یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۳۱Oct 2020 25

جدیدترین‌های «چاه»

شعار سال   ۹ ساعت پیش    
ما تابلویی را در محدوده چاه نصب کرده ایم و در این تابلو نوشته شده است که این چاه هیچ موضوعیت و قداست خاصی ندارد. یعنی این عریضه نویسی در هر نهر و هر آب جاری می تواند اتفاق بیفتد برای کسی که می خواهد این راه توسل را با حضرت، ولی عصر داشته باشد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار با بیان اینکه ین شهرستان با کمبود آب به میزان 300 لیتر بر ثانیه مواجه است و خواستار تامین اعتبار مورد نیاز شروع پروژه آبرسانی (فاز 3) از دشت بفره به سبزوار شامل هشت حلقه چاه و ایجاد تاسیسات مورد نیاز و اصلاح اضطراری فرسودگی حدود 200 کیلومترشبکه فرسوده توزیع آب شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، علی خضریان، نماینده مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت: در حالی که شرایط تحریم هیچ تغییری نکرده است، کاهش نرخ دلار ضمن اینکه قدرت دولت در مدیریت ارزش پول ملی را اثبات می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار با بیان اینکه ین شهرستان با کمبود آب به میزان 300 لیتر بر ثانیه مواجه است و خواستار تامین اعتبار مورد نیاز شروع پروژه آبرسانی (فاز3) از دشت بفره به سبزوار شامل هشت حلقه چاه و ایجاد تاسیسات مورد نیاز و اصلاح اضطراری فرسودگی حدود 200 کیلومترشبکه فرسوده توزیع آب شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دیده بان ایران؛ تصویری از یک اطلاعیه در فضای مجازی منتشر شده که در آن اشاره شده چاه مسجد جمکران موقتا بسته شده است. پیشتر برخی از کارشناسان دینی درباره این چاه گفته بودند که "هیچ وجه تفاوتی بین چاه عریضه مسجد مقدس جمکران و دیگر چاه های آب روان نیست و عریضه یا همان نامه ی عرض حاجت در هر آب روانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
72 حلقه چاه نفت و گاز از ابتدای امسال تاکنون در مناطق نفت خیز جنوب تکمیل شدند.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۷    
پیکر بی جان جوان 22 ساله از چاه عمیقی در مینودشت کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
امسال بیش از 70 حلقه چاه نفت و گاز در میادین نفتی کشور حفاری و تکمیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت مدیرعامل در عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل 72 حلقه چاه نفت و گاز از ابتدای امسال تاکنون در مناطق نفت خیز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار تالش گفت: پرورش دهندگان ماهیان خاویار و آبزیان به دلیل ممنوعیت حفر چاه آب، در مضیقه و مشکل هستند و صدور مجوز حفر چاه برای آنها در قالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید پیگیری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان گنبدکاووس پیکر بی جان جوان 22 ساله را از چاه عمیق در روستایی از شهرستان مینودشت بیرون آوردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۰۸    
ایرنا - زاهدان- مجتمع کشت و صنعت جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان با وسعت پنج هزار هکتاری و ایجاد اشتغال برای افزون بر 400 نفر و برخورداری از ظرفیت کشت های نوین الگوی موفق تولید و اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان است. عکس از: محمدامین میربلوچزهی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان گفت: مجتمع بزرگ کشت و صنعت جلگه چاه هاشم این شهرستان در راستای حمایت از قشر بانوان و کشت های ترویجی، بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی الگویی موفق در جهش تولید و اشتغالزایی استان به شمار می رود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۵۸    
داشتن روابط عاطفی در دوران کنکور قطعاً بخشی از انرژی و تمرکز شما را خواهد گرفت. به دنبال آن کمیت و کیفیت مطالعه شما هم افت می کند. پس چرا می خواهید خودتان را در چاه بندازید؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
25 دستگاه کنتور حجمی و هوشمند بر روی چاه های استان اردبیل در مهرماه امسال نصب شده است.
99/08/01 مشکل 10 ساله تامین آب شهرک گلخانه ای فریدن برطرف شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در سفر به شهرستان فریدن گفت ...
