پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۴۲Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاتد مس»

فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۹    
معاملات انجام شده روز دوشنبه سوم آذر ماه در بورس کالا نشان می دهد هر کیلوگرم مس کاتد شرکت ملی مس به قیمت یک میلیون و 823 هزار و 372 ریال معامله شده که نسبت به هفته گذشته 3.7 درصد رشد داشته است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فعال حوزه کاتد مس گفت: زمانی که تولیدکننده کاتد مس به مواد معدنی دسترسی داشته باشد، روند تولید کاتد بسیار سهل تر خواهد بود که شرکت ما این شرایط را دارد و برای تولید کاتد از روش لیچینگ استفاده می کنیم ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع ملی مس ایران در هفته منتهی به بیست و هشتم آبان ماه 1399، با اولین کاهش قیمت محصول اصلی خود یعنی کاتد مس پس از سه ماه رشد پیاپی نرخ ها مواجه بود.
طبق آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه، از بین 10 محصول منتخب معدنی، هفت محصول رشد تولید را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده است.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نیمه نخست امسال ارزش صادرات کاتد مس با رشد 26 درصدی نسبت به برنامه پیش بینی شده به رقم 419 میلیون دلار رسید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: از ابتدای امسال تا پایان مهرماه از بین 34 محصول منتخب صنعتی و معدنی، 21 محصول با رشد تولید مواجه شدند که این محصولات جزو کالاهای اصلی بخش صنعت و معدن هستند. ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۷    
امروز یکشنبه 25 آبان ماه، چهار هزار تن کاتد شرکت ملی مس در بورس کالا عرضه و دو هزار تن آن معامله شد. معاملات امروز نشان می دهد هر کیلوگرم مس کاتد این شرکت به قیمت یک میلیون و 757 هزار و 891 ریال معامله شده که نسبت به هفته گذشته 2.6 درصد افت داشته است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۸    
مدیرعامل شرکت مس سیاه تک هرمزگان گفت: برای تولید محصول ارزشمندی همچون کاتد مس روش های متعددی وجود دارد که باید با توجه به هزینه بر بودن آن و میزان کیفیت محصول نهایی، روش مناسبی را انتخاب کرد؛ در این میان، الکترووینینگ بهترین روش جهت تولید کاتد به حساب می آید.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
بررسی 6 قلم تولیدات بخش معدن و صنایع معدنی در نیمه نخست امسال گویای رشد میانگین 16.6 درصدی است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۷    
میزان عرضه کاتد مس در این هفته معادل 2.100 تن بود که با تقاضای بسیار ضعیف 120 تنی همراه بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تولید کاتد مس در هفت ماهه امسال با رشد 6 درصد در مقایسه با مدت مشابه پارسال به رقم 162 هزار و 730 تن رسید که توسط واحدهای پالایشگاه و لیچینگ سرچشمه و میدوک کرمان تولید شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
افت سنگین تقاضای محصول کاتد مس این شرکت را می توان عامل اصلی افت ارزش معاملات آن برشمرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۴    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم افتتاح طرح انتقال آب خلیج فارس گفت: معدن و صنایع معدنی سال شکوفایی را طی کرده و در 6 ماهه اول امسال با رشد 70 درصد تولید آلومینیوم، 10 درصد شمش فولاد، 8 درصد رشد محصولات فولادی و 6 درصد رشد کاتد مس به جهش تولید جامه عمل پوشانده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فردا یکشنبه 11 آبان ماه سال 1399، مجموع چهار هزار تن مس کاتدی با قیمت یک میلیون و 795 هزار و 373 ریال به ازای هر کیلوگرم در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد شد.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: تا پایان مهرماه سال 1399، شرکت مس 205هزار و 109تن آند تولید کرده است که با این میزان تولید برنامه 186 هزار و 146 تنی 7ماهه امسال را با 10 درصد رشد محقق کرده است.
اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: تا پایان مهرماه سال 1399، شرکت مس 205هزار و 109تن آند تولید کرده است که با این میزان تولید برنامه 186هزار و 146تنی 7ماهه امسال را با 10درصد رشد محقق کرده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۱۵    
شرکت ملی صنایع مس ایران با نماد فملی گزارش یک ماهه منتهی به 30مهر 99 خود را منتشر کرد که بر پایه آن میزان فروش شرکت در 7ماهه نخست سال 99 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد 66درصدی همراه شده است. همچنین محصول پر فروش در بازار داخلی و صادراتی فملی کاتد مس بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از آغاز تولید رسمی کارخانه تولید کاتد مس در کرمان با سرمایه ای بالغ بر15 میلیارد تومان خبر داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در هفته گذشته شاهد عرضه و معامله 4.000 هزار تن کاتد مس توسط این مس فروش در بورس کالا بودیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد : رشد ارز نیمایی و قیمت جهانی کامودیتی ها در بورس فلزات لندن ظرف هفته گذشته، زمینه افزایش بهای پایه شمش آلومینیوم و کاتد مس را در رینگ معاملاتی بورس کالا فراهم کرد، به گونه ای که بهای پایه کاتد مس در این بازار ظرف هفته جاری افزایش 5 درصدی و نرخ پایه شمش آلومینیوم رشد 8 درصدی داشت ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تولید مس کاتد در نیمه نخست امسال به رقم 139هزار و 899تن رسید که از آن می توان عملکرد بی سابقه و رکورد تولید را برجای گذاشت و نسبت به دوره مشابه پارسال رشد 6 درصدی دارد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاملات انجام شده روز یکشنبه 20 مهر ماه در بورس کالا نشان می دهد هر کیلوگرم مس کاتد شرکت ملی مس به قیمت یک میلیون و 561 هزار و 672 ریال معامله شده که نسبت به هفته گذشته 1.2 درصد رشد قیمت داشته است.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شیوا نیک وظیفه وضعیت معاملات کاتد و کنسانتره مس در حالی در بورس کالا ادامه دارد که مسئولان در تصمیم گیری های خود تفاوت های بازار آزاد و بورس کالا را لحاظ نمی کنند ...
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۱    
مدیرعامل صنایع ملی مس ایران در خبری ضمن بیان اینکه شرکت ملی مس ایران بهترین شش ماهه عمر خود را با تولید 140 هزار تن کاتد مس سپری کرد در ادامه گفت این میزان تولید 8 درصد بالاتر از رقم ابلاغی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۷    
سارا اصغری : صنعت مس یکی از صنایعی است که در آینده چشم انداز بسیار مطلوبی برای آن متصور است. با جایگزین شدن خودروهای الکتریکی در دنیا و همچنین توسعه زیرساخت ها در برخی کشورها، استفاده از این فلز رشد چشمگیری را به دنبال خواهد داشت ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در هفته گذشته شاهد عرضه و معامله 3.120 هزار تن کاتد مس توسط این شرکت بودیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بررسی ارزش صادراتی کاتد مس در دوره پنج ماهه نخست امسال، گویای جذب بیش از 90 درصدی این فلز راهبردی توسط کشورهای چین و ترکیه است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس گروه معدن و صنایع معدنی سازمان توسعه تجارت ایران از روند افزایشی صادرات محصولات معدنی فلزی در 5 ماهه سال 99 خبر داد. *** مهمترین مواد و محصولات معدنی فلزی صادرشده به گزارش خبرگزاری صنایع ، الهه مکری با بیان این مطلب، اظهار داشت: ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فردا یکشنبه 6 مهر ماه سال 1399، مجموع چهار هزار تن مس کاتدی با قیمت یک میلیون و 497 هزار و 283 ریال به ازای هر کیلوگرم در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۶    
نرخ فروش هر تن کاتد مس این شرکت با توجه به افزایش نرخ جهانی مس و همچنین افزایش دلار در سامانه نیما به بیش از 24 هزار تومان مجددا با افزایش قیمت همراه بود و به 144 میلیون و 100 هزار تومان به ازای هر تن رسید.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
افزایش بیش از 20 درصدی نرخ کاتد مس در یک ماه گذشته از این مس فروش مشاهده شد.
