دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۲۰:۲۹Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروی دریایی روسیه»

جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ماموریت دریایی ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش به پایان رسید و این حضور قدرتمند باعث شگفتی بسیاری از تحلیلگران نظامی شد. این ناوگروه پس از پیمودن 24هزار و 860 مایل دریایی معادل 44 هزار کیلومتر و گذشت 127 روز و شرکت در رژه دریایی سالروز تاسیس نیروی دریایی روسیه در بندر سنت پترزبورگ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۶    
حضور ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش در رژه دریایی روز نیروی دریایی روسیه در سن پترزبورگ، علاوه بر پیام های مهم خود، بیانگر توانمندی های دریانوردی ایران با جابجایی برخی رکوردهاست.
آیین اختتامیه ششمین دوره مسابقات بین المللی جام دریا با قهرمانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندر انزلی برگزار شد . به گزارش روابط عمومی ارتش، آئین اختتامیه ششمین دوره مسابقات جام دریا با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
انزلی- جانشین ناوگان خزر نیروی دریایی روسیه با اشاره به میزبانی خوب نیروی دریایی ارتش، گفت: در مسابقات جام دریا صلح و دوستی از سوی کشورهای شرکت کننده به نمایش گذاشته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین نیروی دریایی فدراتیو روسیه به دعوت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از سراسرنمای موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی دریایی روسیه با تشکر از میزبانی ایران در مسابقات ارتش های جهان گفت: هیچ تیمی برنده این رقابت ها نیست و این مسابقات همبستگی و دوستی بین کشورها را بیشتر می کند.
مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات بین المللی غواصی عمق ارتش های جهان فردا با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش در بندرکنارک برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی ارتش، آیین اختتامیه ششمین دوره رقابت های بین ابمللی غواصی عمق ارتش های جهان 2021با حضور امیردریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۳    
دانشمندان روس یک شناور بدون سرنشین هواشناسی را برای نیروی دریایی روسیه ساخته اند که با نیروی امواج حرکت کرده، عملاً انرژی مصرف نمی کند و مدت کار مستقل و خودکفای آن شش ماه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-جانشین فرمانده نیروی دریایی روسیه گفت: برگزاری مسابقاتی با عنوان صلح و دوستی درسایه رقابت سالم نشانه قدرت و ارتقا توان رزمی است که می تواند درکسب تجربه ها و انتقال آن بسیار مفید باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - پس از برگزاری رژه آغازین مسابقات بین المللی غواصی ارتش های جهان در شهرستان کنارک، حالا نشست خبری مشترک جانشین فرمانده نیروی دریایی روسیه و ایران در حال برگزاری است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نیروی دریایی روسیه دو کشتی عملیاتی خود را به ایران برای شرکت در مسابقات ارتش های جهان 2021 اعزام کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی روسیه گفت که جنگنده های این کشور بیش از 100 هزار بار بر فراز سوریه پرواز تهاجمی، شناسایی و امدادی انجام داده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حضور شناورهای نظامی ایران در رژه نیروی دریایی روسیه، دستگیری اعضای تیم تروریستی موساد در غرب کشور، شهادت 4 تن از رزمندگان قرارگاه قدس در درگیری با اشرار و انهدام تیم تروریستی در منطقه عمومی بوکان از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از تاس، نیروی دریایی روسیه و هند در دریای بالتیک رزمایش مشترک نظامی برگزار کردند. گفته شده در این رزمایش که به مدت دو روز طول کشید، ناو رادار گریز تابار هند و ناوچه های موشک انداز اودینتستووا و زلونی دور روسیه حضور داشتند. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۲۰    
بزرگترین رژه گرامیداشت روز نیروی دریایی روسیه با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور و برخی مهمانان خارجی از جمله امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با شرکت ده ها کشتی جنگی از جمله دو ناو ایرانی در سنت پترزبورگ برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
