دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۲۳:۵۳Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز تحقیقاتی»

نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله قاسمی پیربلوطی در حاشیه بازدید از مزرعه گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری نصیر در شهرقدس با تشریح فعالیت ها ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: همکاری با مراکز تحقیقاتی بین المللی از جمله مرکز پژوهش های هسته ای اروپا (CERN) مزایای بسیاری بهمراه دارد و مسیر توسعه علم و فناوری کشور را هموارتر می کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری بسیج کشور اظهار کرد: باید پیوند بین دانشگاه، جامعه و صنعت برقرار شود و پایان نامه ها و رساله های مقطع ارشد و دکتری در قالب مراکز تحقیقاتی به هدف تبدیل شوند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با تاکید بر ساماندهی و تقویت پرونده الکترونیک سلامت و اعتباربخشی و ارزیابی مراکز تحقیقاتی گفت: پژوهش های علوم پزشکی باید در تمام ابعاد و حوزه ها تسری پیدا کنند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، "دکتر مهدی رحیمی" رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور عصر امروز( 019/06/1400) وارد ایلام شد. وی، بازدید از مراکز رشد و فناوری، دیدار با اعضای خانه نخبگان، سرکشی از مراکز تحقیقاتی بسیج، حضور در جلسه قرارگاه جهاد علم و فناوری استان ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اسپوتنیک: برخی منابع خبری مدعی خرید تجهیزات نظامی آمریکایی ارتش افغانستان توسط ایران شدند. برخی منابع خبری مدعی خرید چندین خودروی زرهی، پهپاد و بالگرد آمریکایی ارتش افغانستان توسط جمهوری اسلامی ایران به یک چهارم قیمت شدند. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۸    
مسئول مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد گفت: مرکز تحقیقات هوشمندسازی شبکه توزیع برق در مساحتی حدود 150 متر مربع با 5 زیرهسته پژوهشی فعالیت خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۳    
ایسنا/خراسان رضوی مسئول مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: توسعه فناوری ها به منظور بازیابی برخی از قابلیت های حرکتی در بیماران دچار ضایعه نخاعی، پارکینسون ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۴    
مشهد- ایرنا- مدیر مرکز رشد واحد مشهد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حمایت از طرحهای پژوهشی کاربردی دارای فناوری و دانش جدید در مراکز تحقیقاتی این واحد آغاز شده و هم اینک در جریان است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
جناب آقای دکتر عین اللهی در دو دوره معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده اند و علاوه بر آن در مراکز تحقیقاتی و آموزشی متنوعی در این وزارتخانه، مدیریت، دبیری و یا عضویت داشته اند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۰:۰۳    
مسئول مراکز تحقیقاتی و پژوهشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد عنوان کرد که به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه مرکز توانبخشی روباتیک و بیوفیدبک در راستای تولید فناوری های نوین بازتوانی حرکتی- شناختی به زودی فعالیت خود را آغاز می کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به نشست این کمیسیون با وزرای پیشنهادی کشاورزی و کشور ، گفت: در هریک از این نشست ها موارد مهمی از جمله تقویت مراکز تحقیقاتی وزارت جهاد کشاورزی تا ضرورت حرکت به سمت تحول دیجیتالی مطرح شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون با وزرای پیشنهادی کشاورزی و کشور ، گفت: در هریک از این نشست ها موارد مهمی از جمله تقویت مراکز تحقیقاتی وزارت جهاد کشاورزی تا ضرورت حرکت به سمت تحول دیجیتالی مطرح شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان و مسئولان و مراکز تحقیقاتی امنیتی رژیم صهیونیستی با طرح سناریوهایی برای جنگ سوم اسرائیل در تلاش برای مشروعیت بخشی به تجاوزات خود بوده و در عین حال جرئت ورود به جنگ را ندارند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۸    
در دهه های گذشته موضوع خشکسالی و راه های حل بحران کمبود آب ازجمله مهم ترین و راهبردی ترین موضوعات مورد بررسی متخصصان و کارشناسان مربوط بوده که سهم تحقیقات و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی را در این میان نمی توان نادیده گرفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۵:۰۵    
مسئول مرکز سیاست گذاری و مطالعات سلامت آمین گفت: این مرکز با رویکرد مساله محوری و به عنوان یکی از مراکز تحقیقاتی معاونت پژوهشی و فناوری بسیج دانشجویی در همدان راه اندازی شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۲۲:۰۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به استان مرکزی، دو سرای نوآوری سلامت کار و بازیافت و پسماند و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک را افتتاح کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۱    
ساختمان سراهای نوآوری سلامت کار، بازیافت و پسماند و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به بهره برداری رسید.
