چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۳:۲۳Oct 2020 21

جدیدترین‌های «افزایش سقف تسهیلات»

اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
طی چند ماه گذشته پرداخت وام ازدواج با تاخیر چند ماه همراه بوده و به گفته معاون امور جوانان، علت این تاخیر افزایش غیر منتظره متقاضیان دریافت وام و ایجاد مشکل در تامین اعتبار بانک ها است.
بانک مرکزی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار عصر امروز و در مصوباتی جداگانه با افزایش سقف مانده تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، تخصیص منابع بانکی به اولویت های دو بخش صنعت و معدن و مسکن، افزایش سقف تسهیلات اشتغالزایی روستاییان و افزایش تسهیلات ساخت و خرید مسکن نخبگان موافقت کرد.
شورای پول و اعتبار عصر امروز و در مصوباتی جداگانه با افزایش سقف مانده تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، تخصیص منابع بانکی به اولویت های دو بخش صنعت و معدن و مسکن، افزایش سقف تسهیلات اشتغالزایی روستاییان و افزایش تسهیلات ساخت و خرید مسکن نخبگان موافقت کرد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به اینکه شرایط ساخت و ساز این روزها سخت و دشوار شده و بانک مرکزی باید از ابزارهای خود برای الزام سایر بانک ها به پرداخت تسهیلات مسکن بهره بگیرد گفت: در حال حاضر تنها بانک مسکن است که در بخش مسکن و ساخت و ساز تسهیلات پرداخت می کند. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالیکه به افتتاح اولین واحدهای مسکن ملی (اول آبان) توسط رئیس جمهوری چند روزی باقی مانده، بررسی افزایش سقف تسهیلات مسکن ملی در دستور کار وزارت راه و بانک مرکزی قرار گرفته است.
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
در حالیکه به افتتاح اولین واحدهای مسکن ملی (اول آبان) توسط رئیس جمهوری چند روزی باقی مانده، بررسی افزایش سقف تسهیلات مسکن ملی در دستور کار وزارت راه و بانک مرکزی قرار گرفته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۰    
محمد اسلامی، وزیر راه وشهرسازی، درحالی از پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن به بانک مرکزی خبر داد که برخی کارشناسان درباره تأثیرگذاری این افزایش وام تردید دارند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن گفت: افرادی که تازه تصمیم به افتتاح حساب در طرح مسکن جوانان گرفتند مشمول افزایش سقف تسهیلات 400 میلیون تومانی هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مهدیان، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن با بیان اینکه برخی بانک ها هنوز مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی را به استانها ابلاغ نکرده اند گفت: رشد نهاده های تولید مسکن روند بازسازی و احداث مسکن در روستاها را کُند کرده و ساخت مسکن در روستاها را گران کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از ارائه بسته پیشنهادی افزایش سقف تسهیلات مسکن ملی به بانک مرکزی خبر داد و گفت: برگزاری جلسات کارشناسی برای میزان افزایش سقف تسهیلات مسکن ملی با بانک مرکزی آغاز شده و تا 3 هفته آینده این میزان مشخص می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر شعب بانک مسکن استان یزد اعلام کرد: سقف تسهیلات اعطایی برای حساب های پس انداز مسکن جوانان افتتاحی سال 1399 افزایش یافت.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۱۰۶ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان از افزایش سقف تسهیلات مسکن جوانان این بانک در کلانشهر اهواز به 330 میلیون تومان خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به افزایش قیمت مسکن، بانک مرکزی با پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات توسط بانک مسکن موافقت کرد و وام مسکن جوانان با 60 درصد افزایش از از 250 به 400 میلیون تومان رسید. اما این وام را چطور و با چه شرایطی می توان دریافت کرد؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن گفت: افرادی که تازه تصمیم به افتتاح حساب در طرح مسکن جوانان گرفتند مشمول افزایش سقف تسهیلات 400 میلیون تومانی هستند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن: افرادی که تازه تصمیم به افتتاح حساب در طرح مسکن جوانان گرفتند مشمول افزایش سقف تسهیلات هستند.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری از تدوین بسته جدید تامین مالی بخش مسکن توسط بانک مرکزی و وزارت راه وشهرسازی در یک ماه پیش رو خبر داد که به نظر می رسد در این بسته، موضوع افزایش سقف وام ساخت مسکن عملیاتی خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مجلس یازدهم گفت: یکی از موضوعات مهم در رابطه با افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن، افزایش مدت زمان پرداخت اقساط است، قطعا اگر این مسئله محقق شود، فشار کمتری به وام گیرندگان برای پرداخت اقساط وارد خواهد شد.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۸   + ۹۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: خانوارها با افزایش اخیر قیمت مسکن، باید 80 تا 100 سال درآمد خود را پس انداز کنند تا بتوانند یک واحد مسکونی 50 متری در تهران خریداری کنند. طی چند روز اخیر بانک عامل بخش مسکن از افزایش سقف تسهیلات مسکن از محل حساب سپرده پس انداز جوانان تا 400 میلیون تومان خبر داده است. ...
