چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۷:۰۴Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به ورود سامانه سرد و بارشی از بعدازظهر پنج شنبه در آسمان مازندران، گفت: روز جمعه نیز هوای استان سرد خواهد بود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: وزش باد شدید و سرد همراه با کولاک موجب یخ بستن رودخانه "چمِدَر" شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: سامانه بارشی جدید، چهارشنبه وارد استان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: سرمای هوا تا روز چهارشنبه ششم بهمن ماه 1400 در استان استقرار خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به استقرار هوای سرد در این استان گفت: صبح شنبه دوم بهمن ماه، دمای کوهرنگ به 20 درجه سانتی گراد زیر صفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امشب تا اواسط هفته پیش رو شب های سرد و یخبندان خواهیم داشت.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران از بعدازظهر امروز در مناطق ساحلی و جلگه ای، بارانی در ارتفاعات برفی همراه با تگرگ و رعد و برق پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان از بارش برف در بیشتر شهرهای استان خبر داد و گفت: با توجه به همراهی هوای سرد با این سامانه، بارش برف را برای ارتفاعات، مناطق سردسیر و کوهستانی، گردنه ها و شهرهای شمالی و شرقی استان داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه بارشی جدید از روز سه شنبه هفته جاری استان را فرامی گیرد که فعالیت آن سبب بارش باران و برف در مناطق مختلف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۹    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران به کاهش ناپایداری موقتی آسمان مازندران طی امروز اشاره کرد و گفت: از اواخر روز یک شنبه با نفوذ سامانه سرد و بارشی بارشی شاهد بارندگی، وزش باد، کاهش دما هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۲    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: سامانه بارشی فعال در استان تا روز سه شنبه به فعالیت خود ادامه می دهد و پس از آن از استان خارج می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۷:۴۰    
بجنورد-ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه بارشی از روز جمعه استان را تحت تاثیر قرار می دهد که سبب بارش باران، کولاک برف و کاهش دمای هوا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به پیش بینی آسمانی صاف تا روز پنج شنبه، گفت: روز جمعه شاهد آسمانی بارانی همراه با کاهش دما در استان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: متوسط دمای استان از یکم تا 21 دی ماه امسال نسبت به دوره مشابه میانگین بلندمدت 1.2 درجه افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با ورود یک سامانه بارشی به استان از روز سه شنبه برف و باران مناطق غربی استان را فرا می گیرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نوروزی از شروع مجدد بارش ها از بعدازظهر سه شنبه برای برخی نقاط استان به ویژه برای کوهرنگ، لردگان، خانمیرزا و کیار خبر داد و گفت: بارش ها به صورت ضعیف و به شکل برف است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز چهارشنبه شرایط برای بارندگی، کاهش دما و وزش باد در استان فراهم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۳۳    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با پیش بینی بارش برف از بعد از ظهر یکشنبه در این استان، گفت: بارش ها به کولاک برف در گردنه ها و اختلال جاده ای منجر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۰    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری، دمای شهرکرد در صبح روز سه شنبه را 12 درجه سانتی گراد زیر صفر اعلام کرد و گفت: شهرکرد با این دما سردترین روز سال را تا به امروز تجربه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با ورود یک سامانه بارشی به این استان از روز چهارشنبه بارش برف و باران بسیاری از نقاط استان را فرا می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه، بارندگی های پاییز امسال استان حدود نصف سال گذشته بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از روز جمعه با تقویت سامانه بارشی انتظار داریم بارش ها در آسمان استان گسترش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
از فردا جمعه سوم دی ماه استان چهارمحال و بختیاری تحت تاثیر یک سامانه بارشی ضعیف قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۸    
