پنجشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۶:۰۴Oct 2020 1

جدیدترین‌های «آبشار»

خبرگزاری تسنیم: بوستان جمشیدیه یا پارک سنگی جمشیدیه با مساحتی حدود 10 هکتار در ناحیه 4 منطقه یک تهران قرار دارد؛ این بوستان در میان دیواره های سنگی کوه کلکچال ، باغ دولو، خیابان جمشیدیه و جاده کلکچال واقع شده و فاصله آن از خیابان نیاوران 1800 متر است . ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۳    
والیبال در خراسان شمالی علی رغم ظهور استعدادهای فراوان و علاقه مندان پرشمار طی سالیان اخیر دچار بی توجهی عمیقی از سوی مسئولان استانی شده و اکنون نیز از حضور در لیگ های کشوری درمانده شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
والیبال در خراسان شمالی علی رغم ظهور استعدادهای فراوان و علاقه مندان پرشمار طی سالیان اخیر، گرفتار بی توجهی عمیقی از سوی مسئولان استانی شده و از حضور در لیگ های کشوری جا مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در راستای رزمایش مواسات و همدلی بمناسبت آغاز سال تحصیلی و ماه صفر 1500 بسته معیشتی تحصیلی به ارزش تقریبی 750 میلیون تومان در خانواده های تحت پوشش موسسه بین المللی آبشار عاطفه ها توزیع شد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
در دل طبیعت فارس، تنگه ای سرسبز با رودی خروشان که از میان آن میگذرد، جا خوش کرده است. شباهت زیاد آبشار آن به دم اسب باعث شده این نام را بر آن بگذارند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مگر می شود در این سرزمین چهارفصل و پرجاذبه، حتی در استان های گرم جنوبی، جایی برای تعطیلات آخر هفته های گرم تابستان وجود نداشته باشد؟ دره سبز پل پرزین یکی از این جاذبه ها در جنوب است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
گوزن بازیگوش در حال قدم زدن در نزدیکی آبشار "بوت " در ایالت اورگان بوده که ناگهان شاخ های بزرگش به کابل برق جدا شده از دکل گیر کرده و اسیر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا رزمایش مواسات و همدلی با توزیع یکهزار و 500 بسته سبد کالا و نوشت افزار به ارزش هفت میلیارد و 500 میلیون ریال امروز(دوشنبه) توسط بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در شهرری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۴    
مدیر امور شعب بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در همدان از تهیه 50 جفت کفش برای دانش آموزان نیازمند همدان خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آبشار آسیاب خرابه جلفا؛ آبشار آسیاب خرابه یکی از زیباترین مناطق دیدنی آذربایجان شرقی است. در نزدیکی آبشار ، یک آسیاب آبی وجود دارد که دارای 10 متر ارتفاع و محوطه ی 200 متر مربعی است. این آسیاب در گذشته مورد استفاده مردم قرار می گرفته است ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
قرار گرفتن آبشار آر پناه در بین کوه ها و وجود خود آبشار باعث خنکی نسبی این مکان حتی در تابستان ها شده است.
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۳    
خانم موسوی نژاد مدیر خیریه آبشارعاطفه ها در این مراسم گفت: این شعبه در اردستان با هدف کمک به محرومین، فقرا و افراد بی سرپرست تأسیس شده است که امید می رود با کمک مردم متدین شهرستان غبار فقر از چهره یتیمان و محرومین زدوده شود. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
آسیاب خرابه در 27 کیلومتری هادی شهر و 150 کیلومتری تبریز قرار گرفته است و دسترسی به آن از تبریز به سمت خروجی مرند امکان پذیر خواهد بود.آبشار آسیاب خرابه یکی از زیباترین مناطق دیدنی آذربایجان شرقی است.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۳۶    
آسیاب خرابه از دیدنی های استان آذربایجان شرقی است که در حدود 27 کیلومتری هادی شهر و در نوار مرزی ایران و جمهوری آذربایجان در 5 کیلومتری روستای مینجان آباد، در حاشیه رود ارس قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۶    
آبشار وینوفوسن، بلندترین آبشار اروپا است.
