یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۱۶Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فساد»

هفته نامه نخست   ۵۲ دقیقه پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
تهران- نخست نیوز – سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت سیزدهم با مردم شفاف است و محرمانگی ندارد، تاکید کرد: همانطور که در عمل نشان داده ایم در مسیر شفافیت و مبارزه با فساد پیشگام هستیم. ...
حیات   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان از بازداشت یکی از اعضای شورای شهر عنبر این شهرستان خبر داد. به گزارش گروه استان های حیات ؛ علی زلقی دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ادامه مبارزه با فساد اداری و پس از رصد اطلاعاتی ...
خوزنیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان گفت: یکی از اعضای شورای شهر "عنبر" این شهرستان بازداشت شد. علی زلقی در خصوص بازداشت این عضو شورای شهر بیان کرد: در ادامه دستورالعمل مبارزه با فساد اداری در استان و پس از رصد اطلاعاتی، یکی از اعضای شورای شهر "عنبر" از توابع شهرستان مسجدسلیمان بازداشت شد ...
فرارو   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ساخت و ساز بلندترین ساختمان جهان پس از 5 سال وقفه از سر گرفته می شود فرارو- پس از نیم دهه وقفه، برج جده عربستان سعودی بار دیگر در حال ساخت است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: مدعیانی که مدت ها تلاش کردند مردم زاهدان را با شعارهای مختلف فریب دهند اکنون تشت رسوایی شان از بام افتاده است و فسادها و جرائم مختلف اقتصادی و امنیتی آن ها عیان شده است.
چند ثانیه   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کانال تلگرامی اصولگرا به نام نود قضایی نوشت: چند فعال رسانه ای نزدیک به نهادهای خاص در توییتی با محتوای تقریبا مشابه، از بازداشت فرزند یکی از مقامات عالی رتبه به اتهام فساد اقتصادی خبر دادند . اشاره ی آنها به شایعه ی بازداشت فرزند معاون اول قوه قضاییه است. ...
رئیس اتاق ایران ضمن اشاره به عدم حذف کارت بازرگانی، گفت: حذف نهادهایی مثل بورس فقط به افزایش رانت و فساد دامن می زند. راه مهار تورم کاهش نقدینگی است.
بسیج   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نکات صحبت های مرحوم آخوندی، تأکید برساده زیستی، خدمت صادقانه به مردم همچنین مبارزه با فساد است و بی شک ارائه این مباحث در قالب هنر یکی از ضروری ترین مسایل در جنگ روایت ها به شمار می رود.
وجه شباهت حیرت انگیزی بین مصوبه کمیسیون تلفیق و سند لایحه برنامه هفتم وجود دارد و آن این است که سند جدید نیز همچنان نه برنامه است و نه ربطی به توسعه دارد.
قدس آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هزینه تراشی سنگین ناشی از اعتباربخشی به اسناد عادی (قولنامه ای) معاملات اموال غیرمنقول برای کشور بر مردم و مسئولان محرز شده و رهبر معظم انقلاب هم حدود سه ماه پیش در دیدار با اهالی دستگاه قضا چنین معاملاتی را منشأ بزرگ فساد دانستند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تصور بر حق بودن، راه را بر فساد نمی بندد. این اشتباهی است که آمریکا در افغانستان مرتکب شد و حالا اوکراین هم در همین مسیر قرار دارد .
