یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۴۵Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوراق صکوک»

اوراق صکوک مرابحه شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس (سهامی خاص) با نمادهای صدف408 و صدف048 از این تاریخ (19 آبان ماه 1399) در فهرست نرخ های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مهندس سید مهدی نقوی عضو موظف هیأت مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان با بیان اینکه اوراق صکوک طرح های عمرانی در حال ساخت در منطقه از طریق شرکت فرابورس عرضه می شود، اظهار داشت: براساس دستور دکتر روزبهان، مدیرعامل سازمان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
آغاز پرواز های تهران-استانبول از 11 آبان، اوراق صکوک چیست؟ و صف های خرید و فروش سهام از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اصطلاح صکوک برگرفته از واژه عربی صک به معنای چک، نوشته بدهکار، سفته و قبض بدهی است و به طور معمول، به عنوان اوراق قرضه اسلامی تعریف می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر مشهد با لایحه انتشار اوراق صکوک اجاره برای خرید اتوبوس موافقت کردند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر مشهد با لایحه انتشار اوراق صکوک اجاره برای خرید اتوبوس موافقت کردند. اعضای شورای شهر مشهد با لایحه انتشار اوراق صکوک اجاره برای خرید اتوبوس موافقت کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر مشهد با لایحه انتشار اوراق صکوک اجاره برای خرید اتوبوس موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
با استقبال سرمایه گذاران، تامین مالی 1000 میلیارد تومانی شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان از طریق اوراق صکوک اجاره در بورس اوراق بهادار تهران به انجام رسید.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۱    
شرکت هواپیمایی امارات یکی از شرکت های پیشرو در به کارگیری روش های نوین تامین سرمایه در صنعت حمل و نقل هوایی دنیا است. این شرکت در سال 2013 موفق به عرضه یک میلیارد دلار صکوک استهلاکی ده ساله و در سال 2015 موفق به جذب 913 میلیون دلار اوراق صکوک از طریق بورس دبی برای تأمین مالی خرید هواپیمای ایرباس ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اوراق صکوک اجاره شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان پارسا306 در فهرست نرخ های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دارایی مالزی از طرح عرضه 500 میلیون رینگیت (119.45 میلیون دلاری) اوراق قرضه اسلامی موسوم به صکوک رونمایی کرد.
بانک خاورمیانه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بانک خاورمیانه به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود در حوزه "بانکداری سرمایه گذاری" از واجدین شرایط ذیل، دعوت به همکاری می نماید: • فارغ التحصیل در رشته های حسابداری، مالی، مهندسی صنایع یا MBA (ترجیحا با گرایش مالی) از دانشگاه های معتبر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر ارزیابی سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به عرضه اوراق صکوک نوآوری در بورس اوراق بهادار برای دسترسی شرکت های دانش بنیان به بازار سرمایه گفت: این صندوق به عنوان رکن ضامن، انتشار اوراق نوآوری را تسهیل می کند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از بلومبرگ، شارجه با این اقدام به کشورهای ثروتمند حاشیه خلیج فارس پیوست که برای حمایت از منابع و دارایی های خود برابر رکود ناشی از پاندمی کرونا، دست به چنین اقدامی می زند. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۱    
اوراق بدهی این صندوق عمدتا شامل اوراق مرابحه سایپا، اوراق صکوک اجاره دولتی، اوراق منفعت دولتی و همچنین اوراق مرابحه صنعت غذایی کوروش است. نرخ متوسط این اوراق 18 درصد است.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بازار سرمایه امروز مملو از ابزارهایی است که می تواند مردم را در منفعت، اجاره، اوراق صکوک ،ساخت و تولید مشارکت دهد. البته امروز مردم به دنبال خرید سهام هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۰۰:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ورود پروژه های عمرانی به بازار سرمایه می تواند به افزایش عمق و سوددهی این بازار بیافزاید. همچنین استقبال مردم از بورس و بازارهای سرمایه می تواند به تامین مالی پروژه ها و تسریع روند اجرای پروژه های اقتصادی کمک بسیاری کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۰۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری وشکوفایی از عملیاتی شدن و ارائه اوراق صکوک نوآوری در بورس اوراق بهادار برای دسترسی شرکت های دانش بنیان به بازار سرمایه در سال 99 خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۰:۴۶    
