جمعه ۰۳ بهمنساعت ۲۲:۰۵Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باب القبله»

پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۹    
باب القبله ورودی اصلی حرم حضرت عباس (ع) به شمار می آید. از نظر مساحت و طراحی از سایر باب ها متفاوت است. روند سنگفرش کردن باب القبله پس از پایان تزئینات و نقش و نگار بر روی دیوارها انجام شد. ...
ورامین دشت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۱    
به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، باب القبله حرم حضرت عباس (ع) یکی از ورودی های مهم برای حضور زائران در این حرم مطهر به شمار می رود. بر همین اساس آستان حرم حضرت عباس (ع) به منظور ایجاد ایمنی بیشتر برای زائران به ویژه در ایام شلوغ ...
عقیق   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۴    
پدر شهید قربانخانی با حضور در ویژه برنامه باب القبله درباره نیش و کنایه های برخی افراد درباره شهدای مدافع حرم گقت: خدا را بابت این حرف ها شکر میکنم، من آدم گناهکاری هستم که برخی با این حرفها گناهانم را می شورند.
عقیق   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
جواد خیابانی در ویژه برنامه باب القبله از زخم زبان هایی که بابت تسلیت گفتن ایام شهادت معصومین می شنود گفت. برنامه باب القبله ، ویژه برنامه عقیق در ایام فاطمیه ، از جمعه شب به مدت سه شب در کانال عقیق در روبیکا پخش شد.
عقیق   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اولین قسمت برنامه زنده باب القبله ویژه برنامه عقیق به مناسب ایام فاطمیه با اجرای مصطفی امامی و با حضور حجت الاسلام شهاب مرادی، مهران غفوریان و پدر و مادر شهید مدافع حرم اصغر پاشاپور برگزار شد. این برنامه از ساعت 22 تا 24 بامداد به صورت زنده از کانال عقیق در روبیکا پخش شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
فاز نخست توسعه حرم حضرت عباس(ع) با خرید و تخریب ملک های اطراف حرم از سمت باب القبله حرم سقای دشت کربلا به همت عتبه عباسیه آغاز شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در طرح توسعه برای خدمت رسانی بیشتر در کربلا ساختمانهایی که از بین خواهد رفت در دو طرف مسیر از سمت خیابان مجتمع سید الشهدا (صحن الساقی) تا فضای موقت پارک خودروها است. ...
عقیق   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۳    
خاطره ی کربلایی حسین طاهری از مراسم روز عرفه در کربلا همراه با شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس /برنامه باب القبله عقیق
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۹    
در آینده ای نزدیک در منطقه باب القبله در جوار حرم مطهر امام حسین (علیه السلام) اولین مرکز شفاء ویژه بیماران دیالیزی افتتاح خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
الحشد الشعبی مردم عراق را به شرکت در تشییع نمادین شهدای فرماندهان پیروزی سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس در کربلا فراخواند.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۱    
برنامه باب القبله به مناسبت ایام شهادت حضرت معصومه(س) به مدت سه شب از حرم کریمه اهل بیت(س) به صورت زنده در کانال عقیق در روبیکا پخش شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بخش پروژه های مهندسی در آستان مقدس حضرت عباس(ع) از آغاز سنگفرش کردن باب القبله در حرم اباالفضل العباس خبر داد.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۹    
ویژه برنامه عقیق در شام شهادت حضرت معصومه سلام الله علیها
عقیق   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
برنامه زنده باب القبله ویژه برنامه عقیق در شب شهادت حضرت معصومه سلام الله علیها با اجرای مصطفی امامی و با حضور حجت الاسلام سعیدی آریا، حجت الاسلام شیخ مصطفی کرمی، حجت الاسلام جواد محمدزمانی، حاج مهدی سلحشور و حاج حسن شالبافان در حرم کریمه اهل بیت(ع) برگزار شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۲    
بخش پروژه های فنی مهندسی آستان قدس حسینی از ادامه روند پروژه توسعه خیابان باب القبله خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۵    
بخش پروژه های مهندسی آستان قدس عباسی از آغاز اقدامات مقدماتی سنگفرش کف باب القبله حرم مطهر حضرت ابوالفضل عباس (علیه السلام) خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بخش طرح های مهندسی در آستان مقدس حضرت عباس(ع) از آغاز سنگفرش کردن باب القبله در این آستان خبر داد.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰    
روضه خوانی حاج سید محمود علوی در آخرین شب برنامه باب القبله (ویژه برنامه عقیق در شب های پایانی ماه صفر از حرم امام رضاعلیه السلام)
عقیق   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۰    
