سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۷:۲۳Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروانه کسب»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس- مریدی، مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: صدور یا تجدید پروانه کسب در استان تا پایان سالجاری نیاز به اخذ گواهی پرداخت یا ترتیب پرداخت بدهی مالیاتی ندارد.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی، به اشاره به مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا از تمدید احکام اجرایی، اعتراض به اوراق مالیاتی، تمدید زمان بخشودگی جرائم، تسلیم اظهارنامه، صدور پروانه کسب و ارائه صورت های مالی حسابرسی شده خبر داد. ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۱    
در این اوضاع کرونایی چیزهایی می بینیم که خنده های تلخی به دنبال دارد؛ خنده هایی که مایه شرم برای کازرون عزیز است! بیش از 2000 نفر در کازرون پروانه کسب دارند و هر کدام سالانه حق عضویتی پرداخت می کنند به اتاق اصناف ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۶    
اقتصاد ایران: لرستان-مدیرکل امور مالیاتی لرستان از تمدید احکام اجرایی، اعتراض به اوراق مالیاتی، تمدید زمان بخشودگی جرائم، تسلیم اظهارنامه، صدور پروانه کسب و ارائه صورت های مالی حسابرسی شده خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی، به اشاره به مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا از تمدید احکام اجرایی، اعتراض به اوراق مالیاتی، تمدید زمان بخشودگی جرائم، تسلیم اظهارنامه، صدور پروانه کسب و ارائه صورت های مالی حسابرسی شده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی، به اشاره به مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا از تمدید احکام اجرایی، اعتراض به اوراق مالیاتی، تمدید زمان بخشودگی جرائم، تسلیم اظهارنامه، صدور پروانه کسب و ارائه صورت های مالی حسابرسی شده خبر داد.
مدیر کل امور مالیاتی به اشاره به مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا از تمدید احکام اجرایی، اعتراض به اوراق مالیاتی، تمدید زمان بخشودگی جرائم، تسلیم اظهارنامه، صدور پروانه کسب و ارائه صورت های مالی حسابرسی شده گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان منطقه آزاد قشم گفت: در اجرای دستور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، برای اولین بار، درگهان به عنوان پایلوت صدور و تنظیم الکترونیکی پروانه کسب در این منطقه انتخاب و با ارتقاء سامانه مربوط به آن ...
علی اکبر علیزاده برمی معتقد است به دلیل فضای انحصاری کانون وکلا از یک طرف، مردم حق بهره مندی از وکیل مناسب را به دلیل تعرفه های نجومی از دست می دهند و از سوی دیگر جوانانی که قصد فعالیت حرفه ای در حوزه وکالت را دارند با درهای بسته مناسبات انحصاری روبه رو می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده وزیر صمت در اصناف کشور و عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران، ضمن تشکر از ستاد ملی کرونا به ویژه دکتر نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور پیرامون مصوبات حمایتی از کسب و کارها گفت: اصناف همواره نقش تعیین کننده ای در همه عرصه ها داشته اند و امروز نیز در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۹    
رئیس اتاق اصناف تهران با توجه به محدودیتهای جدید اعلام کرد فروش پوشاک و ظروف در فروشگاه های زنجیره ای ممنوع است. به گزارش کاماپرس، از امروز تعطیلی ها و محدودیتهای جدید کرونایی شروع می شود. محدودیتهایی که باعث می شود حدود 70 درصد از اصناف تعطیل باشند ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اقتصادی رییس جمهوری می گوید برای همه کسب و کارها مقرر شد عملیات اجرایی وصول مالیات مستقیم تا بهمن ماه متوقف شود و برای صدور یا تجدید پروانه های کسب و کار واحدهای اقتصادی اشخاص حقیقی، نیازی به اخذ گواهی پرداخت مالیاتی نخواهند داشت. ...
