پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۴:۲۹Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همیار طبیعت»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قم از برنامه ریزی این اداره کل برای جذب 30 هزار همیار طبیعت از میان دانش آموزان این استان خبرداد و گفت: امیدواریم با ظرفیت دانش آموزان در ترویج فرهنگ منابع طبیعی گام های بلندی برداریم.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به مناسبت چهارشنبه 21 مهر 1400 که در روزشمار هفته ی ملی کودک به عنوان روز کودک، هویت، میراث طبیعی و فرهنگی نام گذاری شده بود ویژه برنامه کودک، همیار طبیعت را اجرا کردند.
ویژه برنامه کودک همیار طبیعت چهارشنبه 21 مهر 1400 روز کودک، هویت، میراث طبیعی و فرهنگی در البرز برگزار شد
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۵    
رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکتهای مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران-نوشهر گفت: به منظور بهره مندی از ظرفیت همیاران طبیعت دارندگان کارت همیار طبیعت در پارکها و تفرجگاه های جنگلی از تخفیفات ویژه برخودار می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: از ابتدای اجرای طرح همیار طبیعت در استان، 28 هزار نفر جذب شده و این استان، رتبه نخست را در کشور کسب کرده است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۷    
تهران- ایران پرس: دبیر پنجمین جشنواره ملی روز جنگلبان گفت، تاکنون بیش از 200 جنگلبان نمونه و همیار طبیعت در سراسر کشور معرفی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۷    
عصر امروز با برگزاری مراسمی کشوری از 12 جنگلبان و همیار طبیعت نمونه گلستان با برگزاری ویدئو کنفرانس قدردانی می شود.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۵    
اتحاد خبر : در روز دوشنبه بیست و دوم شهریورماه سال 1400 خورشیدی، از طرف اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر، از آرمان حاجب یکی از کم سن و سال ترین دوستداران و همیاران طبیعت در استان بوشهر که چندی پیش با فداکاری و تلاش جانانه خود در مهار آتش سوزی در ماهور روستای محمدجمالی در بخش شبانکاره ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۷:۵۲    
طی مراسمی با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی کارت همیار طبیعت با هدف ترویج و آموزش جوامع محلی در بشرویه رونمایی شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۳    
رکنا: معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل ها درباره آخرین وضعیت ثبت مالکیت دو پلاک دماوند گفت: از سال 96 هیات وزیران مصوب کرد که کارگروهی درباره رفع اختلافات سازمان جنگل ها و سازمان اوقاف تشکیل شود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۵    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-حمید رضا اقبالی سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بردسکن با بیان این خبر که جایگاه مهم تشکل ها گروهها و سمن ها و دیگر گروههای خودجوش مردمی در حفاظت از عرصه های منابع طبیعی افزود: هر تشکل مجموعه ای از فعالیت های خودجوش ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ثقلینی گفت: 475 همیار طبیعت از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان بروجرد جذب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رییس منابع طبیعی و آبخیزداری گیلانغرب گفت: امیر حسینی همیار طبیعت 68 ساله گیلانغربی با کاشت بیش از یک هزار اصله گون جنگلی و بلوط در ارتفاعات مرتعی این شهرستان و احیا این گونه ها، چهار هکتار از مراتع را جنگل کاری کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۲:۴۱    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-حمیدرضا شرفخانی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چناران – گلبهار با بیان این خبر گفت برنامه جذب همیار طبیعت که در راستای حفظ و حراست از اراضی ملی و عرصه های منابع طبیعی با تکیه بر نیروهای مردمی ...
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۰    
کلام تازه | رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چناران از جذب 270 نفر همیار طبیعت مروج و محافظ با هدف توسعه راهبرد حفاظت مشارکتی و ترویج معارف منابع طبیعی در شهرستان های چناران و گلبهار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر از محمد داودی " فعال و دوستدار محیط زیست در روستای عباسی شهرستان گناوه تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: 700 نفر در دامغان پس از ثبت نام در سامانه مرکزی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، کارت همیار طبیعت دریافت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۶    
300 نفر از دوستداران طبیعت شهرستان فسا برای ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی در طرح همیاران طبیعت ثبت نام کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات از آتش سوزی در پارک جنگلی لتیان خبر داد. به گزارش ایسنا، حسن شکری گفت: آتش سوزی که در پارک جنگلی لتیان صورت گرفت، توسط ماموران پرتلاش یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات اطفا شد. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۹    
مدیرکل دفتر آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: در سال گذشته حدود 83 هزار نفر به عنوان همیار طبیعت آموزش دیدند و در سال 1400، 200 هزار نفر دیگر به این همیاران اضافه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
میامی- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میامی، گفت: یک هزار و 500 کارت همیار منابع طبیعی برای نونهالان و بزرگسالان این شهرستان با هدف ترویج فرهنگ نگهداری از انفال صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
طی تفاهم نامه ای با منابع طبیعی،از ظرفیت دانش آموزان مازندرانی به عنوان سفیران محیط زیست و منابع طبیعی استفاده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از بیمه شدن 1500 همیار طبیعت خبر داد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۶    
رئیس اداره آموزش ،ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان از جذب 3000 همیار طبیعت به منظور حفاظت از منابع طبیعی استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی خوزستان از جذب 3 هزار و 700 همیار طبیعت به منظور حفاظت از منابع طبیعی استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۲    
رئیس ترویج و مشارکت های مردمی منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گفت: شهرستان گناباد رتبه اول همیار طبیعت در سطح استان را کسب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۵    
322 نفر از طبیعت دوستان شهرستان اقلید در طرح همیاران طبیعت ثبت نام کردند.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۹    
حمید رحیمی مدیر مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران به عنوان مروج افتخاری فرهنگ حفظ و توسعه منابع طبیعی کارت همیار طبیعت را دریافت کرد. در مراسمی با عنوان (( من همیار طبیعت هستم)) کارت همیار طبیعت مروج افتخاری توسط کمال کریمی ...