برگرفته شده از سایت کارگزاری آگاه برای آشنایی بیشتر خوانندگان روزنامه آسیا اوراق بهادار با نام های مختلفی خرید و فروش می شوند. یکی از اصطلاحاتی که ممکن است با آن مواجه شده باشید، اوراق صکوک یا اوراق مرابحه است ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اوراق صکوک اجاره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات از طریق شرکت واسط مالی آذر چهارم (با مسئولیت محدود) با نمادهای صمعا212 و صمعا412 در فهرست نرخ های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون بانک و بیمه وزیر اقتصاد گفت: بانک عامل بخش مسکن از ابزارهای بازار سرمایه همچون راه اندازی صندوق زمین و ساختمان و انتشار اوراق صکوک استفاده کند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۰۸:۲۸    
استقرار ماهواره بر سیمرغ در سایت پرتاب ماهواره ظفر، واردات کره به رغم تولید انبوه شیردرکشور، پرواز مجدد هواپیماهای سوئد از آسمان ایران، واردات قابل توجه برنج از به کشور تا پایان دی، و صدور مجوز انتشار 250 میلیارد تومان اوراق صکوک تکمیل متروی بهارستان، عناوین مهم ترین اخبار اقتصادی در هفته گذشته است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان گفت: شورای اقتصاد مجوز انتشار 250 میلیارد تومان اوراق صکوک را برای تکمیل متروی بهارستان به وزارت راه و شهرسازی داده است.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
چهارشنبه 11 دی ماه 1398 پذیره نویسی اوراق صکوک منفعت دولت به ارزش 100 هزار میلیارد ریال در فرابورس ایران انجام خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۸:۴۴    
قیمت اسمی اوراق صکوک خرید دین مسکن جنوب در نماد "صمسکن 912" با پرداخت بخشی از اصل اوراق به همراه سود ماهانه در انتهای هر دوره ماهانه (28 ام هرماه) مطابق اطلاعیه پذیره نویسی شماره 61019/181 مورخ 26/03/1398 منتشره در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران (www.tse.ir) کاهش می یابد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بازآفرینی شهری، برای انتشار اوراق مالی اسلامی ریالی تا سقف 6 هزار و 500 میلیارد تومان به منظور تکمیل مصلای تهران و بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی (ع)، در اولویت قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اوراق صکوک مرابحه شرکت کرمان موتور سهامی خاص که با حجم هزار میلیارد ریال در آذر ماه 1396 منتشر شده بود، سررسید شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص فرابورس در جریان معاملات دومین ماه پاییز امسال رشد 4 درصدی را به ثبت رساند. گسترش نیوز: در دومین ماه پاییز امسال در بازارهای فرابورس بیش از 28 هزار و 500 میلیون ورقه به ارزش 170 هزار و 550 میلیارد ریال در 4593 نوبت معاملاتی خریدوفروش شد که روزانه دادوستد متوسط 1586 میلیون ورقه به ارزش 9 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۰    
کیش - ایرنا - امام جمعه کیش گفت: ورود 300 میلیارد تومان اوراق صکوک به چرخه اقتصادی جزیره کیش کاری بسیار مثبت و حرکتی تحول آفرین است که می تواند موجب رشد و رونق اقتصادی این جزیره باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه کیش با اشاره به انتشار اوراق صکوک به مبلغ 3 هزار میلیارد ریال توسط سازمان منطقه آزاد کیش در راستای تکمیل پروژه ترمینال جدید فرودگاه، افزوده شدن این میزان از حجم سرمایه برای تکمیل زیرساخت های عمرانی جزیره را رویدادی شایسته عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۲    
امام جمعه کیش همچنین ورود 300 میلیارد تومان اوراق صکوک سرمایه گذاری به چرخه اقتصادی جزیره کیش و سازمان را بسیار امیدوارکننده و باعث تحول اقتصادی دانست.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۱    
اوراق صکوک یکی از ابزار های تأمین مالی به حساب می آیند که به وسیله کارشناسان مالی اسلامی پیشنهاد شده اند و برگرفته از فرآیند تبدیل اوراق بهادار کردن است که در آن، واسط دارایی هایی را به دست آورده و بر مبنای آن ها اوراقی را منتشر می کند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۳    
اوراق صکوک 300 میلیارد تومانی سرمایه گذاری و توسعه کیش در فرابورس عرضه و در کمتر از 30 دقیقه خریداری شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد - لیلا اکبرپور : اوراق صکوک 300 میلیارد تومانی سرمایه گذاری و توسعه کیش دوشنبه بیستم ابان ماه در فرابورس عرضه و در کمتر از 30 دقیقه خریداری شد. انتشار اوراق صکوک ، روش مرسومی که دنیا سال هاست ازآن برای تامین و جذب نقدینگی بهره مند می شود ...