آخرین قسمت از فصل دوم برنامه زنده باب القبله با اجرای مصطفی امامی و با حضور حجت الاسلام مهدی حسن آبادی در نیم طبقه صحن آزادی حرم امام رضا(ع) برگزار شده است.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر قالیباف در برنامه باب القبله ضمن قدردانی از خادمان هیئت های مذهبی که در دو ماه محرم و صفر با تمام دشواری ها، پرچم عزای سالار شهیدان را برافراشتند، به نقش بی بدیل هیات ها در ترویج معارف اهل بیت علیهم السلام و اهمیت فعالیت جهادی تاکید کرد.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نهمین قسمت از فصل دوم برنامه زنده باب القبله با اجرای مصطفی امامی و با حضور حجت الاسلام علیرضا صادقی واعظ، حاج سیدمحمد جوادی در نیم طبقه صحن آزادی حرم امام رضا(ع) برگزار شد. این برنامه به مناسبت شب های پایانی ماه صفر از ساعت 23 تا 1 بامداد به صورت زنده از کانال عقیق در روبیکا پخش می شود.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ششمین قسمت از فصل دوم برنامه زنده باب القبله با اجرای مصطفی امامی و با حضور حجت الاسلام شیخ مصطفی کرمی برگزار شد. این برنامه به مناسبت ایام اربعین حسینی از ساعت 23 تا 1 بامداد به صورت زنده از کانال عقیق در روبیکا پخش می شود.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
احمد بابایی با حضور در برنامه باب القبله به بررسی تاریخی نقش شاعران در مقابله با استبدادها پرداخت و گفت : وظیفه شاعر بازگشت به فطرت خویش و خروش مقابل فرعون های داخلی و خارجی است. شاعر باید تکلیف خود را مقابل آرمان های فطری که خون سیدالشهدا برای آن ریخته شده مشخص نماید.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد فیلی با حضور در برنامه باب القبله از ارادتش به سیدالشهدا(ع) گفت . این بازیگر در این گفت و گو به مشکلات و سختی های بازی در نقش شمر پرداخت و گفت : افتخار می کنم اگر امام حسین (ع) مرا به نوکری اش بپذیرد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از شبکه السومریه، اداره امنیت کربلا حادثه ای را که چند ساعت پیش بین شماری از مردم و نیروهای امنیتی به وقوع پیوست را تشریح کرد. ...
عقیق   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۲۳    
بخش هایی از گفت وگوی عقیق با حاج مهدی رسولی درباره اربعین امسال . برنامه باب القبله ویژه برنامه عقیق در ایام اربعین که هر شب ساعت 23 به صورت زنده از کانال روبیکای عقیق پخش می شود.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اولین قسمت از فصل دوم برنامه زنده باب القبله با اجرای مصطفی امامی و با حضور حجت الاسلام شیخ مصطفی کرمی، حاج مهدی رسولی و محمد فیلی برگزار شد. این برنامه به مناسبت ایام اربعین حسینی از ساعت 23 تا 1 بامداد به صورت زنده از کانال عقیق در روبیکا پخش می شود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا – آستان قدس عباسی همچون تمامی مناسبات دینی، مجلس عزاداری شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام را در روز هفتم ماه صفر برگزار کرد. این مراسم با رعایت دستورالعملهای بهداشتی در صحن الجود واقع در روبروی باب القبله برگزار شد. ...
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
درد دل های شنیدنی پهلوان محمدرضا طالقانی در برنامه باب القبله . باب القبله ویژه برنامه عقیق در دهه اول محرم99 بود که به طور زنده از کانال عقیق در روبیکا پخش می شد
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۳:۰۶    
گفت و گوی عقیق با استاد حسین انصاریان /برنامه باب القبله /ویژه برنامه عقیق در محرم99
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۰:۲۶    
استاد مهدی امین فروغی در شب تاسوعا در برنامه باب القبله به مقتل خوانی پرداخت. وی در این برنامه با اشاره به اینکه حضرت قمر بنی هاشم فرزند اسطوره کلام و ادب هستند گفت : رجز های حضرت اباالفضل(ع) در سخت ترین و بحرانی ترین مقاطع و ارتجالا و در همان لحظه ها سروده و خوانده شده است ...
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۰:۰۶    
استاد مهدی امین فروغی در شب تاسوعا در برنامه باب القبله به مقتل خوانی پرداخت. وی در این برنامه با اشاره به اینکه حضرت قمر بنی هاشم فرزند اسطوره کلام و ادب هستند گفت : رجز های حضرت اباالفضل(ع) در سخت ترین و بحرانی ترین مقاطع و ارتجالا و در همان لحظه ها سروده و خوانده شده است ...
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عقیق:انوش معظمی بازیگر نقش حرمله در مختارنامه در برنامه باب القبله گفت : همیشه به شهدای مدافع حرم غبطه می خورم... تعداد بازدید : 56 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باب القبله ویژه برنامه عقیق در محرم 99 پخش از ساعت 24 تا 2 بامداد ...
