یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۸:۳۰Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون حمایت از تولید ملی»

ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با 111 رای مخالف با تشکیل کمیسیون ویژه بهبود فضای کسب و کار مخالفت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۱    
نماینده ملایر درباره تحت تأثیر قرار گرفتن موضوع تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از بررسی اعتبارنامه تاجگردون تذکر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۰    
نماینده شیراز و زرقان در مجلس با اشاره به اینکه تعیین ریاست کمیسیون های مجلس بر اساس رای گیری اعضا کمیسیون مشخص می شود، افزود: از این رو نمایندگان فارس در کسب ریاست کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی حرفی برای گفتن دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۳    
نایب رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس بیان اینکه تخلف دولت در واگذار نکردن باشگاه های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی محرز شده است، اظهار داشت: در جلسه ای که هفته آینده در کمیسیون حمایت از تولید ملی خواهیم داشت، این موضوع بررسی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی یادداشتی را درباره رفع موانع تولید نوشت.
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۸    
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در ششمین جلسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در سال 99 وزارت جهاد کشاورزی گزارشی از کاهش واردات، افزایش تولید داخل و صادرات محصولات کشاورزی و همچنین طرح های افزایش بهره وری مانند طرح های اجرا شده در خوزستان ...
افق تازه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی راهکارهایی برای مدیریت حوزه تولید در دوران پساکرونا به رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس ارائه کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۴۹    
رییس مجلس شورای اسلامی راهکارهایی برای مدیریت حوزه تولید در دوران پساکرونا به رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس ارائه کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۷۹ سایت دیگر  
دکتر علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی راهکارهایی برای مدیریت حوزه تولید در دوران پساکرونا به رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس مطرح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: این کمیسیون درصدد است با ارائه لایحه هایی به صحن علنی مجلس بتواند موانع و مشکلاتی که تولید با آن ها روبه رو است را برطرف سازد تا کشور شاهد یک جهش ده برابر در تولید باشد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی با اشاره به تدابیر بانک مرکزی برای کمک به واحدهای تولیدی گفت: در این شرایط با کمک های تیم اقتصادی دولت و بانک مرکزی بار هزینه ای از دوش کسب وکارهای اصلی برداشته شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اصل 44 مجلس گفت: امروز عصر اولین جلسه مجازی کمیسیون ویژه تولید ملی و اصل 44 مجلس برای بررسی شعار سال با عنوان "جهش تولید" تشکیل شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۰    
رییس مجلس شورای اسلامی در نامه های جداگانه به رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و سرپرست مرکز پژوهش ها، ضمن ابلاغ اولویت های ده گانه، بر ایجاد ظرفیت های قانونی و پژوهشی " جهش تولید" در سال جاری تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۹۳ سایت دیگر  
در پی نامگذاری سال 1399 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام "جهش تولید" علی لاریجانی در نامه های جداگانه به رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و سرپرست مرکز پژوهش ها، ضمن ابلاغ اولویت های ده گانه، بر ایجاد ظرفیت های قانونی و پژوهشی " جهش تولید" در سال جاری تاکید کرد ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی ویژه کمیسیون حمایت از تولید ملی گفت: توجه به نرخ ارز که ثبات آن موجب رونق تولید شده و از سوی دیگر کاهش هزینه تولید و ارتقا کیفیت منجر به موفقیت تولیدکنندگان و افزایش توان رقابتی آن ها خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی در مجلس گفت: در شرایط تهدید ویروس کرونا در کشور می توان در زمینه اقساط بدهی بانکی و موضوعات مالیاتی صاحبان کسب و کار های خُرد، تمهیداتی در نظر گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه ای در وزارت صمت در آینده رونمایی می شود که ثبت سفارش واردات فقط از طریق این سامانه انجام خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: یکی از عمده مشکلات موجود در حوزه بدهی های دولت عدم وجود آمار و اطلاعات از میزان بدهی دولت به هر گروه از طلبکاران و عدم وجود آمار مجموع بدهی های دولت است. تاریخ انتشار: 10:12 - 02 دی 1398 - کد خبر: 579446
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی گفت: عدم تعیین دستگاه ناظر در ماده قانونی، استفاده از ماهیت مجوز به جای تکلیف، وجود قوانین و مجوزهای موازی از جمله عوامل مهم برای عدم اجرای بخشی از احکام قانون رفع موانع تولید هستند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
وزرای راه و شهرسازی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در هفته جاری به منظور بررسی تولید داخل در حوزه حمل و نقل و صنایع هوایی در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس حضور پیدا خواهند کرد.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی گفت: لازم است به دولت بگوییم اگر گازوئیل را افزایش دهیم باید فاتحه کشور را بخوانید. لذا هر برنامه ای برای افزایش قیمت گازوئیل دارید را کنار بگذارید چرا که خسارت آن دو برابر بنزین می شود.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد بانک مرکزی در حوزه کاهش شعب فیزیکی بانک ها، گفت: وجود چنین شعبی در سراسر کشور مصداق دارایی های منجمد بانک ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی گفت: بر اساس پیشنهاد دولت در لایحه سهام عدالت نام سازمان خصوصی سازی به سازمان خصوصی سازی و بهبود کسب و کار تغییر یابد. ...
