سه شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۵:۱۳Dec 2022 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بلوار کشاورز»

ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
انتهای پیام/ حجم ویدئو: 79.30M | زمان ویدئو: 00:02:09 دانلود فایل ویدئویی
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بعد از بازی ایران و آمریکا سنگین ترین حجم نیروهای امنیتی در میدان ولیعصر حضور داشتند؛ به صورتی که خروجی میدان به سمت بلوار کشاورز توسط ماموران مسدود شده بود و بیشترین میزان حضور مردم نیز در این منطقه بود و تعداد زیادی ماشین از سمت بلوار کریم خان به سمت میدان ولیعصر در حرکت بودند که بوق می زدند. ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۱    
بلوار کشاورز بعد از سال 1330 ساخته شد. اراضی بالادست این بلوار زراعی بود. در دوره پهلوی وقتی آب رودخانه کرج به تهران آورده شد، این خبر حسابی بین مردم سر و صدا کرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۱    
تهران دهه 40 را شاید سخت بتوان باور کرد. از آن جهت که تمام عناصر هنری قبیل از معماری، موسیقی، سینما و ... در کنار هم به یک هارمونی بی مثال دست یافته بودند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده کاشمر و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت او را با مشت و لگد در اعتراضات زدند. به گزارش اعتمادآنلاین، حجت الاسلام نیک بین، نماینده مردم کاشمر در مجلس با اشاره به ماجرای کتک خوردن خود توسط معترضان گفت ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری یکی از لیدرهای اصلی اغتشاشات اخیر در بلوار کشاورز خبر داد و گفت: از متهم مقادیر زیادی مواد آتشزا و سمی دست ساز کشف شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس اطلاعات فاتب از دستگیری یکی از لیدر های اصلی اغتشاش در بلوار کشاورز و کشف مقادیر زیادی مواد آتش زا خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس اطلاعات فاتب از دستگیری یکی از لیدر های اصلی اغتشاش در بلوار کشاورز و کشف مقادیر زیادی مواد آتش زا خبر داد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۹:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری یکی از لیدر های اصلی اغتشاشات اخیر در بلوار کشاورز خبر داد و گفت: از متهم مقادیر زیادی مواد آتش زا و سمی دست ساز کشف شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - رئیس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران گفت: این شعبه طی شش ماه اول سال جاری نزدیک به 2 هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به مشتریان حوزه صنعت، کشاورزی و صنایع تبدیلی پرداخت کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون توسعه حمل و نقل پاک و آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک از برگزاری پویش سه شنبه های بدون خودرو در بلوار کشاورز خبر داد.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران گفت: این شعبه طی شش ماهه اول سال جاری نزدیک به دو هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به مشتریان حوزه صنعت، کشاورزی و صنایع تبدیلی پرداخت کرده است.
کابین نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۱    
اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته آدرس: خیابان فلسطین شمالی، نرسیده به بلوارکشاورز پلاک 458 طبقه 2 واحد 5 کدپستی:1415714649 تلفن های تماس: 88395481 و 88956313 شماره های فضای مجازی: 09928515271 و 09931100904 پست الکترونیک: info [at] ieeu [dot] ir استانها ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۷    
زهرا زرفشانی: شهردار دستگرد از زیرسازی بلوار کشاورز این شهر خبر داد. اصغر رحیمی افزود: زیرسازی و تسطیح بلوار کشاورز جهت عملیات آسفالت در حال انجام است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در لیست گودهای رها شده تهران منطقه 22 با 29 گودرها شده رکورد دار است . منطقه یک با 27 گود رها شده در رتبه دوم و منطقه 2 با 15 گود رها شده در جایگاه سوم است .
