دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۱:۰۹Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پذیره نویسی»

صدای بورس   ۹ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
با استقبال سرمایه گذاران پذیره نویسی گسترش سوخت سبز زاگرس، به عنوان اولین شرکت پروژه درج شده در بازار سرمایه گذاری حرفه ای بورس تهران امروز در دومین روز از دوره پذیره نویسی به فروش رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۴    
پذیره نویسی نماد آرمان -سلولز 06 از روز دوشنبه 10 مهرماه 1402به مدت سه روز کاری انجام می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
آخرین روز پذیره نویسی حق تقدم های استفاده نشده وسپهر (وسپهرح) با استقبال کم نظیر فعالان حقیقی و حقوقی بازار سرمایه به پایان رسید.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۲    
شرکت گسترش سوخت و سبز زاگرس که پذیره نویسی حق تقدم سهام آن در بازار بورس آغاز شده است، اعضای هیئت مدیره شگستر را معرفی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از فروش 60 درصد از سهام شرکت بیواتانول در نخستین روز از پذیره نویسی در بورس خبرداد و گفت: شرکت ها و مؤسسات بزرگ دیگری در استان در حال ورود به بازار سرمایه هستند.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۴۹    
استاندار کرمانشاه در بازدید از فرآیند پذیره نویسی سهام شرکت "گسترس سوخت سبز زاگرس"در بازار سرمایه گفت: باید روند پذیرش واحدها و شرکت های کرمانشاه در بورس بیشتر شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۳۱    
استاندار کرمانشاه هم زمان با ورود شرکت پروژه بیواتانول کرمانشاه در بورس و شروع پذیره نویسی از تالار بورس کرمانشاه بازدید کرد و در جریان روند پذیره نویسی این شرکت قرار گرفت.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۷    
به گفته کیوان شیدانی، از سال 2000 تقریبا در 90 کشور دنیا به مقادیر 5، 7، 10، 15 و 20 درصد بیواتانول اضافه می شود، در واقع بیواتانول سوخت زیستی بوده و یکی از پایدارترین مواد آن ذرت دامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه، از آغاز عرضه شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس(بیواتانول) در بورس از امروز خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۰    
پذیره نویسی اوراق مرابحه شرکت طبیعت سبز پارس کهن(سهامی خاص) از روز دوشنبه 10 مهرماه 1402به مدت سه روز کاری انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه ضمن بازدید از فرآیند پذیره نویسی سهام شرکت "گسترس سوخت سبز زاگرس"در بازار سرمایه، بر لزوم ادامه روند پذیرش واحدها و شرکت های کرمانشاه در این بازار تاکید کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، با توجه به پذیرش شرکت پرتوبار فرابر خلیج فارس در تاریخ 1400/08/15 توسط هیئت محترم پذیرش اوراق بهادار در بازار دوم فرابورس ایران و به استناد دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران به اطلاع می رساند سهام شرکت مذکور توسط سهامدار ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پذیره نویسی سومین صندوق بخشی در فرابورس ایران از امروز آغاز می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پذیره نویسی سه ساعته سهام شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس به عنوان اولین شرکت پروژه محور بورس آغاز شده و تا ساعت 12:30 ادامه دارد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۸    
صندوق سرمایه گذاری بخشی فلزات اساسی دایا با نماد متال ، محصولی جدید از گروه مالی کاریزما است که پذیره نویسی آن از روز شنبه هشتم مهرماه 1402 آغاز می شود ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) اعلام کرد: سهام شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس با نماد شگستر هشتم مهرماه از طریق کارگزاری فارابی در بورس تهران پذیره نویسی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: پذیره نویسی و فروش سهام شرکت بیواتانول کرمانشاه در بورس از فردا شنبه (هشتم مهر) به مردم آغاز می شود
اقتصاد آنلاین / صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
لیست فقیرترین کشورهای جهان در سال 2023 بر اساس GDP PPP منتشر شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کیوان شیدانی، مدیرعامل شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس در حاشیه همایش معارفه عرضه عمومی "شگستر" در بورس تهران در گفتگوی اختصاصی با بورس نیوز این شرکت را معرفی کرده و در ادامه نحوه عرضه این سهام را تشریح کرد.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۲    
صندوق سرمایه گذاری بخشی فلزات کیمیا با نماد آذرین روز شنبه هشتم مهرماه پذیره نویسی می شود.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل تامین سرمایه کیمیا در آستانه پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری بخشی فلزات این شرکت با نماد آذرین گفت: شرکت تامین سرمایه کیمیا با سرمایه 2 هزار میلیارد تومانی فعالیت خود را آغاز کرد و به عنوان دوازدهمین شرکت تامین سرمایه به بازار سرمایه معرفی و به عنوان نخستین نهاد تامین سرمایه تخصصی حوزه ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس گفت: یکی زیست پالایشگاه کرمانشاه که در شهرک صنعتی بیستون واقع است. 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا پایان سال به بهره برداری برسد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون نوسازی و بهره برداری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: این طرح، طرح جدیدی در ماموریت های ایدرو است. ماموریت ایدرو این است که صنعت را ایجاد و پس از بهره برداری به بخش غیردولتی و خصوصی واگذار کند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری بخشی فلزات کیمیا با نماد آذرین از روز شنبه 8 مهرماه 1402به مدت 3 روز کاری پذیره نویسی می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۰    
اوراق مرابحه شرکت سرمایه گذاری و انبوه سازی پارس میکا کیش با نماد پارس میکا06 در فرابورس از 8 مهر ماه پذیره نویسی می شود.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ محمدطیب صحرایی روز سه شنبه در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور سرپرست معاونت اقتصادی استانداری و مدیران دستگاه های عضو و نمایندگان بخش خصوصی برگزار شد ...
