چهارشنبه ۰۶ مردادساعت ۲۳:۵۳Jul 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۶    
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: کاهش دمای هوا طی روزهای آینده برای بیشتر مناطق این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از فردا شاهد روند کاهشی دما در سراسر استان هستیم که این کاهش دما تا پایان هفته جاری ادامه دارد و میزان آن در نقاط مختلف استان بین دو تا سه درجه متفاوت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت:از چهارشنبه 6 تا جمعه 8 مرداد ماه امسال شاهد رگبار باران ، رعدوبرق ، وزش باد نسبتا شدید موقتی، طوفانی شدن دریا، کاهش دما و احتمال تگرگ در آسمان استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم استقلال تهران بعد از برتری مقابل نساجی گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم، هر دو تیم خوب کار کردند و ما در هر دو نیمه تیم برتر زمین بودیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز دوشنبه با کاهش دما بین 2 تا سه درجه، هوا در تمامی نقاط استان خنک تر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای ابتدایی مرداد ماه انتظار داریم تا روز یک شنبه از شدت گرما در آسمان مازندران کاسته شود که با توجه به وجود رطوبت هوا و شرجی شدن دمای بالاتری را احساس می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: رکورد بیشینه دمای سه شهرستان مازندران در تیر ماه شکسته شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: با تداوم الگوی تابستانه انتظار داریم فردا شاهد افزایش محسوس دمای هوا در آسمان مازندران باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۱    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از تداوم بارش های رگباری در استان تا پایان هفته خبر داد و گفت: این بارش ها از شدت بالایی برخوردار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار رگبارهای پراکنده طی 24 ساعت آینده در آسمان مازندران تداوم یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به ادامه بارش های رگباری و رعدوبرق در آسمان استان گفت: تا روز شنبه انتظار داریم در برخی ساعات شاهد ابرناکی آسمان همراه با رگبار و رعدوبرق های پراکنده و وزش باد و کاهش دمای هوا باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از بعدازظهر امروز تا پایان هفته شاهد رگبار متناوب باران گاهی رعد و برق و وزش باد در آسمان مازندران هستیم که احتمال جاری شدن روان آب و وقوع سیلاب محلی و نقطه ای در مازندران وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۱    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش دمای استان در تیرماه امسال، گفت: ایستگاه لردگان و مالخلیفه با 41 درجه سانتی گراد گرمترین نقطه استان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: طبق نقشه های هواشناسی از روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری شاهد افزایش یک تا 2 درجه دمای هوا در سطح استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه امروز نیز کماکان جریانات شمالی روی آسمان استان مستقر است، گفت: آسمان استان نیمه ابری تا ابری است به ویژه در غرب استان شاهد بارش های پراکنده هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دما طی روزهای آینده تغییراتی محسوسی در استان ندارد و همچنان روزهای گرمی در پیش خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: تا روز شنبه شاهد رگبار باران گاهی با رعد و برق هستیم که احتمال جاری شدن روان آب و وقوع سیلاب محلی و نقطه ای هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از ورود سامانه خنک به این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه از امروز از شدت گرمای هوا کاسته شده است، گفت: انتظار بیشینه دمای نسبت به روزهای قبل کاسته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۸    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از افزایش 2 درجه ای دما در استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: این پایداری هوای گرم تا اوایل هفته آینده تداوم دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: طی دو روز گذشته روزهای یک شنبه 13 و دوشنبه 14 تیرماه امسال، رکورد جدیدی از دمای بیشینه در چهار شهر مازندران به ثبت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای یک شنبه و دوشنبه با تقویت الگوی تابستانه مجددا شاهد افزایش محسوس بیشینه دمای هوا خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر روزهای چهارشنبه تا شنبه شاهد رگبار باران گاهی با رعد و برق ، وزش باد و احتمال تگرگ در آسمان مازندران هستیم که جاری شدن روان آب و احتمال وقوع سیلاب محلی و نقطه ای از مخاطرات این سامانه بارشی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: میانگین بارش 9 ماهه سال زراعی جاری استان منتهی به خرداد ماه امسال 426 میلی متر بوده که نسبت به مدت مشابه دوره آماری بلندمدت که حدود 526 میلی متر بوده حدود 19 درصد