یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۲:۳۶Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: رامسر با بیشنه دمای هوای 28 درجه سانتی گراد بالای صفر گرم ترین شهر استان و همچنین جز یکی از گرم ترین شهرهای کشور شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: این استان تا اواسط هفته آینده روزهای سردی را پیش رو دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری (پانا) - در حالی که مازندرانی ها امروز هوای گرم و وزش باد گرم را تجربه کرده اند و این هوا در روز جمعه هم تداوم خواهد داشت، از روز شنبه هوای استان دوباره سرد و زمستانی خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا شاهد تداوم هوای گرم و باد در اسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: روز جمعه یک سامانه بارشی وارد آسمان استان می شود که تا ساعات پایانی روز یک شنبه در لرستان فعالیت خواهد کرد اما میزان بارش های آن قابل توجه نیست و در اکثر نقاط استان کمتر از هشت میلی متر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به ورود سامانه ناپایدار به جو استان از اواخر وقت فردا (پنجشنبه، 25 دی)، گفت: احتمال کم بارش بودن بهمن و اوایل اسفند نیز در استان وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد بارش برف در این استان گفت: مناطق غربی این خطه در روزهای پایانی هفته شاهد بارش برف خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه به پایش نقشه های هواشناسی به علت پایداری جوی، احتمال بروز شکل گیری وارونگی دما، گرد و غبار صبحگاهی در 2 شهر این استان طی 2 روز آینده وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا پایان هفته جاری شاهد افزایش دما و وزش باد در آسمان مازندران هستیم که در دامنه ها و ارتفاعات با وزش باد گرم همراه خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: میزان بارش ها در دی ماه امسال به شدت کاهش پیدا کرده است به طوریکه طی 20 روز گذشته سامانه بارشی وارد آسمان استان نشده و این در حالی است که مجموع بارش دی ماه سال 98 خرم آباد 69 میلیمتر بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد تداوم بارش های پراکنده در آسمان مازندران هستیم ولی از فردا جو پایداری در استان حاکم خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از بعدازظهر روز یک شنبه انتظار داریم شاهد ابرناکی آسمان و از سمت غرب استان به تدریج شاهد بارش های پراکنده در آسمان مازندران باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه بارش های پاییز امسال استان نسبت به سال قبل 27 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه تحلیل پیش بینی پنج روزه وضع هوای برخی شهرهای استان در چند روز آینده شاهد انباشت آلاینده های جوی خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: روز گذشته تمامی شهرستان های لرستان به جز پلدختر دمای زیر صفر را تجربه کردند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۲:۲۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از اواخر امشب از میزان ناپایداری و بارش ها کاسته می شود و از فردا تا اواسط هفته پیش رو جو پایداری همراه با آسمانی صاف تا نیمه ابری را شاهد هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از اواخر امشب از میزان ناپایداری و بارش ها کاسته می شود و از فردا تا اواسط هفته پیش رو جو پایداری همراه با آسمانی صاف تا نیمه ابری را شاهد هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شاهد نفوذ سامانه سرد و بارشی در استان بودیم که این وضعیت تا روز شنبه ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: دمای لرستان طی روزهای آینده 9 تا 10 درجه کاهش پیدا می کند همچنین در مناطق شمالی و شرقی استان شاهد بارش برف خواهیم بود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران از فردا برفی و بارانی همراه با کاهش دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: باتوجه به نقشه های هواشناسی، تا روز چهارشنبه شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری در مازندران هستیم ولی پایان هفته سامانه ای سرد و زمستانی در آسمان استان نفوذ می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از ابتدای فصل پاییز تا به امروز در لرستان به طور میانگین شاهد بارش 176 میلیمتری بوده ایم که این میزان بارندگی نسبت به سال گذشته چهار درصد رشد داشته همچنین نسبت به آمار بلند مدت نیز شاهد رشد هفت درصدی بوده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا چهارشنبه شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری در استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: طی امشب و فردا شاهد تقویت سامانه بارشی در اسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: میانگین بارندگی طی دو روز اخیر در لرستان 30 میلیمتر بوده است و با احتساب این بارش ها میانگین بارندگی از ابتدای سال زراعی جدید در لرستان 170 میلیمتر بوده که نسبت به سال گذشته ثابت اما نسبت به بلند مدت رشد چهار درصدی داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به صدور هشدار نارنجی برای بارندگی های چند روز آینده سطح استان، درباره وقوع آبگرفتگی معابر و سیلاب محلی خصوصا در نواحی شمالی و شرقی استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۳۵    
