یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۰۷Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری قم»

قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۸:۴۲    
به گزارش قم پرس ; آشفتگی هایی که آن ها را آلودگی بصری می نامند و ناخودآگاه بر ذهن شهروندان و گردشگران اثرات مخرب می گذارد و حتی ناهنجاری های روانی و الگوهای رفتاری نامناسب را به همراه دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۱    
مدیر منطقه شش شهرداری قم با اشاره به اختصاص اختصاص 170 میلیارد تومان بودجه برای توسعه فضای سبز در این منطقه، از آغاز تلاش های منسجم با هدف ارتقای سرانه فضای سبز منطقه شش خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; محسن صادقی امینی با تأکید بر توزیع عادلانه ارائه خدمات در سطح شهر و نقش مهم مناطق 8 گانه در تحقق این امر اظهار داشت: سازمان میادین با ایجاد تسهیلات لازم و ساخت فضای مناسب در امر تهیه و توزیع میوه و تره بار و محصولات کشاورزی، در راستای اهداف کلان خود ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۲    
مدیر منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به هزینه 280 میلیارد ریالی خدمات شهری این منطقه، از جمع آوری روزانه 70 تن زباله از سطح این منطقه توسط نیروهای خدماتی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم گفت: آموزش های آتش نشانی به هزار آتش نشان داوطلب ارائه شده است و حدود 100 نفر همکاری مستمری با این سازمان دارند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۲    
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: بهسازی مسیر ریل راه آهن در گرو تعیین و تکلیف مالکیت زمین های اطراف ریل است و به همین دلیل از اجرای پروژه جلوگیری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از برخورد قاطع با هرگونه اجرای نمادهای مغایر با اصول و ضوابط معماری اسلامی ایرانی و نمای رومی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: طی 6 ماهه گذشته با دستور مقام قضائی برای مقابله با نماهای نامتعارف وارد شده و 2 مورد از نماهای گنبدی را با نظارت دستگاه قضائی جمع آوری کردیم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و طراحی شهرداری قم گفت: در زمین مجاور بازار کهنه یک مجموعه پارکینگ عمومی در حال ساخت است که در طراحی طبقه همکف ایجاد ارتباط بصری و فضایی با مجموعه بازار کهنه و کاروانسرای ملاحسین دیده شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم از جمع آوری 3 تن زباله به صورت روزانه از سطح میدان بزرگ و مرکزی میوه و تره بار شهید رجایی خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با بیان اینکه بیشترین عملیات های آتش نشانی در قم مربوط به حوادث آسانسور است، گفت: برای رفع این مشکل باید سازمان های دیگر ورود پیدا کنند تا ایمنی آسانسورها ارتقا یابد ...
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز آموزشی علمی و کاربردی شهرداری قم با ارائه خدمات آموزشی متناسب با بازار هدف، بیش از هزار نفر فارغ التحصیل روانه بازار کار کرده است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم با بیان اینکه به دنبال تثبیت پارک سوار شمالی هستیم، گفت: پارک سوار شمالی باید به پایانه تبدیل شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; سید عبدالله میرابراهیمی اظهار داشت: بودجه امسال این سازمان 65 میلیارد تومان بوده است که تاکنون 35 میلیارد تومان محقق شده و تا پایان سال به تحقق کامل می رسد. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۷    
به گزارش قم پرس ; برنامه استعدادیابی فوتسال پایه قم جهت حضور در المپیاد کیش کاپ، با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم از روز سه شنبه 7 آذرماه در محل سالن فرهنگی ورزشی شهیدان جودی در حال برگزاری است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۲    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با بیان اینکه در حال حاضر 9 درصد از پسماند خشک جمع آوری می شود، گفت: دو سامانه نرم افزاری جمع آوری پسماند خشک از در منزل به زودی در قم آغاز به کار خواهد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۷    