جمعه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۰۹Sep 2020 25

جدیدترین‌های «معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه به بررسی و تحلیل نقشه ها و خروجی مدل های پیش بینی هواشناسی دمای هوای این استان طی پنج روز آینده روند کاهشی دارد و خنک می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: در روزهای ابتدایی فصل پاییز دمای استان روند افزایشی پیدا می کند اما در روزهای پایانی هفته به طور میانگین یک تا دو درجه دمای لرستان خنک می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا انتظار داریم از میزان ناپایداری آسمان مازندران کاسته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: اواخر امروز شرایط برای افزایش ابر، وزش باد در برخی مناطق نسبتا شدید مهیا می شود که به تدریج طی امشب و فردا همراه با رگبار و رعدوبرق پراکنده و روند کاهشی دما خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شنبه شب و یک شنبه شاهد وزش باد، افزایش ابر، رگبار باران و احتمال رعدوبرق در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روزهای پایانی نوسانات دمایی نداریم و روزهای نسبتا گرم و شب های خنک پاییزی را در آسمان مازندران خواهیم داشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گفت: در مازندران رگبار پراکنده در ساعات بعدازظهر پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۷:۳۰    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: بر اساس آخرین بررسی های صورت گرفته مهرماه امسال شاهد بارش به صورت گسترده در لرستان نیستیم بلکه تنها در بعضی از مناطق باران به صورت رگباری پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا اوایل هفته آینده انتظار داریم شاهد آسمانی صاف و آفتابی باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه پیش بینی کرد، بارش های پاییزی امسال کرمانشاه کمتر از نرمال و بارش های زمستانی کمی بیشتر از نرمال باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۴    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: طی دو روز آینده شاهد هوایی خنک همراه با احتمال رگبار پراکنده در آسمان استان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: بر اساس پیش بینی ها در هفته جاری شاهد افزایش پوشش ابر و سرعت باد در لرستان هستیم اما بر اساس نقشه های بلند مدت طی دو هفته پیش رو خبری از باران در لرستان نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای یک شنبه و دوشنبه آسمان مازندران به صورت صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا شاهد استقرار جوی پایدار در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: باتوجه به اینکه در برخی از ماه ها با افزایش و کاهش بارش مواجه بودیم اما به طور متوسط طی این مدت حدود 27 درصد افزایش بارش نسبت به بلندمدت در استان شاهد بودیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۸    
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه به بررسی و تحلیل آخرین نقشه ها و خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی احتمال بارش های رگباری در برخی مناطق این استان در روزهای پایانی هفته جاری وجود دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از افزایش نسبی دما تا پایان هفته در مازندران خبر داد و گفت: هوای مازندران امروز و فردا در مناطق مرکزی و شرقی دما به 34 درجه سانتی گراد می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا سه شنبه احتمال رگبار پراکنده در ارتفاعات و دامنه های استان وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه به بررسی و تحلیل آخرین نقشه ها و خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی دمای هوای این استان در پایان هفته جاری سه تا پنج درجه گرم تر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا شنبه جو نسبتا پایداری همراه با افزایش نسبی حداکثر دما حاکم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از فردا تا اوایل هفته آینده جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم می شود و انتظار داریم شاهد آسمانی عمدتا صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: به دنبال استقرار سامانه هشدار سیل در استان هستیم که با استقرار این سامانه می توانیم 72 ساعت قبل از وقوع سیل آگاهی یابیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم تا روز سه شنبه شاهد بارندگی، وزش باد و احتمال رعدو برق و ادامه روند خنک شدن هوا باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: پیش بینی می شود در 2 روز آینده آسمان استان شاهد وزش باد شدید و رگبار پراکنده و نقطه ای باران باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: هوای خنک تا روز سه شنبه در استان مازندران ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از فردا شاهد آسمانی خنک همراه با رگبارهای پراکنده در استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا فردا انتظار داریم از ناپایداری و ابرناکی آسمان مازندران کاسته شود و حداکثر دما افزایش نسبی پیدا کند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ساری (پانا) - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران رگبار پراکنده و وزش باد را تا هفته آینده در استان ادامه دار خواند. احمد اسدی به پانا گفت: آسمان استان فردا پنج شنبه سی ام مرداد، نیمه ابری بوده که از بعدازظهر در دامنه ها و ارتفاعات با رشد ابر و رگبار پراکنده و وزش باد همراه خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از پیش بینی آسمان صاف تا پایان هفته خبر داد و گفت: فردا شاهد بارش های پراکنده در آسمان مازندران هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بارش های پراکنده و هوای خنک امروز و فردا در استان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از تداوم کاهش دما و بارندگی در روزهای پایانی مردادماه خبر داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه جامعه: معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی بارش های پراکنده و تداوم هوای خنک را تا دو روز آینده در مازندران خواهیم داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از استقرار هوای خنک تا پایان هفته در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روز چهارشنبه انتظار داریم به تناوب شاهد بارش های پراکنده در سطح استان باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی طی هفته های پیش رو شاهد استقرار هوای گرم در استان نخواهیم بود به طوری که از امروز به بعد دمای خرم آباد کمتر از 40 درجه سانتیگراد است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران اعلام کرد که از امروز تا روز چهارشنبه با توجه به فعالیت سامانه بارشی، شاهد رگبار باران و وزش باد در استان خواهیم بود. احمد اسدی به پانا گفت: از امروز تا روز چهارشنبه شاهد کاهش 3 تا 4 درجه ای دمای هوا، بارندگی و وزش باد خواهیم بود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا اواسط هفته با تقویت جریانات شمالی شاهد رگبار باران و وزش باد در مازندران خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روزهای پایانی هفته جاری کماکان شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با کاهش دما و همچنین بارش های پراکنده در آسمان مازندران خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان گفت: با ریزش هوای خنک و مرطوب به استان شاهد کاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوا خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از روز شنبه تا اواسط هفته آینده انتظار داریم شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد، رگبار پراکنده و احتمال رعدوبرق در استان باشیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: آب های ساحلی مازندران از بعدازظهر امروز به دلیل مواج شدن برای فعالیت های دریایی مناسب نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: بر اساس آخرین خروجی های هواشناسی در ماه های شهریور و مهر شاهد بارش باران نخواهیم بود همچنین بر اساس این نقشه ها میانگین بارش در پاییز امسال نسبت به بلند مدت کاهشی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم طی هفته جاری جوی پایدار و هوای مازندران به صورت صاف تا نیمه ابری باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا کماکان به دلیل عبور موج ناپایدار شاهد رگبار باران، وزش باد و رعدوبرق پراکنده در آسمان مازندران هستیم که ارتفاعات استان مه آلود خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از فردا تا پایان هفته جاری از ناپایداری آسمان مازندران کاسته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از روز جمعه دوباره شاهد افزایش دما در لرستان خواهیم بود به طوری که دمای مرکز استان به 42 درجه نیز می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا شاهد بارندگی، وزش باد، کاهش دما و احتمال رعدوبرق در استان هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار و بارشی به استان خبرداد و گفت: وقوع رگبار و رعدوبرق طی روزهای آینده در استان پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر فردا تا روز چهارشنبه انتظار داریم به تدریج شاهد وزش باد گاهی نسبتاشدید، بارندگی ، کاهش دما (بین چهار تا 10درجه) و احتمال رعد و برق در آسمان مازندران باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا انتظار داریم شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما در مازندران باشیم.