شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۴۴May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاتد مس»

بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۶    
کاهش سطح تقاضای محصول کاتد مس به علت رشد بی سابقه نرخ های فروش آن به علت رشد قیمت جهانی مس، علت اصلی این کاهش تقاضا محسوب می گردد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۵    
مدیرعامل شرکت اهورا صنعت ماشین گفت: وضعیت کنونی معادن ایران نیاز به افراد متخصص و کاربلد دارد تا از نعمات خدادادی حداکثر استفاده برده شود و به این وسیله اقتصاد کشور رونق بگیرد اما متاسفانه مسئولین امر از دانش و تخصص کافی در این زمینه بهره مند نیستند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۹    
رئیس خانه معدن ایران طی یادداشتی به معاونت معدنی وزارت صمت، خواستار صدور مجوز صادرات کاتد مس برای معادن کوچک مقیاس شد. به گزارش روز شنبه سایت خبری تحلیلی معدن 24 ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۷    
در هفته قبل 4.000 تن کاتد مس عرضه شد که تقاضای ضعیف 2.560 تنی برای آن ثبت گردید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۰    
مجموع تولید کاتد مس طی سال گذشته با رشد 12 درصدی به بیش از 280 هزار تن رسید.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۳۹ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیر امور برنامه ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران و براساس آخرین آمار تولید، در اولین ماه از سال جاری، تولید کاتد مس از میزان تولید برنامه ریزی شده برای مدت هفت درصد فراتر رفته است.
ایمیدرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مجموع تولید کاتد مس طی سال گذشته با رشد 12درصدی به بیش از 280هزار تن رسید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
نرخ کاتد مس شرکت در هفته سپری شده با بیش از 2.5 درصد افزایش نسبت به نرخ های ثبت شده در معاملات هفته پیش از آن به 209 میلیون و 300 هزار تومان رسیده است.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
بررسی آمار عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی کشور حاکی از تولید 280 هزار و 275 تن کاتد مس در 12 ماهه سال 99 است. آماری که در هم سنجی با سال 98 رشد 12 درصدی نشان می دهد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۸    
بخشی از کاهش 5 درصدی نرخ فروش "فملی" در ابتدای سال جاری جبران گردید.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
دومین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 1400 توسط جناب آقای دکتر پورمند (مدیر عامل میدکو) در روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 فروردین ماه انجام شد. آقای دکتر پورمند در روز اول از معدن مس چاه فیروزه، مجتمع لوله های مسی و کاتد مس شهر بابک و مجتمع کنسانتره و گندله سیرجان بازدید کردند . ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت فناور در مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز از موفقیت در زمینه استخراج صنعتی مس در دنیا خبر داد و اعلام کرد: در حال حاضر شرکت مشغول تولید کاتد مس از سمنت (کنسانتره مس اکسیدی) برای اولین بار در دنیا می باشد ...
در حالی که بهای کاتد مس در بازارهای جهانی و بازار داخل اندکی افت داشته؛ همچنان میزان تقاضا برای فلز سرخ افزایشی نشده است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز یکشنبه 22 فروردین ماه، یک هزار و 640 تن کاتد مس با رشد 1.8 درصد قیمت توسط شرکت ملی صنایع مس ایران در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر معدن شرکت زاگرس مس سازان گفت: هم اکنون در حال انجام اکتشافات توسعه ای هستیم و هشت دستگاه حفاری در مناطق مختلف معادن مشغول به کار هستند تا بتوانیم ذخیره خود را افزایش دهیم.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۰    
شرکت ملی صنایع مس ایران در اسفند ماه 1399، توانست 101 هزار و 965 تن کنسانتره مس و 24 هزار و 496 تن کاتد مس تولید کند و در مجموع فروش محصولات خود به هفت هزار و 270 میلیارد تومان درآمد دست یابد که بیانگر رشدی معادل 188.6 درصد نسبت به اسفند ماه 1398 است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۲۱    
امروز یکشنبه 15 فروردین 660 تن کاتد مس با افت 4.3 درصدی قیمت توسط شرکت ملی صنایع مس ایران در بورس کالا عرضه شد و مورد معامله قرار گرفت.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۱    
مدیر امور برنامه ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: با وجود تمام مشکلات داخلی و خارجی مطرح شده شرکت مس توانست سال 1399 را با رکوردشکنی های جدید در حوزه های مختلف مانند تولید و فروش کاتد مس پشت سر بگذارد و به سود 66 درصدی دست یابد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ملی صنایع مس ایران فردا یکشنبه 15 فروردین ماه سال 1400، مس کاتدی را با قیمت دو میلیون و هشت هزار و 369 ریال به ازای هر کیلوگرم در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت تعادلی کاتد مس در بازارهای جهانی بین 8700 الی 9500 دلار خواهد بود و در این محدوده به تثبیت خواهد رسید و این قیمت ها برای شرکت های تولیدکننده کاتد و کنسانتره مس بسیار ارزشمند خواهدبود.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۵۹    
