پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۰۳Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه انرژی»

سلام نو   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
باتوجه به تاکید مقام های ارشد ایران و ژاپن بر توسعه همکاری ها، بنابر گفته کارشناسان این توسعه ها می تواند تاثیرات مثبتی را برای هر دو کشور رقم بزند.
55آنلاین   ۹ ساعت پیش    
در نشست با رییس جمهور چین توسعه همکاری بین دو کشور در حوزه انرژی که همواره بین ایران و چین وجود داشته و نیز مسایل پولی و مالی برای فعال تر شدن تجارت دوجانبه مورد تاکید روسای جمهور قرار گرفت
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
روز گذشته مقام های ارشد ایران و ژاپن بر توسعه همکاری ها تأکید کردند، موضوعی که به گفته کارشناسان می تواند تاثیرات مثبتی را برای هر دو کشور رقم بزند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در متن ابلاغ سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه به اهمیت برنامه های تولید پرداخته اند. پرداخت ایشان به حوزه تولید با نگاه به ساختار کلان بودجه صورت گرفته است. ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۲    
فوندرلاین، رئیس کمیسیون اروپا در سخنرانی سالانه خود در پارلمان اروپا در 14 سپتامبر 2022 با اشاره به افزایش سرسام آور قیمت حامل های انرژی در اتحادیه اروپا، بر ضرورت همبستگی بین اعضای اتحادیه در تامین انرژی یکدیگر تاکید کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
سفر صدراعظم آلمان به منطقه غرب آسیا با هدف جلب حمایت کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در حوزه انرژی از برلین و اتحادیه اروپا بود که نتایج قابل توجهی برای هیات آلمانی در پی نداشت.
وزیر نفت از گسترش روابط انرژی با کشورهای دوست مانند چین و روسیه در بحبوحه تحریم های اقتصادی علیه ایران خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای گفت وگوی استان کرمان با اشاره به چالش هایی که موجب دلسردی سرمایه گذاران حوزه انرژی های تجدیدپذیر شده پیشنهاد کردند مسئولیت این حوزه با خروج از وزارت نیرو، به سایر دستگاه ها سپرده شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،334،448.21 رسید و 6262.40واحد رشد کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
"اولاف شولتز"، صدر اعظم آلمان به منظور شراکت نزدیک تر در زمینه انرژی به کشورهای عرب حوزه خلیج فارس از جمله عربستان سعوری، قطر و امارات سفر کرده است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه مجارستان از مخالفت قاطع بوداپست با تحریم حوزه انرژی روسیه خبر داد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
توافق های اولیه با ازبکستان برای افزایش تجارت فرآورده های نفتی و پتروشیمی انجام شده و در کل پیش بینی می شود با توجه به شناخت دو طرف از توانایی های یکدیگر، سرفصلی تازه در روابط دو کشور در حوزه انرژی و پتروشیمی در آینده باز شود.
نیپنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عبدی جمیل ایمیامینوویچ امروز (شنبه، دوم مهرماه) در حاشیه بازدید از شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست در گفت وگو با خبرنگار نیپنا در مورد گسترش روابط با ایران در حوزه انرژی یادآور شد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه انرژی اظهار داشت: روسیه یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان نفت و گاز دنیا است و یکی از بازارهای هدف که می تواند به توسعه بازار ایران کمک کند اروپاست که تاکنون به عنوان ناموس روسیه بوده و به هیچ عنوان اجازه نداده که ایران نگاه چپ به این بازار داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۹    
ایسنا/کرمان به اعتقاد استاندار کرمان، عدم موفقیت کشور در حوزه انرژی های تجدیدپذیر ساتباست چراکه ساتبا مجوز می دهد و لازم است که یک بار شرکت ها را ارزیابی و آنها را گریدبندی کند و اجازه کار به آنها بدهد و آزادانه پروژه های لازم را بردارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۹    
یک کارشناس انرژی گفت: شرایط تحریم و بی تدبیری های حوزه نفت و گاز باعث شد ایران بازار هند را از دست بدهد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،355،229.36 رسید و 11830.54 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۷    
بانک ملی ایران به عنوان یک بانک جامع، آمادگی دارد تا توسعه حوزه انرژی کشور را حمایت و خدمات دهی در قالب بانکداری شرکتی را با سرعت و کیفیت مطلوب صنایع بزرگ حوزه انرژی عملیاتی کند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایران به عنوان یکی از بازیگران بزرگ عرصه بین الملل، هم در حوزه انرژی و همه قرار گرفتن در کریدور شرق و غرب و نیز به جهت توانمندی های خاص اقتصادی و نظامی، برای اعضای شانگهای حائز اهمیت است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت جهانی بنزین با 1.05 درصد رشد به 2.4887 دلار رسید و ادامه می توانید نرخ نفت و فرآورده های حوزه انرژی را در گزارش زیر ملاحظه کنید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سخنگوی صنعت برق در جنوب غرب کشور گفت: ریزگردها و سایر آلایندگی های محیطی در خوزستان باعث کاهش شدت تابش خورشید به پنل های خورشیدی می شود که این امر برای سرمایه گذاران این حوزه مطلوب نیست.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۰    
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،367،060.32 رسید و 6760.57 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت های هند و عربستان سعودی با توجه به گسترش تعاملات تجاری به ویژه در حوزه انرژی و بهداشت، تجارت بر پایه روپیه- ریال را بررسی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مجتبی امانی، سفیر ایران در لبنان در صفحه شخصی خود نوشت که خبرهای خوبی درباره توافقات صورت گرفته با مقامات لبنانی در خصوص ارسال سوخت و همکاری در زمینه برق اعلام خواهد شد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۵    
در بورس های معاملات نفت و انرژی، نفت برنت با نرخ 91.57 دلار داد و ستد گردید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عملکرد کارکنان شرکت فولاد مبارکه طی 5 ماه نخست سال 1401 نشان می دهد تقریبا همه خطوط تولید این شرکت و حتی شرکت های زیرمجموعه بزرگ ترین هلدینگ فولادی کشور در ماه های فروردین ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران با اشاره به اینکه بعضی از محصولات وارداتی در حوزه انرژی های تجدید پذیر در حال حاضر توسط شرکت های دانش بنیان در حال ساخت و عرضه به بازار داخلی است، گفت: دانش بنیان های این حوزه باید بازار های منطقه خاورمیانه را در دست بگیرند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، مهدی صفری در برنامه تلویزیونی صف اول با بیان اینکه عضویت در شانگهای بازارهای نو در حوزه انرژی برای کشورمان ایجاد می کند، اظهار داشت: بازار منطقه شانگهای به بیش از 9 میلیارد دلار می رسد که می تواند فرصت خوبی برای توسعه صادرات کشورمان فراهم کند. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس حوزه انرژی گفت: اگر قرار باشد سیاست درازمدتی برای صادرات گاز داشته باشیم باید هاب منطقه شویم، یعنی اولویت اول ما کشور های منطقه خصوصا جنوب خلیج فارس باشد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،377،915.60 رسید و 11183.64 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد حوزه انرژی گفت: در مورد اروپا باید بیش از حدود 2 هزار کیلومتر خطوط لوله احداث کنیم که اقتصادی نیست، البته اکنون باید با قیمت جدید مطالعه شود، ما می توانیم خط لوله ترکیه را فول ظرفیت داشته باشیم که این کشور هم استقبال می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر نفت ایران و سرپرست وزارت انرژی ازبکستان برای همکاری در بخش های مختلف انرژی توافق کردند، موضوعی که به گفته کارشناسان حوزه انرژی می تواند گلوگاهی برای توسعه روابط بین المللی ایران با سایر کشورها باشد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از فرصت پیش آمده برای ارتقای جایگاه ایران در حوزه انرژی و تبدیل شدن به هاب انرژی منطقه استفاده کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
صفری گفت: بازار ما با کشورهای عضو شانگهای به بیش از 9 میلیارد می رسد که فقط به حوزه انرژی محدود نمی شود و شامل مواردی مثل صدور کالا، خدمات مهندسی و انتقال تکنولوژی نیز است.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۹    
رئیس جمهور ونزوئلا با درخواست ایجاد پیوند بین صنعت نفت ونزوئلا با جمهوری اسلامی ایران، اعلام داشت که ایران به عنوان ابرقدرتی در حوزه انرژی در جهان توسعه یافته است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۶    
دکتر حسین پارسیان-کارشناس امور انرژی سازمان برنامه و بودجه کشور در این یادداشت با نگاه به وضعیت موجود، چالش ها و پیامدهای آتی حوزه انرژی کشور با رویکردی پرسشگرایانه ...
