شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۴:۲۱Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چاه»

هانا خبر   ۳ ساعت پیش    
علیرضا کاکاوند گفت: بارندگی های اخیر ممکن است موجب افزایش دبی چاه های شهر پاوه و حل موقتی مشکل آب شرب این شهر شود ولی امیدواریم این امر موجب رها شدن تکمیل پروژه آبرسانی به این شهر نشود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر آبفا منطقه دزفول از جانمایی و استقرار دستگاه حفار جهت احداث چاه آب منطقه روستایی ماهور برنجی و رفع تنش آبی در چند روستای دزفول خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: یک عده دنبال چاه کندن و مسموم کردن فضا بودند تا رضایتمندی را از مردم بگیرند. به خاطر آرامش تیم ملی سکوت کردیم ولی رضایتی از این وضعیت نداشتیم.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: رئیس فدراسیون فوتبال گفت:فدراسیون فعلی علمی است و توکل در آن وجود دارد اما ما را به جادوگری متهم کردند. شهاب عزیزی خادم درباره صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی2020 قطر اظهار داشت: این پیروزی بزرگ ارزشمند و تاریخی تیم ملی را تبریک می گویم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگ گرسنه در دو روز اخیر 22 گوسفند را در روستای سیل زده چاه الوند دلگان تلف و زخمی کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
در یک دهه گذشته 91 هزار حلقه چاه غیرمجاز در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی مسدود و از برداشت غیرمجاز 3.2 میلیارد مترمکعب آب در سال از دشت های کشور جلوگیری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آب داخل لوله، در چاه کشاورزی منطقه قلعه گوشه اردستان به دلیل سرمای زیاد یخ زده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مجتمع شبانه روزی روستای چاه احمد در شهرستان تفتان با حضورمسؤولان کشوری و استانی، کلنگ زنی شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: با تحقق 90 درصدی برنامه های تدوین شده GIS در سال 1400 از 45 نفر از کارشناسان GIS آبفای استان اصفهان تقدیر شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تخت عروس از زیباترین مناطق کویری ایران و به عنوان بخشی از کویر مصر به حساب می آید که از بالای آن می توان تپه های شن روان، چال سلکنون ، روستای مصر، تخت شور و در صورت مساعد بودن هوا، باتلاق های کویر مرکزی و کوه های دامغان را مشاهده کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان به منظور بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل زده دلگان به صورت میدانی از محورهای مواصلاتی و روستاهای سیل زده چاه الوند و چاه کیچی بازدید کرد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در راستای اجرای قانون احیا و تعادل بخشی آب های زیرزمینی از ابتدای سال تاکنون 433 چاه غیرمجاز در استان بسته شد و روند مبارزه با آبخوان داری غیرمجاز همچنان ادامه دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۳۳    
در این بخش تعبیر خواب چاه و تعابیری که برای دیدن خواب چاه نوشته شده اند را از تمامی معبران خواب مرور می کنیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی “استاندار” صبح امروز “چهارشنبه” در جریان سفر به شهرستان دلگان به منظور بررسی آخرین وضعیت اقدامات امدادی در مناطق سیل زده در جمع مردم روستای چاه الوند حاضر شد و به سخنان و مشکلات آنان گوش داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حسین مدرس خیابانی در ادامه سفرهای شهرستانی و حضور میدانی با هدف بررسی مسائل از نزدیک، به ویژه روند اجرای پروژه ها و طرح های آبرسانی امروز به دلگان سفر کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: گفت و گو با دانشجوی 19ساله مشهدی که در چاه شیادان مجازی سقوط کرد و قربانی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار زنجان گفت: شهرداری ها و ادارات برای آبیاری فضای سبز از آب شرب استفاده نکنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۳۹    
کرمانشاه- با پیگیری مهر از مسئولان برای حل مشکل بی آبی شهر بانه وره، مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه گفت: چاه جدید در بانه وره برای حل مشکل آب این شهر حفر می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عملیات حفاری چاه شماره 17 میدان نفتی دانان توسط شرکت حفاری مپنا نور کیش ، از شرکت های زیرمجموعه بخش نفت و گاز گروه مپنا، با موفقیت به انجام رسید.
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
با استقرار دو دکل سنگین خشکی ناوگان شرکت ملی حفاری ایران، عملیات حفاری پروژه 10 حلقه چاه توسعه ای/ توصیفی در میدان نفتی آزادگان جنوبی در استان خوزستان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
چاه جدید آب شرب جلیل آباد پیشوا تا یک ماه آینده وارد مدار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: 170 حلقه چاه کشاورزی غیر مجاز از ابتدای امسال تاکنون با هدف صیانت از منابع پایدار آب در استان مرکزی مهر و موم شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه نظام فنی، بهره برداری و دیسپاچینگ برق آبی گفت: در یک دهه گذشته 91 هزار حلقه چاه غیرمجاز در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی مسدود و از برداشت غیرمجاز 3.2 میلیارد مترمکعب آب در سال از دشت های کشور جلوگیری شده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۴    
کشف چاه نفت در شرکت وابسته به سازمان اقتصادی کوثر از زیرمجموعه های بنیاد شهید و امور ایثارگران یعنی شرکت خورام دام پارس را باید پدیده ای جدید در تاریخ بورس دانست!
