پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۱۷:۳۰May 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری قم»

شهر بیست   ۱ ساعت پیش    
مدیر منطقه سه شهرداری قم با اشاره به وجود 60 بوستان شهری در این منطقه، از 20 هزار مترمربع گل کاری به منظور زیباسازی و ایجاد روحیه و نشاط اجتماعی خبر داد.
موج   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه هفت شهرداری قم از تملک 220 ملک برای اجرای پروژه شهید اوسطی خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اشاره به خسارت 200 میلیارد ریالی آتش سوزی اخیر شهرک شکوهیه به آتش نشانی قم از نبود امکانات اطفا حریق در این شهرک انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: درزمینهٔ بحث واکسیناسیون تاکنون بیش از 500 نیروی خدمات شهری واکسن دریافت کرده و این امر همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم از ورود 30 دستگاه اتوبوس بازسازی شده به ناوگان حمل و نقل عمومی تا دو هفته آینده خبر داد.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، عباس جعفری با حضور در بیمارستان، از باقر نجفی آتش نشان غیور و شجاع حادثه دیده در آتش سوزی دو روز قبل کارخانه ای در شهرک شکوهیه عیادت کرد. ...
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، عباس حلوایی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری، میریک امامی مدیرعامل سازمان توسعه و عمران و همچنین مجید متین فر مدیرمنطقه هفت شهرداری قم به منظور رفع معارضات موجود در اجرای پروژه فاز 5 بلوار عمار یاسر تا کوچه بیگدلی با عنوان بلوار شهید اوسطی در دست اقدام است، بازدید کردند ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از افزوده شدن اطلاعات هویتی به تابلوهای جدید کوچه شهید خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم گفت: محدودیت ارتفاع، نبود سیاست های تشویقی مؤثر در سطح کلان کشور با توجه به مشکلات اقتصادی افراد ساکن در بافت فرسوده ها، سبب شده تا کمتر شاهد بازآفرینی شهری و رونق در بافت فرسوده باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها نبود تجهیزات تخصصی در آتش نشانی شهرک های صنعتی قم از جمله شکوهیه در سال های اخیر خسارت های زیادی را برای صنایع این شهرک در آتش سوزی ها و همچنین سازمان آتش نشانی شهرداری قم به دنبال داشته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۱    
اولین شهربازی معارفی کشور با بهره گیری از شیوه جذاب بازی و سرگرمی و با هدف نوآوری در عرصه ی تبلیغ و ترویج دین به مخاطبان با مشارکت شهرداری قم در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع در قم احداث می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: در شب های قدر علاوه بر خودروهای امدادی و حمل و نقل یک هزار و 400 نیروی خدمات شهری آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - تصویب بودجه اصلاحی سال 1400 سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم و همچنین بودجه شش ماهه سال جاری سازمان کشتارگاه بخشی از مصوبات امروز جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر بود. ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: دپوی پنبه و مواد قابل اشتعال منجر به آتش سوزی یک واحد مسکونی سه طبقه در خیابان 24 متری آیت الله کاشانی شد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم از کاشت بیش از یکصد هزار گل فصلی و دائمی در این منطقه خبر داد و گفت: گل هایی نظیر رعنا زیبا، مغربی، اطلسی، رز، محمدی و یاس، کاشت شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۹    
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه شهربازی معارفی در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع اجرا می شود، گفت: این پروژه در بخش عمرانی با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان کلید خواهد خورد و سهم سرمایه گذار نیز به منظور فضاسازی داخلی و استقرار وسایل بازی، 25 میلیارد تومان پیش بینی شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون شهرداری قم از ساخت سردیس شهید اوسطی در قم خبرداد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم در ماه مبارک رمضان اقدام به برپایی محفل انس با قرآن در جوار منازل شهدای گرانقدر استان قم کرده است.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۹    
مدیر منطقه چهار شهرداری قم از تکمیل مکانیزه کردن آبیاری بوستان های جنگلی خضر نبی، زائر، کوهسار و ملاصدرا با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۹    
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به بهره برداری آخرین رمپ مجموعه پل های 9 دی به طول 249 متر، از تکمیل اتصال خیابان امام رضا(ع) به بلوار جمهوری و کاهش بار ترافیکی بلوار نیایش و بلوار امین خبر داد.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم از اجرای هشت طرح فرهنگی در حوزه های مختلف به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به اهمیت اجرای پروژه شهربازی معارفی، بر اثیر آن در سرانه فرهنگی و تفریحی قم تأکید کرد و گفت: این شهربازی در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: اگر رشادت عوامل و نیروهای جان برکف آتشنشانی نبود، در این حادثه به علت وجود مخازن الکل احتمال وقوع فاجعه ای عظیم بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از اطفای حریق در شهرک شکوهیه قم خبرداد.