فدراسیون تیراندازی با کمان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۱    
80 کماندار اصفهانی بارعایت پرونکل های بهداشتی به هدف زدند. به گزارش روابط عمومی هیئت تیراندازی باکمان استان اصفهان مسابقات تیراندازی باکمان استان اصفهان گرامیداشت هفته دفاع مقدس ویادبود شهدای مدافع سلامت بصورت غیرمتمرکز وبراساس پروتکل های بهداشتی باحضور 80ورزشکار زن ومرد در دو رشته ریکرو و ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۱    
شهرستان مراوه تپه، در شرقی ترین نقطه استان گلستان واقع شده که از لحاظ موقعیت جغرافیایی از طرف شمال به کشور ترکمنستان و از شرق به استان خراسان شمالی و ازغرب به بخش داشلی برون شهرستان گنبدکاووس و از طرف جنوب به شهرستان کلاله (جنگل گلستان) منتهی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جانشین مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به فرآیند تدوین سیاست های کلی نظام، گفت: با تدوین سیاست های کلی کار تمام نمی شود، وقتی حل مسئله صورت می گیرد که آبشار سیاستی صحیح اجرایی شود.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۰    
آبشار آسیاب خرابه جلفا را بیشتر بشناسید
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۴    
به همت گروه فرهنگی جهادی شهیدناصری بیرجند و با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و شناسایی دقیق و همراهی موسسه آبشار عاطفه ها شهرستان نهبندان،160 بسته لوازم التحریر در روستاهای محروم این شهرستان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۴    
طرزه نژاد گفت: پیرو دستورات و فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای استمرار رزمایش و کمک های مومنانه، بنیاد خیریه آبشار عاطفه های نکا، توزیع یکهزار بسته حمایتی در بین نیازمندان نکایی در هفته دفاع مقدس و روزهای بعد از آن را در دستور کار دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۱    
رفتن به میان طبیعت و دل سپردن به خنکای نسیم آن، همیشه روح آدم را جانی تازه می بخشد، به همین دلیل در بخش ایرانشناسی امروز به سراغ آبشار گریت خرم آباد رفته ایم:
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
آبشار مجن در فاصله 45 کیلومتری شمال غربی شاهرود در استان سمنان و 10 کیلومتری شهری با همین نام (مجن) واقع شده است. شهر مجن به دلیل قرار گرفتن در منطقه کوهستانی، شهری بن بست و تنها راه ارتباطی آن جاده ای آسفالت است که مجن را به شاهرود و بسطام مرتبط می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گناباد گفت: موزه صنایع دستی کاخک در محل پارک آبشار این شهرستان ایجاد می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مریم قاسمی برگزاری رزمایش مؤمنانه آوای مهر از سوی بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها در باشگاه ورزشی بوستان قائم(عج) و همزمانی آن با بازگشایی مدارس باعث شد تا به محل گلریزان نیکوکاران برای تهیه مایحتاج ضروری دانش آموزان ساکن در محله های محروم و دورافتاده کشور برویم ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۱۹    
آبشار گِلی شهرستان آبادان در خورهای گوبان و گُواریَن سواحل شهر چوئبده از توابع آبادان قرار دارد و یک طبیعت بکر، گردشگری و زیبا را در دل طبیعت جنوب غرب ایران ایجاد کرده است.
