چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۳:۰۶Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه الزهرا»

قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: خانم ریحانه حقانی با اعلام فراخوان سومین همایش کتاب سال بانوان، عنوان کرد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دائمی همایش کتاب سال بانوان تا 30 آذر1400 تمدید شد. ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۷    
مدیر جامعه الزهرا سلام الله علیها درگذشت سرکار خانم رضاپور از طلاب سطح سه مرکز تخصصی فلسفه و کلام را به خانواده آن مرحومه تسلیت گفت.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان ارسال مقاله به نشریه تاریخ پژوهی بانوان از سوی پژوهشگاه مطالعات اسلامی جامعه الزهرا سلام الله علیها اعلام شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۰    
به گزارش خبرنگار رویداد ایران_قم،حجت الاسلام والمسلمین اباذر عمرانی فر با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی 1400 -1399 در سطوح دو، سه و چهار حوزوی تا 13 بهمن ماه اظهار کرد: این مهلت به دلیل استقبال چشمگیر خواهران داوطلب و ایجاد شرایط برای کسانی که موفق به تکمیل ثبت نام نشده اند فراهم شده است ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۵۵    
آیت الله اعرافی در بازدید از غرفه جامعه الزهرا سلام الله علیها، تصریح کرد: جامعه الزهرا سلام الله علیها در عرصه های مختلف پیشگام بوده و از نقاط عطف تاریخ حوزه است.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۵    
درسنامه المنهج الدّراسی لأصول الفقه توسط جمعی از پژوهشگران تدوینگر متون درسی جامعه الزهرا علیهاالسلام در 4 جلد تدوین و منتشر شده است.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۵    
جلسه پرسش و پاسخ آنلاین معاون فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا علیهاالسلام روز پنجشنبه 13 آبان در حسینیه مجازی این مؤسسه علمی حوزوی برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۵۳    
حوزه/ استاد جامعة الزهرا(س) گفت: یکی از مهمترین اقدامات امام صادق(ع)، ترویج فرهنگ ظهور و عنایت ایشان، به آماده کردن مردم و زمینه سازی برای حکومت مهدوی است که امام در این رابطه تلاش بسیاری کردند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۵    
حجت الاسلام والمسلمین برزو با اشاره به فراخوان ثبت نام عضویت طلاب و دانش آموختگان جامعه الزهرا علیهاالسلام در کانون استان تهران، از فراهم سازی زیرساخت تشکیل کانون در این استان خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۵    
در آستانه میلاد پربرکت پیامبر گرامی اسلام و امام صادق علیه السلام، نهمین فراخوان شرکت در دوره های مجازی کوتاه مدت معارف اسلامی در پاییز1400 از سوی مرکز آموزش های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۳    
نشست هم اندیشی اساتید و طلاب جهادی با موضوع حضوری برای ظهور با حضور مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاونت آموزشی تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام در جلسه ای به پرسش های طلاب در زمینه آموزشی و تربیتی پاسخ می دهد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۲    
معاونت پژوهش جامعه الزهرا به منظور حمایت و تقویت فرهنگ پژوهش در نشریات تخصصی مقالات طلاب را می پذیرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر برقعی تأکید کرد: جامعه الزهرا علیهاالسلام به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع مطرح است و باید پاسخگوی نیازهای دنیا برای آماده سازی زمینه ظهور باشد، پس افق دید خود را باز کنیم و تلاش کنیم خدمات و فعالیت های ما در سراسر جهان اسلام ارائه شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۳    
معاون فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری نخستین نشست هم اندیشی استادان و طلاب جهادی، با عنوان حضوری برای ظهور خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
احسانی با ارائه گزارش عملکرد شش ماهه اداره رفاه و سلامت طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام، گفت: اهدای کمک هزینه خرید جهیزیه، توزیع بسته های معیشتی، هزار بسته گوشت قربانی، 400 بسته پوشاک، 700 بسته معیشتی، کمک هزینه خرید گوشی هوشمند ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع بررسی حجیت قاعده سوق با توجه به مسائل مستحدثه در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۳    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع آسیب های تربیتی پرخاشگری والدین بر رفتار فرزندان با تأکید بر منابع اسلامی در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع طیبات و خبائث از دیدگاه قرآن کریم در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع اصل اخلاقی حب و بغض در روابط اجتماعی از نگاه قرآن و سنت در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۹    
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی دارابی بر اجرای آیین نامه تدوین رساله سطح چهار رشته تفسیر و علوم قرآن جامعه الزهرا علیهاالسلام تأکید کرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۹    
نشست توجیهی آنلاین طلاب ورودی نیمسال اول 1401-1400 مدرسه علمیه مؤمنات جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۹    
چالش طراحی پوستر با موضوع بهترین خودت باش ویژه طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۹    