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مادر نیکا شاکرمی در مصاحبه ای گفت: مشخص است که بچه من در تجمعات اعتراضی اخیر حضور داشته و همانجا هم کشته شده است. به نظرم شواهدی هم در این زمینه وجود دارد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مرگ نیکا شاکرمی دختر 16ساله ای که در اعتراضات اخیر تهران هم حضور داشته، ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است. وحید اشتری که در این سال ها با افشاگری های جنجالی به چهره ای رسانه ای بدل شده، در رشته توئیتی مفصل به درگذشت پرابهام نیکا شاکرمی پرداخته است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده تیپ ویژه تهران بزرگ گفت: فردی که ساکن یکی از استان های غربی کشور بوده است در روزهای گذشته در تهران با یک دستگاه خودروی میتسوبیشی به مأموران یگان ویژه حمله کرد.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۲:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
فرمانده تیپ ویژه تهران بزرگ از دستگیری فردی که با خودرو به ماموران یگان ویژه حمله ور شده و آنها را زیر گرفته است خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عکسی از یک نیروی یگان ویژه به همراه یک دختر دهه نودی در بلوار کشاورز تهران در فضای مجازی منتشر شد که بازخورد گسترده ای داشت.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
این روزها که ایران و ایرانی سعی در به گردش انداختن چرخ زندگی را دارند، برخی هم با فکرهایی شیطانی به دنبال نیات شوم خود در کشور هستند. صورتش را با شال بلوچی که همیشه به همراه دارد، کاملا بسته است و اصلا شناخته نمی شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - ترکیدگی لوله اصلی آب در محدوده بولوار جمهوری اسلامی شهر کرمان از بولوار کشاورز تا چهارراه فرهنگیان درحالی خیابان ها و مناطق مختلفی را پیش از ظهر روز پنجشنبه درگیر کرده که آبفا می گوید این حادثه به علت حفاری بدون مجوز شهرداری رخ داده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۰:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم در گزارشی وضعیت شهر تهران پس از برگزاری تجمعات اعتراضی در پی ماجرای فوت مهسا امینی را تشریح کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بررسی فایل های فروش آپارتمان ها در بلوار کشاورز نشان از اختلاف قیمت قابل توجه میان آپارتمان ها از نظر سن بنا و موقعیت مکانی دارد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۸:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم آخرین وضعیت برگزایر تجمعات در تهران را تشریح کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بلوار کشاورز بعد از سال 1330 ساخته شد. اراضی بالادست این بلوار زراعی بود. در دوره پهلوی وقتی آب رودخانه کرج به تهران آورده شد، این خبر حسابی بین مردم سر و صدا کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در پی اعتراضات روز دوشنبه در تهران که در منطقه پرتردد بلوار کشاورز به آشوب کشیده شد، روز گذشته محسن منصوری استاندار تهران در توئیتی نوشت: عناصر اصلی هسته های اولیه تجمعات امشب تهران کاملاً سازماندهی شده، آموزش دیده و با برنامه به دنبال ایجاد اغتشاش در تهران بودند ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۱:۱۱    
در مرکز شهر ترافیک بسیار سنگین است. تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی شکسته شده و مسیر بند آمده است. فارس نوشت: از ساعت 17 امروز معترضان در دسته های 20 تا 30 نفره در تهران حوالی بلوار کشاورز تجمع کردند. همچون شب گذشته شعارها تند و ساختارشکنانه است. کانال عصر ایران در تلگرام ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در ادامه واکنش ها به فوت مهسا امینی، برای دومین روز متوالی تجمعاتی پراکنده در برخی مناطق مرکزی تهران برپا شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس در گزارشی از تجمعات امروز تهران نوشت: از ساعت 17 امروز معترضان در دسته های 20 تا 30 نفره در تهران حوالی بلوار کشاورز تجمع کردند. همچون شب گذشته شعارها تند و ساختارشکنانه است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