ایدرو نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سهام شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس با نماد شگستر 8 مهرماه از طریق کارگزاری فارابی در بورس تهران پذیره نویسی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: پذیره نویسی بیواتانول کرمانشاه در بورس از هفته آینده آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مراسم معارفه عرضه عمومی سهام شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس( بیواتانول کرمانشاه) در بازار سرمایه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: بیواتانول کرمانشاه به عنوان اولین طرح پروژه کشور در بورس تامین مالی و پذیره نویسی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایران با راه اندازی پالایشگاه بیواتانول، به زودی به جمع تولید کنندگان برتر سوخت سبز می پیوندد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
پذیره نویسی صندوق بخشی فلز فارابی با مشارکت بیش از 50 هزار سرمایه گذار و جذب 2000 میلیارد ریال سرمایه، در همان روز نخست به پایان رسید.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
ظرفیت پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری بخشی فلز فارابی به عنوان نخستین صندوق بخشی شرکت سبدگردان فارابی در نخستین روز به اتمام رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به اطلاع تمامی سرمایه گذاران علاقه مند به بازار سهام و سرمایه گذاری در آن می رساند، در ادامه گسترش ابزارهای سرمایه گذاری، صندوق سرمایه گذاری بخشی فلزات دایا از روز شنبه 8 مهر ماه تا دوشنبه 10 مهر ماه پذیره نویسی میشود و علاقه مندان می توانند در این پذیره نویسی شرکت کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زمان معارفه شرکت پروژه محور گسترش سوخت سبز زاگرس با سرمایه 500 میلیارد تومانی مشخص شد تا پدیره نویسی سهام آن در آینده نزدیک انجام شود.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
پذیره نویسی دو صندوق سرمایه گذاری بخشی فلز فارابی و فلزات رویین و همچنین صندوق سرمایه گذاری در سهام امین نهایت نگر از امروز سوم مهرماه در فرابورس ایران کلید خورد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تامین سرمایه امید از پذیرش تعهدات جدید خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۱    
پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری امین نهایت نگر در تاریخ 1402/06/29 به مدت روز کاری از 3 مهرماه لغایت 5 مهرماه انجام می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری بخشی فلز فارابی با نماد معاملاتی فلز فارابی از روز دوشنبه 3 مهرماه لغایت 9 مهرماه به مدت 5 روز کاری پذسره نویسی می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، دکتر سیدمحمدرضا آقایی میبدی با حضور در دفتر مدیر کل فرودگاه های استان و با اشاره به روند پذیره نویسی سلول های بنیادی خونساز، اظهار کرد: استان یزد در زمینه اهدای خون در بین سه استان برتر کشور است و سومین استان بخشنده حیات است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس گروه مرکز سپاس (مرکز پذیره نویسی اهداکنندگان سلول های بنیادی خونساز غیر خویشاوند) سازمان انتقال خون گفت: پیوند سلول های بنیادی تنها درمان برخی از بیماری هاست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس گروه مرکز سپاس(مرکز پذیره نویسی اهداکنندگان سلول های بنیادی خونساز غیر خویشاوند) سازمان انتقال خون گفت: پیوند سلول های بنیادی تنها درمان برخی از بیماری هاست.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به اطلاع می رساند پیرو صدور مجوز شماره 136404/122 مورخ 1402/06/21سازمان بورس و اوراق بهادار، اوراق اجاره شرکت گروه پتروشیمی تابان فردا از طریق بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس انتشار و پذیره نویسی می گردد
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۴    
عضو هییت مدیره انجمن فولاد ایران گفت: ذوب آهن بیستون در ماه گذشته پذیره نویسی شد و در تلاش هستیم بتوانیم آن را تا پایان مهرماه امسال بر روی تابلو عرضه کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر سامانه های خدمات ارزش افزوده شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: مزیت پذیره نویسی الکترونیکی حق تقدم از دو بعد ناشران و سهامداران قابل بررسی است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری بخشی فلزات رویین از روز دوشنبه 3 مهرماه لغایت 5 مهرماه به مدت 3 روز کاری انجام می شود.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری تضمین اصل مبلغ سرمایه خلیج فارس از تاریخ 3 مهرماه 1402 آغاز می شود. این پذیره نویسی تا تاریخ 19 مهرماه ادامه خواهد داشت. این صندوق از نوع صندوق های مختلط با ویژگی تضمین اصل مبلغ سرمایه می باشد که تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و بر اساس مقررات
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قجری گفت: در کل، مجموع آورده پذیره نویسی الکترونیکی حق تقدم 29 نماد برای بازار سرمایه حدود 677 میلیارد تومان بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۳    
دنیای اقتصاد : بانک مرکزی اعلام کرد در ادامه بر گزاری 43نوبت حراج هفتگی و 7مرحله پذیره نویسی اوراق مالی اسلامی دولتی در سال گذشته، ششمین مرحله حراج این اوراق در سال1402 روز سه شنبه 21شهریورماه سال جاری برگزار شد. در این حراج حدود 558/ 1هزار میلیارد تومان اوراق فروخته شد ...