دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۵:۰۷Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری قم»

قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: مانور خانوادگی زندگی در شرایط اضطراری توسط گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و با همکاری اداره آموزش شهرداری قم روز جمعه چهار آذرماه در بوستان علوی برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۷    
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از برگزاری ویژه برنامه های سالگرد شهادت دانشمند هسته ای فخری زاده در قم خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری قم از آغاز طرح مقابله با موش های سطح شهر قم به زودی با تأمین سم جدید در مناطق شهری خبر داد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۵    
مانور خانوادگی زندگی در شرایط اضطراری ویژه کارکنان شهرداری قم با همت مدیریت بحران استان قم روز جمعه 4 آذرماه 1401برگزار شد
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: در شهرداری قم به صورت ماهیانه و با حضور شهردار و معاونین و مدیران مناطق تمام پروژه ها و پیشرفت آن ها با جزییات بررسی شده و برای حل چالش های هر پروژه برنامه ریزی می شود.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم بر توجه به الزامات پدافند غیرعامل در طراحی و ایجاد فضاهای شهری قم تأکید کرد.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 40 هزار متر جلوگیری از ساخت وساز و توسعه حاشیه نشینی در قم صورت گرفته است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۱    
معاون سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم از فعال کردن سرویس اعلام موقعیت مکانی از طریق تماس با شماره تلفن همراه در سامانه 125 خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۰    
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، در راستای معرفی و استفاده بیشتر شهروندان قمی از کتابخانه های عمومی، مجوز نصب رایگان تابلوی راهنمای 15 کتابخانه عمومی شهر قم با مساعدت سازمان زیباسازی شهرداری قم صادر شد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
قم- مراسم دومین سالگرد شهادت شهید محسن فخری زاده سه شنبه هفته جاری در حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران برگزار می شود. مراسم دومین سالگرد شهادت شهید هسته ای، شهید محسن فخری زاده به همت آستان مقدس حرم مطهر حضرت معصومه (س)، کنگره ملی شهدای استان قم، مسجد مقدس جمکران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: شهر قم جوان ترین ناوگان اتوبوس رانی را در سطح کشور دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج مسابقات کشوری رشته ورزشی دفاع شخصی از صبح امروز جمعه4 آذرماه به همت مدیریت تربیت بدنی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) و هیئت ورزشی رشته دفاع شخصی سپاه و بسیج و شهرداری قم در سالن نخلستان قم برگزار شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۵    
مسابقات والیبال المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری قم ویژه گرامیداشت کنگره ملی شهدای استان قم با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سالن ورزشی شهرداری قم برگزار شد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه چهار شهرداری قم از احداث خیابان شهید مرادی با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریالی با پیشرفت فیزیکی 80 درصدی خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شهرداری قم در واکنش به انتقادات بعضی شهروندان نسبت به جمع آوری پل عابر پیاده میدان شهید مطهری، عنوان کرد: بر اساس طرح ساماندهی میدان شهید مطهری و اولویت دادن به عابران پیاده ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با مطرح کردن به کارگیری نیروی متخصص گفت: جهت پیشبرد اهداف سازمان، جذب نیروی متخصص نقش بسزایی دارد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل منابع انسانی شهرداری قم از ثبت نام 1855 نفر در استخدامی شهرداری قم خبرداد و افزود: آزمون مربوطه در روز جمعه 11 آذرماه برگزار می گردد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۹    
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم از لایروبی کلیه نهرهای پایانه های استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم از اهمیت حفظ ایمنی در معبر واقع در مسیر رودخانه به عنوان یک معبر اصلی در شهر خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با بیان اینکه هزینه جمع آوری هر قلاده سگ 250 هزار تومان است، گفت: شهروندان می توانند حضور سگ های آزادزی یا ولگرد را با سامانه ارتباط مردمی 137 شهرداری در میان گذاشته که بلافاصله اکیپ جمع آوری به محل اعزام شود.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۴    
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم با انتقاد از افزایش 57 درصدی حقوق کارگران بدون در نظر گرفتن پشتوانه های درآمدی، گفت: با توجه به درآمد و هزینه بودن شهرداری ها، تحمل این افزایش هزینه ها برای شهرداری ها با دشواری های زیادی همراه بوده است.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر قم با تأکید بر اینکه بیش از 70 درصد بودجه خدمات شهری قم صرف حقوق و مزایا می شود، گفت: در سال های گذشته تناسب بودجه شهرداری قم 80 درصد عمرانی و 20 درصد جاری بود که در حال حاضر به 70 درصد عمرانی و 30 درصد جاری رسیده است.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به افزایش قیمت 8 میلیارد تومانی پله های برقی، گفت: به دلیل افزایش قیمت ارز و به تبع آن افزایش قیمت پله های برقی و تحریم ها و همچنین برگزاری مناقصه های زیاد ...