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری زیرنویس، علی بهادری جهرمی سخنگو و دبیر هیأت دولت در واکنش به ادعای یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر مخالفت رئیس جمهور با طرح شفافیت گفت ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۳۷    
خبرگزاری میزان – محمد رضا یزدی، رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی با حضور در برنامه صف اول گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی ممکن است مخالفانی را به همراه داشته باشد اما مردد نشدن مسئولین در مبارزه با فساد بر اثر مخالفت ها، یکی از مواردی است که باید مدنظر داشته باشیم ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۳۶   + ۶۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت به ادعای نماینده مجلس درباره مخالفت رئیس جمهوری با طرح شفافیت واکنش نشان داد. به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ علی بهادری جهرمی در واکنش به ادعای یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر مخالفت رئیس جمهوری با طرح شفافیت گفت ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی بر لزوم ساماندهی اتباع خارجی و غیر محلی در قم تأکید کردند و گفتند: اینکه با تخلفات برخورد می کنید، خوب است اما باید به صورت ریشه ای با فساد و ناامنی مقابله کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۱    
نویسنده کتاب فساد دانشگاهی معتقد است که عدالت در مورد مدیران دانشگاهی متفاوت از دانشجویان و کارمندان انجام می شود. چرا که مدیران به دلیل قدرت، ثروت و نفوذی که دارند، تخلفاتشان یا لاپوشانی می شود و مورد رسیدگی قرار نمی گیرد یا با اغماض زیادی مواجه شده و تنها به صورت جزئی تنبیه می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: گندم وارداتی دارای کیفیت پایین تری بوده و درآن رانت و فساد وجود دارد از سوی دیگر با توجه به مسائل رخ داده در بازار این محصول ممکن است کشورها حاضر به فروش آن نباشند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۷    
محققان در پژوهشی، تعدد نهادهای تصمیم گیرنده خط مشی علمی، تمرکزگرایی، توجه به کمّیت به جای کیفیت، قانون گریزی، تجاری شدن آموزش عالی، افزایش تقاضای جامعه برای آموزش عالی و مدرک گرایی از جمله علل اصلی بروز فساد دانشگاهی دانستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه گفت: تفرقه افکنی به عنوان راهبرد اصلی دشمن در راستای فسادزایی و نفوذاست که باید از این اقدام جلوگیری شود.
شادا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته معاون سازمان اموال تملیکی، برای جلوگیری از ایجاد رانت و شناسایی گلوگاه های فساد، سازمان اموال تملیکی تهاتر دین طلب را ملغی کرد تا شرایط رقابتی و شفافیت مزایده ها حفظ شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس مرکز حفاظت قوه قضائیه گفت: در سال گذشته 180هزار جلسه دادرسی الکترونیکی با هدف از بین بردن فساد و فسادزدایی برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۹    
عضو هیئت علمی دانشگاه جهاد دانشگاهی اعتقاد دارد که فرهنگ سازی مهمترین راه برای مقابله با فساد دانشگاهی است. همچنین شاخص های رتبه بندی اساتید و ارزیابی دانشگاه باید مورد بازنگری قرار گیرند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۱    
تقلب های دانشجویی، تخلفات برای جذب اعضای هیئت علمی و دانشگاه های جعلی از جمله مصادیق فساد دانشگاهی در جهان هستند. پژوهش ها به دنبال راهکارهایی برای مقابله با این موضوع هستند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: ابراهیم رئیسی که با شعار هایی در راستای بهبود اوضاع، ثبات در اقتصاد و مبارزه با فساد وارد گود انتخابات شده بود، طی ماه های پس از روی کار آمدن به عنوان رئیس دولت سیزدهم، همچون دوره ریاست جمهوری حسن روحانی با افزون شدن فشار اقتصادی بر مردم و بحران معیشتی و مشکلات عدیده دیگر روبه رو شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تارنمای پولیتیکو به روایت گسترش فساد در چندین ایالت آمریکا از جمله نیوجرسی پرداخت و عواملی متعددی همچون فرهنگ های سیاسی مختلف، کاهش میزان مشارکت رای دهندگان، دخالت دولت های ایالتی در اقتصاد و رفتارهای قوم گرایانه را در ایجاد فساد مقصر دانست.
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه جام جم در گزارشی مدعی شده است که در پشت پرده جریاناتی که رسانه های خارجی آن را منتشر می کنند، خانواده ای به نام نقشبندی، حضور دارد.