استفاده از ظرفیت دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی برای واکسیناسیون عمومی، بررسی تاثیر داروی رمدسیویر در کمیته ای علمی و تصمیم گیری برای آن بر اساس شواهد علمی، کاهش مدت زمان دپوی واکسن و جداسازی لاین خدمت رسانی به بیماران کرونایی در داروخانه 13 ابان از جمله مصوبات دانشگاه در نشست هیئت رئیسه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
در هفته پایانی فعالیت دولت دوازدهم خبر الحاق پزوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری در موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع و حذف بخش های تحقیقاتی حفاظت خاک و آبخیزداری در مراکز تحقیقاتی استانها منتشر شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۴۷    
دبیر ستاد رشد و نوآوری دانش بنیان بسیج گفت: خوشبختانه مراکزی را با کمک مجموعه "میدان" در کشور سوریه راه اندازی کرده ایم تا ظرفیت های اقتصاد دانش بنیان در این کشور نیز شناسایی شود.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با تکیه بر توان شرکت های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور، در مسیر اتصال پذیری قرار می گیرند.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
پدال نیوز- محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با تکیه بر توان شرکت های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور، در مسیر اتصال پذیری قرار می گیرند.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با تکیه بر توان شرکت های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور، در مسیر اتصال پذیری قرار می گیرند.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
عصر خودرو- محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با تکیه بر توان شرکت های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور، در مسیر اتصال پذیری قرار می گیرند.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۸    
پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور_ گیلان در نشست وبیناری روسای دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی عضو اتحادیه دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی حاشیه دریای خزر شرکت کرد
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک گفت: سرای سلامت کار واحد اراک با أخذ مجوز از دانشگاه آزاد اسلامی، تعامل و اجرای پروژه های تولید محصولات فناورانه با مشارکت مراکز تحقیقاتی علوم اعصاب کاربردی، علوم گیاهی کاربردی و امنیت غذایی واحد اراک را در برنامه های خود قرار داده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز اظهار کرد: برای توسعه پایدار باید زیست بوم ها شکل بگیرند و مهارت آموزی در این زمینه رخ دهد و در این راستا شکل گیری مجتمع مراکز تحقیقاتی مهم هستند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: خودروسازان در صورت توقف زیان دهی، درصدی از وجوه حاصل از فروش را در حوزه R@D و افزایش فعالیت مراکز تحقیقاتی هزینه خواهند کرد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ماجرای سهم خواهی از رئیس آینده دولت از سوی هم جناحی هایی که او را به قدرت رسانده اند قابل پیش بینی بود. آش آن قدر شور شده که صدای خود اصولگرایان را هم درآورده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۱:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
تاکنون 2250 نفر از گزینه های پیشنهادی به سامانه معرفی مدیران را اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و نیز 230 نفر را وزرای سابق، معاونان پیشین ریاست جمهوری و معادل آن تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان خواستار ورود مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان به حوزه کنترل و اطفای حریق در اراضی جنگلی کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر فرید نجفی با بیان اینکه در حال حاضر مراکز تحقیقاتی مسیر درستی را نمی روند و به جز تعدادی اغلب مقاله محور شده اند، گفت: با ارائه برخی برنامه ها می توان قطار مراکز تحقیقاتی را به ریل برگرداند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: انستیتو فینلای کوبا و انستیتو پاستور ایران بیانیه مشترکی را در زمینه همکاری هایشان در زمینه واکسن سازی و در عین حال ساخت واکسن کرونای تولید مشترک ایران و کوبا منتشر کردند. متن این بیانیه مشترک به شرح زیر است: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