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۹    
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: خدمات رفت وروب، فضای سبز و امورات خدمات شهری با 1650 نیروی انسانی در شهر قم انجام می شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم نسبت به آمار 100 کشته در سال برای شهر قم ابراز نگرانی کرد. به گزارش شفقنا، آقای مسعود طبیبی در شصت و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: شهرداری درحال حاضر حدود 70 درصد بودجه را صرف هزینه های عمرانی شهر می کند.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری قم با تأکید بر اینکه ماهانه بیش از 250 میلیارد ریال هزینه جمع آوری پسماند، رفت وروب و فضای سبز شهر قم می شود، گفت: طبق بررسی های دستگاه های بالادستی، قم از شهرهای پیش رو در نظافت عمومی کشور به شمار می رود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۰    
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم از برگزاری سلسله جلسات رونمایی کتاب اهالی فرهنگ و هنر استان قم با عنوان کتابواره شهر من با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری قم خبرداد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه و بودجه معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم از آغاز پروژه طراحی و تدوین سامانه جامع آمار و اطلاعات شهرداری قم خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه چهار شهرداری قم از انعقاد 160 پیمان از ابتدای سال جاری تاکنون با اعتباری بالغ بر 800 میلیارد ریال خبر داد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم از آغاز و اجرای طرح آموزشی مدرسه آماده،شهر تاب آور در شهر قم خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، از برگزاری سلسله جلسات رونمایی کتاب اهالی فرهنگ و هنر استان قم با عنوان کتابواره شهر من با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری قم خبر داد. ...
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک شهرداری قم از پیشرفت 60 درصدی پیاده روسازی بلوار شهید دل آذر با هزینه ای بالغ بر 23 میلیارد ریال خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم از کاشت بیش از 152 هزار گلدان گل فصلی در پردیسان در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه پنج شهرداری قم از اتمام زیرسازی فضای سبز و کاشت درختان بلوار پیامبر اعظم خبر داد و گفت: عملیات خاک برداری و خاک ریزی و کاشت حدود 7 هزار درختچه و پرچین به طول شش کیلومتر انجام شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۴    
مدیر منطقه سه شهرداری قم از اجرای پروژه لوله گذاری خیابان شهید جهان آرا در این منطقه بااعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال خبر داد.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: ششمین المپیاد ورزشی زندانیان زندان های استان قم با شعار یاریگران زندگی،ورزش و نه به اعتیاد با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مستند پرتره"به قصد کشت نزنید" با مشارکت شهرداری قم و در قالب ویژه برنامه های کنگره ملی شهدای استان قم تولید شد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: افراد حاضر در رویداد در ابتدا به رهنمودهای رهبری لبیک گفته اند و سپس به وظیفه و رسالت اجتماعی خود که حضور در فضای مجازی و تولید محتوای فاخر در آن است پرداخته اند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ شهرداری قم 80 نوع خدمت در حوزه ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت را ترسیم نموده است و برنامه های حمایتی متعددی از فعالیت های متنوع فرهنگی را دنبال می کند.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم گفت: درمجموع فضاسازی انجام شده برای اطلاع رسانی و تبلیغات کنگره ملی شهدای استان قم در شهر توسط شهرداری عددی بالغ بر 4880 مترمربع بوده و اقدامات انجام شده برای کنگره تنها بخشی از برنامه بلندمدت شهرداری در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت است.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار قم همراه با اعضای ستاد کنگره ملی شهدای قم با خانواده شهید حسین مولوی مدیر روابط عمومی شهرداری قم در دوران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم گفت: قانون خانه های مسافر در مشهد و شیراز درحال اجرا است و نیازی به تغییر کاربری و احداث پارکینگ ندارد ولی متاسفانه در قم هنوز شاهد همکاری مطلوب نیستیم و شهرداری قم از خانه های مسافر، احداث پارکینگ و تغییر کاربری می خواهد.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی عمرانی شهرداری قم با تأکید بر کاهش فرایند بررسی و تصویب پروژه ها گفت: برای تسریع در اجرای پروژه نیاز داریم فرایندها را کوتاه کنیم و اجازه دهیم پروژه در کمترین زمان آغاز شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اقدامات شهرداری قم در فضاسازی شهر برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان گفت: ورودی های شهر و مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکران برای برگزاری این اجلاسیه با شکوه آماده شدند.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۰:۲۷    
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از تشکیل ستاد اجرایی کنگره ملی شهدای استان با محوریت شهرداری قم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از راه اندازی معدن دوم این سازمان خبر داد و گفت: تمام تیم حاضر شبانه روز تلاش می کند تا کار را باکیفیت بالا انجام دهد و امیدواریم به بهترین نتیجه دست پیدا کنیم.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر منطقه شش شهرداری قم از اجرای عملیات روکش آسفالت بلوار آیت الله کاشانی خبر داد و گفت: با انجام عملیات اصلاح جداول، پیاده روسازی و روکش آسفالت با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد ریال انجام شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه تاکنون 13 میلیارد تومان برای احداث بوستان خضر نبی(ع) هزینه شده است، گفت: این بوستان با پیشرفت 90 درصدی تا پایان سال جاری در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم از نصب دستگاه کارت خوان در اتوبوس های شهری در دو ماه آینده خبر داد و گفت: با بهبود شرایط خدمات رسانی در ناوگان اتوبوس رانی شاهد افزایش 10 درصدی استفاده شهروندان از اتوبوس هستیم.