شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۳:۳۳Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پذیره نویسی»

نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۴    
بر اساس اخبار منتشر شده در وبسایت کدال، 5 نماد بورسی و فرابورسی به دنبال افزایش سرمایه هستند، همچنین کنور و دبالک اطلاعیه پذیره نویسی منتشر نمودند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
پذیره نویسی نخستین صندوق در صندوق قابل معامله در بازار سرمایه امروز در فرابورس ایران آغاز شد. در نشست خبری یک دیدار یک عرضه ویژه این پذیره نویسی به ویژگی های این صندوق پرداخته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
پذیره نویسی نخستین صندوق در صندوق بازار سرمایه از امروز در فرابورس آغاز شده و تا پنج روز کاری ادامه دارد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین صندوق سرمایه گذاری گروه مالی کاریزما با نماد "صنم" روز دوشنبه مورخ4 بهمن ماه 1400 از طریق شرکت فرابورس ایران پذیره نویسی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، تعداد واحدهای قابل انتشار 500 میلیون واحد به ارزش مبنای 10 هزار ریال در هر واحد سرمایه گذاری عنوان شده است. همچنین ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۵    
شرکت فرابورس ایران از پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری صندوق در صندوق صنم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سیزدهمین صندوق سرمایه گذاری گروه مالی کاریزما با نماد "صنم" روز دوشنبه مورخ4 بهمن ماه 1400 از طریق شرکت فرابورس ایران پذیره نویسی می شود."صنم" صندوقی قابل معامله (ETF) است که از نوع صندوق در صندوق محسوب می شود. صندوق "صنم" روز دوشنبه از طریق کلیه کارگزاری های عضو فرابورس امکان خرید خواهد داشت.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری آوای تاراز زاگرس از امروز شنبه دوم بهمن ماه در بورس اوراق بهادار تهران، به مدت 5 روز کاری آغاز می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۸:۰۴    
با اضافه شدن شرکت های جدید به شرکت تجلی به نظر می رسد این شرکت در حال تکمیل زنجیر تأمین شرکت های زیر مجموعه خود و هلدینگ مادر(ومعادن) است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۴    
شرکت فرابورس ایران از پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت آریا خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۲    
مدیرعامل سبدگردان آریا در نشست خبری ویژه پذیره نویسی صندوق درآمد ثابت این شرکت به تشریح ویژگی های مهم آن پرداختند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
در نشست خبری یک دیدار، یک عرضه ویژه پذیره نویسی صندوق با درآمد ثابت آریا با نماد رایا که پیش از ظهر امروز در فرابورس ایران برگزار شد،
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
پذیره نویسی صندوق نماد آشنا ایرانیان به عنوان اولین صندوق سرمایه گذاری از نوع صندوق در صندوق اوراق بهادار بازار سرمایه ی کشور، از تاریخ 25 دی ماه آغاز و به مدت پنج روز کاری ادامه خواهد یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد- مجید اسکندری : هفتمین همایش مالی اسلامی با همت انجمن مالی اسلامی و مرکز مالی ایران، روز 27 دی ماه در بانک مرکزی برگزار می شود. انجمن مالی اسلامی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت علمی و پژوهشی در زمینه ابزارهای مالی اسلامی و گسترش بازار این ابزارها و تشکیل کمیته فقهی سازمان بورس و شورای ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
از امروز پذیره نویسی 4 هزار میلیارد تومان اوراق اجاره سهام شرکت گروه پتروشیمی تابان فردا با نرخ 18 درصد سالانه باهدف تأمین مالی در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس آغاز شد.
وانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۰    
به گزارش وانانیوز، یادگیری در مورد بازار سهام و شرایط آن می تواند ترسناک باشد. اما ساده ترین راه برای شروع چیست؟ با یادگیری اصطلاحات و عبارات اساسی مثلاً اینکه ایچیموکو چیست؟ یا تفاوت بورس و فرابورس و منظور از اصطلاح پذیره نویسی چیست می توانید شروع کنید. اصطلاحات معاملات سهام به چه معناست؟ ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲    
چند روز گذشته در تارنمای کدال شاهد انتشار اطلاعیه های متعددی از سوی ناشران بورسی و فرابورسی بودیم، بخشی از اطلاعیه ها به فرآیند افزایش سرمایه و پذیره نویسی شرکت ها اختصاص داشت. در ادامه به تشریح جزیات بخشی از این اطلاعیه ها پرداخته شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پذیره نویسی دومین صندوق ETF دولتی یعنی صندوق پالایش یکم، پس از کشمکش های متعدد میان شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی و وزارت اقتصاد، در پنجم شهریور ماه 99 آغاز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اگر به دنبال یافتن بهترین گزینه دریافت سود بدون ریسک هستید، این مطلب را دنبال کنید.