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری از منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: از اول سال جاری تاکنون 195دستگاه کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاه های استان نصب شده و 20 دستگاه نیز با هزینه بهره برداران چاه ها خریداری و در آینده نزدیک نصب خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۰:۳۳    
ر این بخش تعبیر خواب چاه و تعابیری که برای دیدن خواب چاه نوشته شده اند را از تمامی معبران خواب مرور می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قشم-ایرنا- رییس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی قشم گفت: یک کودک 10 ساله افغان که در داخل چاه آب 12 متری محله کلگری این شهر سقوط کرده بود، نجات یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۶    
پژوهشگران داخلی حسگر هایی را تولید کرده اند که می تواند در گل های پایه روغنی چاه های نفت، جنس لایه های مختلف زمین را تشخیص دهد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: شهردار تهران با بیان اینکه شهرداری 85 هزار میلیارد تومان بدهی دارد که 60 هزار میلیارد آن مربوط به بانک هاست، گفت: نمی خواهیم از چاه نفت املاک استفاده کنیم. ...
شانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: لازم است تا 10 سال آینده در بخش فشارافزایی چاه های پارس جنوبی، در مجموع 12 میلیارد دلار سرمایه گذاری شود تا شاهد افت فشار در این میدان نباشیم.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگران، حسگرهایی را تولید کرده اند که می تواند در گل های پایه روغنی چاه های نفت، جنس لایه های مختلف زمین را تشخیص دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
برای تامین آب آشامیدنی بهداشتی، 5روستا پنجمین چاه آب در نَرماشیر حفر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران از انسداد هزار و 159 حلقه چاه غیر مجاز از ابتدای امسال و جلوگیری از تخلیه سالانه بیش از 10 میلیون مترمکعب آب در سال در محدوده عملکرد امورهای منابع آب استان تهران خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران از انسداد بیش از یک هزار و 150 حلقه چاه آب غیرمجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه بیش از 10 میلیون مترمکعب آب در سال در دشت های استان تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۹    
فرماندار زنجان ، بررسی چرایی سوء مدیریت ها در حوزه تامین و مصرف آب شرب را خواستار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان از تلاش تیم های عملیاتی این شرکت جهت برقراری آب شرب شهر کوچصفهان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در استان اصفهان 5 هزار و 421 حلقه چاه وجود دارد که این تعداد حلقه چاه در حال حاضر برداشت 517 میلیون متر مکعب آب زیر زمینی در سال را بر عهده دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فراخوان طرح احیای چاه های بسته و کم بازده نفت از سوی مدیریت سرمایه گذاری و کسب وکار شرکت ملی نفت ایران منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: چاه آب روستای دهنه طارم عاری از آلودگی است و مشکل پیش آمده به دلیل آب آلوده نیست.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری آب و فاضلاب گیلان با اشاره به قطعی آب چهار هزار مشترک کوچصفهانی به دلیل ریزش چاه اصلی، گفت: تلاش ها برای اتصال شبکه تا پایان وقت امروز ادامه دارد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان از نصب تعداد 852 دستگاه کنتور هوشمند حجمی بر روی چاه های آب کشاورزی و صنعتی و خدماتی سطح استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون بهره برداری آبفای گیلان، با اشاره به قطعی آب شهر کوچصفهان، گفت: پیمانکار مشغول کار بوده و تاکنون شاهد پیشرفت 50 درصدی کار هستیم و با همین روند تا اواخر امروز چاه مجدد تجهیز و وارد مدار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس گروه حفاظت از منابع آب زیرزمینی سازمان آب منطقه ای اصفهان گفت: چهار میلیون متر مکعب آب با مسدود کردن 497 حلقه چاه غیر مجاز در سطح استان از ابتدای سال تاکنون صرفه جویی شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۴    
فرماندار علی آبادکتول به همراه بخشدار بخش مرکزی وکارشناسان فرمانداری از روستای بلوک غلام بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی آباد کتول فرماندار شهرستان ضمن تاکید و مهم دانستن پیگیری امور مردم و روستا گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان با اشاره به قطعی آب کوچصفهان به علت ریزش چاه اصلی تامین کننده آب این شهر گفت: تا فردا شب این مشکل به طور کامل برطرف شده و آب شرب منطقه وصل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مشکل کمبود آب آشامیدنی شهر کوچصفهان تا اواخر وقت فردا برطرف خواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۶    
حوزه/ حجت الاسلام احمد حکیمی از ریزش چاه در کوچصفهان که موجب قطعی آب شده بود، بازید کرد.