اقتصاد آنلاین / معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۴۲ سایت دیگر  
محمدسعید کاظمی ، مدیرعامل شرکت مهندسی، ساخت و فرآوری صنایع غیرآهنی نیپک گفت: شرکت نیپک با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران و مدیرعامل این شرکت جناب آقای دکتر اردشیر سعدمحمدی توانسته است در سال گذشته برنامه های خود را محقق کند.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در طول چهار ماهه ابتدایی امسال از بین 9 محصول منتخب معدنی، شش محصول رشد تولید و تنها سه محصول دیگر نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افت تولید داشته اند. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نرخ فروش هر تن کاتد مس شرکت صنایع ملی مس ایران با توجه به افزایش نرخ جهانی مس و همچنین افزایش دلار در سامانه نیما به بیش از 20 هزار تومان مجددا با افزایش قیمت همراه بود و به 139 میلیون و 570 هزار تومان به ازای هر تن رسید.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بررسی آمار عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی کشور حاکی از تولید 115 هزار و 701 تن کاتد مس از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه است. آماری که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد پنج درصدی نشان می دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تولید کاتد مس در پنج ماهه امسال توسط واحدهای تابعه سازمان ایمیدرو و شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی به رقم 115 هزار و 701 تن رسید که در مقایسه با دوره مشابه پارسال افزایش پنج درصدی دارد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاملات انجام شده روز یکشنبه 16 شهریور ماه در بورس کالا نشان می دهد هر کیلوگرم مس کاتد شرکت ملی مس با قیمت یک میلیون و 395 هزار و 773 ریال معامله شده که نسبت به هفته گذشته 6.4 درصد رشد قیمت داشته است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
میزان تولید شرکت ملی صنایع مس ایران برای تولید محصولاتی همچون آند و کاتد مس مشخص شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۲۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تولید روزانه سه هزار تن کاتد و شمش مس در شهرستان میامی خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت ملی صنایع مس ایران میزان تولید کاتد مس خود را برای افق 1410 مشخص و اعلام کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۸    
شرکت ملی صنایع مس ایران با نماد فملی گزارش فعالیت ماهانه 1ماهه منتهی به 31مرداد ماه خود را منتشر کرد و بر اساس آن میزان فروش این شرکت در مدت مشابه نسبت به سال گذشته با رشد قابل قبول 41درصدی همراه شده و پرفروشترین محصول این شرکت نیز کاتد مس بوده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فردا یکشنبه دوم شهریور ماه سال 1399، مجموع چهار هزار تن مس کاتدی به قیمت یک میلیون و 270 هزار و 539 ریال به ازای هر کیلوگرم در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
در هفته گذشته شاهد عرضه و معامله 740 تن کاتد مس توسط این شرکت بودیم و نرخ هر تن از این محصول به 1 هزار و 192 میلیون ریال به ازای هر تن رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-راضیه احقاقی : برخلاف سال گذشته که قیمت کاتد مس در رینگ معاملاتی بورس کالا از ثبات نسبی قیمت برخوردار بود، بهای این محصول در ماه های اخیر وارد فاز صعودی بی رویه ای شده است. این نرخ افزایشی قیمت از سویی از رشد نرخ ارز در کشور و از طرف دیگر از بالا رفتن قیمت جهانی مس نشات می گیرد ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۷:۳۰    
شرکت بابک مس ایرانیان در بورس کالا 100 تن کاتد مس و شرکت های آریا کابل فدک و مس درخشان تخت گنبد به ترتیب 400 و 40 تن مفتول مس عرضه می کنند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۵    
سپهرغرب، گروه خبر - آذین رضایی :فرماندار رزن از راه اندازی کارخانه تولید کاغذ کاتد مس رزن طی هفته دولت خبر داد و گفت: نخستین گلخانه 30 هکتاری نیز طی این هفته کلنگ زنی خواهد شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۷   + ۵۵ سایت دیگر  
اردشیر سعدمحمدی با اشاره به هدف گذاری های انجام شده در زمینه تولید مس در افق 1410 گفت: برای سال 1399 برنامه تولید 280 هزار تن کاتد و 335 هزار تن آند در نظر گرفته شده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاملات انجام شده روز دوشنبه 20 مرداد ماه در بورس کالا نشان می دهد قیمت هر کیلوگرم مس کاتد شرکت ملی مس یک میلیون و 187 هزار و 470 ریال بوده که نسبت به هفته گذشته 0.9 درصد رشد قیمت داشته است.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه معادن مس - عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی در چهار ماهه نخست امسال گویای تولید بیش از 91 هزار تن مس کاتد است که در مقایسه با دوره مشابه پارسال رشد یک درصدی دارد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
فردا دوشنبه 20 مرداد ماه سال 1399، مجموع چهار هزار تن مس کاتدی با قیمت یک میلیون و 187 هزار و 470 ریال به ازای هر کیلوگرم در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد شد.