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: پیش بینی می شود آسمان این استان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 25 و 26 آذر تحت تاثیر سامانه جوی شاهد بارش برف و باران باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از ساعات پایانی روز سه شنبه شاهد ورود یک سامانه بارشی جدید به آسمان لرستان هستیم که این سامانه تا ساعات ابتدایی روز پنج شنبه در استان فعال است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کرمانشاه، مه شدید دید افقی صبح امروز (23 آذر) را در برخی از نقاط شهر کرمانشاه به حدود 120 متر رساند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۸    
اصفهان- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی اصفهان گفت: محدودیتهای کرونایی منجر به کاهش ترددهای شهری شده اما آلودگی هوا با شدت ادامه دارد و نیازمند چاره اندیشی اساسی توسط مسئولان مربوطه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای یک شنبه 23 تا سه شنبه 25 آذر ماه آسمان مازندران به صورت صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی و تدریجی دما در طول روز خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۹    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا شاهد کاهش ناپایداری آسمان استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: بارش های فصل پاییز در لرستان تا به امروز وضعت نرمالی را تجربه کرده است، همچنین بر اساس پیش بینی ها در فصل زمستان نیز از نظر بارش باران و برف وضعیت نرمالی را تجربه خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شاهد بارش باران روز پنج شنبه در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه شاهد آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی با بیان اینکه بارندگی های کرمانشاه تا غروب امروز(16 آذر) ادامه دارد، گفت: طی روزهای آینده دمای شبانه برخی نقاط استان زیر صفر خواهد رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۷:۳۸    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از ابتدای سال آبی تا امروز به طور میانگین 124 میلیمتر بارندگی در لرستان رخ داده که این آمار نسبت به سال گذشته رشد 29 درصدی و نسبت به آمارهای بلند مدت رشد یک درصدی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: اواخر روز شنبه به تدریج شاهد آسمانی ابری و از سمت غرب استان همراه با بارش پراکنده هستیم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت از یکشنبه هفته آینده با ورود سامانه بارشی جدید به استان، پیش بینی می شود شاهد بارش های پاییزه به ویژه در شمال استان باشیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: اواخر امروز شاهد بارش پراکنده همراه با وزش باد و کاهش دمای هوا در آسمان مازندران هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: بارش نزولات جوی سال زراعی جاری در این استان حدود 1.1 برابر (118 درصد) نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به شروع بارندگی ها در کرمانشاه از صبح فردا(12 آذر)، درباره وقوع رواناب در مناطق جنوب شرقی استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۴:۳۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: سامانه بارشی که روز گذشته از آسمان استان خارج شد باعث وقوع بارش 39.4 میلی متری به صورت میانگین در سراسر استان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: دمای هوای این استان در روزهای باقی مانده از هفته جاری بین چهار تا 6 درجه روند کاهشی دارد و سردتر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه سامانه بارشی تا صبح امروز (9 آذر) حدود29 میلی متر بارندگی برای کرمانشاه به همراه داشته، گفت: شدت بارش ها را تا غروب امروز خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر امروز شاهد بارش باران و برف در آسمان مازندران هستیم که این وضعیت تا روز دوشنبه تداوم دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۵    
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: طبق بررسی نقشه های هواشناسی بارش برف و باران در نقاط مختلف این استان تا سه روز آینده ادامه داشته و در مناطق شمالی عمدتا به صورت برف خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از امروز تا روز یکشنبه شاهد وقوع بارندگی در استان هستیم که بر اساس پیش بینی ها میانگین این بارش ها در لرستان بین 50 تا 75 میلیمتر است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان به آغاز بارش ها در استان از عصر امروز اشاره کرد و درباره احتمال وقوع حوادث جوی تا دوشنبه هفته پیش رو در سطح استان توضیح داد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از بعدازظهر امروز شاهد بارش باران و بارش برف در ارتفاعات هستیم.