نرخ کاتد مس شرکت در هفته قبل با حدود 2.5 درصد کاهش نسبت به هفته سوم اسفندماه به 2 هزار و 101 میلیون ریال در هر تن رسید.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۱    
به گزارش ماین نیوز، تولید کاتد مس با اتکا بر دانش بومی به روش تانک بایولیچینگ در مجتمع بابک مس ایرانیان شهربابک از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ میدکو انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / خانه خشتی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
اردشیر سعدمحمدی در آیین افتتاح قطعه دوم و سوم طرح انتقال آب خلیج فارس به مس سرچشمه که با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر صمت برگزار شد با اشاره به اینکه در حال حاضر ایران یک درصد جمعیت جهان را دارد، گفت: این درحالی است که ما 0.3 درصد از آب شیرین جهان را مورد استفاده قرار داده ایم.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۱    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در مراسم افتتاحیه فاز دوم انتقال آب خلیج فارس به معادن مس سرچشمه گفت: شرکت ملی مس در سال آینده سه پروژه مهم در زمینه تولید کنسانتره را به بهره برداری خواهد رساند و با توجه به اجرای طرح انتقال آب خلیج فارس، دیگر نگرانی بابت تامین آب نخواهد داشت.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۳    
بررسی آمار عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی کشور حاکی از تولید 255 هزار و 780 تن کاتد مس از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه است. آماری که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد 14 درصدی نشان می دهد. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۲    
روند صعودی نرخ مس از ماه های پایانی سال 2020 آغاز شد. این روند رو به رشد در سال جاری میلادی شدت گرفت و شاهد شدت گرفتن نرخ این فلز سرخ رنگ بودیم، تا جایی که میانگین نرخ فروش کاتد مس در بورس فلزات لندن در ماه های ژانویه و فوریه سال 2021 به مراتب بالاتر از سال های گذشته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
در طول 11 ماهه سال جاری بیش از 324 هزار تن آند و بالغ بر 255 هزار تن کاتد مس تولید شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد به ترتیب 18 و 14 درصدی تولید را تجربه کرده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۴    
"فملی" نسبت به هفته اول اسفند ماه کاهش بیش از 70 درصدی را نشان می دهدکه علت این موضوع کاهش محسوس تقاضا برای محصول اصلی شرکت یعنی کاتد مس بوده است.
قیمت کاتد مس در بورس کالای کشور همزمان با اوج گیری بهای این فلز در بازارهای جهانی با محوریت چین افزایشی شد و رکوردهای جدید قیمتی برای آن ظرف دو هفته اخیر در این بازار به ثبت رسید.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه معادن مس - وضعیت معاملات کاتد و کنسانتره مس در حالی در بورس کالا ادامه دارد که مسئولان در تصمیم گیری های خود تفاوت های بازار آزاد و بورس کالا را لحاظ نمی کنند ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
امروز یکشنبه 10 اسفند ماه، 260 تن کاتد مس با رشد 8.5 درصد قیمت توسط شرکت ملی صنایع مس ایران در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
انتظار برای رشد مجدد نرخ کاتد در هفته آینده شکل گرفته است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ارزش معاملات این محصول در هفته قبل به 7 هزار و 710 میلیارد ریال رسید. انتظار می رود که با توجه به رشد قیمت جهانی مس در بازار های جهانی شاهد افزایش نرخ کاتد مس در هفته پیش رو باشیم.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و فرآوری مس مسکنی گفت: در حال حاضر، روزانه یک تن کاتد مس تولید می کنیم و قصد داریم با اجرایی کردن برنامه هایی، میزان تولید را افزایش دهیم که با این تغییرات 300 کیلوگرم در روز به میزان تولید اضافه خواهد شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ملی صنایع مس ایران فردا یکشنبه 26 بهمن ماه سال 1399، مس کاتدی را با قیمت یک میلیون و 927 هزار و 543 ریال به ازای هر کیلوگرم در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ارزش معاملات شرکت برای دومین هفته پیاپی به 11 هزار میلیارد ریال رسید.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۲    
بررسی آمارهای منتشره وزارت صمت حاکی از تولید 57 میلیون و 889 هزار و 800 تن سیما از آغاز امسال تا پایان دی ماه است. آماری که در هم سنجی با پارسال رشد 12.7 درصدی نشان می دهد. ...