صبوری دیلمی گفت: مراکز تحقیقاتی باید تحقیقات اولیه را در خصوص ضرورت استفاده از آسفالت رنگی انجام دهند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حسن ابوالقاسمی در گفت وگو با میزان، گفت: در مرحله مطالعه فاز اول واکسن نورا قرار داریم و یک افتخار بزرگی برای دانشگاه بقیة الله ( عج ) در حوزه خدمت به مردم به ثبت رسید. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو دبیرخانه کنسرسیوم آسیب های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از اهداف و برنامه های تحقیقاتی این کنسرسیوم حل معضل حاشیه نشینی شهرهاست و در این راستا مراکز تحقیقاتی می توانند در زمینه های آموزشی، پژوهشی و خدمات مشاوره ای تخصصی ایفای نقش کنند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مراکز تحقیقاتی اروپایی اعلام کردند 1.5 میلیون نفر تزریق کنندگان واکسن در قاره سبز به عوارض آن دچار شدند و بیشتر از 15 هزار نفر هم جان خود را از دست دادند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
با حکمی از سوی دکتر علیرضا زالی دکتر سیدمحمد پورحسینی به عنوان “رییس مرکز تحقیقات ژنومیک” منصوب شد. به گزارش ایسنا، در حکم انتصابی که از سوی دکتر زالی ابلاغ شده، آمده است: ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۸    
محسن کرمانی : مالیات بر عایدی سرمایه در سال های اخیر در ادبیات اقتصاد ایران مطرح شده و هم دولت و هم مجلس براساس مطالعات زیادی که در مراکز تحقیقاتی و دانشگاه ها انجام شده است، به دنبال تدوین قوانین و مقررات مربوط به این مالیات در بازار دارایی های کشور هستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: دانشگاه محل تضارب اندیشه ها و اجتماع عقول است و مجموعه های مشورتی مانند هیئت اندیشه ورز، مراکز تحقیقاتی و ... به صورت پویا در استان بوشهر فعال شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر مراکز تحقیقاتی را یکی از مهم ترین بسترهایی که موجب تسریع در تحقق رسالت جدید دانشگاه خواهند بود، برشمرد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۷۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، محمد مخبر در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با تبریک دستیابی به مجوز مصرف واکسن کوو ایران برکت با اتکا به دانش کاملاً بومی و تبدیل شدن ایران به یکی از شش کشور تولید کننده واکسن در جهان، این موفقیت بزرگ را مرهون عنایت خداوند متعال ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز-*دکتر شکیب الحق: اجلاس کشورهای صنعتی در بریتانیا می تواند سراغازی برای توزیع عادلانه و جهانی واکسن های تایید شده فعلی در مقابله با پاندمی کرونا به همراه گسترش همکاری سازمان های بین المللی بهداشتی ، بخش خصوصی ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: خراسان شمالی رکورد دار استفاده از بذور گواهی شده مراکز تحقیقات بخش کشاورزی کشور است که در حال حاضر ضریب نفوذ استفاده از بذور گواهی شده گندم و جو در این استان به بیش از 50 درصد رسیده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده مهندسی مواد واحد نجف آباد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با تشکیل 6 کارگروه تخصصی از بین دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی مستقر در دانشگاه آمادگی خود برای ارائه پروپزال را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مرکز تحقیقاتی افق های نوین در معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، رتبه برتر در میان مراکز تحقیقاتی کشور را در هشتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی کسب کرد و به گفته رییس این مرکز تمرکز بر انعقاد قراردادهای برون دانشگاهی، از اهداف پیش روی این مرکز است.
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست مجازی کمیسیون علم و فناوری اتحادیه دانشگاه های حاشیه دریای خزر به صورت مجازی و به میزبانی دانشگاه دولتی آستراخان برگزار شد. گیل ابراز_ در این نشست مجازی رؤسای دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری و مراکز تحقیقاتی عضو اتحادیه از کشورهای جمهوری اسلامی ایران، جمهوری آذربایجان، جمهوری ترکمنستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فارس با داشتن مراکز تحقیقاتی ،زمین های مرغوب، موقعیت راهبردی، شرایط اقلیمی فوق العاده و محصولات با کیفیت نقش مهمی را در کشاورزی کشور دارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
برخی مراکز تحقیقاتی آماری را از میزان خرید سلاح توسط مردمان آمریکا منتشر کرده اند که حاکی از خرید سلاح توسط 17 میلیون آمریکایی در سال 2020 است.