دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۴:۵۰Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش سقف تسهیلات»

جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، فاطمی به همراه مدیران دستگاه های متولی حوزه پروژه نهضت ملی مسکن از تعدادی از پروژه های این طرح در شهرستان های خاتم و مروست بازدید و در جریان آخرین وضعیت اجرای آن ها قرار گرفت. ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
سرپرست بانک مسکن می گوید، پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن از بانک مسکن به بانک مرکزی ارائه شده و منتظر موافقت شورای پول و اعتبار هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی بخشنامه افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن در همه شهرهای کشور را که به 550 میلیون تومان رسیده است به 27 بانک عامل ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته گفت: سقف تسهیلات ارائه شده به واحد های تولیدی از 5 میلیارد تومان به حدود 25 میلیارد تومان افزایش یافت و طبق آمار حدود 400 میلیارد تومان تسهیلات و 450 میلیارد تومان ضمانت برای رشد صنایع اعطا کردیم.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
فکرشهر: اوایل ماه گذشته پس از برگزاری شورای عالی مسکن اعلام شد که رییس جمهوری در این جلسه دستور افزایش سقف وام ودیعه را داد. احمد دنیامالی عضو شورای عالی مسکن و عضو کمیسیون عمران مجلس در این باره به ایلنا گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به افزایش سقف تسهیلات اشتغال مددجویان در سال 1401 تاکید کرد: سال گذشته سقف تسهیلات طرح های مددجویان به 150 میلیون تومان و در مشاغل ویژه به 300 میلیون تومان افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۳    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت:بازپرداخت این وام به صورت پلکانی است واقساط این وام نیز به شکلی است که نباید بیشتر از 40 درصد از حداقل حقوق قانون کار باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد:امسال 102 میلیاردو 500 میلیون تومان اعتبار در زمینه مشاغل خانگی به استان یزد اختصاص یافته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بر این اساس، بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک قرض الحسنه رسالت می توانند با رعایت سایر شرایط و ضوابط نسبت به افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه اقدام کنند./ ایسنا
سلام نو / افق تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون نظارت بانک مرکزی گفت: سقف ارائه تسهیلات بانک های قرض الحسنه که تا سال 1399 حدود 50 میلیون تومان بود، در سال 1400 به 200 میلیون و برای امسال به 300 میلیون تومان رسید.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
در سومین هفته اردیبهشت 1402 اخبار اقتصادی گوناگونی منتشر شد که در میان آن ها می توان به ریزش شدید شاخص کل بورس و افزایش سقف تسهیلات نهضت ملی مسکن اشاره کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار با افزایش سقف فردی تسهیلات نهضت ملی مسکن به 550 میلیون تومان موافقت کرد. به گزارش ایسنا، شورای پول و اعتبار در جلسه عصر امروز به ریاست دکتر محمدرضا فرزین پس از بررسی نامه شماره 24393 مورخ 17 اردیبهشت 1402 با موضوع مصوبه ششمین جلسه شورای عالی مسکن ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۵۵   + ۶۴ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار با افزایش سقف فردی تسهیلات نهضت ملی مسکن به 550 میلیون تومان موافقت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اداره کل راه و شهرسازی زنجان با اشاره به سوداگری زمین در شهر زنجان، گفت: زمین های زیادی وجود دارند که با تبدیل این زمین ها به واحد مسکونی و تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن، شاهد کاهش اجاره مسکن در سال های آینده خواهیم بود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: با تمام توان پیگیر افزایش سقف تسهیلات پروژه های نهضت ملی مسکن هستیم و مکاتبات لازم با وزارت راه و شهرسازی انجام شده و در این خصوص از ظرفیت نمایندگان مجلس هم استفاده شده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که سقف تسهیلات قرض الحسنه 300 میلیون تومان شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۷۳ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک قرض الحسنه رسالت می توانند با رعایت سایر شرایط و ضوابط نسبت به افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه اقدام کنند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۵۴ سایت دیگر  
احمد دنیامالی، عضو شورای عالی مسکن با بیان اینکه افزایش سقف تسهیلات برای مستاجران را در مجلس پیگیری می کنیم و دستور رییس جمهوری هم افزایش وام مستاجران است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از احتمال افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: نگاه ما افزایش رقم تسهیلات مشاغل خانگی متناسب با تورم است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان قزوین گفت: رفع تعهدات ارزی، پرداخت بموقع مطالبات ارزش افزوده و افزایش سقف تسهیلات بانکی از مهمترین مطالبات صادرکنندگان و تولیدکنندگان است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۸   + ۶۳ سایت دیگر  
سرپرست بانک مسکن گفت: موضوع افزایش سقف وام مسکن از محل خرید اوراق و هم چنین تسهیلات نهضت ملی مسکن مطرح شده که در این زمینه منتظر تصمیم بانک مرکزی هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن خوزستان از افزایش دو برابری سقف تسهیلات مسکن جوانان در استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سقف تسهیلات مسکن جوانان برای افتتاح کنندگان در سال 1402 جهت متقاضیان شهر تهران به 4 میلیارد تومان رسید و حداقل مبلغ سپرده گذاری به 800 هزار تومان افزایش یافت.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، علی عسگری، سرپرست بانک مسکن در برنامه ای رادیویی به موضوع افزایش سقف تسهیلات مسکن جوانان پرداخت و گفت: به لحاظ شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و شرایطی که مسکن پیدا کرده ما در طرح قبلی سال گذشته حداکثر سقفی که می توانستیم برای مسکن جوانان در شهر تهران تخصیص دهیم دو میلیارد تومان بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۱۳۲ سایت دیگر  
سرپرست بانک مسکن از افزایش دو برابر سقف پرداخت تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان برای افتتاح کنندگان حساب در سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های استان ایلام از افزایش سقف تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
معاونت آموزشی وزارت بهداشت موضوع موافقت شورای پول و اعتبار با افزایش سقف تسهیلات خرید، ساخت و ودیعه مسکن اعضای هیات علمی علوم پزشکی را ابلاغ کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
گرگان- وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر نقش شبکه بانکی در اقتصاد کشور، گفت: افزایش سقف تسهیلات بانکی در نخستین جلسه شورای هماهنگی بانک های دولتی پیگیری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۹    
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: موضوع افزایش سقف تسهیلات بانکی را در نخستین جلسه شورای هماهنگی بانک های دولتی مطرح و پیگیری خواهم کرد.