برترین ها / فرادید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: پیرزنی که با یک سناریوی وحشتناک، هووی 38 ساله و کودک 5/2 ساله او را به قتل رسانده است، هنگام بازسازی صحنه جنایت، در حالی زوایای پنهان و ابعاد جدیدی از این ماجرای هولناک را فاش کرد که دختر 18ساله اش نیز به همکاری با وی اعتراف داشت. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۳:۲۰    
حکام سازشکار با رژیم صهیونیستی، با گام های شتابنده ای به دنبال اجرای توافقنامه های شان هستند و رژیم اشغالگر نیز از این فرصت برای شلوغ کردن ترافیک صف سازشکاران استفاده می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۱    
جلد سوم مجموعه د روازه مرد گان با عنوان چاه تاریکی نوشته حمید رضا شاه آباد ی با تصویرگری ناد یا د یباج از سوی انتشارات افق منتشر شد . د روازه مرد گان رمان سه گانه ای است که د ر ژانر وحشت ویژه نوجوانان نوشته شد ه و تا به حال 2جلد از آن به نام های قبرستان عمود ی و شب خند ق منتشر شد ه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون استاندار قزوین گفت: با توجه به اینکه برخی برای دامداری مجوز احداث چاه گرفته اند و با چند برابر سهمیه قانونی آب مصرفی خود کشاورزی می کنند، این استفاده باید متوقف شود و چاه های مربوطه پلمب شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: یک مهلت یک هفته ای به کمیته سوخت می دهیم تا یک پیشنهاد اجرایی به کمیسیون قاچاق کالا و ارز ارائه کنند تا مشکل شود و سوخت موقت در اختیار چاه های شماره یک کشاورزی قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
گروه استان ها- معاون استاندار کرمان گفت: برای حل مشکل سوخت چاه های کشاورزی استان باید سریعا اقدام کرد تا مشکلات کشاورزان حل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۹    
ایسنا/کرمان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان بیان کرد: گرهی را که با دست باز می شود نباید با دندان باز کرد و باید مدیران با توجه به تجربه ای که دارند و راه های قانونی را می دانند، راهی پیدا کنند تا مجوز موقت برای چاه های شماره یک که در فصل کشت کشاورزان است ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۴    
فرماندار آزادشهر خبر داد: به زودی شاهد تحویل چاه شماره یک آزادشهر و خط انتقال آب به نگین شهر توسط معاونت بهره برداری و توسعه شرکت آبفا استان گلستان خواهیم بود. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان گفت: با همکاری بسیج سازندگی، 2 هزار بطری آب معدنی در منطقه محروم بالشتی و چاه اسحاق شهرستان دلگان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
چاه شماره-4 میدان نفتی سولابدر پس از 42 سال عملیاتی شد و به مرحله تولید رسید.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رهیاب/محمدر ضا ایزدی گفت: بیش از 230حلقه چاه نفت در اهواز وجود دارد که شرکت نفت از سال 93 تا کنون بابت این چاه ها،یک ریال حق آلایندگی به شهرداری اهواز پرداخت نکرده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی مدبولی نخست وزیر مصر وارد چاهی در منطقه باستانی سقاره در جنوب قاهره شد تا از چند تابوت مومیایی باستانی که اخیرا پیدا شده اند، دیدن کند. به گزارش فرارو ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
دبستان عشایری "سرباز انقلاب" با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال در روستای چاه دگال نگین کویر شهرستان فهرج با حضور معاون ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۴    
ایسنا/قزوین یک بانوی کارآفرین با اشاره به اینکه برق مشاغل خانگی صنعتی محسوب می شود، گفت: کار ما با سوزن چاه کندن است، از دوخت یک پالتو و یا مانتو دستمزد کمی می گیریم و با کسر هزینه ها نهایتاً از یک پالتوی 30 هزار تومانی سه تا چهار هزار تومان سود می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۱    
اراک- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: در چند سال گذشته هیچ چاهی به چاه های غیرمجاز استان افزوده نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۰    
کرمان - ایرنا - دبستان عشایری "سرباز انقلاب" با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال در روستای چاه دگال نگین کویر شهرستان فهرج افتتاح شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سیمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- کرمانشاه- الهام اکبری : ظرفیت تولید میدان نفتی دهلران تا پایان سال جاری با راه اندازی چاه های جدید و تعمیری به میزان 40 هزار بشکه در روز افزایش می یابد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۳۰    
فرمانده انتظامی آغاجاری از انهدام و دستگیری باند چهار نفره سارقان تجهیزات تعمیر چاه های نفت در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، گفت: تعدادی از روستاهای مجتمع آبرسانی سراب کاشنبه بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه از طریق یک حلقه چاه متروکه پس از سال ها از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان وبلوچستان با بیان اینکه مجتمع چاه شور شهرستان دلگان در قالب اعتبارات توسعه و بازسازی دارای موافقتنامه می باشد، افزود: عملیات نقشه برداری وتهیه نقشه ی اجرایی این پنج روستا کاملا انجام گردیده که در صورت تخصیص اعتبار در سال جاری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۶    
گروه استان ها - رئیس محیط زیست شهرستان اردستان گفت: شهرستان اردستان دارای تصفیه خانه فاضلاب نبوده و از 10 سال پیش به صورت حوضچه سیمانی و چاه جاذبه دفن فاضلاب انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۸    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره منابع آب شهرستان اردستان گفت: تاکنون 95 درصد از چاه های کشاورزی شهرستان اردستان به کنتور حجمی هوشمند مجهز شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۲    
اسکندری گفت: 3 حلقه چاه عمیق با تلاش کارکنان اداره آبفای رامهرمز وارد مدار آبرسانی منطقه شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۵    
مرصاد نیوز:رئیس امور آب هرسین گفت: از ابتدای سال 17حلقه چاه غیر مجاز در این شهرستان مسدود شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس اداره منابع آب اردستان گفت: 429 حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان از ابتدای سال جاری تا کنون شناسایی شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
4 منطقه قم که قرار بود آب ان هابه علت تعمیرات لوله های انتقال آب، از ساعت 7عصر روز گذشته قطع شود قطع نشده اما به شدت شور شده که احتمالا شرکت آب و فاضلاب قم، آب را از طریق چاه تامین نموده تا مردم مشکل کمتری داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۲    
مسئولان فرهنگی به این فکر باشند که چاه نفت بزرگی را در بحث فرهنگ از دست داده اند؛ این درحالی است که موسیقی می توانست صدور فرهنگ خود و انقلاب باشد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آبفای کرج گفت: با اشاره به دلیل قطعی آب در دهقان ویلا توضیح داد: احتمالا چاه آبرسانی بخش خصوصی دچار مشکل شده و همین باعث قطعی مقطعی آب در این منطقه شده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهر شهرداری باقرشهر از حفر 30 حلقه چاه جذبی به منظور جلوگیری از آبگرفتگی احتمالی خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مسعود محمدی نیک یکی از صفات برجسته ابلیس، شیطنت است. شیطنت از واژه شطن به ریسمان و طناب بلندی گفته می شود که چارپایان برای محدودیت منطقه چرا و چریدن بدان بسته می شوند یا ریسمان بلندی که بدان آب از چاه کشیده می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۵    
آتش نشانان کاشانی دو چاه کن را که در ته چاه گرفتار شده بودند، نجات دادند.