سه شنبه ۱۲ مهرساعت ۲۳:۱۴Oct 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه الزهرا»

قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علیرضا اعرافی روز دوشنبه در همایش مبلغان طرح امین در تالار بیداری اسلامی جامعه الزهرا (س) قم اظهار داشت: وقتی ما به استان های دیگر سفر می کنیم، مربیان پرورشی باید بگویند، که طرح امین و فعالیت های تربیتی که در قم صورت می گیرد، نمونه و الگوی آنهاست. ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز آموزش های آزاد و مهارتی جامعه الزهرا سلام الله علیها از آغاز ثبت نام ترم پاییز این مرکز خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگاه مطالعات اسلامی جامعه الزهرا سلام الله علیها رویداد پژوهشی جنسیت و علوم اسلامی را برگزار می کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جامعه الزهرا سلام الله علیها گفت: در تاریخ انقلاب اسلامی به فضل الهی، شاهد پویایی، کنشگری و اثربخشی بانوان در عرصه های مختلف فرهیختگی و علمی بوده ایم.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- استاد اخلاق حوزه با بیان اینکه عبودیت نردبان اوج انسان ها است، گفت: برکات عبادت به خود ما برمی گردد و عبادات ما نردبانی است تا به مقاماتی دست پیدا کنیم. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه گفت: همایش مبلغان و مدیران مدارس آموزش و پرورش فردا در جامعه الزهرا برگزار می شود. به گزارش شفقنا از رسا، حجت الاسلام والمسلمین ملانوری با بیان این که راه اندازی طرح مدارس امین به 18 سال پیش برمی گردد ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۶    
بهرامی از حضور و فعالیت بانوان مبلغ جامعه الزهرا سلام الله علیها در پایگاه های بسیج، کانون های مساجد، مدارس و غیره در هفته دفاع مقدس خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۸    
مدیر اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری دومین دوره محصول محور نویسندگی تبلیغی رسانه ای با رویکرد ایثار، مقاومت و شهادت ویژه طلاب، مبلغین، کنشگران، اساتید و دانش آموختگان خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دومین دوره تخصصی تربیت مبلغ زباندان (زبان انگلیسی) ویژه مبلغان ساکن جامعه الزهرا سلام الله علیها به صورت حضوری برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۸    
مدیر اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری دوره تخصصی تربیت کارشناس نقد و تحلیل کمپانی کیپاپ ویژه طلاب، مبلغین، کنشگران، اساتید و دانش آموختگان در قم خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی مدیر جامعه الزهرا سلام الله علیها با اساتید و طلاب روز سه شنبه 12 مهر برگزار می شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- ثبت نام در 29 دوره عمومی و تخصصی قرآنی و حدیثی ویژه ترم پاییز 1401 جامعه الزهرا(س) فراخوان شد. به گزارش شفقنا، اداره قرآن و حدیث جامعه الزهرا علیهاالسلام با هدف بهره مندی از فضای مناسب آموزش فوق برنامه در جهت انس بیشتر طلاب و همچنین معرفت افزایی نسبت به معارف ناب قرآن و عترت در متون معتبر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قم- مدیر جامعه الزهرا (س) گفت: طلاب جوان دختر نقشه راهی برای طول دوران تحصیل در حوزه علمیه داشته باشند و قیام برای خدا و سربازی امام زمان (عج) را همواره به خاطر داشته باشند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه درس اخلاق اساتید جامعه الزهرا سلام الله علیها با سخنرانی بانو مجتهده گل گیری برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۲    
پنجمین دوره شناسایی طلاب استعداد برتر جامعه الزهرا سلام الله علیها در عرصه های آموزش، تبلیغ و پژوهش از سوی اداره امور نخبگان و استعدادهای برتر آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
قم- طی مراسمی با پیام آیت الله سبحانی از مراجع تقلید، سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه خواهران و جامعه الزهرا(س) در قم آغاز شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
آیین مشترک آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه خواهران و جامعه الزهرا سلام الله علیها با پیام مرجع عظیم الشأن جهان تشیع، حضرت آیت الله سبحانی و با حضور نمایندگان بیوت مراجع، علما، فضلا، اساتید، طلاب و فرهیختگان آغاز شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۰    
مدیر اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری دوره مبانی نقد و تحلیل فیلم از دوره سواد رسانه کانون استان خراسان رضوی ویژه طلاب، مبلغین، کنشگران، اساتید و دانش آموختگان خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۳    
مدیر اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از ثبت نام طلاب در تبلیغ مجازی، هنری و رسانه ای سه ماهه فصل پاییز سال 1401 جامعةالزهراء سلام الله علیها با رویکرد فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خانم حکمت نیا با بیان اینکه زمینه های فعالیت تبلیغ مجازی محرم و صفر طلاب در دستور کار اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی قرار گرفت، گفت: تیم رسانه ای طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام در سفر معنوی اربعین حسینی با فعالیت منسجم و تشکیلاتی به تولیدات رسانه ای پرداختند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۳    
کتابخانه حضرت معصومه جامعه الزهرا علیهاالسلام همزمان با آغاز سال تحصیلی نمایشگاه کتاب با تخفیف ویژه برای طلاب برگزار کرده است.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون جامعه الزهرا علیهاالسلام در مراسم عزاداری "سوگواره ی حدیث عشق" در منطقه بنیاد قم گفت: نظام اسلامی ما در حقیقت امانت شهداست. اُف بر کسانی که به هر بهانه ای با جسارت به خیمه ی امام حسین علیه السلام و بی احترامی به پرچم جمهوری اسلامی، به چادر، امنیت و ناموس مردم تعرّض کردند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
