شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۲:۱۱Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شاهد هوایی بهاری طی هفته پیش رو در آسمان مازندران هستیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۵    
نصف جهان: معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: اردیبهشت ماه به علت کاهش اثر منفی پدیده جوی لانینا بارش های خوبی در استان رخ خواهد داد اما جبران کم بارشی یک سال زراعی نیست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: اردیبهشت ماه به علت کاهش اثر منفی پدیده جوی لانینا بارش های خوبی در استان رخ خواهد داد اما جبران کم بارشی یک سال زراعی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روزهای پایانی هفته انتظار داریم در برخی ساعات شاهد بارش های پراکنده در آسمان مازندران باشیم که در ارتفاعات نیز با احتمال رعدوبرق و وزش باد همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: به طور میانگین از ابتدای سال زراعی جاری تا به امروز 328 میلیمتر بارندگی در لرستان اتفاق افتاده است، که این میزان نسبت به سال گذشته 38 درصد کاهش و نسبت به میانگین بلند مدت 29 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روز جمعه شاهد گرمای هوا در استان هستیم که در دامنه ها و ارتفاعات وزش باد گرم هم پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران: بارش ها در دوره بلند مدت 18 درصد دراستان کاهش داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: تا پایان هفته جوی نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم شده و آسمان استان به صورت صاف همراه با روند افزایشی دمای هوا پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه از افزایش تدریجی دمای هوا از امشب در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از بامداد امروز یک موج هوای سرد وارد لرستان شد که بر اساس این موج دماهای شبانه در شهرهای معتدل و سردسیری استان به زیر صفر نیز می رسد در همین راستا به باغداران لرستانی پیشنهاد می کنیم تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد بارندگی، وزش باد برخی مناطق شدید، کاهش دما و احتمال رعدوبرق در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز شنبه انتظار داریم شاهد ابرناکی آسمان، وزش باد نسبتا شدید، کاهش دما و رگبار باران و احتمال رعد و برق در استان باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم امروز و فردا( روز طبیعت) شاهد افزایش محسوس دما به ویژه تا فردا در سطح استان باشیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: نقشه های هواشناسی نشان می دهد روز جمعه 13فروردین آسمان مازندران نیمه ابری و از اواخر وقت جمعه افزایش ابر داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه بارش برف و باران در استان تداوم دارد، گفت: انتظار داریم به تدریج از سمت غرب استان از میزان ناپایداری کاسته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از بعدازظهر شنبه نیز شاهد آسمانی ابری همراه با وزش باد هستیم که به تدریج از سمت غرب استان همراه با بارندگی خواهد بود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از بعدازظهر فردا با ورود موج جدید دیگری به استان، شاهد افزایش ابر، کاهش دما، وزش باد و شروع موج جدید بارشی در استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد کاهش محسوس دما ( بین 10 تا 15 درجه)، وزش باد شدید خنک شمالی، مواج شدن دریا و رگبار باران هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت:براساس نقشه های هواشناسی،با شکل گیری جریانات خنک شمالی روز پنج شنبه شاهد کاهش محسوس تا بین 10 الی 15 درجه ، وزش باد شدید خنک شمالی ، مواج شدن دریا و رگبار باران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هوای گرم و طوفان طی امروز در آسمان امروز تداوم دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا دوشنبه انتظار داریم شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری در استان باشیم که انتظار داریم در برخی ساعات شاهد افزایش ابر باشیم که احتمال بارش های پراکنده دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه طی ایام نوروز 1400 دو سامانه بارشی وارد جو استان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: پنج شنبه شب انتظار داریم شاهد وزش باد نسبتا شدید و افزایش ابر در آسمان مازندران باشیم که دمای هوا روند کاهشی خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روزهای پایانی هفته جوی پایدار و عمدتا آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی دمای روزانه داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از ابتدای سال زراعی جدید تا به امروز 327 میلی متر بارندگی در لرستان داشته ایم که این میزان نسبت به پارسال 25 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران یادآور شد: امشب با توجه به صاف شدن هوا و تشعشع شبانه