حجم معاملات کاتد مس در بازار فیزیکی بورس کالا ظرف هفته گذشته به بیشترین میزان پس از هفته ابتدایی مهر ماه رسید، این رشد یکباره تقاضا پس از رکود پنج هفته ای این بازار قابل تامل بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تولید شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی طی 9 ماه امسال با رشد ربرو شده است؛ تولید شمش آلومینیوم 66 درصد، کنسانتره سنگ آهن شش درصد، گندله سنگ آهن 11 درصد، آهن اسفنجی 9 درصدی، شمش فولاد هشت درصد، محصولات فولادی پنج درصد، کاتد مس 9 درصد و شمش طلا 15 درصد رشد یافته است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ارزش معاملات هفته گذشته شرکت از 11 هزار و 600 میلیارد ریال فراتر رفت.
اردشیر سعدمحمدی با تبریک آغاز دهه مبارک فجر گفت: در سال جهش تولید با همت تلاشگران معدن میدوک رکورد تولید و استخراج این معدن شکسته شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۹    
سارا اصغری : ایران رتبه هفتم ذخایر مس در دنیا را به خود اختصاص داده است؛ معادن بزرگ و کوچکی در کشور وجود دارند که به نوبه خود در مسیر رشد و توسعه این صنعت گام برمی دارند. برخی معادن کوچک مس طی سال های گذشته رها شده و پس از احیا، دوباره وارد مدار فعالیت و تولید شده اند ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۵    
شرکت ملی صنایع مس ایران در دی ماه سال 1399، رکورد مطلوبی را در تولید کاتد مس به عنوان یکی از محصولات اصلی خود، نسبت به آذر ماه و دی ماه سال گذشته به ثبت رسانده است ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
امروز یکشنبه پنجم بهمن ماه، 500 تن کاتد مس با افت 6.5 درصد قیمت توسط شرکت ملی صنایع مس ایران در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۴    
قریب به 15 سال است که از گوشه و کنار رسانه ها، اخبار مرتبط با شرکت مس طارم با ظرفیت 10 هزار تن تولید کاتد شنیده می شود. این مجموعه از همان ابتدا با ارائه بهترین عملکرد در زمینه های مختلفی همچون اکتشاف و بومی سازی تجهیزات و در اختیار داشتن خط تولید مدرن و واحد تحقیق و توسعه ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 30 دی ماه، 200 تن کاتد مس شرکت ملی صنایع مس ایران در بورس کالا با افت 1.8 درصدی قیمت مورد معامله قرار گرفت.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ملی صنایع مس ایران فردا سه شنبه 30 دی ماه سال 1399، کاتد مس را با قیمت دو میلیون و 14 هزار و 24 ریال به ازای هر کیلوگرم در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد کرد.
بازار کاتد مس در بورس فلزات لندن، در هفته گذشته شاهد کاهش نرخ و برگشت به کانال 7 هزار و 900 دلار به ازای هر تن بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
رفسنجان- مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: تا امروز 220 هزار تن کاتد تولید شده و تا پایان سال به 280 هزار تن کاتد مس خواهیم رسید که نسبت به مدت سال مشابه سال گذشته 12 درصد جلوتر هستیم.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۵:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
بررسی آمار تجارت خارجی در دوره 9 ماهه امسال گویای صادرات 80 هزار تن کاتد و قطعات کاتد مس به ارزش 512 میلیون دلار است.