پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۳:۱۱Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهیان نور»

ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مسئول سازمان بسیج اردویی، گردشگری و راهیان نور کشور گفت: امروز شاهد هستیم که بسیج همانند همان سال های نخست تاسیس، آمادگی هرگونه خدمت به مردم و انقلاب را دارد و ایستاده است تا کمبودها و کاستی ها را جبران کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول سازمان بسیج اردویی، گردشگری و راهیان نور کشور با اشاره به اقدامات این سازمان برای رفع مشکلات مربوط به سفر راهیان نور که به دلیل شیوع کرونا متوقف شده است گفت: امیدواریم بتوانیم با تدوین برنامه ای این مشکل را نیز برطرف کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۵    
ایسنا/کردستان مسئول سازمان اردوی راهیان نور و گردشگری سپاه بیت المقدس، گفت: اردوهای راهیان نور به حالت فرا منطقه ای تبدیل شده به طوری که در چند سال گذشته 43 کشور اسلامی، غیر اسلامی و غیر ایرانی زائر به استان کردستان سفر و از مناطق جنگی بازدید کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۳    
رشت- مسئول سازمان بسیج اردویی، گردشگری و راهیان نور کشور با اشاره به ظرفیت صنعت گردشگری در رونق اقتصادی، گفت: حضور بسیج در حوزه گردشگری برای کاهش تصدی گری است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مجید سعادت با بیان اینکه در هفته بسیج دانش آموزی پویش مرگ بر آمریکا توسط بسیجیان دانش آموز استان در فضای مجازی انجام می شود، گفت: راه اندازی راهیان نور مجازی را از مهمترین اقدامات سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمان در این هفته خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه بیت المقدس کردستان گفت: اردوهای راهیان نور به موضوعی فرامنطقه ای تبدیل شده است و به کردستان، کرمانشاه و خوزستان خلاصه نمی شود چرا که تا قبل از شیوع این ویروس ما در مناطق یادمان شهدا میزبان مهمانانی از کشورهای مختلف دنیا بوده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جانشین سازمان بسیج دانش آموزی گفت: با توجه به تعطیلی سفرهای راهیان نور دانش آموزی در سال جاری، هر استان در یکی از پیام رسان های داخلی یک کانال با نام جذاب و محتوای مناسب با سفر به راهیان نور برای دانش آموزان ایجاد می کنند که تاکنون 32 کانال طراحی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نیک روش گفت: به علت گسترش ویروس کرونا اردو های راهیان نور دانشجویی امسال هم برگزار نمی شود.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مسعودی زاده، مسئول بسیج دانش آموزی لرستان گفت: همزمان با هفته بسیج دانش آموزی کانال راهیان نور در فضای مجازی استان رونمایی می شود.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش راهیان نور ، روح بلند امیر سرتیپ دوم "حسین علی مصوری" رئیس اسبق مرکز پژوهش های دفاع مقدس نزاجا و از پیشکسوتان، فرماندهان، راویان و جانبازان دوران دفاع مقدس بر اثر سکته قلبی به همرزمان شهیدش پیوست و دعوت حق را لبیک گفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا با تاکید بر این مطلب که هرگونه برنامه ای در آرامستان ها نیز به مدت 2 هفته ممنوع است، اظهار کرد: در کرمان به عنوان یک استان ترانزیتی امکان بستن تمامی مسیرها و ممنوعیت های جاده ای وجود ندارد اما از ورود کاروان های مختلف از جمله راهیان نور جلوگیری خواهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: ظرفیت طراحی شده برای راهیان نور مکتب حاج قاسم 3 هزار نفر است که در حال حاضر برای 900 تا یک هزار ظرفیت آماده شده است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان با اشاره به اینکه اردوی راهیان نور تعطیل نخواهد شد و به صورت مجازی برگزار می شود، گفت: اگر قرار شد 13 آبان شرایط حضور فراهم نشود با توجه به شرایطی که کرونا ایجاد کرده است، باید برای حضور مجازی کار کرده و از ظرفیت های مختلف استفاده کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
وره آموزشی مدیران کاروان های راهیان نور به صورت ویدیو کنفرانسی در سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل برگزار شد.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز-راهیان نور-مسئول راهیان نور سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا تمام ظرفیت انسانی و مادی راهیان نور برای مقابله با ویروس کرونا پای کار آماده است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۹    