کاهش را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۵    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی تا روز دوشنبه هم این هوای گرم و شرجی تداوم خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز یکشنبه آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش محسوس دما ،گاهی با وزش باد همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: با استقرار الگوی تابستانی روزهای گرم و شرجی را در اسمان مازندران سپری می کنیم که انتظار داریم این وضعیت تا اواسط هفته آینده تداوم یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان بوشهر گفت: خرداد امسال در بوشهر، دمای هوا رکوردهای بسیار کم سابقه و گاه بی سابقه ای در 15 سال اخیر را به ثبت رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: با استقرار الگوی تابستانی شاهد جو پایداری در آسمان مازندران هستیم که انتظار داریم شاهد روزهای گرم و شرجی در آسمان مازندران باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گفت: طی هفته پیش رو با استقرار الگوی تابستانی جو پایداری خواهیم داشت انتظار داریم روزهای گرم و نسبتا شرجی در آسمان مازندران شاهد هستیم .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هوای گرم و تابستانی را طی روزهای پیش رو در استان خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم بیشینه دما روزهای چهارشنبه و پنج شنبه به صورت محسوس افزایش یابد و هوا گرم تر شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به پیش بینی هوای صاف در استان گفت: تا اواسط هفته پیش رو آسمان استان صاف تا نیمه ابری و در برخی ساعات با افزایش ابر پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم تا روز پنج شنبه به تناوب شاهد ابرناکی آسمان و بارش های پراکنده در سطح استان باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیز شاهد آسمانی نیمه ابری ، به ویژه در بعدازظهر با افزایش ابر، وزش باد و احتمال رگبار پراکنده هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا علاوه بر کاهش دما انتظار داریم رگبارهای پراکنده در آسمان مازندران اتفاق بیفتد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد افزایش کم سابقه دما در استان بودیم، به طوری که دمای هوا در گلوگاه به 40 درجه رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امشب تا فردا انتظار داریم شاهد افزایش ابر، وزش باد گاهی نسبتا شدید و احتمال بارش های پراکنده در آسمان مازندران باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد کاهش ابرناکی آسمان استان بودیم و تا روز یک شنبه شاهد افزایش محسوس و تدریجی دمای هوا هستیم که در برخی مناطق با وزش باد گرم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: عصر سه شنبه شاهد رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد نسبتا شدید و احتمال تگرگ در آسمان مازندران هستیم که شدت این بارش ها تا روز چهارشنبه ادامه می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه، پیش بینی ها نشان می دهد دمای هوای کرمانشاه، تابستان امسال گرمتر از نرمال و میانگین بلندمدت خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: میانگین بارش در ماه های خرداد تا مرداد 1400 نرمال تا کمتر از نرمال پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۴:۳۸    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: طی امروز و روزهای آینده شاهد وقوع رگبارهایی در مناطق مختلف استان هستیم که این شرایط تا پایان هفته ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: جوی پایداری طی هفته پیش رو در استان حاکم بوده و طی این مدت عمدتا هوایی صاف تا نیمه ابری خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه بیشینه دمای هوا مربوط به گلوگاه با 40 درجه رسید ، گفت: این دما در دوره آماری اردیبهشت ماه گلوگاه سابقه نداشت و رکوردی جدید محسوب می شود.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان از تشدید خشکسالی هیدرولوژیک بلندمدت در استان خبر داد و گفت: برای مصارف مختلف آب اصفهان براساس شرایط خشکسالی و کم آبی برنامه ریزی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش شدت گرمای هوا از فردا، گفت: روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هوای استان به صورت صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: بر اساس پیش بینی ها طی ماه های آینده میانگین دما در لرستان بین نیم تا دو درجه سانتیگراد افزایش پیدا می کند و همین عامل باعث تشدید خشک سالی سال جاری در لرستان می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان طی هفته جاری عمدتا صاف تا نیمه ابری است و امکان بارش های پراکنده در اواخر روز وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: اوایل هفته پیش رو شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری به ویژه در بعدازظهر با افزایش ابر در نواحی غربی و ارتفاعات با رگبار باران و احتمال رعدوبرق پیش بینی می شود.