درپی فراخوان ضدانقلاب و شبکه های ماهواره ای عصر امروز تجمعی در محدوده خیابان حجاب و بلوارکشاورز تهران برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس در گزارشی از تجمعات امروز در تهران نوشت: از ساعت 17 امروز معترضان در دسته های 20 تا 30 نفره در تهران حوالی بلوار کشاورز تجمع کردند. همچون شب گذشته شعارها تند و ساختارشکنانه است. جمعیت در خیابان ولیعصر از میدان ولیعصر تا چهارراه تئاترشهر تا ساعت 20:15 دقیقه متراکم تر است ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس با انتشار تصاویری از ادامه برگزاری تجمع اعتراضی در تهران در پی فوت مهسا امینی، دختر 22ساله سقزی خبر داده است.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی فراخوان صورت گرفته در فضای مجازی، عصر دیروز تجمعی در محدوده خیابان حجاب و بلوار کشاورز برگزار شد، مشاهدات خبرنگار نسیم از تجمعات را در این گزارش بخوانید.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۶    
روز گذشته تعدادی از مردم در اعتراض به گشت ارشاد تجمعی را در بلوار کشاورز تهران برگزار کردند.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۹    
روز گذشته تعدادی از مردم در اعتراض به گشت ارشاد تجمعی را در بلوار کشاورز تهران برگزار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۴    
برخی کانال های خبری خارج نشین از ساعتی پیش فیلم هایی منتشر و ادعا می کنند که مربوط به تجمع ساعت 11 صبح امروز در بلوار کشاورز است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم ویدئویی را با عنوان فیلم های دروغ با عنوان تجمع صبح امروز در بلوار کشاورز منتشر کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا در تصاویری از بلوار کشاورز تهران که عصر دیروز محل تجمعات اعتراضی برخی افراد بود از روشن کردن شمع در بلوار کشاورز برای گرامیداشت یاد مهسا امینی خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۸    
روز گذشته تعدادی از مردم در اعتراض به گشت ارشاد تجمعی را در بلوار کشاورز تهران برگزار کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۵    
عکسی از تجمع مردم تهران علیه گشت ارشاد در پی فوت مهسا امینی در بلوار کشاورز را مشاهده می کنید.
تیک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: در حالی که رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه بر پیگیری دقیق ماجرای فوت مهسا امینی تأکید کردند روز گذشته برخی افراد و گروه های تروریستی وارد فاز عملیاتی اقدامات ضدامنیتی شدند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۶    
عصر ایران : روز گذشته تعدادی از مردم در اعتراض به گشت ارشاد تجمعی را در بلوار کشاورز تهران برگزار کردند.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: ده ها نفر از مردم غروب روز گذشته در بلوار کشاورز تهران در اعتراض به درگذشت خانم مهسا امینی تجمع کرده و شعارهای اعتراضی سر دادند. برخی گزارش ها حاکیست که تجمع مشابهی در مشهد نیز انجام شده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
فیلمی از روشن کردن شمع در بلوار کشاورز تهران برای گرامیداشت یاد مهسا امینی منتشر شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۳:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
در پی فراخوان ضدانقلاب و شبکه های ماهواره ای عصر امروز تجمعی در محدوده خیابان حجاب و بلوار کشاورز برگزار شد، مشاهدات خبرنگار فارس از تجمعات را در این گزارش بخوانید. گزارش خبرنگار فارس از تجمع اعتراضی در خیابان حجاب تهران ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم مدعی شد تجمعات در محدود بلوار کشاورز تهران در اعتراض به درگذشت مهسا امینی محدود به ده ها نفر بوده است.
خبرگزاری ایسنا، تصاویری از روشن کردن شمع در بلوار کشاورز تهران برای گرامیداشت یاد مهسا امینی را منتشر کرد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خرداد: برخی از شهروندان تهران امروز عصر برای گرامیداشت یاد مهسا امینی در بلوار کشاورز شمع روشن کردند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در پیامی نسبت به مرگ مهسا امینی واکنش نشان داد و نوشت: تلخی برخی اتفاق ها به راحتی فراموش نمی شود ...