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۹    
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق از برگزاری مسابقه نقاشی و داستان نویسی با عنوان ((من همیار طبیعت هستم)) ویژه دانش آموزان خبر داد. کمال کریمی گفت: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق با همکاری روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۸:۲۸    
سنندج- ایرنا- شکارچی نادم بانه با آزادی کبک های خود از 30 سال شکار پشیمان و همیار طبیعت شد. عکس از زینب طلایی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - طبیعت و محیط زیست سرمایه های خدادادی هستند که نگهداری، صیانت و انتقال این میراث گرانبها به نسل های آینده وظیفه و تکلیف اخلاقی، اجتماعی و شرعی همه انسانهاست و بهترین راهکار برای تحقق این مهم، نهادینه کردن دوستی با طبیعت میان کودکان است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین ذاکریان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بیرجند از برگزاری اولین کارگاه همیاران طبیعت در استان خبر داد و گفت: 20 نفر از جوانان هلال احمر با شرکت در این کارگاه همیار طبیعت شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان کارشناس اداره آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان گفت: طی دو سال اخیر 1130 نفر در سامانه همیار طبیعت ثبت نام کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دشت آزادگان گفت: طرح همیار طبیعت، به عنوان راهکاری جهت حفاظت و حراست از عرصه های منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان عملیاتی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- فرمانده سپاه شهرستان ارسنجان با تاکید بر اینکه تمام مردم باید حافظ منابع طبیعی و همیار طبیعت باشند، گفت: ظرفیت های این مجموعه و بسیجیان برای حفاظت و احیای منابع طبیعی شهرستان بکار گرفته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
هم اکنون پنج هزار نفر در استان چهارمحال و بختیاری از اقشار مختلف همیار طبیعت شده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار از فعالیت و ساماندهی یک هزار و ششصد همیار طبیعت در شهرستان گرمسار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گناباد با بیان اینکه تاکنون بیش از 916 شهروند در این شهرستان در قالب همیار طبیعت جذب شده اند، گفت: از این میزان 615 نفر همیار مروج، 180 نفر همیار دانش آموز و 571 نفر نیز در قالب همیار محافظ ثبت نام شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد گفت: این شهرستان با جذب سه هزار و 600 نفر بیشترین تعداد همیاران طبیعت را در آذربایجان غربی و کشور در این حوزه به خود اختصاص داده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: پیش نویس تفاهم نامه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اداره کل محیط زیست استان تهران تنظیم شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اجرایی نهضت سبز زاگرس با بیان این که برخی داوطلبان و خانواده آن ها با مشکلاتی در زمینه های دریافت بیمه و دیه روبه رو شده اند، گفت: داوطلبان اطفای حریق بدون دریافت آموزش های لازم و کارت همیار طبیعت از سازمان های متولی اقدام به ورود به عرصه و اطفای حریق نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان اظهار داشت: 6 هزار و 300 همیار طبیعت برای حفاظت و حراست از این منبع و ثروت خدادادی با منابع طبیعی این استان همکاری دارند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۰    
ساری (پانا) - رییس منابع طبیعی گلوگاه اعلام کرد که 500 نفر در این شهرستان در سامانه همیاران طبیعت ثبت نام کرده اند. کمیل قلی نژاد به پانا گفت: در اجرای عملیات آبخیزداری بیولوژیکی 35 هکتار به تعداد 13 هزار اصله نهال های مثمر در بازه سه ماهه بین دی ماه تا اسفندماه 99 بین متقاضیان توزیع شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۴:۲۱    
قرچک(پانا)- مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در مراسم درختکاری اظهار کرد دین اسلام به درختکاری بسیار اهمیت داده است و همه تا آنجایی که می توانند خصوصا دانش آموزان باید نهال بکارند و این آئین به عنوان یک فرهنگ در بین همه مردم و دانش آموزان ترویج پیدا کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۱    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: اهفت هزار نفر در استان همیار طبیعت هستند که سه هزار و 680 نفر آنان را دانش آموزان تشکیل می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۱    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان از عضویت 16 هزار همیار طبیعت در شمال استان کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: بیش از هفت هزار نفر در این استان همیار طبیعت هستند که سه هزار و 680 نفر آنان را دانش آموزان تشکیل می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم از ساماندهی بیش از 650 همیار طبیعت خبرداد و گفت: فقط در سال جاری 75 محافظ افتخاری در قالب طرح همیار طبیعت جذب شده اند و همچنان روند جذب همیاران طبیعت ادامه ادامه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۱:۰۵    
حسین میرزایی با اشاره به از بین رفتن نهال های کاشته شده بسیار در روز درختکاری گفت: برای درختان نگهداری بیش از کاشت اهمیت دارد. بر اساس برنامه سازمان محیط زیست از نهال های بومی و سازگار با طبیعت برای کشت استفاده می شود.