حضور ناوگروه 77 نیروی دریایی ارتش در رژه دریایی روز نیروی دریایی روسیه در سن پترزبورگ، علاوه بر پیام های مهم خود، بیانگر توانمندی های دریانوردی ایران با جابجایی برخی رکوردهاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش: اقتدار، توانمندی و خوداتکایی، پیام اصلی حضور ناوگروه ایران در خلیج فنلاند و رژه نیروی دریایی روسیه بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۵    
حضور ناوگان دریایی ایران در رژه نیروی دریایی روسیه در منطقه بالتیک با توجه به مسیر این سفر و دشواری های مقابل آن یک دستاورد عظیم محسوب می شود؛ رویدادی که می تواند نشان دهنده روند رو به رشد توانایی های نیروی دریایی برای حضور در آب های دوردست آن هم با تکیه بر توانمندی های بومی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۱۰    
نیروی دریایی روسیه با حضور ایران رژه نظامی برگزار کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رژه دریایی سن پترزبورگ به مناسبت سیصد و بیست و پنجمین سالگرد تاسیس نیروی دریایی روسیه برگزار شد و 54 ناو دریایی در این رزمایش شرکت کردند. نکته قابل توجه در این رژه دریایی برای نخستین مرتبه، حضور ناوشکن ایرانی سهند و ناو پشتیبانی آن مکران بود که از جهاتی اهمیت فراوان داشت: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
امیر دریادار خانزادی در حاشیه رژه سالانه نیروی دریایی سنت پترزبورگ با فرماندهان نیروی دریایی روسیه و کشور های حاضر در رژه دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۰۸    
آدمیرال لیومینیوف، فرمانده نیروی دریایی روسیه در دیدار با امیردریادار حسین خانزادی ، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت که حضور دو ناو ایرانی در جشن رژه ما افتخار بزرگی برای نیروی دریایی روسیه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
امیردریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران و آدمیرال لیومینیوف فرمانده نیروی دریایی روسیه در این دیدار راه های توسعه و گسترش همکاری های دریایی را بررسی کردند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
عصر ایران: دو ناو سهند و مکران وارد اقیانوس اطلس شدند و با دور زدن کانال مانش و ورود به دریای بالتیک به سواحل روسیه رسیدند. دو ناو جنگی سهند و مکران ایران دیروز در مراسم جشن 325 امین سالگرد تاسیس نیروی دریایی روسیه در ساحل شهر "سنت پترز بورگ" روسیه حضور یافتند و در مراسم رژه با حضور 54 رزمناو ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص حضور ناوشکن سهند در رزمایش دریایی روسیه با امیردریادار دوم محمدرضا عزیزی، معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ناوهای جنگی ایرانی سهند و مکران بعد از در نوردیدن 14 هزار مایل دریایی که مقصد آنها در طول مسیر برای کشورهای غربی معمایی شده بود، سرانجام بعد از پیمودن مسیرهای راهبردی در آبهای جهان به خلیج فنلاند و سنت پترزبورگ رسیدند و با اقتدار در رژه نیروی دریایی روسیه خودنمایی کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۷    
فرمانده نیروی دریایی کشورمان روز گذشته در رژه نیروی دریایی روسیه به عنوان مهمان ویژه شرکت کرد. این حضور از چند جهت برای جمهوری اسلامی اهمیت دارد. نیروی دریایی هر کشور مهمترین نیروی نظامی ای است که قدرت دیپلماسی هم دارد ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش- آریا سعادتمند: مراسم رژه نیروی دریایی روسیه روز یکشنبه، سوم مرداد با سخنرانی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه آغاز و با مشارکت دو ناو ایرانی در سن پترزبورگ برگزار شد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حضور ناوشکن سهند در رژه دریایی به مناسبت روز نیروی دریایی روسیه با حضور ولادیمیر پوتین.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رژه روز نیروی دریایی روسیه با حضور مقامات نظامی از جمله فرمانده نیروی دریایی ارتش کشورمان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از سن پترزبورگ؛ رژه روز نیروی دریایی روسیه با حضور ولادیمیر پوتین و مقامات نظامی و دولتی داخلی و خارجی از جمله جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