محمد نهاوندیان گفت: عملیات اجرایی وصول مالیات مستقیم تا بهمن ماه متوقف خواهد شد، برای صدور و تمدید پروانه کسب و کارهای اقتصادی، اشخاص حقیقی نیاز به اخذ گواهی پرداخت مالیاتی نخواهد داشت.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۱۰۸ سایت دیگر  
فعالیت گروه یک نباید هیچ تداخلی با گروه های 2، سه و چهار داشته باشد یعنی هر واحد صنفی مطابق با رسته شغلی در پروانه کسب باید کالا عرضه کند و مانند گذشته، اصناف عرضه کننده نان حجیم اجازه فروش شیرینی ندارد و فروشگاه های زنجیره عرضه کننده مواد غذایی هم نمی توانند پوشاک یا ظروف به متقاضیان عرضه کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - در حالی که بخش خصوصی مازندران از فعالیت بیش از 30 هزار واحد صنفی بدون پروانه کسب در استان خبر می دهد و این مشکل را ناشی از ناهماهنگی در طی روال قانونی و اداری می داند ، دستگاه های اجرایی متولی این ادعا را تکذیب می کنند و می گویند مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۹    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: رتبه صنعتی این استان در صدور پروانه فعالیت از دهم کشوری به اول رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: رتبه صنعتی این استان در صدور پروانه فعالیت از دهم کشوری به اول رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون امور بازرگانی و اقتصادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: فارس در صدور پروانه کسب امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشدی حدود 13 درصدی را تجربه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و اقتصادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از رشد 12.8 درصدی صدور پروانه کسب جدید از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مهندس ناصر فغفوری اظهار داشت: در راستای ساماندهی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب اتاق اصناف و روسای اتحادیه ها باید به طور مداوم صنوف را رصد کرده و حتی الامکان پیش از طرح در جلسات کمیسیون نظارت آنها را ساماندهی نمایند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین در خصوص دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن گفت: در راستای اجرای این دستورالعمل و به لحاظ اهمیت موضوع، باعنایت به اینکه وظیفه نظارت بر اصناف، بر عهده کمیسیون نظارت است ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی، حسن کوماسی در برنامه زنده تلویزیونی در مسیر توسعه که از سیمای مرکز آذربایجان غربی پخش شد، با بیان اینکه سیستم مالیاتی تنها با کسانی که دارای پروانه کسب هستند سر و کار ندارد بلکه تمام صاحبان فعالیت اقتصادی و درآمد اعم از آشکار و پنهان ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران: هرگونه برگزاری حراج نیاز به مجوز دارد و واحد صنفی متخلف در شهرک غرب نه مجوز داشت و نه پروانه کسب.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای امسال، 20 انتخابات برای اتحادیه های استان قزوین برگزار و 845 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در استان شناسایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: یک هزار و 767 فقره پروانه کسب صنفی با اشتغال چهار هزار و 417 نفر هفت ماه امسال در این استان صادر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه اگر صنوف در مقابل اجرای مصوبه ستاد کرونا مقاومت می کنند باید برخورد لازم با آن ها صورت بگیرد،گفت: در گام اول تذکر، گام دوم پلمب و در نهایت پروانه کسب واحد صنفی متخلف ابطال شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۱    
اصنافی که مصوبه کاهش ساعت کاری را رعایت نکنند در صورت تکرار تخلف، با لغو پروانه کسب مواجه می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۶    
پروانه کسب واحد های صنفی که مصوبه کاهش ساعت کاری را رعایت نکنند در صورت تکرار تخلف، لغو می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری مازندران گفت: اصنافی که مصوبه کاهش ساعت کاری را رعایت نکنند در صورت تکرار تخلف، با لغو پروانه کسب جریمه می شوند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
محسن آهنی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: تسهیلات نوسازی برای 92 واحد نانوایی در نظر گرفته شده و سقف وام برای هر واحد، 400 میلیون ریال است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۲    
اشرفی با بیان اینکه گران فروشان استان باید منتظر تعلیق پروانه کسب خود باشند، گفت: بر اساس قوانین و مقررات حاکم، مجازات تخلفاتی همانند گران فروشی و احتکار با توجه به به دفعات تکرار، موجب تعلیق پروانه های کسب آن ها خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۸    
