شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۳:۴۰Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر مخابرات»

سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با اجرای ابر پروژه فیبر نوری در استان البرز ضمن افزایش پهنای باند ، سرعت اینترنت در این استان افزایش می یابد و با تحولی بزرگ همراه خواهد بود. به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه البرز، تفاهم نامه اجرای طرح فیبرنوری شهرستان ساوجبلاغ با حضور دکتر البرزی فرماندارشهرستان ساوجبلاغ ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه مرکزی گفت: مخابرات منطقه مرکزی پیشرفت 40 درصدی فیبر نوری و 49 هزار ظرفیت سازی در استان را فراهم کرده است.
یزد فردا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۹    
از ابتدای سال تاکنون 13 طرح مخابراتی در مرکز تلفن رسالت اجرا شده است یزدفردا :سید محمد صیادی مدیر مخابرات شهرستان یزد با اعلام این خبر افزود: ازابتدای سال تاکنون 13 طرح مخابراتی با سرمایه گذاری بیش از 8 میلیارد و 290 میلیون در مرکز تلفن رسالت راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است. ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر بیان، مدیرمخابرات منطقه البرزاعلام داشت: در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کلیه 1344 شعب اخذ رای سه بستر ارتباطی فراهم کردیم. به گزارش روابط عمومی مخابرات، دکتر بیان، مدیرمخابرات منطقه البرز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آفرینش ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان، دکتر غلامعلی شهمرادی که در هشتمین جلسه کنترل پروژه نجما در سال 1403 سخن می گفت: بر اجرای استاندارد کابل کشی در واگذاری سرویس ftth تاکید وگفت: در حال حاضر با حضور کارشناسان ماهر و متخصص همچنین پیمانکاران مجرب ...
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه البرز عبداله بیان مدیر مخابرات منطقه البرز در گفتگو با خبرنگار روزنامه آرمان میهن با بیان اینکه افتتاح این مرکز به زودی انجام می شود و رویداد بسیار مهمی برای استان محسوب می شود و این مرکز از لحاظ امنیت دارای بالاترین ضریب امنیتی می باشد اشاره کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۹:۴۲    
ایسنا/گیلان مدیر مخابرات منطقه گیلان گفت: در حوزه های مختلف فنی و پشتیبانی و اقدامات مناسب و پیش بینی های لازم صورت گرفته، ارتباطات مخابراتی استان پایدار و تمامی شعب اخذ رای به صورت برخط هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از استمرار پایداری ارتباطات مخابراتی شعب اخذ رای استان در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۹    
مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی از آماده باش همه واحد های فنی و عملیاتی برای برقراری ارتباطات پایدار در دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری در نقاط مختلف استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان از برخط بودن 1638 شعبه اخذ رأی در استان لرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: تمام عوامل و تیم های فنی، عملیاتی و پشتیبانی شبکه مخابرات منطقه برای ادامه پایداری ارتباطات مخابراتی تا پایان فرایند مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در حالت آماده باش کامل مستقر هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر مخابرات خراسان رضوی گفت: تمهیدات لازم برای پایداری شبکه مخابرات در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در استان همانند دور نخست انجام شده است و این شبکه از روز گذشته به آمادگی صد در صد رسیده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با توجه به اینکه پوشش ارتباطی محل شعب اخذ رأی انتخابات ریاست جمهوری بر بستر شبکه های ارتباطی همراه و ثابت مخابرات است، با اقدامات انجام شده در مخابرات منطقه خوزستان ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه گیلان از آمادگی بسترهای ارتباطات مخابراتی برای برگزاری مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در 15 تیرماه در استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۶    
مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت: با تلاش بی وقفه و شبانه روزی کارکنان شبکه مخابراتی، 100 درصد شعبات اخذ آرا در مرحله اول انتخابات با موفقیت آنلاین شدند و با تمام قوا در برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به بهترین نحو ممکن و ایجاد بستر امن و پایدار ارتباطی هستیم.