گروه استان ها - معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: اعتمادی که مردم به سپاه و بر عکس سپاه به مردم داشت، دلیل اصلی موفقیت رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه بود.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: در این اردو حدود 170 نفر از دانش آموزان پسر و تعدادی از پرسنل آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی راهی مناطق عملیاتی غرب کشور شدند.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: طی مراسمی دانش آموزان دختر مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان ثلاث باباجانی برای حضور در اردوی راهیان نور با حضور مسئولین بدرقه شدند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد بلباسی، متولد 1358 مسئول ستاد راهیان نور بود که دوستان و ارادتمندان از او به خوش اخلاقی و نیک نامی، یاد می کنند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۲    
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از ساری، همزمان با بازگشت پیکر مطهر شهیدان حسن رجایی فر ، رضا حاجی زاده ، محمود رادمهر ، محمد بلباسی و علی عابدینی از کربلای خان طومان، مسابقه هنری مسافران خان طومان به همت سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگردی سپاه کربلا برگزار می شود. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۰    
فرهاد غلامی مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس استان کردستان از میزبانی راهیان نور استان به صورت مجازی برای زائران خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مسابقه هنری مسافران خان طومان در مازندران، به همت سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا برگزار می شود.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه میانه در حاشیه توزیع بسته های اقلام غذایی خادمین الشهدا، گفت: یکی از کارکردهای رزمایش کمک مومنانه، فرهنگ سازی سبک زندگی شهداست. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، حسین محمّدی فرمانده سپاه میانه ضمن تقدیر از زحمات گروه های جهادی خادمین الشهدای راهیان نور میانه ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به همت گروه های جهادی خادمین الشهدای راهیان نور سپاه میانه، 200 بسته اقلام غذایی در بین نیازمندان و متضررین از بیماری کرونا توزیع شد./ عکس ها از: دنیا کدخدایی
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
همرزم گلستانی شهدای خان طومان گفت: اکثر شهدای خان طومان به تاسی از شهدا کربلا همواره با زبان روزه می جنگیدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید محمد بلباسی، مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه کربلای استان مازندران بود که 17 اردیبهشت سال 95 در خان طومان به شهادت رسید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرهاد غلامی مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: بعد از ظهور پدیده کووید 19 چند ماهی می شود که عاشقان سرزمین های نور در حسرت سفر به این قطعه ای از بهشت روزشماری می کردند؛ اینک به همت راهیان نور استان کردستان سفر مجازی به سرزمین های نور قرار است آغاز شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۳۹    
دوره توانمند سازی مدیران اردویی حوزه ها و نواحی غرب استان و دوره توانمند سازی مدیران کاروان های راهیان نور استان سمنان برگزار شد.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران-راهیان نور- رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در پیام های جداگانه انتصاب مدیران جدید سازمان صدا و سیما را تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۳    
همدان - سردار شهید حاج حسین همدانی همواره در سخنرانی های خود آرزوی شهادت می کرد و از خدا می خواست وی را در زمره شهدا قرار دهد که سرانجام به آرزویش رسید و به مقام شهدا نائل آمد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حمید انصاری قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، طی نوشتاری که به موضوع بررسی فرماندهی امام خمینی در دفاع مقدس پرداخته( اینجا بخوانید )، به انتقاد از تصمیم حذف زیارت حرم امام و حضور در حسینیه جماران از برنامه راهیان نور پرداخت. به گزارش جماران، وی نوشت: ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۹    