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: با نصب سامانه های جدید ثبت تخلف در شهر قم میزان تخلفات رانندگی در این محورها با کاهش محسوسی روبه رو بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم گفت: مکانی به عنوان تعمیرگاه ویژه اتوبوس ها توسط سازمان پایانه ها جانمایی شده و اقدامات ابتدایی آن انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: تکمیل امتداد بلوار عمار یاسر تا آزادراه امیرکبیر نقش مهمی در تکمیل محور های ترافیکی شهر قم دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه شش شهرداری قم از اختصاص 71 میلیارد تومان در سال جاری برای ترمیم روکش آسفالت در این منطقه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۰    
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: اجرای خط کشی دو جزئی به صورت طولی، عابر پیاده و خط کشی های سرد از اقدامات انجام شده در سطح معابر شهر است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه پنج شهرداری قم گفت: از پروژه های شاخص شهرداری اجرای تملکات شهری است و خیابان شهید حاج رضایی و شیخ حسن مثله از پروژه های مهم در این زمینه است که 50 درصد آن تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم محرری با اشاره به این مهم که شورای شهر به عنوان سیاست گذار، نقش ویژه ای در روان سازی فرآیند جذب سرمایه گذار دارد، گفت: با توجه به اینکه درآمد شهرداری از عوارض محدودیت های زیادی دارد، در بودجه سال آینده توجه ویژه ای به حوزه سرمایه گذاری خواهیم داشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم از کاشت بیش از 23 هزار اصله درخت و درختچه در سطح پردیسان طی هفت ماه نخست سال جاری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: پروژه مطالعات پدافند غیرعامل قم سال جاری به طور کامل انجام شده است و تلاش کردیم در عرصه آموزش نیروی انسانی سازمان آتش نشانی گام های مثبتی برداریم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر ضوابط شهرسازی شهرداری قم گفت: در طول ماه های ابتدایی سال، 12 درصد حجم درخواست های حوزه شهرسازی شهرداری قم به صدور پروانه ساختمانی مرتبط است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل طرح های توسعه شهری شهرداری قم گفت: طراحی شهری اراضی بادیان در مجاورت 72 تن با بلوک شهری 120 هکتار که محدوده طرح قرار دارد، ابلاغ شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; علی مؤمن حجازی از احداث رصدخانه در سال جاری نیز خبر داد و اظهار کرد: فرایند احداث سازه ها و جانمایی با معاونت فنی در حال پیگیری است و با معاونت ارتباطات هماهنگ شده موزه اسناد تاریخی در کنار سازه رصدخانه ساختمانی مستقل داشته باشد و پیشانی و عقل تصمیم گیری مدیران شهرداری خواهد شد ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; رضا رحیمی با اشاره به بودجه منطقه در سال جاری اظهار کرد: بودجه کل منطقه پنج در سال جاری 340 میلیارد تومان بوده که 260 میلیارد تومان از بودجه در راستای اجرای 83 پروژه عمرانی پیش بینی شده است. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; عباس حلوایی زاده در حاشیه بازدید مدیران شهری از پروژه های در دست اجرای حوزه سرمایه گذاری، با اشاره به روند مثبت اجرای پروژه های مختلف و با کاربری های مناسب در بخش سرمایه گذاری اظهار داشت: سرمایه گذاری بازوی اجرایی شهرداری در تأمین منابع بسیاری از پروژه ها و هزینه های شهری است. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; مهرداد توکلی در حاشیه بازدید مدیران شهری از پروژه های در دست اجرای حوزه سرمایه گذاری، با اشاره به این بازدید اظهار داشت: وضعیت حوزه سرمایه گذاری شهرداری قم نسبت به گذشته روند رو به رشدی داشته و اتفاقات خوبی در آن رقم خورده است که حاصل تلاش های چندساله همکاران و مجموعه شهرداری قم ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; علی رمضانی در حاشیه بازدید مدیران شهری از پروژه های در دست اجرای حوزه سرمایه گذاری، با اشاره به این بازدید اظهار داشت: بسترهای لازم برای مشارکت با سرمایه گذاران در قالب های متفاوت چون ساخت ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری قم گفت: با مشخص شدن عملکرد حوزه ها باید اصلاحیه