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
هفتمین قسمت از برنامه زنده باب القبله با اجرای مصطفی امامی و با حضور حجت الاسلام شیخ مصطفی کرمی ، حاج مرتضی طاهری ، انوشیروان معظمی و ارتباط تلفنی با سید رضا نریمانی برگزار شد. این برنامه در شب های دهه اول ماه محرم از ساعت 24 تا 2 بامداد به صورت زنده از کانال عقیق در روبیکا پخش می شود.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۲۸    
در ششمین قسمت از برنامه باب القبله ، محمد جواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گویی تلفنی ، در پاسخ به سوالی درباره کم کاری شهرداری تهران در سیاه پوش کردن شهر گفت : وظیفه ذاتی شهرداری جمع آوری پسماند ، آسفالت کردن و احداث پل و رسیدگی به ترافیک است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آستان مقدس امام حسین(ع) زمان افتتاح خیابان باب القبله در صحن حسینی را اعلام کرد.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین قسمت از برنامه زنده باب القبله با اجرای مصطفی امامی و با حضور حجت الاسلام شیخ مصطفی کرمی ، حاج حیدر خمسه و عباس غزالی برگزار شد. این برنامه در شب های دهه اول ماه محرم از ساعت 24 تا 2 بامداد به صورت زنده از کانال عقیق در روبیکا پخش می شود.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیخ مصطفی کرمی در چهارمین شب از برنامه باب القبله (ویژه برنامه عقیق در محرم 99) که هر شب از کانال عقیق در روبیکا پخش می شود، به تمجید از ابتکار تکیه سیار حاج محمود کریمی پرداخت و گفت: این کاری حاج محمود کرد در واقع خودش را بر در خانه اباعبدالله خودش را ذبح کرد ...
عقیق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۵:۱۳    
در نخستین قسمت از برنامه باب القبله(ویژه برنامه عقیق در محرم 99 مداح اهل بیت حاج سید مهدی میرداماد مهمان ما بود . مشروح گفت و گو با این مداح اهل بیت را ببینید. این برنامه در شب های دهه اول ماه محرم از ساعت 24 تا 2 بامداد به صورت زنده از کانال عقیق در روبیکا پخش می شود.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در نخستین قسمت از برنامه زنده باب القبله (ویژه برنامه عقیق در محرم 99) که که از کانال عقیق در روبیکا پخش شد ، وحید شمسایی خاطره کربلا رفتنش با تعدادی از مداحان را تعریف کرد.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اولین قسمت از برنامه زنده باب القبله با اجرای مصطفی امامی و با حضور حجت الاسلام شیخ مصطفی کرمی، حجت الاسلام جلالی معاون سازمان تبلیغات اسلامی، حاج سید مهدی میرداماد و وحید شمسایی برگزار شد. این برنامه در شب های دهه اول ماه محرم از ساعت 24 تا 2 بامداد به صورت زنده از کانال عقیق در روبیکا پخش می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۵۴    
این اقدامات در قالب مراحل توسعه باب القبله حرم مطهر حضرت ابوالفضل عباس (علیه السلام) از داخل و مزین نمودن آن با نقش و نگارهای اسلامی است که چندین روز قبل پایان یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نقش ونگارهای اسلامی بکار رفته در این طرح با وجود نوعی هارمونی معماری و مهندسی با نقش و نگارهای قدیمی و نقوش موجود در داخل آستان مقدس اجرا شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
این مراسم عصر روز شنبه با حضور سید احمد الصافی، متولی شرعی آستان قدس عباسی، محمد الاشیقر، تولیت و معاون ایشان به همراه تعدادی از اعضای شورای اداری و نصیف جاسم الخطابی، استاندار کربلا برگزار شد.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۸    
ایوان طلای حرم حضرت عباس (ع) روبروی باب القبله همزمان با عید غدیر افتتاح شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با عید غدیر، ورودی جدید حرم حضرت عباس (ع) با حضور متولیان حرم عباسی رونمایی شد. ورودی باب القبله حرم حضرت عباس (ع) حدود سه سال گذشته به روی زائران باز شد اما روبروی این ورودی به سمت ضریح پس از بازگشایی باب القبله به همت مهندسان عراقی در حال ساخت بود که روز گذشته این بخش افتتاح و رونمایی شد ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا همزمان با عید غدیر، ورودی جدید حرم حضرت عباس (ع) با حضور متولیان حرم عباسی رونمایی شد. ورودی باب القبله حرم حضرت عباس (ع) حدود سه سال گذشته به روی زائران باز شد ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آستان مقدس عباسی امروز(یکشنبه) از دو پروژه ورودی باب القبله از داخل و تقویت و طلاکاری ایوان حرم مطهر حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) در کربلای معلا رونمایی کرد. این مراسم با حضور نماینده حضرت آیت الله سیستانی و متولی شرعی آستان قدس عباسی و همزمان با فرا رسیدن عید غدیر خم صورت گرفت.