یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۲۳Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: فعالیت سامانه بارشی در استان تا اوایل فردا یکشنبه ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: سامانه فعال بارشی که از صبح روز جمعه در استان آغاز شد تا اوایل فردا (یکشنبه) ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: طی ماه های آذر تا اسفند ماه امسال، میانگین بارش از هفته دوم آذر تا نیمه دی مناطق مرکزی و شرقی استان در محدوده نرمال و مناطق غربی استان گرایش به بیشتر از نرمال، از نیمه دی تا نیمه اسفند ماه در محدوده نرمال پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: براساس پیش بینی های انجام شده موج جدید بارشی از اوایل روز جمعه، استان را در برمی گیرد و تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: تا پایان هفته جو پایداری در آسمان مازندران حاکم خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: به دنبال بارش سامانه اخیر، در برخی از مناطق استان بارش برف گزارش شد که هرچند قابل توجه نبود اما برخی نقاط از جمله ارتفاعات را سفیدپوش کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه از جمعه تا اواسط هفته آینده جو پایداری حاکم است، گفت: موضوع مهم اینکه از ابتدای سال زراعی امسال شاهد کاهش 25درصدی بارش در آسمان مازندران هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بامداد امروز، بلداجی با صفر درجه سانتی گراد زیر صفر خنک ترین ایستگاه در استان به ثبتت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۴    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به فعالیت یک اسمانه بارشی در استان، گفت: این بارش ها طی 24 ساعت آینده 56 میلیمتر باران در کوهرنگ برجا گذاشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: سامانه فعال بارشی که از روز چهارشنبه در استان آغاز شد تا اوایل امشب (پنجشنبه شب) ادامه دارد اما برای اوایل هفته آینده شرایط یخبندان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از روز گذشته تاکنون 48 میلی متر باران در کوهرنگ باریده است، گفت: این سامانه بارشی تا صبح فردا فعال است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کرمانشاه از هشدار آبگرفتگی معابر در پی نخستین بارش پاییزی در کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز چهارشنبه موج کم و بیش ناپایدار از روی منطقه عبور می کند و شاهد افزایش ابر در آسمان مازندران هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۶    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز چهارشنبه با ورود یک موج بارشی، باران و برف استان را فرا می گیرد و بیشترین فعالیت این سامانه برای روز پنجشنبه و در مناطقی از لردگان، کوهرنگ، اردل، فارسان و کیار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۵    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش 39 میلی متری باران تا ساعت 9 و 30 دقیقه صبح امروز در کوهرنگ، گفت: از امشب به تدریج از شدت بارش ها کاسته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۸    
بجنورد-ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه جدید بارشی از امشب استان را تحت تاثیر قرار می دهد که سبب بارش باران و وزش باد در نقاط مختلف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۲۲:۰۵    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هرچند این روزها جو پایداری در آسمان مازندران حاکم است و روزها شاهد هوایی گرم و ملایم در استان هستیم ولی شب ها سرد و پاییزی است به طوری که در ارتفاعات هوا سردتر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: براساس پیش بینی های انجام شده موج جدید بارشی از روز پنجشنبه قبل از ظهر، استان را در برگرفته و تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای چهارشنبه 18 تا جمعه 20 آبان ماه امسال شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۹:۰۰    
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از کاهش محسوس دما در استان گلستان خبر داد و گفت: دومین برف پاییزی چندین نقطه از گلستان را سفیدپوش کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۸:۲۹    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم امروز از ناپایداری آسمان مازندران کاسته شود اما در غرب استان بارندگی همچنان ادامه دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۲    
بنا به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران، آسمان استان در هفته جاری عمدتا نیمه ابری و همراه با بارش های پراکنده خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه از ابتدای سال زراعی جاری (اول مهر) تاکنون تنها 2.4 میلی متر بارندگی در سطح استان داشته ایم، گفت: این میزان نسبت به سال گذشته و دوره بلندمدت کاهش چشمگیری داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از اواسط روز یک شنبه 15 تا دوشنبه شب 16 آبان ماه امسال شاهد بارش باران(گاهی رگبار و رعدوبرق)، کاهش محسوس دما، وزش باد نسبتا شدید موقتی و پدیده مه در ارتفاعات هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه شاهد هوایی پاییزی در استان هستیم، گفت: امروز این سامانه از آسمان مازندران خارج شد و جو نسبتا پایدار در استان حاکم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۸    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و امشب با عبور موج ناپایدار علاوه بر کاهش دما شاهد رگبار باران و رعدوبرق پراکنده در استان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۱    
