پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۲۱:۲۳Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروی دریایی ارتش»

خبرگزاری دانشجو   ۵۴ دقیقه پیش    
جشن اقتدار با حضور امیر دریادار مصطفی تاج الدینی، معاون عملیات نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دریادلان ناوگروه 86 نداجا همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام هشتم در دانشگاه زنجان برگزار شد.
گلستان ما   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش پس از طی 65 هزار کیلومتر دریانوردی به دور کره زمین وارد کشور شد در این ماموریت 14 نفر از فرزندان استان گلستان در 2 ناو دنا و ناوبندر مکران حضور داشتند ناخدایکم ستاد علی اصغر مظلومی اهل علی آبادکتول از استان گلستان فرماندهی ناوبندر مکران را به عهده داشت وی در گفت وگو با ...
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی راهبردی ارتش گفت: اتفاق منحصر به فرد اعزام ناو گروه 86 نیروی دریایی ارتش و پیمودن 65 هزار کیلومتر مسیر دریایی نه فقط برای ایران و منطقه بلکه برای جهان اسلام باعث افتخار است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جانشین اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه اعزام ناوگروه 86 نیروی دریایی به دور کره زمین، یک اتفاق خارق العاده بود، گفت: این اتفاق برگ برنده و افتخاری نه فقط برای جمهوری اسلامی ایران، منطقه و فرامنطقه، بلکه برای جهان اسلام است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۱۸    
نصر: امیر دریادار جواد داداش زاده، رئیس مرکز مطالعات، تحقیقات و تدوین آیین نامه های رزمی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در تحریریه نصر به سوالات مختلف خبرنگاران این رسانه پاسخ داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۴    
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. اعضای گلستانی ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور استاندار گلستان مورد استقبال قرار گرفته و طی مراسمی از این عزیزان و خانواده های آنها تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقدامات ناوگروه 86 ارتش آنقدر مقتدرانه و هوشمندانه بود که هنوز دشمنان در تعجب و در سوال های فراوان قرار دارند و هنوز این سوال ها برای آنها بی پاسخ است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان - ناخدا دوم عمّار رضائی، کارشناس ارشد مدیریت دفاعی و ناو سروان محسن سلگی، کارشناس ناوبری و فرماندهی کشتی در مطلبی اختصاصی که در اختیار خبرگزاری میزان قرار گرفته است به تشریح ماموریت ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور استاندار از اعضای گلستانی ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش قدردانی شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۵۰    
امیر دریادار ایرانی: ائتلاف مشترک نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به زودی با کشورهای منطقه از جمله عربستان، امارات، قطر، بحرین و عراق تشکیل می شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تشکیل ائتلاف دریایی شمال اقیانوس هند با حضور ایران و عربستان روز شنبه توسط امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی اعلام شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
امیر دریادار ایرانی گفت: یگان های شناور جدید در حوزه های سطحی و زیرسطحی، و یگان های پروازی به نیروی دریایی ارتش الحاق می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد: اظهارات فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درخصوص شکل گیری ائتلاف دریایی در خلیج فارس، بار دیگر موضوع امنیت در این آبراه بین المللی را به میان کشیده است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اظهارات فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران عصبانیت یک مقام سابق دولت آمریکا را به همراه داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اظهارات فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران عصبانیت یک مقام سابق دولت آمریکا را به همراه داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا در گفت وگویی با مطرح کردن ادعاهایی علیه نقش ایران در منطقه، به اظهارات فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران مبنی بر شکل گیری ائتلاف دریایی ایران با کشوهای منطقه واکنش نشان داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم احمدی افزود :در این حرکت اقتدار آفرین، ناوگروهی که نماد دانش و تخصص و فناوری دانشمندان و فرهیختگان ایرانی در ناوشکن دنا بود. با پیمایش 65 هزار کیلومتر و 4 بار عبور از خط استوا، دانش ، تخصص ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در مراسم رونمایی از نخستین محصول الگوریتم پردازش کوانتومی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) ارتش با تقدیر از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان ارائه دهنده این محصول کوانتمی، حوزه هایی نظیر کوانتوم، پلاسما ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۲   + ۷۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش از شکل گیری ائتلاف های جدید منطقه ای و فرامنطقه ای خبر داد و گفت: ائتلاف مشترک نیروی دریایی ایران با کشور های منطقه از جمله عربستان، امارات، قطر، بحرین و عراق به زودی شکل می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قم- فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت:کشورهایی حوزه شمال اقیانوس هند به این باور رسیدند که باید در کنار ایران قرار گیرند و با هم افزایی نیروهای یکدیگر امنیت منطقه را برقرار کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۴    
امیر دریادار دوم دستگردی گفت: مأموریت موفقیت آمیز ناو گروه 86 نیروی دریایی ارتش پیام آور شکست تحریم های دشمنان و حرکت رو به جلوی ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ائتلاف مشترک نیروی دریایی ایران با کشور های منطقه از جمله عربستان، امارات، قطر، بحرین و عراق به زودی شکل می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ناو سروان مهرشاد موسوی فرد، یکی از همرزمان ماموریت ناو 86، پس از 8 ماه دوری به خانه بازگشت و مورد استقبال مسئولان و مردم ولایتمدار شهرستان گنبدکاووس قرار گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش بیان اینکه نیروی دریایی ارتش از نظر تولید علم، دانش، طراحی و ساخت ناوشکن با این ابعاد و توان ماندگاری در دریا در دنیا حرف برای گفتن دارد، گفت: به دنیا ثابت کردیم در ساخت شناورهای دریایی، ماندن در دریا، پایش دریا و حضور در دریاهای دور دست نیاز به خرید ناوشکن نداریم.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۳    
