چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۰۶Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساخت اسکله»

شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۰    
مدیرکل شیلات خوزستان از برنامه سازمان شیلات برای ساخت اسکله صیادی در جزیره مینو از توابع خرمشهر خبر داد.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۰:۵۰    
کاشف اسرار- نماینده مردم طوالش،ماسال و رضوان شهر در مجلس شورای اسلامی به شدت از بروکراسی سخت اداری و سرگردانی دو ساله سرمایه گذاری ساخت اسکله تالش و عدم انجام تمهیدات اعطای مجوز توسط استاندار گیلان انتقاد کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم گفت: موافقت وزارت نفت برای تامین خوراک نفت سنگین و فوق سنگین 4 پالایشگاه در قشم با رقم سرمایه گذاری 450 میلیون دلار، نشان از آینده توسعه ای جزیره قشم با تمرکز بر این صنعت استراتژیک دارد.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۲:۲۹    
کاشف اسرار-نماینده مردم طوالش ،ماسال و رضوان شهر در مجلس شورای اسلامی بر آمادگی جهت فشردن دست و پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه گذاران در این حوزه انتخابیه تاکید کرد و گفت : تمهیدات ساخت اسکله شهرستان تالش جزو اولویت های مهم و در دست پیگیری است. ...
مدیر اداره بنادر و دریانوردی آبادان گفت: اسکله های بتنی و شناور در بنادر آبادان در حال ساخت است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۷    
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با اشاره به اینکه آبادان 6 پست اسکله و اروند کنار دو پست اسکله و چریده سه پست اسکله دارد، اظهار کرد: هم اکنون اسکله ای با سرمایه ای 38 میلیارد تومان در اروندکنار در حال ساخت است که تاکنون 45.5 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران اجرایی کردن ساخت اسکله های تفریحی را مهم ترین شهرستان های ساحلی استان اعلام کرد و از فرمانداران خواست تا برای تحقق این اولویت در شهرستان تحت مدیریتشان تلاش کنند.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت فعال نفتی جهت ساخت اسکله نفتی در جزیره قشم استخدام می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت عمران و خدمات کیش منظور بهره برداری عموم شهروندان و گردشگران و ایجاد بستر لازم برای ساخت طرح های تفریحی و خدماتی، عملیات اجرایی تبدیل موج شکن های منطقه مارینا به اسکله های تفریحی را در دستور کار خود قرار داد .
مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به اتفاق مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پروژه در دست ساخت اسکله نفتی حرا جزیره قشم بازدید کرد و از نزدیک با عملیات ساخت و پیشرفت فیزیکی آن آشنا شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی: اسکله صیادی ثامن الائمه آبادان با تخصیص اعتبار به بهره برداری خواهد رسید. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آبادان؛ کار ساخت اسکله صیادی ثامن الائمه آبادان، در مجاورت بازار ماهی فروشان، از سال 1390 آغاز شده، اما به دلیل کمبود اعتبار ساخت آن متوقف شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: توقف پروژه احداث اسکله بندرخمیر حاصل بی تدبیری مسئولین وقت سازمان محیط زیست بود چرا که به راحتی با رفع ایرادات فنی می توانستیم امروز شاهد بهره برداری از این اسکله باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- در چهارمین روز از هفته دولت، ساخت اسکله و سایت بین المللی قایقرانی بوشهر از مصوبات سفر رئیس جمهور در دهکده گردشگری ساحلی بوشهر آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر با اشاره به آغاز ساخت اسکله و پایانه مسافری دریایی بوشهر گفت: با ساخت این اسکله و پایانه مسافری زمینه رونق گردشگری و مسافرت دریایی از بندر بوشهر به کشورهای حاشیه خلیج فارس فراهم می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از آغاز ساخت اسکله شناوری مسافری و گردشگری کنگان خبر داد و گفت: این پروژه در مدت 5 ماه و با اعتبار 49 میلیارد تومان ساخته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۳    
معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش از مراحل طراحی و اجرایی ساخت اسکله جدید مرجان کیش با معماری مدرن خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان شیلات کشور بر شتاب بخشی روند ساخت اسکله صیادی بوخضیر شادگان تاکید کرد و گفت: با بهره برداری از این اسکله شاهد رونق بیشتر صید و صیادی در استان خوزستان خواهیم شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۳:۲۴    
رئیس سازمان شیلات کشور، ضمن تأکید بر شتاب بخشی به روند ساخت اسکله صیادی بوخضیر شادگان، به رونق صید و صیادی با بهره برداری از این اسکله اشاره کرد و وعده فراهم سازی همه نیازمندی های این اسکله صیادی را داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس سازمان شیلات کشور بر شتاب بخشی روند ساخت اسکله صیادی بوخضیر شادگان تاکید کرد و گفت: با بهره برداری از این اسکله شاهد رونق بیشتر صید و صیادی در استان خوزستان خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از افتتاح طرح های عمرانی در حوزه ورزشی در شهرها و روستاهای استان خبر داد و گفت:در هفته دولت علاوه بر افتتاح طرح ها عملیات ساخت اسکله و پیست بین المللی قایقرانی بوشهر آغاز می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مجید پاتو روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عملیات ساخت این پارک جنگلی به مساحت 70 هکتار از سال 1397 در حاشیه سد مهاباد شروع شده بود که در مرحله نخست با 20 میلیارد ریال اعتبار عملیات غرس نهال، برق رسانی، ساخت اسکله پمپاژ آب و استخر به پایان رسیده و [...]
مدیر کل مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی گفت: کمیته صدور مجوز سازه های دریایی با تمدید مجوز ساخت جهت احداث سکوی تفریحی در مازندران و تمدید مجوز ساخت اسکله در خوزستان موافقت کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت:400 میلیارد ریال به منظور استانداردسازی و ساخت اسکله هزارتنی بندر اروندکنار آبادان اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی "استاندار" در نشستی با مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی، خواستار تسریع در پیشبرد طرح های این بخش در استان شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ساری - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، احداث اسکله های گردشگری و دریایی را سبب رونق اقتصادی در سواحل برشمرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر – ایرنا – گردشگری دریایی در دریای خزر فرصتی بالقوه برای اشتغالزایی ، ایجاد درآمد پایدار و در نهایت رونق اقتصادی در مازندران است که با ساخت اسکله های ساحلی و به آب انداختن قایق های تفریحی به بالفعل تبدیل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ساخت اسکله خورخان به آرزوی دیرینه مردم بردخون تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۷    
شرکت مهندسی مجستیک مارین قشم به عنوان شعبه شرکت مهندسی مجستیک مارین امارات در سال 1389 در جزیره قشم تاسیس و در فروردین ماه سال 1391 فعالیت تولیدی خویش را به منظور ساخت اسکله های شناور و دیگر سازه های دریائی در کارخانه ای به مساحت 10 هزار متر مربع واقع در منطقه صنعتی طولا در قشم آغاز کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با هدف بهره مندی بیشتر اجتماع از سواحل و پتانسیل های گردشگری و همچنین تعامل بیشتر شهر و بندر، اسکله گردشگری احداث می شود.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در بازدید از انبار نفت سردار شهید شوشتری چابهار، دستور شروع اقدامات ساخت اسکله 50 هزار تنی اختصاصی شرکت در منطقه چابهار را صادر کرد.
مهندس ویس کرمی مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در بازدید از انبار نفت سردار شهید شوشتری چابهار دستور شروع اقدامات ساخت اسکله 50 هزارتنی اختصاصی شرکت در منطقه چابهار را صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی مازندران گفت: یکی از هدف گذاری ها و پروژه مهم استان در سال 99 به سرانجام رسیدن اسکله های گردشگری و دریایی است و باید همه توانمان را متمرکز کنیم که این اسکله ها به نتیجه برسد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان اظهار داشت: در ساحل دریای خزر در حوزه استحفاظی این استان 134 نقطه برای ساخت اسکله تفریحی و گردشگری دریایی شناسایی شد که تاکنون سازمان بنادر و دریانوری برای ساخت 43 اسکله در این ساحل موافقت اصولی صادر کرد. ...