ایسنا/زنجان فرماندار زنجان گفت: پروانه کسب اصنافی که در رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی استمرار و اصرار دارند، ابطال خواهد شد و صدور مجدد پروانه کسب برای این افراد با سخت گیری هایی همراه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی، بر ضرورت ساماندهی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب در راستای تحقق انضباط اقتصادی اصناف تأکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۵    
هرمزگان- رئیس اتاق اصناف بندرعباس در راستای عمل به ضرب العجل رئیس کل دادگستری هرمزگان برای رفع مشکلات و توسعه محله آیت الله غفاری از اعلام آمادگی اتاق و اتحادیه های صنفی بندرعباس جهت ارائه تخفیف ویژه صدور پروانه کسب و تولید اشتغال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: صدور پروانه کسب از سوی اتحادیه مهمان پذیران و هتل آپارتمان داران مشهد برای واحد های دارای پروانه بهر ه برداری از وزارت گردشگری وجاهت قانونی ندارد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی اظهار کرد: وقتی ما با کاهش 20 درصدی قیمت ارز مواجه هستیم یعنی حداقل می توانیم شاهد کاهش 30 درصدی قیمت کالاها باشیم. ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
شاید شما برخلاف بسیاری که به خاطر شرایط کشور دوست دارند حقوق بگیر و به اصطلاح آب باریکه ای داشته باشند، علاقه مند به ایجاد اشتغال، تولید و کلا کاسبی در بازار باشید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان گفت: در مدت 7 ماهه امسال، 3 هزار و 207 پروانه کسب با ایجاد اشتغال 8 هزار و18 نفر در این استان صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان جنوبی گفت: بر اساس قوانین و مقررات حاکم، مجازات تخلفاتی نظیر گران فروشی و احتکار با توجه به دفعات تکرار، پرداخت جزای نقدی، نصب تابلو بر سر درب واحد صنفی متخلف، تعلیق پروانه کسب و تعطیلی واحد صنفی است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۰۹    
شهردار فریدونشهر گفت: هر سال نزدیک 20 درصد عوارض سالیانه پروانه کسب وصول می شود که این رقم در مقابل خدماتی که شهرداری ارائه می کند بسیار ناچیز است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، غلامرضا شریفی روز یکشنبه با اشاره به بخشنامه صادره از سوی سازمان امور مالیاتی کشور، اظهار کرد: به منظور تسهیل و روان سازی فضای کسب و کار، در حال حاضر اشخاص حقیقی به محض اخذ مجوز یا پروانه کسب و کار از اصناف و اتحادیه ها و اشخاص حقوقی [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امروزه بر اساس برخی از قوانین درج شده در کسب و کار هر صنف جدیدی که بخواهد شروع به کسب کند باید پروانه کسب داشته باشد.
نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم در خصوص حل مشکل نانوایی فعال در شهرستان گفت: مشکل مجوز 22 نانوایی در شهر پرند حل و صاحب پروانه فعالیت شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۰۳    
محبی، رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران با تاکید بر آزاد سازی ثبت سفارش در کالاهای جانبی دستگاه های مخابراتی و قطعات مورد نیاز در این صنف اظهار داشت: در حال حاضر بزرگترین و مهمترین مشکل اعضای صنف در تهیه قطعات مورد نیاز برای تعمیرات گوشی تلفن همراه است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین اعلام کرد: بنگاه های اقتصادی جهت اخذ مجوزهای لازم برای شروع کسب و کار، نیازی به شماره اقتصادی ندارند . سعید حوائج با اشاره به بخشنامه صادره از سوی سازمان امور مالیاتی کشور، اظهار داشت: به منظور تسهیل و روان سازی فضای کسب و کار ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۶:۳۷    
فرماندار شهرستان زنجان گفت: از فعالیت کسبه های فاقد پروانه کسب در گاوازنگ جلوگیری شود.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور تاکید کرد: با حذف گام 45 فرآیند ثبت نام و تخصیص شماره اقتصادی، اشخاص حقوقی پس از ثبت شرکت یا کسب مجوز فعالیت، از نظر سازمان مالیاتی مودی تلقی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: پنج اتحادیه صنفی به دلیل منفعل بودن و براساس عدم نظارت در حوزه کاری انقضای پروانه های صادره، داشتن واحدهای بدون پروانه کسب و همچنین نداشتن توان مالی منحل شد.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح ممنوعیت صدور و تمدید هر نوع پروانه اشتغال برای شاغلین یا بازنشستگان چندی پیش در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل فنی و حرفه ای خوزستان گفت: پروانه تخصصی و فنی از جمله الزامات صدور پروانه کسب ویژه صنوف تخصصی است که این اداره کل آمادگی ارائه آموزش های لازم در این رابطه را دارد.