چناران (پانا)- به همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش چناران و بسیج دانش آموزی روایت خاطره توسط راوی جانباز و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس برای دانش آموزان دبیرستان دکتر حسابی 2 برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان بسیج ورزشکاران خوزستان از سفر تعدادی از ورزشکاران مدال آور مسابقات جهانی و المپیک به همراه کاروان راهیان نور به خوزستان خبر داد.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ستاد مرکزی راهیان نور کشور در بیانیه ای با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، تولید و استقرار امنیت اجتماعی پایدار و ارتقای احساس امنیت نزد مردم در کشور را مرهون مجاهدت های هوشمندانه، مقتدرانه و مخلصانه کارکنان خدوم، شجاع و مسئولیت شناس ناجا دانست.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۱    
در مراسمی با حضور فرمانده سپاه ناحیه و مدیر اداره آموزش و پرورش فامنین از فعالان فرهنگی راهیان نور و سرگروه های صالحین طرح شهید بهنام محمدی و ایثارگران و فرزندان شهدای آموزش و پرورش تجلیل شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۹    
به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، برنامه تحلیلی و تاریخ شفاهی دست خط با حضور سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس که پیش از هفته دفاع مقدس ضبط شده بود، بعدازظهر جمعه (چهارم مهر 1399) از شبکه پنجم سیما پخش شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۷    
غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در بحث اربعین نیز مانند راهیان نور حضور فعال در فضای مجازی را در پیش گرفته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس: یادمان های دفاع مقدس تعطیل نشده اند و طرح راهیان نور هم تا دو ماه آینده آماده می شود.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۲    
تهران- راهیان نور-فرزند شهید شاخص راهیان نور99گفت:اردوهای راهیان نور پل ارتباطی بین قلب های جوانان و حماسه سازان دیروز در هشت سال دفاع مقدس است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رویداد های مهم این روز در تقویم شمسی (11 مهر) • ولادت شهید مدافع حرم رحیم کابلی (استان مازندران، شهرستان بهشهر، روستای قره تپه) (1342 ه.ش) • ادامه پیشروی دشمن تا 15 کیلومتری اهواز و اشغال منطقه غرب کارون (1359 ه.ش) • شهادت شهید علی غیور اصل (استان خراسان رضوی، شهرستان مشهد) (1359 ه ...
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ستاد مرکزی راهیان نور کشورگفت: با توجه به شرایط کرونایی و عدم حضور زائر در یادمان های عملیاتی ستاد مرکزی راهیان نور حول محور تجهیز یادمان ها و پشتیبانی یادمان ها و مسائلی که بتوانند برای رفاه زائرین شهدا میسر شود دست به کار شده است.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- راهیان نور-دبیرکمیته برنامه ریزی قرارگاه بین الملل راهیان نورگفت: اردوهای راهیان نور نیز برگرفته از مکتب عاشورا و بستری مهم و ارزشمند برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان جوانان و نوجوانان است.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۲    
تهران- راهیان نور-گزارش تصویری نهمین روز نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت را مشاهده کنید.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس صبح امروز (پنج شنبه) و در حاشیه بازدید از نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در گفت وگو با خبرنگار حماسه و جهاد بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ ...
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۲    
پژوهشگر دفاع مقدس گفت: حضور زنان و دختران در راهیان نور به ویژه نسل جوان و نوجوان و آشنایی آنها با سبک زندگی شهدا، باعث تحکیم نگرش آنها در حفظ ارزش ها و باورهای دینی می شود.
برترین ها / راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: امروز رزمندگان ما در حوالی ظهر توانستند یک پهپادی که حالا سرنوشتش مشخص می شود را در ملکان در استان آذربایجان شرقی ساقط کنند، لذی حواس نیروهای ما جمع است. ...
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار وزارت تعاون ؛ کار و رفاه اجتماعی در ستاد مرکزی راهیان نور گفت: باید فرهنگ حماسه و ایثار در کشور زنده نگه داشته شود و به نسل های آینده منتقل شود که یکی از راهکارهای مهم آن تداوم و توسعه اردوهای راهیان نور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایشگاه های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: گسترش فرهنگ دفاع مقدس از طریق راهیان نور در میان نسل جوان کاملاً قابل مشهود است و این استراتژی امام (ره) بود که امروز با راهیان نور در حال تحقق است.