آنا / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه جهان خبرگزاری انا، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان امروز (شنبه) در جمع عزاداران اربعین امام حسین (ع) در شهر بعلبک به سخنرانی پرداخت. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۹    
یک کارشناس ارشد انرژی گفت: مهم ترین مسئله در فرهنگ سازی افزایش سطح سواد جامعه در حوزه انرژی و محیط زیست است. امروزه اگر تمام مردم تحصیل کرده و متخصص باشند، اما به محیط زیست اهمیت ندهند از دیدگاه بین المللی بی سواد محسوب می شوند.
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار روح الله بهرامشاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با مستر چانگ سرمایه گذار چینی، درمورد ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان گفتگو شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس جمهور کشورمان در اجلاس سران شانگهای با تاکید بر اینکه همگرایی در حوزه انرژی در سازمان همکاری شانگهای به توسعه بیشتر اقتصادی و نهایتا کاهش هزینه های امنیتی و اقتصادی و ثبات در منطقه و فرامنطقه کمک چشمگیری خواهد کرد، از آمادگی ایران برای ایفای نقش موثر در زمینه تأمین امنیت عرضه انرژی خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در بیست و دومین اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای گفت: دارندگان عظیم ترین ذخایر انرژی جهان در کنار اقتصادهای بزرگ مصرف کننده انرژی، در سازمان همکاری شانگهای حضور دارند. سایر کشورهای عضو نیز دارای مزیت های فوق العاده ی ترانزیتِ انرژی بین مراکز تولید و کانون های مصرف هستند ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۱    
"طرح توسعه نیروگاه هسته ای پاکش" بعنوان تنها نیروگاه هسته ای مجارستان از پروژه های مهم مشترک این کشور با روسیه است و تامین کننده تقریبا نیمی از برق مصرفی مجارستان می باشد. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ عبدالناصر همتی ، رئیس کل سابق بانک مرکزی در توییتی انتقادی از کاهش چشمگیر میزان برداشت روزانه گاز در میدان گازی مشترک پارس جنوبی انتقاد کرد. ...
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حاشیه نشست سران سازمان همکاری شانگهای با نخست وزیر پاکستان دیدار و گفت وگو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل و عضو هیات مدیره فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای حضور هیات های تجاری ایرانی در بیستمین نمایشگاه صنعت برق قزاقستان گفت: این نمایشگاه دروازه ورود صنایع حوزه انرژی ایران به کشورهای مشترک المنافع است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- لازم نیست متخصص باشید تا بفهمید جهان ما با چه مشکل عظیمی در حوزه انرژی مواجه است و این مشکلی نیست که با پایان جنگ در اوکراین حل شود. آن چه مورد نیاز است کربن زدایی پایدار از سیستم انرژی است: سوخت های بدون آلایندگی ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرعامل تامین اجتماعی بر اساس گزارش های درونی کمیته رصد و مبارزه با فساد این سازمان، مدیرعامل یک هولدینگ حوزه انرژی این مجموعه بازداشت شد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: آمادگی داریم با توجه به امکاناتی که در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، همکاری های خوبی در حوزه انرژی با ازبکستان داشته باشیم.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه مپنا با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی "انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی" که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است، به ارائه دستاوردهای خود در حوزه انرژی های جدید پرداخت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۵    
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،389،079.63 رسید و 4047.03 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.