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
پول نیوز- 100 درصد اوراق صکوک 300 میلیارد تومانی سرمایه گذاری و توسعه کیش روز اول به صورت کامل در فرابورس به فروش رسید.
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل بخش سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش از فروش رفتن اوراق صکوک به ارزش 300 میلیارد تومان در کمتر از یک ساعت خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
100 درصد اوراق صکوک 300 میلیارد تومانی سرمایه گذاری و توسعه کیش روز اول به صورت کامل در فرابورس به فروش رسید.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پول نیوز- افراد ریسک پذیر به دلیل بالا بودن میزان بازدهی مورد انتظارشان، معمولا به سرمایه گذاری هایی در بازار پول و بازار بدهی مانند سرمایه گذاری در سپرده های بانکی و سرمایه گذاری در اوراق صکوک و اوراق مشارکت و... تمایل ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: اوراق صکوک به میلغ 3 هزار میلیارد ریال که امروز در بورس عرضه شد در کمتر از 30 ثانیه از سوی متقاضیان خریداری شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه بنگاه ها - با توجه به صف خرید سرمایه گذاران برای اوراق صکوک اجاره شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، کل اوراق در یک لحظه بفروش رسید..
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیرعامل منطقه آزاد کیش از عرضه و انتشار سه هزار میلیارد ریال اوراق صکوک جهت ساخت پایانه فرودگاهی کیش، برای نخستین بار در مناطق آزاد خبرداد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۸    
گروه بنگاه ها - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از انتشار اوراق صکوک تکمیل ترمینال فرودگاه کیش در روز دوشنبه همزمان با روز کیش خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از انتشار اوراق صکوک تکمیل ترمینال فرودگاه کیش در روز دوشنبه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از انتشار 3 هزار میلیارد تومان اوراق صکوک برای تکمیل ترمینال کیش توسط کارگزاری بانک مسکن و با ضمانت بانک مسکن در فرابورس خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - یک مقام مسئول از انتشار 3000 میلیارد تومان اوراق صکوک برای تامین مالی مناطق آزاد کشور خبر داد و گفت: این اوراق فردا رونمایی می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد کیش گفت: برای تکمیل ترمینال فرودگاه کیش از فردا اوراق صکوک به ارزش 3000 میلیارد ریال منتشر می شود که ضامن اوراق بانک مسکن و عرضه کننده هم همین بانک است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول از انتشار 3000 میلیارد تومان اوراق صکوک برای تامین مالی مناطق آزاد کشور خبر داد و گفت: این اوراق فردا رونمایی می شود.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
اطلاعیه پذیره نویسی چهارمین سری از اوراق صکوک منفعت دولت روی سایت فرابورس ایران قرار گرفت. پذیره نویسی این سری از اوراق منفعت در 5 نماد افاد51 ، افاد52 ، افاد53 ، افاد54 و افاد55 به ارزش 49 هزار و 921 میلیارد ریال در تاریخ 18 آبان ماه انجام می شود.
امروز یکشنبه، 28 مهر ماه 98، صفحات بورسی روزنامه های صبح کشور در خصوص تأمین مالی دولت از طریق بازار سرمایه با انتشار اوراق صکوک نوشتند.