این روزها از ورشکستگی و فساد در بانک ها می گویند و مسیرهای پیش روی؛ یکی از پرسش هایی که در این مقاله به آن جواب داده شده این است که آیا تأسیس بانک های خصوصی توانسته جبران ناکامی گفته شده در بانک های دولتی را بکند، یا خود در تشدید مشکلات اقتصادی دخیلی بوده است؛ این مقاله را بخوانید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۶    
از منظر فقه اجتماعی، مقوله بدحجابی با مقوله غیبت یا ترک نماز تفاوت دارد. بدحجابی دارای پیامد اجتماعی آشکار است که گسترش زمینه فساد و بی بندوباری یکی از آنهاست.
امروز در حاشیه مراسم جشن عاطفه ها، موضوع منوی 400 هزار تومانی غذای یک مدرسه غیردولتی در پایتخت مطرح شد؛ وزیر آموزش و پرورش هم در این خصوص گفت: بر منوی غذایی مدرسه غیردولتی نظارت نمی کنیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مبارزه با فساد در اندرونی دستگاه قضایی با دستور مستقیم قاضی القضات نشانه هایی روشن دارد؛ این بار کسی علیه نظام اعلان جنگ نداده است!
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۳:۲۴    
اصفهان – ایرنا – رییس جمهور با اشاره به اینکه علمی با اصالت است که رفاه، سعادت و آینده بشر و تمدن نوین اسلامی را رقم بزند، گفت: امروز جوامع بشری بیش از هر زمان دیگری به علم نافع نیاز دارند تا بتواند با ایجاد نورانیت، ظلمت، تبعیض، بی عدالتی و فساد را از بین برده و به زندگی انسان هویت ببخشد. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رسول شمالی ورزنده مجموعه تلویزیونی بازپرس پرمخاطب ترین مجموعه تلویزیونی رسانه ملی در یک ماه گذشته بود که از شبکه یک سیما پخش شد. این سریال در بخش پایانی با سکانس هایی با مخاطبان خداحافظی کرد که می توان گفت که هم اکنون بازپرس صدرا حسینی در آغاز راهی قرار گرفته است که دانه درشت های فساد اقتصادی و ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۳:۱۹    
عالم برجسته لبنانی اظهار داشت: رعایت مساوات و عدالت، برخورداری از حق آموزش، رفع ظلم و ...از ارزش های مشترک در جوامع اسلامی و غیر اسلامی است و هدف از این ارزش ها، بسط عدالت و جلوگیری از ترویج فساد بر روی کره زمین است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا – رییس جمهور با اشاره به اینکه علمی با اصالت است که رفاه، سعادت و آینده بشر و تمدن نوین اسلامی را رقم بزند، گفت: امروز جوامع بشری بیش از هر زمان دیگری به علم نافع نیاز دارند تا بتواند با ایجاد نورانیت، ظلمت، تبعیض، بی عدالتی و فساد را از بین برده و به زندگی انسان هویت ببخشد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در این فیلم بخشی از فساد خانواده مولوی نقشبندی به تصویر کشیده شده است. About Nastooh.ir
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدعیانی که مدت ها تلاش کردند مردم زاهدان را با شعارهای مختلف فریب دهند اکنون تشت رسوایی شان از بام افتاده است و فسادهای مختلف آن ها عیان شده است. تعداد بازدید : 142 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۶    
برخی افراد در حالی اقدام به تحریک اقوام و اقشار مختلف مردم در استان سیستان و بلوچستان با شعارهای مختلف می کردند که اکنون مستنداتی از تخلفات اقتصادی و اقدامات تروریستی آنها منتشر شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دومین مناظره انتخاباتی درون حزبی نامزد های جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا، بازهم بدون ترامپ، اما در سایه حواشی قضایی کیفری جدید او که این بار یک پرونده کلاهبرداری بود، برگزار شد. در جبهه مقابل نیز اردوی دموکرات ها بی تلاطم نبود.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۱    