شرکت مخابرات ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه تهران از بهره برداری 50 هزار پورت فیبر نوری در 300 ساختمان با معدل 170 واحد مسکونی در 7 منطقه شهر تهران خبر داد. به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه سمنان از رفع اختلالات ارتباطی محور چاشم – خطیرکوه خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
آیین بهره برداری بیش از 50 هزار پورت فیبر نوری امروز با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و سایر مسئولان برگزار شد. به گزارش ایسنا، علی ملک جعفریان - مدیر مخابرات تهران در ابتدای این مراسم اظهار کرد:طبق بررسی ما در استان تهران ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر مخابرات استان تهران گفت: سه سال قبل در استان تهران مصرف اینترنت خارجی 80 درصد و داخلی 20 درصد بود، اما اکنون این نسبت 50 درصد شده است.
تفاهم نامه فراهم کردن زمینه های بهره مندی از فناوری های جدیدِ مبتنی بر فیبرنوری به امضای دکتر بیان مدیر مخابرات منطقه البرز و مهندس اسماعیلی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز رسید ...
شرکت مخابرات ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
شانزدهمین نشست اقتصاد دیجیتال با موضوع بررسی حوزه مالی و تاثیرات آن در پیشرفت این بخش، با حضور مهندس مجیدسلطانی، مدیرعامل شرکت، معاونین ستادی، مهندس بیان، مدیرمخابرات البرز و دکتر باقری، مدیر کل توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران در بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ در غرفه کاراشاب برگزار شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۱    
مدیر مخابرات منطقه گلستان از پایداری کامل شبکه ثابت و سیار در روز انتخابات خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۰:۲۵    
مدیر مخابرات منطقه سیستان و بلوچستان تعداد شعب اخذ رای آنلاین استان را 97 درصد اعلام کرد که با توجه به وسعت وموقعیت جغرافیائی استان ،عدد قابل قبولی دانست .
موج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۱:۴۶    
ملک جعفریان مدیر مخابرات استان تهران همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گفت: مدیران و کارکنان بخش های فنی مناطق و مراکز مخابراتی استان تهران از مدت ها قبل، با آمادگی کامل و تلاش شبانه روزی، زیرساخت های مورد نیاز برگزاری الکترونیک انتخابات ریاست جمهوری را تامین کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه لرستان از پایداری ارتباطات در شعب اخذ رأی این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: اکیپ های فنی در مخابرات منطقه لرستان با هدف حفظ پایداری شبکه در محل کار حضور دارند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه مازندران با رد شایعه قطع اینترنت در برخی از شهرهای مازندران گفت، اینترنت شعب اخذ رای در این خطه از شمال پایدار است و در این بخش مشکلی وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: در راستای پایداری ارتباطات در روز انتخابات ، باتری جدید و تجهیزات تغذیه و نیرو در مراکز مخابراتی استان انجام شده است.
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد گفت: در فرایند برگزاری انتخابات، شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار نقش اصلی در تامین ارتباطات مورد نیاز شعب اخذ رای را دارند که خوشبختانه تا کنون مشکلی در این زمینه رخ نداده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی گفت: تمهیدات لازم برای پایداری شبکه مخابرات حوزه های انتخابی در استان از روزهای قبل انجام گرفته است و این شبکه برای فرآیند انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در آماده باش و پایداری کامل قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۲۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر مخابرات منطقه خوزستان با تاکید بر اینکه پوشش ارتباطی شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری بر بستر شبکه های ارتباطی همراه و ثابت مخابرات است گفت: در همین راستا، اقدامات لازم زیرساخت های مخابراتی برای برگزاری هر چه بهتر چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان مهیا است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۸:۲۴    
علمی، پژوهشی و فناوری به گزارش خبرگزاری علم و فناوری : رسول علی اصغرپور، مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی در نشست با اصحاب رسانه گفت: دوره شبکه مسی به پایان رسیده و باید به سمت سرویس های به روزتر حرکت کنیم. ...