بودجه روی کل پروژه ها، هزینه های جاری و درآمدها انجام و به شورای شهر تقدیم خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه زیرسازی در پروژه فاز پنج عمار یاسر به خوبی در حال انجام است، گفت: زیرسازی و جدول گذاری آسفالت طی یک ماه آینده به پایان خواهد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم گفت: فضاهای مناسب برای جابجایی و اسکان اضطراری شهروندان در شهر قم شناسایی شده و پس از ارزیابی میدانی به شهروندان معرفی خواهد شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد دستورالعمل آراستگی ظاهری کارکنان(عفاف و حجاب) را در راستای اجرای مصادیق و ضوابط عفاف و حجاب در رده های ستادی، مناطق و سازمان ها ابلاغ کرد. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; سید عبدالله میرابراهیمی با اعلام فراخوان عمومی بازطراحی و تعمیرات اساسی خط پردازش شماره 3 مجتمع فراوری پسماند البرز قم اظهار داشت: سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم در نظر دارد نسبت به تعمیرات اساسی و بازطراحی خط پردازش شماره 3 به منظور جداسازی مواد دارای ارزش حرارتی بالا (نایلون ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از سیاه پوش شدن سطح شهر به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام فاطمیه خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۷    
به گزارش قم پرس ;در گرامیداشت هفته بسیج بانوان کماندار قم برای کسب عناوین برتر پیکارهای تیراندازی با کمان قم در مسافت 30 متر به رقابت پرداختند و عناوین اول تا سوم به سپیده جلیلیان، سمیه آجرلو و لیلا متّقی رسید. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; علیرضا خلیلی با اشاره به پروژه های تعریف شده برای سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم در سال 1402 اظهار کرد: بودجه سازمان حمل ونقل و ترافیک در سال گذشته 35 میلیارد تومان بوده و در سال جاری به 52 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است. ...
انقلاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم گفت: شهرداری قم همراهی و همکاری کاملی در اجرای پروژه های مسکن حمایتی دولت دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: در حوزه نظافت شهری در 24 ساعت حدود 650 تن زباله از سطح شهر جمع آوری و 28 میلیون مترمربع نظافت شهری به طور روزانه انجام می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم گفت: خبرنگاران در عرصه جهاد تبیین می توانند با پیگیری و مطالبه گری مشکلات و مسائل مردم از سوی مسئولان، در جهت رفع آن ها امید را به جامعه تزریق کنند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: تا پایان امسال پروژه تونل غدیر تکمیل و دسترسی به هسته مرکزی شهر برای شهروندان آسان خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: سامانه جامع کنترل تردد بینا به زودی در قم راه اندازی می شود.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه چهار شهرداری قم از رفع معارضات ملکی تقاطع فردوسی-صدوقی خبر داد و گفت: محور فردوسی پس از تقاطع با بلوار آیت الله صدوقی به صورت غیرهمسطح، به خیابان یاسمن متصل شده و ارتباط این محور تا قبل از میدان ارتش به صورت همسطح است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتاب نشانی نشانه ها تألیف محمد خامه یار با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در تالار فرهنگ و هنر استان قم با حضور یادگاران دفاع مقدس و قشرهای گوناگون مردم برگزار می شود.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه سه شهرداری قم گفت: در راستای کاهش بار ترافیکی در بلوار شهید خداکرم، کمربندی در حریم ریل آهن طراحی شده و تا اوایل سال 1403 به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی اقتصادی شهرداری قم با اشاره به تعیین تکلیف تملک پروژه بهسازی قبرستان نو تا پایان سال گفت: تملک پروژه های بهسازی اطراف حرم مطهر با بالاترین سرعت انجام می شود.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قم گفت: کلانشهر کرج الگوی مناسبی در حفظ و نگهداری فضای سبز محسوب می شود. پیام جوادیان در سی و یکمین نشست کمیته سیما منظر کلاشهرهای کشور که به میزبانی شهر کرج برگزار شد ...