انتظار داریم شاهد شب سرد و یخبندانی باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر امروز این سامانه به تدریج در آسمان استان تقویت شود و بارش ها در آسمان مازندران گسترش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز جمعه تا اواخر شنبه شاهد کاهش محسوس دما، بارش باران و برف، کولاک برف، وزش باد شدید و طوفانی شدن دریا هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: در روزهای پایانی هفته یک سامانه بارشی وارد آسمان استان می شود همچنین در این مدت شاهد کاهش دماهای روزانه هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: تا روز پنج شنبه شاهد بارش های پراکنده و پایان هفته با نفوذ سامانه سرد و بارش سرما و بارش پایان هفته بارش ها در استان تشدید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: طبق بررسی نقشه های پیش یابی آسمان استان در چند روز آینده پایدار است اما در این مدت تندبادهای مقطعی برخی نقاط آن را در بر می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر یک شنبه تا پایان هفته علاوه بر ابرناکی آسمان شاهد کاهش دما، بارش های پراکنده برف و باران و وزش باد در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از عصر امروز تا اواسط هفته شاهد جوی آرام در آسمان لرستان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد ادامه برف و باران در آسمان مازندران هستیم و فردا شاهد کاهش موقتی ناپایداری هوا خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم امروز شرایط برای ابرناکی و بارش های پراکنده، وزش باد و کاهش دما در آسمان مازندران فراهم شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: طی سه روز آینده برخی از شهرستان های شمال این استان تحت تاثیر یک سامانه بارشی نسبتا قوی قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امشب انتظار داریم شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با بارش های پراکنده، کاهش نسبی دما و وزش باد باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا شاهد جو پایداری و آسمانی صاف و آفتابی همراه با افزایش نسبی دما در طول روز هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه به بررسی و تحلیل آخرین نقشه ها و خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی دمای هوای این استان تا اواسط هفته آینده در طول روز حدود هفت درجه سانتیگراد افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: با توجه به حاکم شدن هوای سرد از عرض های شمالی شاهد کاهش محسوس دمای هوا در استان بین هشت تا 12 درجه بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: به تدریج از سمت غرب بارش ها در آسمان مازندران آغاز شد و به تدریج به مناطق مرکزی و شرقی استان گسترش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: بر اساس آخرین پیش بینی های فصلی که طی روزهای گذشته در اختیار سازمان هواشناسی استان قرار گرفته میزان بارش های لرستان در اسفند و فروردین ماه نرمال و بیش از حد نرمال است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: آسمان مازندران تا اواسط هفته خنک می ماند و شاهد ادامه هوایی خنک در استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای یک شنبه و دوشنبه انتظار داریم شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری، بارش های پراکنده و کاهش نسبی دما در آسمان مازندران باشیم که بارش در ارتفاعات استان به صورت برف و باران خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: میانگین بارندگی طی 24 ساعت گذشته در لرستان 61 میلی متر بوده است که شهرستان های بروجرد و الیگودرز با ثبت 97 و 29 میلی متر بارندگی بیشترین و کمترین میزان بارش را در استان به خود اختصاص داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بارش باران، بارش برف در ارتفاعات همراه با وزش باد و همچنین کاهش دما تا امشب ادامه دارد و فردا انتظار داریم از ناپایداری آسمان مازندران کاسته شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه به بررسی و تحلیل آخرین نقشه ها و خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی در این استان سه روز آینده حاکم می شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه طی امروز و فردا در مناطق پایین دست تا 6 درجه و در ارتفاع تا 12 درجه کاهش دما خواهیم داشت؛ گفت: آسمان استان برای امروز ابری و نیمه ابری خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۵    
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه از وزش باد با سرعت 104.4 کیلومتر بر ساعت در قصرشیرین خبر داد و گفت: به تدریج از سرعت وزش باد در سطح استان کاسته خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در حالی ابتدای امسال بخش قابل توجهی از تالاب های جازموریان و هامون آبگیری شد که با خشک شدن این تالابها انتظار می رود دودکش غبار شرق کشور فعال و پدیده های خاکدار در این مناطق افزایش یابد.