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: گل تپه از توابع شهرستان سقز با 8.4 میلی متردر شبانه روز گذشته بیشترین بارش را در استان به نام خود ثبت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس هشدار جوی سطح زرد هواشناسی مازندران، از بامداد سه شنبه 10 آبان ماه شاهد بارش های رگباری در استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: براساس پیش بینی های انجام شده موج جدید بارشی از روز دوشنبه قبل از ظهر، استان را در برگرفته و تا صبح سه شنبه ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه از روز یک شنبه این سامانه بارشی از آسمان مازندران خارج می شود، گفت: روزهای یک شنبه و دوشنبه جو پایدار همراه با افزایش نسبی دما خواهیم داشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی میزان بارش های استان را تا نیمه دی ماه سال جاری کمتر از میانگین نرمال عنوان کرد و گفت: با توجه به افزایش دما نسبت به میانگین سال های قبل، بهار زودرس خواهیم داشت.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هفته پیش رو شاهد فعالیت دو سامانه بارشی و استقرار هوای پاییزی در آسمان مازندران خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: میانگین بارش مهر ماه سال 1401 استان مازندران43 میلی متر بوده که نسبت به مدت مشابه دوره آماری بلندمدت که 72 میلی متر بوده، حدود 40 درصد کاهش داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۸:۳۹    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هفته پیش رو شاهد فعالیت دو سامانه بارشی و استقرار هوای پاییزی در آسمان مازندران خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۹    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به هشدار سطح زرد هواشناسی، گفت: احتمال آب گرفتگی ، جاری شدن روان آب محلی و کاهش دید در محورهای کوهستانی از مخاطرات این سامانه بارشی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از اواخر امروز از ناپایداری آسمان مازندران کاسته شده و روزهای چهارشنبه و پنج شنبه انتظار داریم جو پایداری در آسمان استان حاکم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کرمانشاه از کاهش 36 درصدی بارندگی های بلند مدت در کرمانشاه طی سال زراعی گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۲۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از عصر دوشنبه دوم تا اواخر روز سه شنبه سوم آبان ماه شاهد وزش باد نسبتاً شدید، رگبار باران، کاهش محسوس دما، پدیده مه و احتمال رعدوبرق و در مناطق کوهستانی با احتمال تگرگ در استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز یک شنبه با تضعیف سامانه بارشی انتظار داریم از ناپایداری آسمان مازندران کاسته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: احتمال آب گرفتگی ، جاری شدن روان آب محلی و کاهش دید در محورهای کوهستانی از مخاطرات این سامانه بارشی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از کاهش نسبی دما برای سه روز آینده خبر داد و گفت: از آنجا که کمینه دما در برخی نقاط استان طی سه روز آینده به زیر صفر می رسد از همین رو خطر سرمازدگی، محصولات کشاورزی را تهدید می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۵    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا این سامانه از استان خارج می شود و جو پایداری را شاهد هستیم که همراه با افزایش دما خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پایان سال آبی 1400-1401 ( اول مهر تا 31 شهریور) گفت: با کاهش 10 درصدی بارش های استان در سال آبی گذشته این استان از سال 86 تاکنون بطور متوالی با خشکسالی هواشناسی روبرو بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۱    
بجنورد-ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه بارشی از فردا دوشنبه در استان فعال می شود که وزش باد، بارش باران و کاهش دما را در پی خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از روز دوشنبه تا روز سه شنبه شاهد آسمانی غالبا ابری و در ارتفاعات هم گاها مه آلود گاهی همراه با بارندگی، وزش باد و کاهش دما هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش 36 درصدی بارش های استان در سال زراعی گذشته نسبت به میانگین بلندمدت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۸    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی انتظار داریم از ناپایداری آسمان مازندران کاسته شود و تا روزهای ابتدایی هفته آینده جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از اواخر فردا و همچنین روز چهارشنبه انتظار داریم بارش هایی را در استان شاهد باشیم که همراه با وزش باد و خنک شده هوا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۰۶:۰۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی، تا روز دوشنبه شاهد استقرار جوی پایدار همراه با افزایش دما در آسمان مازندران هستیم که این افزایش دما روز دوشنبه محسوس تر است.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از فردا شب با شکل گیری جریانات شمالی انتظار داریم شاهد افزایش ابر، وزش باد و رگبارهای پراکنده به ویژه در غرب استان هستیم.