به توسعه خدمات مدیریت شهری در منطقه جمکران، گفت: تمام اقدامات شهرداری در حوزه خدمات مانند رفت وروب، ایجاد بوستان، ساخت ایستگاه های آتش نشانی و ... در حال انجام است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۵    
عضو شورای شهر قم با تأکید بر اهمیت توجه به توسعه منطقه جمکران گفت: مسجد مقدس جمکران می تواند در ایجاد هماهنگی های لازم برای ایجاد زیرساخت های لازم در منطقه واسطه باشد تا مدیریت شهری بتواند با سرعت بیشتری توسعه منطقه جمکران را انجام دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم تولیت مسجد جمکران گفت: بسیجی هم جهاد با دشمن دارد و جان خودش را نثار می کند؛ جهاد تبیین و زبانی دارد و هم جهاد با نفس می کند و این معنای بسیج و بسیجی است؛ بسیجی کسی است که در هر سه میدان غالب و پیروز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کتاب آخرین قطار نوشته اعظم السادات سیادت توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر اجاق نژاد در حکمی سید هادی مسلمی را به عنوان مشاور و دستیار ویژه تولیت آستان مسجد مقدس جمکران منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- علما و مراجع حوزه علمیه قم در دیدار با تولیت مسجد مقدس جمکران نسبت به ارائه خدمات به زائران و پاسخگویی به شبهات پیرامون مهدویت تاکید کردند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۶    
حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر اجاق نژاد تولیت مسجد مقدس جمکران با حضرت آیت الله مکارم شیرازی دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اینکه جمکران محور توجه مسلمین و شیعیان قرار گرفته مناسب است هسته هایی برای معرفی امام زمان علیه السلام در آنجا بوجود آید و فقط به خواندن نماز زائرین در آن مکان شریف بسنده نشود بلکه ترتیبی اتخاذ شود که در قسمت هایی از مسجد حلقه های معرفتی و اعتقادی بر پا شود ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با انتقاد از نگاه برخی افراد کج سلیقه به مسجد مقدس جمکران، تصریح کرد: افرادی که درباره این مکان مقدس شبهه وارد می کنند اشتباه می کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۹    
حوزه/ نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با حضور در مسجد مقدس جمکران با تولیت این مسجد دیدار کرده و پای خاطرات و نکات حجت الاسلام والمسلمین اجاق نژاد نشستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، برای همدردی با کودکان مظلوم و بی پناه غزه دانش آموزان مدارس استان یزد دعای فرج خواندند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مسجد مقدس جمکران در لبیک به ندای سیدحسن نصرالله پویش استغاثه همگانی برای نجات مردم مظلوم غزه و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را راه اندازی کرد.
حوزه هنری   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۷    
هنرجویان مرکز آموزش حوزۀ هنری پنجم آبان در سالن همایش های سردار سلیمانیِ مسجد جمکران در نشست تخصصی بررسی روندهای انقلاب اسلامی شرکت کردند. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
زائران مسجد مقدس جمکران در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی، طوماری را امضا کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۴۰    
حوزه/ تولیت مسجد مقدس جمکران از رسیدگی بیشتر و باکیفیت تر به نیازمندان و محرومان را هدف مشترک این دو مجموعه معنوی اعلام کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; ابراهیم معتمدی در بازدید اعضای کارگروه مدیریت پسماند از مجتمع پردازش پسماند البرز و چاله های آجرپزی اطراف شهر قم اظهار داشت: این بازدید که از سایت کوره پزی ها در محدوده جمکران صورت گرفت با هدف برنامه ریزی و ساماندهی این محدوده جهت تخلیه پسماندهای عمرانی ساختمانی انجام شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۷    
مراسم جشن سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار ویژه دانشجویان دختر دانشگاه لرستان با حضور جمعی از خادمان مسجد مقدس جمکران در این دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
جلد دوم کتاب پروفسور فوفو با نام بابا فوفو به نویسندگی معصومه میرابوطالبی توسط انتشارات کتاب جمکران روانه بازار نشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب پیامبر و شترهایش اثری برای آشنایی کودکان و نوجوانان با سیره و رفتار پیامبر اسلام(ص) به قلم هدا حشمتیان از انتشارات کتاب جمکران است که توسط نشر حکیمانه به زبان ترکی ترجمه و در کشور ترکیه منتشر شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر اجاق نژاد در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم اظهار داشت: باید بدانیم جمکران منطقه پنجاه سال گذشته نیست. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تولیت مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه خدای متعال جای خوبی را برای خدمت کردن به ما اهدا کرده، ابراز کرد: باید در بهترین جای دنیا خالصانه خدمت کرده و خودمان را برای مسابقه در آخرت و رسیدن به بهشت آماده کنیم.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح ها و پروژه های مختلفی مانند بهسازی پنج امامزاده در اطراف مسجد مقدس جمکران در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.
مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادی یا لَلْمُسْلِمینْ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم کسی که صدای انسانی را بشنود که فریاد می زند: ای مسلمانان به دادم برسید و کمکم کنید، کسی که این فریاد را بشنود و پاسخ نگوید، مسلمان نیست کافی جلد 2 صفحه 164 ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
برنامه های آخر هفته مسجد مقدس جمکران که هر هفته با حضور منتظران و عاشقان امام زمان(عج) برگزار می شود از سوی روابط عمومی این مکان مقدس اعلام شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۲:۲۴    
طلاب موسسه آموزش عالی ریحانة النبی (س)اراک و مدرسه علمیه ریحانة النبی (س)اراک در اردوی زیارتی قم و جمکران شرکت کردند.