سرکار خانم برقعی در حکمی حجت الاسلام والمسلمین بنکدار را به عنوان مدیرکل دفتر بین الملل جامعه الزهرا علیهاالسلام منصوب کرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۲    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع غربالگری سقط های مترتب بر آن از منظر فقه در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۲    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع روش های تربیت توحیدی با تأکید بر دعای عرفه در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۲    
اطلاعیه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت سطح 4 رشته های حکمت متعالیه و کلام اسلامی ویژه نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400 جامعه الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۲    
دوره مبانی نقد و تحلیل فیلم با حضور استاد علی اصغر سیاحت ویژه بانوان طلبه جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۲    
حجت الاسلام والمسلمین اخوی با اشاره به برگزاری دوره های تخصصی تربیت مشاور در چهار گرایش مشاوره تحصیلی ، مشاوره کودک و نوجوان ، مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۵    
اطلاعیه اداره امور نخبگان و استعدادهای برتر جامعه الزهرا علیهاالسلام طی اطلاعیه ای شرایط ثبت نام طلاب سطح دو در چهارمین فراخوان شناسایی استعدادهای برتر را اعلام کرد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۳    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع نقش مرد در ایجاد نسل سالم و صالح از دیدگاه آیات و روایات در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع اخوت دینی در قرآن کریم در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در چهارمین دوره تربیت محقق ویژه بانوان طلبه از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام تا پایان مهر اعلام شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵    
پویش من در بیعت تو هستم ویژه مبلغان جامعه الزهرا علیهاالسلام به عنوان سفیران مهدویت در ماه ربیع الاول جهت فعالیت تبلیغی با موضوعات تربیت نسل مهدوی، خانواده مهدوی، مباحث مهدویت، وظایف ما در زمان غیبت راه اندازی شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۵۳    
حوزه/ استاد جامعة الزهرا(س) گفت: باید امام شناسی و ولایت مداری را با کسب معرفت و اعلام نصرت به اهل بیت(ع) و ولایت تقویت کنیم.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۵    
صفحه جلسات توجیهی و رفع اشکال هفتگی مرکز تخصصی طلاب غیرایرانی جامعه الزهرا علیهاالسلام راه اندازی شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۵    
جلسه دفاع از رساله علمی سطح چهار با موضوع بررسی استحباب تعدد زوجات در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۵    
مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام از بخش های مختلف پژوهشگاه مطالعات اسلامی بازدید و در جلسه شورای مدیران گروه های پژوهشی و کارشناسان پژوهشی پژوهشگاه شرکت کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم کبری خزعلی امروز (چهارشنبه، 21 مهر) در نشست تخصصی کشوری "عصر حاضر؛ زنان فاطمی و زینبی با تاکید بر گام دوم و تمدن اسلامی" که از سوی مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه الزهرا علیهاالسلام و با همکاری نهادهای همسو در جامعه الزهرا علیهاالسلام و به صورت آنلاین برگزار شد ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۰    
نشست تخصصی کشوری "زنان فاطمی و زینبی عصر حاضر با تاکید بر گام دوم و تمدن اسلامی" چهارشنبه 21 مهر 1400 در جامعه الزهرا برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۳    
مهلت ثبت نام استعدادهای برتر جامعه الزهرا علیهاالسلام در عرصه های تحصیل، تدریس، پژوهش و تبلیغ و امور فرهنگی تا 30 مهر 1400 تمدید شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۳    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع بررسی تطبیقی (آیه 119 توبه) از دیدگاه فریقین با تأکید بر المیزان و تسنیم در المنثور و مفاتیح الغیب در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۳    
نشست تخصصی کشوری زنان فاطمی و زینبی عصر حاضر با تاکید بر گام دوم و تمدن اسلامی با حضور دکتر خزعلی در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی، کتاب آثار تربیتی زیارت اربعین سید الشهداء به همت معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام تدوین و چاپ شد. این کتاب به قلم سرکار خانم مریم شعبانلو در 166صفحه رقعی و در 500 نسخه توسط انتشارات جامعه الزهرا علیهاالسلام چاپ و منتشر شده است. ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع قاعده لاحرج و تطبیق آن بر احکام نکاح در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۳    
اطلاعیه شیوه طراحی سؤالات و نحوه برگزاری امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 از سوی ستاد آموزش از راه دور جامعه الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع علم الهی در قرآن کریم در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
سرکار خانم برقعی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین طاهری رییس مرکز خدمات حوزه علمیه استان قم را تسلیت گفت.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم برقعی مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام با صدور بیانیه ای اقدام رذیلانه منافقان تکفیری در انفجار مسجد شیعیان استان قندوز افغانستان را محکوم و خواستار رسیدگی عاجل مسئولان افغان به این جنایت شد. متن این بیانیه بدین شرح است: بسم الله قاصم الجبارین ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۸    
دومین جلسه دورهمی پویش و رویش با موضوع فرزندآوری و چالش های آن با حضور خانم ثمنی استاد جامعه الزهرا علیهاالسلام و مادر 4 فرزند به صورت مجازی برگزار می شود.