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۸    
نقدینه - شرکت لیزینگ ایران اعلام نمود اقدامات اولیه جهت پذیره نویسی افزایش سرمایه در اولویت کاری شرکت قرار دارد که با توجه به عدم ثبت صورتجلسات مجامع برگزار شده در سنوات 97 لغایت 99 اداره ثبت شرکت ها از قبول پذیره نویسی خودداری نمود که پس از طی مراحلی موفق به ثبت چند صورتجلسه شدیم. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت آسمان سهند با پیش بینی سود 22 درصدی یک ساله، از تاریخ 11 تا 15 دی ماه 1400 انجام می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در روز های گذشته، بسیاری از سهامداران بورسی به گران فروخته شدن صندوق پالایشی یکم در زمان پذیره نویسی معترض بودند. یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به این ادعا، به بررسی آینده این صندوق و صنعت پالایشی پرداخت.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پذیره نویسی های فرابورس تا پایان سال به تعویق افتاده و به طور کلی بازار در محیطی ایزوله قرار گرفته است تا شاید رونق به آن بازگردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- معاون آموزشی دانشکده پزشکی و مسئول مرکز پذیره نویسی سلول های بنیادی تبریز گفت: افراد 18 تا 45 سال واجد شرایط اهدای سلول های بنیادی خونساز هستند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۰:۳۷    
یک شنبه 00/10/05 ، تهران , (اخبار رسمی) : ششمین دوره صندوق های سرمایه گذاری کارگزاری آرون گروپس بدون ریسک و بیمه شده در برابر ضرر احتمالی، بدون محدودیت خرید تعداد سهام برای هر نفر آغاز شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۲:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرورزشی: رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: ارزش تقریبی هر یک از باشگاه های استقلال و پرسپولیس هزار و 800 میلیارد تومان است. حسین قربان زاده، رئیس کل سازمان خصوصی سازی در برنامه تیتر یک شنبه شب شبکه خبر گفت: واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید در دستور کار قرار بگیرد ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در حال حاضر دستور توقف تمامی پذیره نویسی ها تا پایان امسال از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین فرابورس ایران به شدت کار پسندیده ای است زیرا اکنون بازار سهام با کمبود نقدینگی مواجه است و ظرفیت پذیرش پذیره نویسی های جدید را ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
صندوق اهرمی کاریزما با نماد "اهرم" در جریان پذیره نویسی روز 29آذر ماه با 490 میلیارد تومان سفارش خرید ظرف کمتر از 2 ساعت پذیره نویسی شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۰۸:۵۰    
امروز مطالبی همچون قیمت لحظه ای دلار و یورو در بازار | نامه مهم بانک مرکزی به صرافی ها، بیت کوین چیست؟ | آینده بیت کوین چگونه خواهد بود؟، کدام خبر ها بر بورس تاثیرگذارند؟، تحلیل تکنیکال نماد های بورسی، خبر بسیار مهم فرابورس| توقف پذیره نویسی ها تا پایان سال ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون پذیرش فرابورس در خصوص پذیره نویسی های اخیر گفت: پذیره نویسی شرکت های بیمه پردیس، بیمه زندگی کاریزما، بیمه هوشمند فردا و بیمه اتکایی تهران رواک به این دلیل انجام شد که با توجه به مجوز صادره از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار این شرکت ها فقط تا هفته اول دی ماه برای انجام پذیره نویسی مهلت داشتند.