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل (44) قانون اساسی در خصوص آسیب شناسی، چالش ها و راهکارهای رونق تولید در سال 1398 در صحن علنی قرائت شد.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، رئیس امور مجلس گروه صنعتی ایران خودرو از برنامه رئیس و اعضای کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی برای بازدید از نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نحوه فعالیت هیأت مقررات زدایی در نشست علنی امروز مجلس به کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس بازگشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی از بررسی درخواست ماده 234 آئین نامه داخلی مجلس درباره نقض قانون و مقررات مربوط به واگذاری شرکت هپکو در این کمیسیون خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی فردا دوشنبه تشکیل جلسه خواهد داد. ...
ارانیکو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خام فروشی به ویژه در بخش معدن یکی از معضلات اصلی تولید ملی در شرایط فعلی است که زنجیره فولاد را با مشکلات جدی مواجه کرده و سرمایه گذاری های صورت گرفته در بخش فولاد را معطل نگه داشته است .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی گفت: شفاف سازی در مبارزه با فساد اگر بر مبنای منطق و قانون باشد نباید کسی از آن هراس داشته باشد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
– اخبار سیاسی – حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با درباره واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی، گفت: طبق مصوبه مجلس در بودجه سال 98 تا آخر شهریورماه سال جاری این دوباشگاه باید به [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی گفت: دولت برای تشکیل سازمان بازرگانی و تفیذ اختیارات وزارت کشاورزی به این سازمان باید به مجلس لایحه ارائه کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۳    
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی از هیئت رئیسه درخواست کرد تا هرچه سریعتر لایحه افزایش اختیارات هیئت مقررات زدایی در دستور کار مجلس قرار گیرد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۲    
رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی با تأکید بر حمایت از ناجا گفت: مهمترین خواسته همه نهادها و مردم از نیروی انتظامی مقابله قاطعانه با هنجارشکنان و ایجاد امنیت در جامعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئسیه مجلس گفت روز گذشته نام رئیس و اعضای کمیسیون حمایت از تولید ملی به عنوان تاخیر کنندگان صحن اعلام شد که در جلسه کمیسیون حضور داشتند و بدین وسیله این موضوع اصلاح می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی گفت:تیم اقتصادی دولت به لحاظ فکری در دولت یازدهم و دوازدهم از حامیان دولت شامل کارگزاران، اصلاح طلبان و حزب اعتدال و توسعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی از تائید طرح شفاف سازی مالی صندوق های بازنشستگی، سازمان تامین اجتماعی، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی با اشاره به آخرین وضعیت بررسی لایحه دولت برای اصلاح ساختار سهام عدالت در این کمیسیون، گفت: در کمیسیون بررسی این لایحه به پایان رسیده است و آماده ارائه به صحن علنی پارلمان است. ...
فانوس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۲    
سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: برنامه پیشنهادی دولت برای اصلاح ساختار بودجه قابلیت اجرا ندارد.
نبأپرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: برنامه پیشنهادی دولت برای اصلاح ساختار بودجه قابلیت اجرا ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۳    
اقتصاد ایران: گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی درباره عملکرد دولت درباره بهبود وضعیت ایران در شاخص های کسب و کار در مجلس قرائت شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی در مورد عملکرد دولت در خصوص بهبود وضعیت ایران در شاخص های کسب و کار در مجلس قرائت و عنوان شد که قوانین مربوط به بهبود محیط کسب و کار به صورت صحیح و کامل اجرایی نشده است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حمیدرضا فولادگر در تشریح نشست دیروز کمیسیون متبوعش گفت: لایحه سامان دهی سهام عدالت مورد بررسی قرار گرفت؛ اگرچه روش کلی آزادسازی سهام عدالت و واگذاری آن تصویب شده بود اما جزییات و مسیر آن با اما و اگرهایی همراه است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
لایحه ساماندهی سهام عدالت و موضوع نحوه واگذاری سهام عدالت به مردم در حال بررسی در کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی است و مجلس مجدانه پیگیر موضوع آزادسازی کامل سهام عدالت و واگذاری آن به مردم است.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده تشکیل جلسه می دهند که دستور کار این جلسات به شرح زیر است: کمیسیون اصل نود نشست با استاندار آذربایجان غربی برای بررسی پرونده های مطروحه بازدید از سامانه جامع مبارزه با قاچاق کالا ...
برترین ها / آنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس با 163 رای موافق، 7 رای مخالف و 2 رای ممتنع از 201 نماینده حاضر با ارسال گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در خصوص نقض قانون و مقررات مربوط به واگذاری شرکت آلومینیوم المهدی و مجتمع ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
با رأی نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در خصوص نقض قانون و مقررات مربوط به واگذاری شرکت آلومینیوم المهدی و مجتمع هرمزال در اجرای ماده 234 آئین نامه مجلس شورای اسلامی راهی قوه قضائیه شد. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حمید رضا فولادگر رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی با اشاره به آخرین وضعیت بررسی لایحه دولت برای اصلاح ساختار سهام عدالت در این کمیسیون ...