برنا: بزرگترین رژه گرامیداشت روز نیروی دریایی روسیه با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور و برخی مهمانان خارجی از جمله امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با شرکت دهها کشتی جنگی از جمله دو ناو ایرانی در سنت پترزبورگ برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم رژه نیروی دریایی روسیه روز یکشنبه (25 ژوئیه/سوم مرداد) با سخنرانی ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه آغاز و با مشارکت دو ناو ایرانی در سن پترزبورگ برگزار شد. به گفته سرگئی شایگو، وزیر دفاع روسیه در این رژه 54 کشتی جنگی از کشورهای مختلف جهان از جمله ایران، هند و پاکستان مشارکت داشتند ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ فرمانده نیروی دریایی ارتش حضور ناوهای سهند و مکران را در خلیج فنلاند به معنای باز شدن دروازه های شمال به روی ناوگان ایران دانست. امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در بدو ورود به سن پترزبورگ برای شرکت در جشن رژه دریایی نیروی دریایی ارتش روسیه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا -"ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه گفت: نیروی دریایی این کشور هر آنچه که برای محافظت از روسیه لازم باشد، در اختیار دارد؛ آنها قادر خواهند بود هر دشمنی را پیدا و به آن حمله کنند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه گفت: نیروی دریایی این کشور قادر به تشخیص هر دشمنی و دست زدن به "حمله ای غیرقابل پیش گیری" است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۲۴    
بزرگترین رژه گرامیداشت روز نیروی دریایی روسیه با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور و برخی مهمانان خارجی از جمله امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با شرکت دهها کشتی جنگی از جمله دو ناو ایرانی در سنت پترزبورگ برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
ناوشکن ایرانی سهند در رژه سالروز تاسیس نیروی دریایی روسیه در سن پترزبورگ حاضر شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه گفت: در حال حاضر ناوگان نظامی-دریایی کشور تمامی امکانات لازم برای دفاع تضمین شده از سرزمین میهنی و منافع ملی روسیه را در اختیار دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، مراسم رژه روز نیروی دریایی روسیه در سن پترزبورگ با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این کشور آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - بزرگترین رژه گرامیداشت روز نیروی دریایی روسیه با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور و برخی مهمانان خارجی از جمله امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با شرکت دهها کشتی جنگی از جمله دو ناو ایرانی در سنت پترزبورگ برگزار شد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۶    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بیان داشت که نیروی دریایی روسیه همه چیز برای دفاع تضمین شده از کشور را دارد، روسیه قادر است به هر دشمنی ضربه وارد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ناوشکن ایرانی سهند دقایقی قبل در رژه سالروز تاسیس نیروی دریایی روسیه در سن پترزبورگ حاضر و از مقابل جایگاه عبور کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، بخش مطبوعاتی ناوگان پاسیفیک روسیه از برگزاری رژه مشترک با شناورهای نیروی دریایی ویتنام خبر داد. این رژه دریایی در بندر ولادی وستوک روسیه در محدوده خلیج شاخ طلایی برگزار شد و هدف از آن بزرگداشت روز نیروی دریایی روسیه بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرویس مطبوعاتی ناوگان روسیه از آغاز رژه مشترک نیروی دریایی روسیه به مناسبت 325امین سالگرد تاسیس این ناوگان در سواحل سن پترزبورگ خبر داد.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ناوشکن تمام ایرانی سهند در لنگرگاه بندر سنت پترزبورگ برای حضور در مراسم سان و رژه سالگرد تاسیس نیروی دریایی روسیه مستقر شده است. همچنین ناوبندر مکران به دلیل عمق کم محل رژه و بزرگی این یگان شناور در دلتای ورودی رودخانه نوا در فاصله 25 مایلی محل رژه استقرار خواهد یافت
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان – جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت های جهان در ساخت محصولات دفاعی سنگین به ویژه در حوزه دریانوردی با دستیابی به فناوری ساخت ناو، ناو شکن و به ویژه ناو بندر است، ناو بندر مکران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با استقبال مقامات نیروی دریایی روسیه و کاظم جلالی سفیر کشورمان وارد سنت پترزبورگ شد.
برترین ها / شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: ناوهای سهند و مکران از یگان های شناور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که وارد سنت پترزبورگ شدند در رژه روز نیروی دریایی روسیه شرکت خواهند کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۸    
ناوهای سهند و مکران از یگان های شناور نیروی دریایی ارتش ایران که وارد سنت پترزبورگ شدند در رژه روز نیروی دریایی روسیه شرکت خواهند کرد.