نام نویسی بیش از 6 میلیون متقاضی مسکن در سامانه نهضت ملی مسکن در اجرای قانون جهش تولید، تامن اراضی به استعداد ساخت یک میلیون و 327 هزار واحد مسکونی، افزایش سقف تسهیلات مسکن بخشی از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن در طی دولت سیزدهم است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر عسکری از افزایش سقف تسهیلات مشارکت مدنی در سال 1402 تا سقف 750 میلیون تومان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس مقرر کردند تا سقف تسهیلات دستگاه های اجرایی برای تکمیل پروژه های عمرانی از 10 درصد به 30 درصد افزایش یابد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس مقرر کردند تا سقف تسهیلات دستگاه های اجرایی برای تکمیل پروژه های عمرانی از 10 درصد به 30 درصد افزایش یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- گروه اقتصاد بین الملل : بخشی از بازار معاملات مسکن آمریکا با رشد فروش مواجه شده و این تغییر در نبض، روی روند کلی رکود در این بازار اثر معناداری گذاشته است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری البرز با اشاره به افزایش سقف تسهیلات شرکت های دانش بنیان توضیح داد: قبلا سقف تسهیلات 500 میلیون بود ولی امروز به دو میلیارد تومان رسیده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: با توجه به تورم موجود و افزایش هزینه های ساخت با همکاری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار زنجان پیگیر افزایش سقف تسهیلات مسکن ملی هستیم.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن با بیان اینکه باید میزان افزایش مبلغ تسهیلات با توان خانوارها برای بازپرداخت اقساط آن متناسب باشد، گفت: بانک علاوه بر افزایش سقف تسهیلات باید به موضوع بازپرداخت و ادامه روند تسهیلات دهی توجه کند.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: عضو هیات مدیره بانک مسکن و معاون امور اعتباری از پیشنهاد بانک مسکن برای افزایش 50 درصدی تسهیلات مسکن در سال آینده خبر داد. به گزارش ایلنا ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فاضلیان، معاون امور اعتباری بانک مسکن با اشاره به ارائه پیشنهاد افزایش 50 درصدی تسهیلات خرید مسکن به بانک مرکزی گفت: محدودیتی برای افزایش سقف تسهیلات نیست اما استطاعت در بازپرداخت اقساط نیز مهم است.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سید محسن فاضلیان، عضو هیئت مدیره بانک مسکن در حاشیه مراسم افتتاح پروژه 235 واحدی نگین دولت آباد درباره احتمال افزایش مبلغ وام خرید مسکن در سال آینده گفت: بانک مسکن محدودیتی برای افزایش سقف تسهیلات ندارد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تنوع در دریافت وثایق و افزایش سقف تسهیلات خرد باعث شد، روند تسهیلات دهی در بانک ها صعودی شود.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی در توضیحات تکمیلی این بخشنامه اعلام کرده که در خبر افزایش سقف تسهیلات اعطایی، به اشتباه تسهیلات قرض الحسنه عنوان شده بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: در خبر افزایش سقف تسهیلات اعطایی، به اشتباه تسهیلات قرض الحسنه عنوان شده بود درحالی که سقف اعطای تسهیلات خرد به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری 200میلیون تومان شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۱۵۴ سایت دیگر  
در مواردی که مشتری قبلاً تسهیلات خرد از مؤسسه اعتباری دریافت کرده است، مبنای محاسبه مابه التفاوت قابل پرداخت به وی تا سقف مقرر در این دستورالعمل، سهم اصل باقی مانده از مانده بدهی است.
بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی نسخه اصلاحی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد را برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرعت عمل در پرداخت تسهیلات، افزایش سقف تسهیلات و حذف میانگین منابع برای تعین سقف پرداخت تسهیلات و بانک از درخواست های فعالان و صنعتگرانی است که درشرایط فعلی با موانع بسیاری در راه تولید روبه رو هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵    
رئیس بهزیستی شهرستان دماوند از افزایش پرداخت وام خوداشتغالی مددجویان خبر داد.