پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۰:۳۶Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل اوقاف»

حوزه   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: اطلاع رسانی در حوزه وقف ضعیف می باشد و کارکردهای وقف در این سالها به خوبی برای مردم روشن نشده است.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: در استان خراسان شمالی 187 مسجد مزین به نام های علی(ع) و امیرالمومنین(ع) است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی بر ضرورت احیای بقعه شیخ شهاب الدین اهری در کنار ثبت جهانی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: کاروان شادی با محوریت بقاع متبرکه به ویژه مراکز افق با هدف ایجاد نشاط و طراوت در ایام میلاد علی بن ابیطالب (ع) برپا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: بانوی زاهدانی منزل مسکونی خود به ارزش هفت میلیارد و 500 میلیون ریال را برای درمان بیماران خاص و اطعام روز غدیر وقف کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: سه وقف جدید در یک هفته اخیر برای ساخت مسجد و حسینیه در شهرستان های گناوه، دیر و جم این استان به ثبت رسید.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از تعیین تکلیف موقوفه ورنامخواست طی 10 روز آینده خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: تمام ظرفیت های اجرای نیات واقفین این استان برای مقابله با ویروس کرونا بسیج شد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۳    
به گزارش وارش نیوز، مراسم کاشت نهال در محوطه آستان مقدس معصوم زاده روستای تیرتاش شهرستان گلوگاه با حضور حجت الاسلام حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، فرماندار گلوگاه و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: 62 موقوفه جدید از ابتدای امسال تا کنون در این استان به ثبت رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۲۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: کاشی های امامزاده دو خاتون سرقت نشده و استفاده از مصالح نامناسب علت بلند شدن و شکستن این کاشی ها بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: در راستای برگزاری بخش هنرهای تجسمی هفتمین جشنواره سراسری وقف،چشمه همیشه جاری کارگاه های آموزشی مفهوم شناسی وقف در استان برگزار می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
زارع زاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از هماهنگ نکردن شهرداری با سازمان اوقاف جهت نام گذاری این بازارچه و موافق نبودن اوقاف با این نام گذاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان با تأکید بر اینکه تغییر فضای پیرامونی بقعه خواهر امام رشت وظیفه اداره کل اوقاف و امور خیریه نیست، گفت: اداره اوقاف و امور خیریه در تغییرات پیرامونی بقعه، تنها نقش دنبال کننده و تسریع دهنده به تصمیمات مجموعه مدیریت شهری را دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس از برگزاری 200 ویژه برنامه در ایام ولادت حضرت علی(ع) در بقاع متبرکه سطح استان فارس خبر داد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، مراسم کاشت نهال در محوطه امامزاده زین العابدین(ع) لوسر شهر زیراب با حضور حجت الاسلام حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، مدیرکل بنیاد شهید و مدیرکل راه و شهرسازی مازندران برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با بیان اینکه توجه به نماز و مسائل معنوی به زندگی انسان آرامش می بخشد، اضافه کرد: صرفا ثروت نمی تواند آرامش را در زندگی انسان پیاده کند، بلکه اساس آرامش در معنویات و اعمالی چون نماز نهفته شده که انسان را به درگاه الهی متصل می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: این استان رتبه نخست کشور را در تثبیت مالکیت موقوفات طی سال جاری به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد از اختصاص 500 میلیون ریالی به زلزله زدگان شهرستان دنا خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس از برگزاری ویژه برنامه لیلة الرغائب در 15 بقعه متبرکه سطح استان یاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس از برگزاری مراسم شب های لیله الرغایب در 15 بقعه متبرکه فارس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد: فعالیت های آستان مقدس امام زاده عبدالله بافق در حوزه فرهنگی و عمرانی شاخص استان و کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز، گفت: در راستای اجرای رسالت های اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز بقاع متبرکه و امامزادگان به کاهش بیکاری در جامعه کمک می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سوادکوه- مدیرکل اوقاف وامور خیریه مازندران با اشاره به کاشت نهال در بقاع متبرکه گفت: 150 هکتار از عرصه های بقاع متبرکه نهالکاری می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل اوقاف استان قم گفت: در سطح استان قم دارای کمبود آشکاری در زمینه موقوفات حوزوی و قرآنی هستیم و همین امر محدودیت هایی برای اوقاف ایجاد کرده است.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، در راستای ترویج فرهنگ نهال کاری، توجه به منابع طبیعی، حفاظت از محیط زیست و در راستای سرمایه گذاری و ایجاد منابع پایدار در بقاع متبرکه، کاشت نهال درختان صنعتی مانند صنوبر در بقاع متبرکه مازندران آغاز شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۳۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با اشاره به پایان یافتن فاز دوم توسعه درمانگاه یحیی بن زید (ع) گنبدکاووس، گفت: از این پس خدمات دندانپزشکی نیز در این درمانگاه به زائران و مجاوران ارائه می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۲    
حوزه / مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت معرفی و تبیین سنت حسنه وقف بین کودکان و نوجوانان، اظهار کرد: ضرورت دارد که در این رابطه همکاری های مدون و برنامه ریزی شده ای بین دو نهاد(کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی) شکل ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: اهتمام عجیب رهبر انقلاب به مباحث قرآنی باعث شکوفایی شخصیت های عظیم قرآنی در کشورمان شده است.
