سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۹:۰۶Oct 2020 20

جدیدترین‌های «مدیر کل اوقاف»

خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: بقاع متبرکه استان البز به قطب فعالیت های فرهنگی تبدیل شد ه اند.
حوزه   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل اوقاف استان قم گفت: امروز مشکلاتی را به ویژه در حوزه اقتصاد شاهد هستیم که وقف می تواند گره گشای این معضلات و حرکت جامعه به سوی آرامش باشد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بر انجام وقف به صورت مشارکتی و طایفه ای در استان تاکید کرد.
حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: وقف ها طبق نیاز جامعه امروز صورت می گیرد، در اداره کل اوقاف مشاورانی برای افراد نیک اندیش وجود دارد که قبل از وقف به واقفین مشاوره می دهند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم در مراسمی با حضور مدیرکل اوقاف قم، کلنگ احداث مجتمع فرهنگی و حسینیه آستان مقدس امامزاده سید علی(ع) با حضور مدیرکل و مسئولان اوقاف قم آغاز شد. همزمان با ایام دهه وقف، آیین کلنگ زنی مجتمع فرهنگی و حسینه امامزاده سید علی(ع) با حضور مدیر کل و معاونین اوقاف استان قم برگزار شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: همایش یاوران وقف امروز در همدان برگزار می شود.
یزد فردا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: رسیدگی به فقرا، سرمایه گذاری روی موقوفات و حمایت از حوزه های علمیه از رویکردهای جدید وقف است که در استان یزد نیز با جدیت پیگیری می شود.
اروم نیوز   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی از توزیع نزدیک به 10 هزار بسته معیشتی ویژه آسیب دیدگان از کرونا و از محل در آمد موقوفات و کمک خیرین نیک اندیش در این استان خبر داد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان در جلسه ای با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، بر استفاده ظرفیت رسانه استانی برای ترویج فرهنگ وقف تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علی رمضانی، مدیرکل صداوسیمای کرمان گفت: رسانه استانی کرمان از همه ظرفیت خود برای اطلاع رسانی ...
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طی سال جاری از محل موقوفات 100 هزار بسته کمک مومنانه بین نیازمندان توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
گروه استان ها- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با بیان اینکه اجازه نمی دهیم یک ریال از عواید موقوفات، خلاف نیات واقفان هزینه شود گفت: طرح جامع 11 بقعه متبرکه استان سمنان تدوین می شود.
بسیج   ۹ ساعت پیش    
سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا به مناسبت فرارسیدن دهه وقف با حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران دیدار کرد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل اوقاف و امورخیریه آذربایجان شرقی از احداث مجموعه فرهنگی، آموزشی و قرآنی تحت عنوان فخرالذاکرین در تبریز و در جوار مزار حمال تبریزی و حاج فیروز زیرک کار خبر داد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: در شش ماهه امسال در راستای کمک به نیازهای اجتماعی، 32 میلیارد ریال کمک از محل موقوفات و خیبرین برای مقابله با کرونا هزینه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- نگرانی دوستداران میراث فرهنگی از تکرار تجربه تلخ تخریب مزارهای قدیمی گورستان تاریخی "حاجی ستارخان" در تبریز با وعده مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی مبنی بر نگهداری مزار شهدا و شخصیت های سرشناس خفته در این مکان برطرف شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در حالی ماجرای شکایت از شهردار منطقه ثامن در پی تخریب مسجد هفت در را تأیید کرد که در مقابل دادستان مشهد از رسیدگی ویژه به پرونده خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۹    
در پی تخریب یک مسجد وقفی به نام هفت در در بافت پیرامون حرم مطهر رضوی توسط شهرداری ثامن مشهد، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل اوقاف خراسان رضوی نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند.