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه 12 از آغازبه کار رسمی کسب و کارهای خانگی آنلاین در محلات قلب تهران به منظور توانمندسازی جامعه محلی خبر داد. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اینجا ریژاو است محل ریزش آب. از رود خروشان الوند تا آبشار باشکوه پیران.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶    
به زعم مدیران شهری و فرماندهان ارتش، کار هایی که باید از سوی این 2 مجموعه صورت می گرفت، انجام شده است و همه در انتظار ارسال اصلاحات موجود به شورای عالی شهرسازی و معماری توسط اداره کل راه وشهرسازی استان هستند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۵:۵۵    
خبرگزاری میزان _ مشرق نوشت: آبشار لندی یکی از آبشار های زیبا در مجاورت رودخانه بازفت در جنوب استان چهارمحال و بختیاری است. طول تقریبی این آبشار متر40 و عرض تاج آن 3 متر است. آب این آبشار وارد رودخانه بازفت شده و نهایتا در پشت سد کارون 4 انباشته میشود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مرکز تفریحی و کوهستانی دیارگاه تیناز نیمه نخست مهر ماه به بهره برداری می رسد. معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار منطقه 22، گفت: دیارگاه تیناز در محدوده بوستان جنگلی لتمال کن تا بوستان آبشار در زمینی به وسعت 15 هکتار در حال ساخت است و روش طراحی این مجموعه کوهستانی به گونه ای است که مناسب پیاده روی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۸    
اخبار عصرگاهی ایرنا در 30 شهریور 1399 قاچاق لوازم یدکی خودرو درفهرست اقلام پرسود است؟ پای قرارداد ویلموتس به کمیسیون اصل90 بازشد ، آبشار شیخ علیخان ، غاریخی چما به همراه درخت گردوی 250 سال چهار محال و بختیاری درفهرست آثارملی ثبت شدند ، شنگ جانوری در معرض خطر انقراض درپناه محیط بانان زنجانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- شهردار مشهد گفت: یکی از پروژه های در حال اجرا در منطقه 8، احداث پارک جنگلی حدود 28 هکتاری در اراضی آبشار است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
آبشار شیخ علیخان و غار یخی چما در کوهرنگ و درخت کهنسال گردو در شهر گهرو برای ثبت به شورای عالی ثبت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ارسال و در فهرست آثار ملی ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر لایروبی و ماشین آلات سازمان آب و برق خوزستان: کار لایروبی آبشار های شوشتر به پیشرفت 70 درصدی رسید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تعداد یک هزار و 500 پک لوازم التحریر، اهدایی قرارگاه استانی و کشوری محرومیت زدایی، به ارزش 375 میلیون تومان بین دانش آموزان محروم و نیازمند استان توزیع شد. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
از بزرگترین آبشار شکلات لیندور دنیا در فروشگاه برند لیندت واقع در سوییس رونمایی شد. در پی افتتاح موزه، کارخانه و فروشگاه این برند شکلات سازی در شهر زوریخ سوییس، مسئولان این برند از بزرگترین آبشار شکلاتی لیندور دنیا در این مکان رونمایی کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات اسکیت سرعت جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در قسمت نونهالان و نوجوانان با معرفی افراد برتر در پیست آبشار برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
آبشار لندی یکی از آبشارهای زیبا در مجاورت رودخانه بازفت در جنوب استان چهارمحال و بختیاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۵    
مدیرخیریه آبشار عاطفه های امام رضا علیه السلام شاهین شهر گفت: 200 بسته آموزشی و نوشت افزار بین نیازمندان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱    
طرزه نژاد از اهدای 77 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نکایی خبر داد و گفت: این بسته های لوازم التحریر و کفش به دانش آموزان تحت حمایت آبشار عاطفه های نکا تقدیم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - بنیاد بین المللی خیریه قرارگاه محرومیت زدایی آبشار عاطفه ها طی رزمایش آوای مهر، پنج هزار بسته نوشت افزار و لوازم التحریر به استان های کم برخوردار ارسال کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک سارق خودرو که فقط سواری پراید سرقت می کرد و کشف 40 فقره سرقت خبر داد. سرهنگ حسین ترکیان اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت پراید در منطقه باغ غدیر و آبشار در شهر اصفهان، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۹    
طلسم بازسازی آبشار پیران بزرگترین آبشار طبقه ای ایران سه ساله شده است و ترمیم زخم زلزله این ظرفیت مهم بومگردی سرپل ذهاب در هاله ای از ابهام قراردارد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت : بمناسبت روز جهانی پاکسازی زمین ، با رعایت پروتکل های بهداشتی ، با همکاری معاونت پسماند شهرداری ، هیئت ورزش های همگانی و تشکل های مردمی جاده آبشار یاسوج از پسماند پاکسازی شد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
2 جوان در آبشار قلات و رودخانه قره قاچ بر اثر تفریح مرگبار جان خود را از دست دادند. به گزارش روز نو: محمد جواد مرادیان رئیس اورژانس فارس گفت: متاسفانه در آخرین جمعه شهریور ماه دو نفر در استان در اثر عدم توجه به نکات ایمنی در خصوص تفریحات آبی جان خود را از دست دادند. ...