شبکه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۲    
بانک مسکن با توجه به شرایط جدید قیمتی در بازار مسکن نسبت به افزایش سقف تسهیلات برای افتتاح کنندگان حساب های پس انداز مسکن جوانان در سال 99 اقدام کرده است ...
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۶۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20؛ بانک مسکن با توجه به شرایط جدید قیمتی در بازار مسکن نسبت به افزایش سقف تسهیلات برای افتتاح کنندگان حساب های پس انداز مسکن جوانان اقدام کرده است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۱۲۲ سایت دیگر  
بانک مسکن با توجه به شرایط جدید قیمتی در بازار مسکن نسبت به افزایش سقف تسهیلات برای افتتاح کنندگان حساب های پس انداز مسکن جوانان اقدام کرده است. بر این اساس، سقف تسهیلات قابل پرداخت از این محل در شهر تهران در پایان سال پانزدهم با 60 درصد رشد ...
معاون اول رئیس جمهور گفت: ان شا الله بتوانیم برای دیگر اقشار جامعه که با این قیمت ها امکان خرید مسکن ندارند راهکاری پیدا کنیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: خوشبختانه امروز شاهد آن هستیم که پروژه های ملی و اولویت دار نظیر پالایشگاه ستاره خلیج فارس و خودکفایی گندم آثار مثبت فراوانی در دوره تحریم برای کشور داشته است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به برنامه افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر از 30 به 40 میلیون تومان گفت: این موضوع باید به عنوان مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی ابلاغ شود تا همه بانک ها مکلف به اجرای آن باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس، با اعلام اینکه تسهیلات خرید مسکن باید دو برابر شود، گفت: در بحث افزایش سقف تسهیلات مسکن باید مدت زمان بازپرداخت اقساط آن نیز مورد توجه قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
بررسی شاخص قدرت تسهیلات خرید مسکن بر حسب هزینه پوشش خرید واحد مسکونی در شهر تهران مشخص کننده این امر است که استفاده از راهکار افزایش سقف تسهیلات مسکن منجر به سامان بازار مسکن نشده و تنها مُسکنی کوتاه مدت برای دردهای این بازار است.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۷    
بررسی شاخص قدرت تسهیلات خرید مسکن بر حسب هزینه پوشش خرید واحد مسکونی در شهر تهران مشخص کننده این امر است که استفاده از راهکار افزایش سقف تسهیلات مسکن منجر به سامان بازار مسکن نشده و تنها مُسکنی کوتاه مدت برای دردهای این بازار است.
رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به افزایش قیمت مسکن طی سال های اخیر، گفت: برای افزایش قدرت خرید مردم باید 70درصد مبلغ واحد مسکونی وام پرداخت شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مرادی، مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت: سقف تسهیلات مسکن به خصوص در رابطه با حساب ممتاز و اوراق تسهیلات مسکن از اواخر سال گذشته در کشور افزایش پیدا کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تأکید بر اینکه مقدار اعتبار در نظر گرفته شده در طرح جدید دولت برای مستأجران کم است، گفت: مجلس به دنبال افزایش سقف تسهیلات مسکن در بودجه سال آینده است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
نقدینه -مدیر امور اعتبارات بانک مسکن گفت: برای 20 هزار واحد مسکونی از ابتدای امسال تسهیلات پرداخت شده که از حیث مبلغ نسبت به سال قبل 75 درصد رشد نشان می دهد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۵۳ سایت دیگر  
شهرابی، رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک مسکن گفت: سقف تسهیلات انفرادی نوسازی و بهسازی مسکن روستایی به 50 میلیون تومان به ازای هر واحد مسکونی افزایش یافت.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن، به مهمترین پاسخ مشتریان و متقاضیان تسهیلات مسکن پاسخ داد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۴:۳۵    
موضوعات مورد بررسی - عدم بازپرداخت تسهیلات ارزی پرداختی به پیمانکاران ایرانی شاغل در کشور عراق، موضوع: تصویب نامه شماره 93981/ت 52014 مورخ 1394/07/19. - آیین نامه افزایش سقف تسهیلات بانکی مسکن به آزادگان ، جانبازان و خانواده های معظم شهدا (سال 1399) ...