به گزارش شهدای ایران ،کانال خبری الحدث عربستان از فساد گسترده در کابینه معین عبد الملک ، دولت دست نشانده ریاض در عدن پرده برداشت. کانال خبری الحدث عربستان به نقل از منابع یمنی به افشای فساد مالی در کابینه معین عبد الملک به ارزش 20 میلیون دلار مربوط به محموله گندم اهدا شده از سوی لهستان به یمن ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: بزرگترین نعمتی که خداوند به بشریت داده نظام جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدعیانی که مدت ها تلاش کردند مردم زاهدان را با شعارهای مختلف فریب دهند اکنون تشت رسوایی شان از بام افتاده است و فسادهای مختلف اقتصادی و... آن ها عیان شده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
علی صوفی، وزیر دولت اصلاحات در گفت وگو با اعتماد گفت: واقع آن است که مردم دیگر وقعی به اصلاحات و اصلاح طلبان هم نمی گذارند. بخش هایی از گفتگو با علی صوفی، چهره سیاسی اصلاح طلب را بخوانید؛ ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران(پانا)- یک کارشناس مسائل اقتصادی اظهار کرد دولت با فعالیت برعلیه فساد و جلوگیری از اعمال نفوذ ها و همچنین شفاف کردن از طریق مکانیزه کردن و گزارش های مداوم از عملکرد خود در این زمینه اعتماد مردم را نسبت به پرداخت مالیات بیشترکند. ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۵۷    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، در سالهای اخیر پس از ورود سید هادی کسایی زاده روزنامه نگار به جریان فساد و تخلفات در شهرستان ری چهره واقعی بسیاری از مسئولان و خبرنگاران افشا شد و حضور این روزنامه نگار و همراهی با برخی قضات و بازرسان موجب تشکیل پرونده فساد انتخابات کهریزک و باقرشهر ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
با انتشار آئین نامه مولدسازی دارائی های دولت، شک و تردیدهای فراوانی در رسانه ها پیرامون این اقدام دولت سیزدهم شکل گرفت. اما اعضای هیئت مولدسازی اعتقاد داشتند که این انتقادات ماحصل بدفهمی برخی رسانه ها از طرح مد نظر دولت است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان از انهدام باند فساد اداری و دستگیری 2 مسئول دولتی در شهرستان ملارد توسط پلیس امنیت عمومی غرب استان تهران خبرداد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
همان گونه که در مسائل شخصی تزاحم رخ می دهد در مسائل اجتماعی نیز احتمال رخ دادن چنین تزاحماتی وجود دارد و ولایت مطلقة فقیه از قواعد رافع تزاحم است؛ یعنی، مطلق بودن ولایت گره گشا در تزاحم احکام و مصالح اهم اجتماعی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۱۲    
ارسلان قاسمی، بازیگر جوان سینمای ایران که از کودکی مقابل دوربین بود در گفتگویی درمورد فساد سینما اظهار کرد: در تمام این سال ها سعی کرده ام وابسته به گروه یا جهت خاصی نباشم سینما هم مجزا از سایر صنوف نیست به خانواده ها توصیه می کنم که اجازه دهید شخصیت درونی فرزندتان شکل بگیرد ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
ارسلان قاسمی، بازیگر جوان سینمای ایران که از کودکی مقابل دوربین بود در گفتگویی درمورد فساد سینما اظهار کرد: در تمام این سال ها سعی کرده ام وابسته به گروه یا جهت خاصی نباشم سینما هم مجزا از سایر صنوف نیست به خانواده ها توصیه می کنم که اجازه دهید شخصیت درونی فرزندتان شکل بگیرد ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۷    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از صابرین نیوز؛ برای نخستین بار صدای سردار حاج قاسم سلیمانی درباره فساد اداری را شنیدید.