برترین ها / خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: در پی تخریب یک مسجد وقفی به نام "هفت در" در بافت پیرامون حرم مطهر رضوی توسط شهرداری ثامن مشهد، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل اوقاف خراسان رضوی نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۵    
گروه استان ها مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی با اشاره به اینکه آذربایجان غربی در اخذ سند مالکیت، رتبه نخست کشوری را دارا است گفت: در یک ساله اخیر سه هزار و 300 سند مالکیت تک برگی اخذ شده است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به خارج شدن 16.5 هکتار املاک متصرفی از دست موقوفه خواران گفت: موقوفاتی به ارزش 30 میلیارد تومان که به صورت غیرقانونی تصرف شده بود، از دست موقوفه خواران آزاد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پروژه گلزار شهدا و پارک ستارخان تبریز قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
آمل- مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: با احیای مجتمع تجاری امام رضا (ع) آمل پس از حدود دو دهه بلاتکلیفی، از سال گذشته تاکنون 32 شرکت دانش بنیان ونوآور زیرپوشش خدمات حمایتی قرارگرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: از محل موقوفات درمانی یک دستگاه هولتر فشار به بیمارستان رازی و یک دستگاه الکتروشوک به بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند اهدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۲    
شیراز- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: اجرای نیت واقفین از جمله برنامه هایی است که در صدر فعالیت این اداره کل قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی از ثبت بیش از 6700 موقوفه در سامانه اوقاف استان خبرداد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: 25 هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مؤمنانه به ارزش 75 میلیارد ریال بین نیازمندان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی با اشاره به حضور پرشور واقفان در حمایت از اقشار آسیب دیده از شیوع کرونا در استان گفت: در 2 مرحله ماه مبارک رمضان و ماه های محرم و صفر، 9 هزار و 650 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: 50 زندانی در چهارمحال و بختیاری با کمک خیران آزاد شدند.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علی خاتمی شامگاه یکشنبه در دیدار با مدیرکل اوقاف زنجان، وقف را یک سنت حسنه اعلام کرد و گفت: باید وقف دسته گروهی درجامعه تقویت شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: از سال97 تا کنون 180 موقوفه با 582 رقبه صاحب سند تک برگی شده اند و هیچ کسی نمی تواند در این موقوفات دخل و تصرفی داشته باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳    
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با اشاره به اینکه مجموعا بیش از دو هزار مبلغ که هزار و 971 نفر بومی استان بوده اند، اعزام مبلغ در ایان محرم و صفر داشته ایم، گفت: همچنین تعداد اعزام مبلغ در ایام کرونایی 1536 مبلغ بومی بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، دفتر نمایندگی اوقاف ناحیه 3 شهرستان تبریز که ویژه موقوفات قایم مقام فراهانی است، افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: خیرین زنجانی 4 میلیارد و 230 میلیون تومان در قالب طرح "مودت" مشارکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از اجرای طرح مودت به منظور بازسازی و توسعه مساجد در این استان خبر داد و گفت: تا کنون شهروندان و خیران استان در قالب این طرح چهار میلیارد و 230 میلیون تومان کمک کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از اجرای طرح هر امامزاده یک جهیزیه خبر داد و گفت: امسال با مشارکت مرکز خیریه ای که در زنجان فعال بود برای 11 زوج با 290 میلیون تومان جهیزیه تهیه شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وقف برای حوزه درمان و سلامت ، اشتغال، ازدواج جوانان، کمک به مستمندان و برنامه های قرآنی از جمله مهم ترین نیازهای امروز جامعه است.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن دهه وقف نشست صمیمی مدیر کل اوقاف و امور خیریه اردبیل با مدیر کل و معاونین صدا و سیما برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی افزود: در شهرتبریز و در راستای تسهیل گری در امر مردم، نواحی اوقاف را به پنج ناحیه توسعه دادیم که ناحیه سه ویژه موقوفه قایم مقام فراهانی بوده و ناحیه چهار ویژه موقوفه های ربع رشیدی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۷    
کرمانشاه- مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از ثبت بزرگترین موقوفه کشور در کرمانشاه با عنوان موقوفه آیت الله کرکوکی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از پای کار آمدن اوقاف استان برای تهیه تبلت برای دانش آموزان بی بضاعت استان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در حال حاضر ضروری است که واقفان نیاز روز را در نظر بگیرند، در این زمینه 200 پروژه قابل بهره برداری در دهه وقف امسال اجرایی می شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۶    
حجت الاسلام محمد صالحی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در جلسه شورای اداری که به مناسبت هفته وقف به ریاست استاندار کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت : با توجه به فرمایشات استاندار محترم در مورد عدم دسترسی 9 هزار دانش آموز هم استانی به تبلت، گوشی اندروید و شبکه شاد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با استاندار خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی گفت: داشته های اوقاف استان باید به درآمدهای پایدار تبدیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاور مدیرکل اوقاف استان قم در حوزه فضای مجازی گفت: کارگروه های تخصصی اوقاف در زمینه تولید و توزیع محتوای فضای مجازی به صورت دائمی تشکیل شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۲    
مدیر کل اوقاف و خیریه سیستان و بلوچستان: در یک درمانگاه خیریه 2500بیمار دارای ناهنجاری و بیماری مادر زادی سلامتی خود را بدست آوردند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: از زمان آغاز شیوع کرونا در استان تاکنون بیش از 13 هزار بسته معیشتی توسط اوقاف هرمزگان در میان نیازمندان توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان فضای مجازی را اصلی ترین بستر فرهنگ سازی وقف عنوان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: هفت هزار و 400 بسته معیشتی از محل کمک های خیرین و نذورات بقاع متبرکه و موقوفات بین اقشار آسیب دیده از کرونا در این استان توزیع شده است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۴    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت : گلستان در سامانه جامع وقف با ثبت بیش از 5600 موقوفه و 70 هزار رقبه رتبه پنچم کشور را دارد که نشان از روحیه ایثارگری مردم این خطه دارد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت دهه وقف مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان پیامی را برای گرامی داشت این دهه مبارک صادر کرد.