برترین ها / موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۳   + ۷۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی آتش نشانی از اطفای حریق در شهرک صنعتی شکوهیه قم در محل شرکت مولدان خبر داد. "حمید کریمی" از حضور بیش از صد آتش نشان برای مهار آتش سوزی در کارخانه مولدان صنایع شیمی قم خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: 20 خودرو عملیاتی با بیش از 100 آتش نشان به کارخانه مولدان شیمی در شهرک شکوهیه اعزام و در حال حاضر آتش به طور کامل اطفا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: آتش سوزی در شهرک صنعتی شکوهیه قم به طور کامل اطفا شد و هم اکنون آتش نشانان درحال لکه گیری و ایمن سازی منطقه هستند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: خودروی چند میلیارد تومانی آتش نشانی قم در آتش سوزی شهرک شکوهیه، سوخت. به دنبال حجم بالای آتش و گسترش آن، خودروی اسکانیا اعزامی از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم به صورت کامل از بین رفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با اشاره به افتتاح چهارمین رمپ پل بزرگ جمهوری گفت: افتتاح رمپ چهارم این پل سبب کاهش ترافیک در هسته مرکزی شهر قم می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
بازار کهنه قم با اجرای طرح کف سازی و برنامه های توسعه ای، که توسط سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری قم برای آن پیش بینی شده این روزها در حال تغییر و تحول هایی تأثیرگذار و ماندگار است تا این بازار جانی دوباره بگیرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از اهدای اسناد هویتی به خانواده های معظم شهدا خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم از مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی استان خواست تا علاوه بر آتش نشانان، رانندگان اتوبوس های شهری و تاکسی های عمومی نیز در اولویت واکسیناسیون علیه بیماری کووید19 باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مدرسان عروسک سازی گفت: کارگاه آموزشی عروسک سازی برای نخستین بار به صورت عمومی در محل خانه جوان استان قم به همت موسسه حس خوب زندگی و مشارکت معاونت جوانان و سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم برگزار می شود.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: بیش از 150 آب نمای شهر به صورت کامل بهسازی، ایمن سازی و راه اندازی شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه شش شهرداری قم از ابلاغ بودجه 687 میلیارد ریالی این منطقه در سال 1400 خبر داد و گفت: با اولویت اجرای پروژه های نیمه تمام سال گذشته، تقاطع غیرهمسطح بلوار حضرت معصومه(س) در ابتدای محور جعفریه به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: متأسفانه باوجود تلاش ها و مکاتبات زیاد با اداره کل راه و شهرسازی زمین برای پایانه جنوب در اختیار شهرداری قرار نگرفت و امسال ساماندهی پایانه خرمشهر برای جایگزینی پایانه جنوب در دستور کار قرار گرفت.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه هفت شهرداری قم از اتمام پروژه های شاخص هسته مرکزی در سال جاری خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی و آتش نشانان قمی دو گروه دیگر از کارکنان شهرداری هستند که به شدت در معرض درگیری با کرونا هستند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم در ادامه اجرای طرح "شهروند پرسشگر، مدیر پاسخگو" در سامانه ارتباط مردمی 137 حضور یافت و پاسخگوی تماس های مردمی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: از هزار و 600 پاکبان قمی 600 پاکبان تاکنون واکسینه شده اند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای “شهرما” شهرداری قم به صورت غیر حضوری برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: با توجه به آرام سازی و تبدیل برخی از خیابان های اطراف حرم مطهر به پیاده راه، رینگ طلایی به منظور کاهش زمان سفر، کاهش ترافیک و خدمت رسانی بهتر راه اندازی شده است.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مهدی کلانترزاده در جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی انتخابات در سالن جلسات استانداری، اظهار داشت: هرکدام از دستگاه ها و مجموعه های دولتی درصورتی که فصول اطلاع رسانی امیدبخش از خدمات خود ارائه دهند به شکوه حضور مردم کمک می کند. ...
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، نشست تخصصی ضرورت پرداخت به “فلسفه فناوری اطلاعات” به صورت آنلاین با هدف بررسی اهمیت ورود به مباحث نظری و ابعاد علوم انسانی فناوری اطلاعات ...
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، عباس جعفری با اشاره به افزایش بلندمرتبه سازی در شهر قم اظهار داشت: خوشبختانه از سال 95 به بعد تا حدود زیادی مباحث و مقررات ملی ساختمان به خصوص مسائل ایمنی در ساختمان های شهری رعایت شده است. ...
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، قاسم طالبی از پیگیری طرح های فرهنگ ترافیک در این سازمان خبر داد و اظهار داشت: فرهنگ یکی از زیربنایی ترین موضوعات در حوزه رفتار شهروندان در مباحث ترافیکی است. ...
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، پیام جوادیان با اشاره به شروع فصل آفت ملخ و راهکارهای کلینیک فنی سازمان پارک ها برای مبارزه با این آفت در فضای سبز شهری، اظهار کرد ...
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید عبدالله میرابراهیمی با اشاره به اهمیت توجه به هفته زمین پاک، اظهار داشت: طرح های تبادل پسماند خشک با گل و گیاه و کتاب و دیگر موارد در طول سال در غرفه های بازیافت اجرا می شود. ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون خدمات شهری شهرداری قم از اجرای طرح کوچه های آسمانی خبر داد و گفت: در این طرح تابلوهای مزین به مشخصات شهدا در کوچه های شهر نصب می شود.
مسابقه افطاری سادۀ ما به مناسبت ماه مبارک رمضان از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان وسازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم برگزار می شود.