حیات   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۲    
11:11:0 1399/05/29 شورای پول و اعتبار به پیشنهاد بانک مرکزی، سقف تسهیلات مسکن ایثارگران را در سال 1399 به ازای هر واحد مسکونی افزایش داد. شورای پول و اعتبار به پیشنهاد بانک مرکزی، سقف تسهیلات مسکن ایثارگران را در سال 1399 به ازای هر واحد مسکونی افزایش داد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۹    
در شرایطی که سپرده گذاران صندوق پس انداز مسکن یکم، منتظر افزایش سقف تسهیلات این صندوق بودند، کمیسیون اعتباری بانک مرکزی، فقط سقف سنی واحدهای مسکونی مشمول تسهیلات صندوق مسکن یکم را از 15سال به 20سال افزایش داده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر امور شعب بانک مسکن استان فارس، از پیش بینی تسهیلات جدید و بهبود شرایط تسهیلات صندوق یکم، افزایش سقف تسهیلات صندوق مسکن جوانان، تمدید زمان تقسیط تسهیلات مسکن مهر، گسترش طرح تضمین معاملات و . ...
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، بر ضرورت پیگیری دولت در حوزه اجرای طرحی در بخش مسکن با هدف افزایش ساخت و ساز تاکید کرد و گفت: افزایش سقف تسهیلات مسکن کارساز نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه سقف تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن 100 میلیون تومان است، گفت: آمادگی لازم برای افزایش این میزان وام از منابع شرکت را داریم.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی درخواست اصلاح تصویب نامه مربوط به افزایش سقف تسهیلات اعطایی برای نوسازی و بهسازی واحد های مسکونی روستایی و حذف عبارت نظام فنی روستایی از انتهای این مصوبه را به هیئت دولت ارائه نموده است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
افزایش شدید و غیرقابل تصور قیمت ملک در تهران در کنار نگرانی های زیادی که برای مردم و به ویژه اجاره نشین ها ایجاد کرده، دولت را نیز به واکنش واداشته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۲    
با وجود اجرای طرح های نظارتی دولت و افزایش سقف تسهیلات برای ساماندهی بازار اجاره بها و مسکن، نرخ های پیشنهادی برای خرید و رهن و اجاره واحدهای مسکونی خارج از توان مالی و درآمد بسیاری از خانوارهای ساکن کلانشهر تهران است ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در شرایطی که برخی مسئولان دولتی، افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن را تورم زا می دانند، برخی از نمایندگان مجلس از برنامه ریزی برای کاهش نرخ وام خرید مسکن از 18 درصد به 9 تا 12 درصد خبر داده اند. ...
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تسهیلات وام ودیعه مسکن در انتظار نقل و انتقالات مستاجران در طول تعطیلات تابستان است و در اول مهر ماه نهایی می شود. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
این نماینده مردم در مجلس یازدهم، با بیان اینکه افزایش سقف تسهیلات مسکن نیازمند رشد سرمایه این بانک عامل است، گفت: دولت می تواند با در نظر گرفتن ردیفی مستقل تسهیلات در این بخش را تقویت کرده و از این مسیر به ساخت و ساز تولید کمک کند زیرا این نوع حمایت نیز مصداق حمایت از تولید است.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۵   + ۸۴ سایت دیگر  
سقف تسهیلات طرح همیاران سپهر بانک صادرات ایران برای خرید کالا و خدمات داخلی باکیفیت با کارت اعتباری تا 500 میلیون ریال افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر اینکه نیاز سالیانه مسکن در کشور حدود 800 هزار واحد مسکونی است، اعلام کرد در تهران تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم تنها حدود 20 درصد هزینه خرید مسکن در مناطق متوسط شهر را تأمین می کند.