برای نخستین بار در استان خراسان رضوی و کلانشهر مشهد مقدس مراحل تخصصی و بسیار مدرن اهدای سلول های بنیادی به منظور پیوند به بیمار سرطانی انجام خواهد پذیرفت. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۱:۲۸    
یکی از اصطلاحات رایج در بازار سرمایه و مباحث مالی، پذیره نویسی است که به تعهد برای تامین سرمایه یک شرکت اشاره دارد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
پذیره نویسی سهام در دست انتشار شرکت بیمه پردیس در اولین روز از مهلت 15روزه به پایان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
صندوق طلای زرین آگاه با نماد مثقال که از روز شنبه 27 آذرماه پذیره نویسی خود را آغاز کرده بود، توانست تنها در دو روز کاری تمامی واحدهای خود را به فروش برساند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
پذیره نویسی ششمین صندوق سرمایه گذاری طلای بازار سرمایه با نام صندوق سرمایه گذاری طلای زرین آگاه با نماد مثقال که از دیروز 27 آذر ماه به مدت پنج روز در بورس کالا آغاز شده بود، در دومین روز و در استقبال گسترده فعالان بازار و خریداری کل واحدهای عرضه شده با موفقیت به پایان رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۳:۰۰    
مدیرعامل شرکت سبدگردان الماس و مدیر سپهر جسورانه یکم گفت: عدم اطمینان در بازار افزایش پیدا کرده است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت داروسازی ابوریحان در کدال اطلاعیه جدیدی منتشر کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۲:۰۷    
شاخص کل بورس که روز گذشته کانال 1٫3 میلیون را پس گرفته بود در میانه بازار امروز با بیش از 8000 واحد ریزش در کانال یک میلیون و 296 هزار واحد قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری طلای زرین آگاه با نماد مثقال از روز شنبه، 27 آذر ماه سال جاری در بورس کالا آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
امیدنامه و اساسنامه صندوق های سهامی اهرمی در سال جاری توسط سازمان بورس و اوراق بهادار تصویب شد و بر این اساس، پذیره نویسی نخستین صندوق سرمایه گذاری سهامی اهرمی از آخرین دوشنبه فصل زرد آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۶۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با مراقبت هایی که در سه ماه گذشته انجام شده است، نرخ تورم نقطه به نقطه از قله حدود 55 درصدی در ماه های 6, 7 و 8 امسال، روند کاهشی خود را ادامه داد و به 41 درصد کاهش یافت.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۴:۲۸   + ۳۵ سایت دیگر  
در سالروز تاسیس بانک طی نشستی صمیمانه با حضور مشتریان وفادار بانک پاسارگاد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و سرمایه گذاری های سرنوشت ساز از ایشان به پاس شانزده سال اعتماد و همراهی تجلیل به عمل آمد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه شرکت ها: پذیره نویسی سهام در دست انتشار شرکت بیمه پردیس (سهامی عام در شرف تاسیس) به روش قیمت ثابت در نماد بیمه پردیس از امروز یکشنبه آغاز می شود. به گزارش خبرنگار دنیای اقتصاد ، این پذیره نویسی از طریق کارگزاران عضو فرابورس و به روش قیمت ثابت به مدت 15 روز تا 12 دی ماه امسال ادامه خواهد داشت ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بعد ازظهر روزجاری مدیران صندوق جسورانه سپهریکم در نشست خبری ویژه پذیره نویسی این صندوق به تشریح ویژگی های مهم آن پرداختند.
سلام نو / صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سید جعفرخامسی نماینده هیئت موسس شرکت بیمه پردیس در این نشست خبری با اعلام اینکه پذیره نویسی بیمه پردیس از یکشنبه 28 آذرماه آغاز خواهد شد، گفت: سرمایه اولیه این شرکت 300 میلیارد تومان است که 72 درصد آن توسط موسسان تامین شده و باقی آن پذیره نویسی خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
صندوق سهامی اهرمی کاریزما به عنوان اولین صندوق سرمایه گذاری اهرمی در ایران مجوز پذیره نویسی خود را از بورس تهران دریافت کرد. این صندوق در روز دوشنبه 29 آذر ماه پذیره نویسی خواهد شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری طلای زرین آگاه با نماد مثقال از امروز شنبه 27 آذر ماه آغاز و به مدت پنج روز کاری ادامه می یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه کسب وکار فرابورس ایران از آغاز پذیره نویسی نخستین صندوق سرمایه گذای جسورانه حوزه فرهنگ و هنر در فرابورس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی از پذیره نویسی یک صندوق جسورانه با سرمایه اولیه هزار میلیارد ریال از 27 آذر تا چهارم دی ماه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر سرمایه گذاری صندوق جسورانه سپهر یکم گفت: پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری سپهریکم، اولین صندوق حوزه صنایع خلاق و فرهنگ بنیان از فردا به مدت 6 روز کاری از طریق فرابورس انجام خواهد شد.