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی ها نشان می دهد زمستان امسال بارش نرمالی در استان داشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش محسوس دما برای صبح روز چهارشنبه گفت: دما در شهرکرد با کاهش هفت درجه ای به سه درجه سانتی گراد زیر صفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۳    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با احتساب بارش های اخیر در استان میانگین بارش ها در سال آبی جاری به 150 میلیمتر رسید که در مقایسه با دوره مشابه میانگین بلندمدت 11 درصد کاهش دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه انتظار بارندگی بیشتری از سامانه ناپایداری که بر جو کرمانشاه حاکم است داشتیم، گفت: متاسفانه این سامانه بارشی تضعیف شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش برف و باران در بسیاری از نقاط این استان، گفت: بارش ها در گردنه های لردگان، بروجن، ناغان، بازفت و کوهرنگ به صورت برف و در سایر نقاط به صورت باران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: سازمان هواشناسی نسبت به مدیریت جهت کاهش تردد خودروها و کنترل فعالیت واحدهای صنعتی، تاکید بر عدم تردد برای تمام گروه های سنی و اجتناب از فعالیت فیزیکی و ورزش در فضای باز توصیه می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از آخرین وضعیت جوی استان تا پایان هفته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: میانگین بارش آبان ماه سال 1400 استان مازندران 122 میلی متر بوده که نسبت به مدت مشابه دوره آماری بلندمدت که 82 میلی متر بوده، 49 درصد افزایش داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: یک موج بارشی خفیف در روز دوشنبه مناطق شمالی استان از جمله کوهرنگ، شهرکرد، بن و سامان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: میزان بارش در لرستان نسبت به سال قبل و مدت مشابه 17 درصد کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت:طی 10 روز آینده سامانه سرد بارشی که به مرکبات آسیب وارد نماید، مورد انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: یکشنبه و دوشنبه این هفته ورود موج بارشی را خواهیم داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران از امروز تا دوشنبه صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه بارندگی همراه با کاهش محسوس دما طی امروز و فردا درآسمان مازندران تداوم دارد، گفت: بارش ها در نیمه غربی مازندران از شدت بیشتر برخوردار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه بارشی از پنجشنبه شب مناطق مختلف استان را تحت تاثیر قرار داده و سبب بارش باران و کاهش محسوس دمای هوا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۰    
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش حدود هفت تا هشت درجه ای دمای هوا در نقاط مختلف کرمانشاه طی روزهای آتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: انتظار داریم که از بعد از ظهر روز پنج شنبه و تا پایان وقت روز جمعه سامانه بارشی با شدت و ضعف بر روی نقاط مختلف استان فعال باشد که طی این مدت علاوه بر ابرناکی و وزش باد شدید لحظه ای شاهد بارش رگبار باران و گاهی همراه با رعد و برق خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود یک سامانه بارشی به استان از روز پنجشنبه خبر داد و گفت: بیشترین فعالیت این سامانه در شهرستان کوهرنگ است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شب گذشته با صاف شدن هوا شاهد کاهش دما بودیم به طوری که دما در مناطق کوهستانی و ارتفاعات دمای هوا به زیر صفر رسید و بلده با 5 درجه زیر صفر سردترین نقطه مازندران بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه درباره کاهش دمای هوای شبانه و زیر صفر رفتن دمای برخی نقاط استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۱:۰۶    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به فعالیت یک سامانه بارشی موثر در این استان، گفت: این سامانه تا پایان روز یکشنبه به همین شکل فعالیت دارد و صبح روز دوشنبه به صورت بارش های خفیف ظاهر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۸:۳۴    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش محسوس دمای هوا و بارش برف و باران در ارتفاعات، گفت: بارش ها تا صبح جمعه در آسمان مازندران ادامه دارد احتمال آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش تدریجی دمای هوای کرمانشاه تا حدود هشت درجه سانتی گراد تا اوایل هفته آینده خبر داد و گفت: به نظر نمی رسد این سامانه ناپایدار، بارش چندانی برای کرمانشاه داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد این اداره کل، گفت: از یکشنبه وزش باد شدید و گرد و خاک 9 شهرستان استان را فرا می گیرد و موجب افزایش غلظت ذرات معلق در هوا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین بارش باران پاییزی در استان با سه میلیمتر در ایستگاه کوهرنگ به ثبت رسید و تا روز چهارشنبه بارشی در استان نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه، هسته اصلی سامانه بارشی از جو کرمانشاه خارج شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۹    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی طی روزهای پیش رو شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری در مازندران هستیم.