خانم رستمی مدیر مدرسه علمیه فائزات و جمعی از کارمندان جامعه الزهرا سلام الله علیها با فرزند شهید شوهانی از شهدای دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۳   + ۴۵ سایت دیگر  
حوزه های علمیه خواهران و جامعه الزهرا سلام الله علیها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و شهدای والامقام انقلاب اسلامی، هفته دفاع مقدس را به فرمانده معظم کل قوا ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین اخوی گفت: کار دشمنان اسلام همیشه دشمنی و ایجاد فتنه بوده و هست و در طول تاریخ شاهد این شرایط و اتفاقات بوده و در آینده هم خواهیم بود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خانم حقانی و جمعی از کارمندان جامعه الزهرا سلام الله علیها با خانواده شهید محبی از شهدای دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
آئین مشترک آغاز سال تحصیلی جدید جامعه الزهرا علیهاالسلام و حوزه های علمیه خواهران با پیام آیت الله العظمی سبحانی برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۳    
مرکز مشاوره جامعه الزهرا علیهاالسلام در نوشتاری کوتاه راه های برنامه ریزی موفق در دروس و سیر و سلوک را تبیین کرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جامعه الزهرا سلام الله علیها بزرگترین حوزه علمیه شیعی خواهران، با عنایت به حوادث اخیر و مشاهده سایر آسیب های اجتماعی، در تلاش بوده و همچنان سعی دارد که بتواند برنامه های کیفی و اثربخشی را به سهم خود برنامه ریزی و اجرا نماید.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از طلاب جامعه الزهرا سلام الله علیها سلام الله علیها به همراه با دیگر حوزویان در مدرسه مبارکه فیضیه تجمع و جسارت به حریم قرآن کریم و شریعت اسلام را محکوم کردند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۳    
اداره رفاه و سلامت طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام در اطلاعیه ای از همه طلاب حضوری برای تشکیل پرونده در سامانه سخا جهت امکان بهره مندی از خدمات و تسهیلات ارائه شده دعوت به عمل آورد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۳    
به گزارش روابط عمومی، مجتمع آموزشی تربیتی هدی وابسته به جامعه الزهرا علیهاالسلام برای تکمیل کادر سرویس نقلیه دانش آموزان از رانندگان متعهد دعوت به همکاری می کند. علاقه مندان می توانند جهت هماهنگی با شماره تلفن 32112269 تماس حاصل کنند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری دوره تخصصی تربیت کارشناس نقد و تحلیل کمپانی کی پاپ ویژه طلاب، مبلغین، کنشگران، اساتید و دانش آموختگان خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۷    
فراخوان تولید محتوا پیرامون روشنگری مسائل روز شامل پادکست، عکس نوشته، کلیپ، دلنوشته و غیره از سوی اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا سلام الله علیها اعلام شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین برزو و جمعی از کارمندان جامعه الزهرا سلام الله علیها با خانواده معظم شهید محمد علی زرنوشه فراهانی دیدار کردند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۳    
تحصیلات عمومی جامعه الزهرا سلام الله علیها در اطلاعیه ای از حضوری شدن کلاس های نیمسال اول 1402-1401 از شنبه 9 مهر خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کاروان زیارتی همپای قافله 6 که از سوی جامعه الزهرا(س) برای پیاده روی اربعین عازم شده بودند به ایران بازگشتند و از لحظه های عاشقانه این مسیر گفتند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۲    
کاروان زیارتی همپای قافله 6 با حضور 400 بانوی طلبه ایرانی و بین المللی که از سوی جامعه الزهرا سلام الله علیها برای پیاده روی اربعین و زیارت عتبات عالیات عازم عراق شده بودند به ایران بازگشتند و از لحظه های عشق به حسین علیه السلام در این مسیر گفتند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۳    
حوزه/ کاروان زیارتی همپای قافله با حضور 400 بانوی طلبه ایرانی و بین المللی که از سوی جامعه الزهرا(س) برای پیاده روی اربعین و زیارت عتبات عالیات عازم عراق شده بودند به ایران بازگشتند و از لحظه های عشق به حسین(ع) در این مسیر گفتند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از ثبت نام طلاب در نقش های دهگانه فضای مجازی خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۲    
دوره آموزشی تخصصی تربیت ارزیاب تبلیغ ویژه مبلغان جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در نخستین روز هفته دفاع مقدس کارکنان جامعه الزهرا علیهاالسلام با حضور در مزار شهدای گمنام و قرائت زیارت عاشورا و ذکر صلوات و فاتحه برای شهیدان انقلاب اسلامی و امام شهدا، یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست صمیمی مدیرجامعه الزهرا(س) با اعضای کاروان همپای قافله 6 همراه با پرسش و پاسخ در کربلای معلی برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام درگذشت سرکار خانم نگاری از همکاران معاونت پژوهش را تسلیت گفت.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۴    
مدیر جامعه الزهرا سلام الله علیها بر لزوم برگزاری برنامه های فرهنگی و معنوی ویژه زائران حسینی تاکید کرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جامعه الزهرا سلام الله علیها درگذشت پدر گرامی حجت الاسلام والمسلمین سجودی معاون سابق آموزش و تربیت را تسلیت گفت.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه پیشگیری از آسیب های دانشجویی باهدف ارائه خدمات مشاوره ای و تبلیغی به دانشگاهیان در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۲    
جلسه ستاد اربعین با حضور مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام و اعضای ستاد در محل اسکان زائران حسینی کاروان همپای قافله 6 برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه آزاد جامعه الزهرا(س) در اطلاعیه ای لیست کلاس های ترم پاییز و زمان ثبت نام آنها را اعلام کرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶    
حوزه آزاد جامعه الزهرا علیهاالسلام در اطلاعیه ای لیست کلاس های ترم پاییز و زمان ثبت نام آنها را اعلام کرد.