سراج24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور استان زنجان تاکید کرد: در جامعه امروز باید ابزار مناسب و لازم را برای تبلیغ پیدا کنیم و مهمترین آن فضای مجازی است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بر نقش کانون در تبیین و تعمیق فرهنگ وقف تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: همزمان با ایام دهه مبارک فجر 12 مورد وقف جدید به ارزش 10 میلیارد ریال از سوی واقفان خیراندیش به تعداد موقوفات استان اضافه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۵    
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه حاشیه نشینان فراموش نشده اند، گفت: از اول سال با توجه به بحث کرونا، حدود 24 هزار سبد معیشتی به ارزش تقریبی 7 میلیارد تومان از محل نیت واقفین در مناطق حاشیه شهرهای استان توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
یزد مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از اجرای طرح مودت در امامزادگان و بقاع متبرکه یزد خبر داد و گفت: یزدی ها مشارکت 67 میلیارد ریالی در اجرای این طرح داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع 12 هزار بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی بین نیازمندان استان مازندران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر کل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: هنجارشکنی و توهین در هر شرایطی مذموم و غیر قابل قبول است و نباید اجازه داد این نوع رفتارها و بداخلاقی ها در جامعه شکل گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ارائه خدمات درمانی رایگان به 173 نفر از خانواده های کم بضاعت همدان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۰:۱۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران یکی از وظایف امین های اوقاف را پیگیری کشف و احصای موقوفات و رقبات مربوط به آن ها دانست که در طول سالیان متمادی فراموش شده یا از بین رفته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی با بیان این که امام خمینی(ره) با قرآن در بین مردم تحول ایجاد کرد، گفت: این مساله به خاطر آن بود که امام(ره) توانست آموزه های قرآن را بیاموزد و در زندگی خود عملی کند سپس آن را به اجتماع و به میان مردم بکشاند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: بیمارستان امام رضا (ع) از طرح گردشگری مفخم خارج شده و این موضوع در گذشته از سوی استاندار خراسان شمالی مطرح شده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- ویژه برنامه شکوه صبر و شکر به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر در آستان مقدس امامزاده سلیمان بن علی (ع) گناوه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از روند ساخت و ساز بیمارستان کودکان موقوفه زهرا مردانی آذر بازدید کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در حال حاضر 22 مرکز بهداشتی در استان اصفهان و در محدوده فعالیت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موقوفه است. طاهره چنگیز در دیدار با حجت الاسلام محمدحسین بلک ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ بازخوانی اهداف و آرمان های انقلاب یکی از مهمترین کارها در دهه فجر است و می توان گفت تحقق اسلام ناب محمدی مهمترین هدف از نهضت خمینی کبیر بود.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۳    
در هشتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، اولین جشنواره مجازی فرهنگی و هنری نسیم قدر در شهرستان قائم شهر به کار خود پایان داد. مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه ، رییس حوزه هنری ، قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، معاون هنری [...]
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: بیش از 29 هزار بسته معیشتی بین محرومین کردستانی توزیع شده است. حجت الاسلام کاروند اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا از محل موقوفات استان کُردستان، تاکنون 29 هزار سبد کالا و بسته بهداشتی در مناطق محروم بین نیازمندان توزیع شده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: احیای موقوفات بخش بهداشت و درمان را در دستور کار داریم و سعی داریم از این ظرفیت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بهره برداری لازم را داشته باشیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره "آیه های انقلاب" به مناسبت دهه فجر در این استان خبر داد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل اوقاف استان قم گفت: فداکاری و مجاهدت طلاب جهادی مایه افتخار و آبروی حوزه های علمیه و سلسله عالمان دین است و عقیده داریم این جهادگران سرباز واقعی امام زمان(عج) و ولی فقیه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: انقلاب اسلامی در طول 42 سال عمر خود شعیب های محتلفی پشت سر گذاشت.