موج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۹    
مدیر مخابرات منطقه اصفهان گفت:بی شک، حضور و مشارکت پرشور ملت ایران در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، می تواند ضمن خنثی کردن توطئه های آشکار و پنهان دشمنان، افزایش همبستگی اجتماعی و تقویت وحدت ملی را همراه داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۳:۲۹    
بجنورد-ایرنا- مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در استان مهیا است و 35 تیم مجهز، پایداری شبکه مخابرات استان را در روز انتخابات رصد می کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: عملیات بهینه سازی، نصب و راه اندازی باتری های جدید و تقویت تجهیزات تغذیه نیرو 6 مرکز مخابراتی شهرستان های خوزستان با هدف حفظ شبکه و پایداری ارتباطات مخابراتی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر مخابرات منطقه مازندران با اشاره به بارش های سیل آسای روزهای اخیر و هشدارهای هواشناسی گفت: شبکه ارتباطی مخابرات مازندران در مناطق سیل زده استان، پایدار و با هماهنگی بین بخش های فنی و پشتیبانی، ارتباطات ثابت، دیتا و سیار، به صورت عادی برقرار است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: همه زیرساخت های مورد نیاز برای برگزاری انتخابات 8 تیر ماه از جمله فیبرنوری و ظرفیت های ارتباطی، در همه نقاط تعریف شده استان فراهم است.
موج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۰    
مدیر مخابرات منطقه اصفهان در پیامی عید سعید غدیر را تبریک گفت.
فریاد جنوب   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۰۸:۵۶    
اینجانب عید غدیر خم، روز امامت و ولایت را به محضر آقا امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ، عاشقان ولایت و امامت،هم استانی های عزیز،پرسنل شرکت مخابرات ایران به ویژه کارکنان مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق ارادت و جلب محبت آن حضرت و سیر ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۹:۱۵    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی در تشریح تدابیر اتخاذ شده برای حفظ عملکرد بدون مشکل شبکه های ارتباطی در روز انتخابات، گفت: براساس تجربه چند دوره برگزاری انتخابات ...
مدیرمخابرات منطقه البرز اعلام کرد: تمام روستاهای این استان با حمایت و اهتمام دولت سیزدهم به شبکه فیبر نوری مجهز شدند. به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه البرزدکتر بیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از ارتقای شبکه و توسعه ارتباطات سیار در سه روستای استان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: در طول دولت سیزدهم اینترنت تمام روستاهای خراسان شمالی 4G شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۴    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی از افزایش بیش از دو برابری تعداد مشترکان فیبر نوری در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: یکهزار و 349 طرح مخابراتی این استان به ارزش 9 هزار و 570 میلیارد ریال در دولت سیزدهم بهره برداری شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۱    
مدیر مخابرات خراسان شمالی گفت: طی 20 ماه گذشته، 141 روستا به اینترنت پرسرعت خانگی متصل شدند و در حال حاضر 259 روستا از این امکان بهره مند هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات آذربایجان شرقی از آغاز عملیات اجرایی نهضت جهادی توسعه فیبر نوری جهت واگذاری به منازل مسکونی، تجاری و تولیدی در شهر مرند خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: تمام فرمانداری ها و بخشداری های کردستان به منظور تهسیل در فرآیند کاری به ویژه در انتخابات پیش رو صورت 100 درصد به فناوری فیبرنوری تجهیز و متصل شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: با توجه به توانمندی و مستعد بودن استان کردستان در حوزه تکنولوژی و مباحث حوزه فناوری و دیجیتال، باید روی توسعه اقتصاد دیجیتال در استان تمرکز شود چراکه منجر به تسهیل در امور، رونق کسب و کارها و در کنار آن درآمدزایی برای افراد خواهد شد.