پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۳:۵۱Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز جو پایداری در استان حاکم است و فردا به دلیل شکل گیری جریانات جنوبی شاهد افزایش نسبی دما و در ارتفاعات وزش باد گرم هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: امروز در برخی از نقاط استان به ویژه در ارتفاعات و مناطق سردسیر شهرستان های کوهرنگ، اردل، فارسان، بخش های غربی شهرکرد و بن رگبار باران و برف، مه و کاهش دید دور از انتظار نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان از حاکمیت شرایط ناپایدار جوی و صدور هشدار زرد هواشناسی در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: دمای هوای روزانه از فردا در این استان کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه روزهای پُربارش در انتظار استان است، گفت: میانگین بارش از نیمه آذر تا نیمه بهمن 1402، در محدوده نرمال تا بیش از نرمال پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۷    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از فردا تا روز سه شنبه در طول روز هوای استان سردتر می شود، گفت: صبح امروز شهرکرد به عنوان سردترین مرکز استان کشور گزارش شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: شهرکرد با پنج درجه سانتی گراد زیر صفر سردترین مرکز استان های کشور گزارش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۴    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت سامانه بارشی از دیروز تا امروز سبب بارش دو سانتی متری برف در کوهرنگ شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از اوایل وقت روز پنج شنبه به استان، گفت: این سامانه سبب بارش هفت میلی متر باران و 2 سانتی متر برف در ایستگاه کوهرنگ شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امشب تا روز جمعه با تغییر سوی جریانات و شمالی شدن آن انتظار داریم شاهد افزایش ابر و وزش باد و بارش های خفیف و پراکنده در جلگه ها، کوهپایه ها و غرب استان باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز جو پایداری در آسمان مازندران حاکم شد و هوایی آفتابی در استان شاهد هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر امروز تا امشب این سامانه در مناطق شرقی استان همراه با رگبار باران و رعدوبرق فعال است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۰    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری برای صبح روز چهارشنبه کاهش محسوس دما برای استان پیش بینی کرد و گفت: همچنین با توجه به شکل گیری پدیده مه گرفتگی به ویژه در گردنه ها توصیه می شود تا هنگام تردد در جاده های ارتباطی نکات ایمنی رعایت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: سامانه بارشی که از اوایل روز دوشنبه وارد استان شده بود تا ساعت 6:30 صبح امروز سبب بارش 86.5 میلی متر باران در منطقه کوهرنگ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۹    
شهرکرد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: براساس اعلام ایستگاه های هواشناسی با بارش نخستین برف پاییزی ارتفاعات کوهرنگ سفید پوش شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش ها در سطح استان آغاز شده است و برای بیشتر مناطق استان بارش باران وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش های پیش بینی شده برای روز دوشنبه در استان تشدید شده و همین موضوع سبب شد تا هشدار سطح قرمز صادر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از رگبار باران و بارش برف در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان گفت: این سامانه از اوایل وقت امروز وارد استان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان از تقویت فعالیت سامانۀ بارشی و صدور هشدار قرمز هواشناسی در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: سامانه بارشی دوشنبه شب، ارتفاعات و روز سه شنبه به ویژه نیمه شرقی استان مازندران را تحت تاثیر قرار می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۹    
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: ورود سامانه بارشی قوی و بارش باران و برف طی روزهای آینده برای استان قابل انتظار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان از فعالیت سامانه بارشی نسبتاً قوی و صدور هشدار نارنجی هواشناسی در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روز دوشنبه جوی پایدار همراه با افزایش دما خواهیم داشت که این افزایش دما روز دوشنبه محسوس خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود یک سامانه بارشی به استان از اوایل وقت روز دوشنبه در این استان خبر داد و افزود: در خصوص فعالیت این بارش ها و کاهش محسوس دما هشدار سطح نارنجی صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بارش های رگباری از عصر امروز مهمان استان شده و طی 12 ساعت آینده ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر فردا با تغییر سوی جریانات و شکل گیری جریانات شمالی به تدریج شاهد افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید و از سمت غرب استان رگبار و رعدوبرق هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان از احتمال تقویت سامانه بارشی در جنوب استان خبر داد و گفت: لغزندگی سطح جاده ها، اختلال در تردد، ایجاد رواناب و آب گرفتگی معابر، سیلابی شدن برخی مسیل ها و خشکه رودها از مخاطرات احتمالی این سامانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا شاهد افزایش ابر، وزش باد و کاهش نسبی دما هستیم که احتمال بارش های خفیف و پراکنده هم دور از انتظار نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان از ورود سامانه بارشی جدید به این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان از بعدازظهر روز چهارشنبه، گفت: تا اوایل روز جمعه رگبار باران، وقوع رعد و برق و احتمال بارش برف در ارتفاعات پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: سامانه بارشی از اواخر هفته جاری به این استان وارد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی تا روز پنج شنبه شاهد آسمانی صاف در استان هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود سامانه بارشی به آسمان استان از روز چهارشنبه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز چهارشنبه تا پایان هفته در سطح استان به ویژه مناطق غربی به تناوب طی بعضی ساعات رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش به نسبت شدید باد و در ارتفاعات بارش برف را انتظار داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا پنج شنبه شاهد آسمانی غالبا آفتابی همراه با افزایش تدریجی دما در استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از اواسط روز جمعه انتظار داریم به تدریج شاهد افزایش ابر، وزش باد برخی مناطق نسبتا شدید و از سمت غرب استان همراه با رگبار باران و رعدوبرق پراکنده و وزش باد و کاهش دما باشیم .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه امروز به تدریج این سامانه از استان خارج می شود، گفت: مجددا از بعدازظهر جمعه با شکل گیری جریانات شمالی سامانه بارشی دیگری وارد استان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به آغاز بارش در شهرستان بهشهر، گفت: باتوجه به بارش های رگباری پیش بینی می شود بارش در نیمه شرقی از شدت بیشتری برخوردار باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به بارش 110 میلی متری باران در نوشهر گفت: انتظار داریم این سامانه بارشی به تدریج از سمت شرق استان خارج شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت سامانه بارشی در استان به تناوب تا روز یکشنبه هفته آینده ادامه می یابد و در ارتفاعات با بارش برف و در سایر نقاط باران به همراه دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از هشدار زرد هواشناسی و احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان آب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: باران مهمان روزهای ابتدایی هفته آینده در آسمان مازندران می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از ظهر امروز شاهد وقوع رگبار و رعد و برق شدید در استان هستیم، گفت: این سامانه بارشی تا اوایل روز جمعه در غالب نقاط فعال است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز سه شنبه با تضعیف سامانه بارشی انتظار داریم از ناپایداری و بارش ها کاسته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان از ورود سامانه بارشی جدید به نیمه غربی کشور و صدور هشدار سطح زرد هواشناسی در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه صبح امروز شهرکرد با یک درجه سانتی گراد بالای صفر سردترین مرکز استان در کشور بود، گفت: عبور متناوب امواج تا اوایل هفته آینده موجب افزایش ابر، گاهی وزش باد نسبتا شدید و بارش های رگباری در برخی نقاط استان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: سامانه بارشی جدیدی از فردا (سه شنبه) در استان فعال می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه با عبور موج بارشی ضعیف از سطح استان شاهد بارش هایی در برخی از مناطق استان به ویژه مناطق شمالی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از روز دوشنبه با شکل گیری جریانات شمالی انتظار داریم شاهد افزایش ابر، وزش باد و کاهش دما در سطح استان باشیم.