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تنها ملحق شدن به موافقتنامه اوراسیا به خودی خود ایجاد رونق در تجارت نخواهد کرد و باید نهادها و دستگاه های دولتی و غیردولتی در این خصوص به عنوان یک پیشقراول ایفای نقش کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از موافقت اولیه سازمان بنادر و دریانوردی با جانمایی و ساخت 6 اسکله تفریحی در نوار ساحلی استان خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
پیگیری و بازدید از کارگاه ساخت اسکله 104 متری بندر سیریک و پسکرانه های بندری همچنین بازدید از رمپ تازه احداث شده بندرگاه سیریک از برنامه های مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان بود .
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- استاندار بوشهر گفت: با پیگیری های صورت گرفته، درخواست مردم کنگان مبنی بر ساخت اسکله محقق شد. تاریخ انتشار: 10:21 - 28 بهمن 1398 - کد خبر: 597148
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر می گوید: ساخت اسکله گردشگری در بنادر دیلم، گناوه و کنگان آغاز شده و در بندر دیر نیز از اواخر امسال یا ابتدای 99 آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان برای ایجاد زیرساخت های مربوط به حوزه گردشگری محدودیتی ندارد و برای ساخت اسکله در نقاط مورد استفاده گردشگران آمادگی لازم را داریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - با اعلام موافقت سازمان بنادر و دریانوردی برای ساخت 134 اسکله تفریحی در سواحل مازندرانی دریای خزر ، ساخت این سازه ها به صورت رسمی وارد فاز اجرایی شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
ارجمند زاده با اشاره به تصویب اعتبارات ساخت اسکله بزرگ کنگان در سفر سال گذشته رئیس جمهور بیان کرد: ارتقای وضعیت تردد شناورها و تخلیه و بارگیری کالا در شهرستان کنگان یک ضرورت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با اشاره به ابلاغ مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور به استان بوشهر گفت: ساخت اسکله تجاری بندر کنگان یکی از مصوبات این سفر است که با ابلاغ و تخصیص اعتبار آن به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به تلاش برای جذب توریست دریایی در اراضی دریایی در محل موج شکن غربی جدید گفت: تلاش می شود با ایجاد و ساخت اسکله و قایق های تفریحی، ایجاد ورزش های ساحلی و دریایی، ساخت رستوران های دریایی و معلق بر روی آب توریست را به این مناطق جذب کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از رای الیوم، طرح ساخت اسکله شناور در سواحل غزه و فرودگاه بین المللی در این منطقه، به عنوان طرح جداسازی نوار غزه از اسرائیل، به معنای شکست نظامی اسرائیل در برابر مقاومت فلسطینی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۴    
یکی از مطالبات مهم مردم ساحل نشین کنگان ساخت اسکله تجاری است که برای ساخت این اسکله در سفر استانی هیئت دولت به بوشهر 170 میلیارد تومان تصویب شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: اتصال ریل به بندر کاسپین تا پایان سال 99 انجام خواهد شد و با اتصال ریل به این بندر نسل سوم و تکمیل ساخت اسکله رو رو، ظرفیت های لازم برای ترانزیت کالا از طریق شمال کشور افزایش پیدا می کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ستوده معرفی جاذبه های گردشگری را یک ضرورت دانست و بیان کرد: ساخت اسکله های گردشگری و مجتمع های بین راهی نیز از دیگر برنامه های مهم و اولویت دار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
آبادان– معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: سازمان منطقه آزاد اروند به لحاظ اعتباری هیچ کمکی به ساخت اسکله صیادی تفریحی آبادان نکرد.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۲۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اکوفارس: معاون مهندسی سازمان بنادر از ایجاد یک اسکله جدید نفتی در بندر چابهار به عنوان پیشانی توسعه سواحل مکران خبر داد.