در مراسمی که روز چهارشنبه 10 خرداد ماه و با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس ، معاون فرماندار، بخشدار و جمعی از مدیران شهرستانی و مردم خونگرم شهرستان گنبدکاووس در مقابل گلزار شهدای گمنام این شهر صورت گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: در بازگشت ناوگروه 86 و استقبال خانواده نیروهای اعزامی در این ناوگروه، متوجه شدیم از 29 استان کشور نیرو داریم و این به معنی یک ایران کوچک روی دو ناو بود و موفقیت این ناوگروه یک اقتدار را نه لزوما برای ایران، بلکه برای جهان اسلام به دنبال داشت.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بازگشت ناوگروه ارتش که با پرچم جمهوری اسلامی ایران در دورترین نقاط جهان حضور پیدا کرد، باعث قدرت ملی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات نیروی دریایی ارتش کشورمان در جشن اقتدار دانشگاه زنجان حضور یافت و توضیحاتی را در خصوص حضور در دریاهای آزاد و توانمندی ناوشکن دنا توضیحاتی را ارائه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۳۵    
جشن اقتدار با حضور امیر دریادار مصطفی تاج الدینی، معاون عملیات نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دریادلان ناوگروه 86 همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام هشتم و با حضور دانشجویان دانشگاه زنجان و برش کیک 70 کیلویی برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
حسینی پور از تجلیل 9 مازندرانی عضو ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
معاون عملیات نیروی دریایی ارتش: امیر دریادردوم تاج الدینی حضور ناوشکن دنا از بعد علمی را بسیار قابل توجه دانست و گفت: نیروی دریایی ارتش و سپاه دائما در فرامرز ها و دور دست ها در حال دفاع از منافع جمهوری اسلامی هستند . ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان بخشدار مرکزی آستارا با تاکید بر اینکه گردشگران از شنا در سواحل پرخطر پرهیز کنند، گفت: ناجیان غریق در نوار ساحلی شهرستان مرزی آستارا ساماندهی و مستقر خواهند شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون عملیات نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: حضور ناوگروه 86 ارتش جمهوری اسلامی ایران در آب های بین المللی، پیام صلح و دوستی برای کشورها است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید : 18 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی سفری غرورانگیز که با استقبال خوب ایرانی ها هم رو به رو شد. ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش کشورمان پس از ثبت رکورد افتخارآمیز هشت ماه دریانوردی دور دنیا، هفته گذشته به کشور بازگشت اما این موفقیت، جز با فداکاری دریانوردان به دست نمی آمد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۳    
3 دلامرد از ناحیه کویری بشرویه در بزرگترین ماموریت نیروی دریایی ارتش شرکت کردند و ناو گروه 86 ارتش را همراهی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش کشورمان پس از ثبت رکورد افتخارآمیز هشت ماه دریانوردی دور دنیا، به کشور بازگشت. اما این موفقیت، جز با فداکاری دریانوردان به دست نمی آمد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۲    
روایتی از 2 دلاورمرد ناو گروه 86 ارتش از بشرویه که با حضور در اولین ماموریت دور دنیای نیروی دریایی ارتش با عبور از 65 هزار کیلومتر در آب های آزاد نام خود را در تاریخ ماندگار کردند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۹    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر سامانه پیام کوتاه 30002323 - 300071932 * جذاب ترین وجه ماجرا هایی مثل موفقیت بزرگ ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش در پیمودن دور دنیا ، این است که در همه ماه هایی که دشمنان پفکی و مزدوران مجازی برای به هم زدن فضای کشور تلاش می کردند، ارتش عزیز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رشت، دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را مایه سربلندی و سرافرازی نظام اسلامی دانست و گفت: اقتدار نظام اسلامی به تلاش و مجاهدت نیروهای مسلح گره خورده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳    
ایران پرس: دریادلان ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با پرسنلی از 29 استان کشور و پیمایش 65 هزار کیلومتر راه دریایی به دور دنیا، توانستند در مدت 8 ماه بزرگترین و طولانی ترین مأموریت دریا نوردی نیروی دریای ایران را در تاریخ ثبت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۲    
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش از علت پهلوگیری های دنا گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۰    
مجلس شورای اسلامی از ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش تقدیر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز 8 خرداد ماه 1402 پیش از آغاز صحن علنی مجلس شورای اسلامی از تلاش های پرسنل ناو گروه 86 نیروی دریایی ارتش با حضور دکتر محمدباقر قالیباف، اعضای هیئت رئیسه، نمایندگان مجلس و دریادار شهرام ایرانی ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
فاش نیوز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دریادلان ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر کردند. به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس ، پیش از آغاز جلسه علنی امروز دوشنبه (8 خرداد) مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۵۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه عمق ژئوپولیتیکی و عمق راهبردیمان به عنوان دست بلند نظام باید تقویت شود، گفت: سطح بازدارندگی ما به بالاترین سطح افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی از همراهی و پشتیبانی وزیر کشور، استانداران و فرمانداران در راستای برگزاری آیین بزرگداشت سراسری استقبال از دریادلان ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش قدردانی کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، پیش از آغاز جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی، ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در صحن مجلس حضور یافته و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از اعضای این ناوگروه تقدیر و تجلیل کردند. ...