یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۴۱Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متصرفان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رفع تصرف و آزادسازی اراضی کشاورزی در مشهد اقدامی است که به جدیت در دستور کار قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی استان البرز اعلام کرد: ماموران این یگان در پی تعیین تکلیف قضایی و اجرای احکام صادره قلع و قمع بناهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی طالقان، موفق به آزادسازی 30 هزار متر مربع از این اراضی از دست متصرفان شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مسئولان آب منطقه ای اصفهان باید در راستای تسریع در امر آزادسازی حریم و بستر رودخانه های استان اصفهان به ویژه زاینده رود اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات اعلام کرد: با اجرای دو حکم قضائی، 12 هزار متر مربع از زمین های ملی روستای افجه از توابع بخش لواسانات آزادسازی و از دست متصرفان خارج شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۷    
33 هکتار از اراضی ملی با ارزش بیش از 200 میلیارد ریال در پلاک سلطان آباد از توابع شهرستان کنگاور پس از سالها از متصرفان پس گرفته شد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: در چهار ماه گذشته 79 هزار مترمربع از زمین های ملی به ارزش بیش از 722 میلیارد ریال از متصرفان بازپس گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب استان کرمان گفت: 43 هکتار از اراضی ملی شهرستان رودبارجنوب از دست متصرفان خارج شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
710 هکتار از اراضی ملی در شهرستان اوز از متصرفان باز پس گرفته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رییس امور آب خلخال گفت: امسال بیش از 9 هکتار از اراضی ملی واقع در حریم و بستر رودخانه های این شهرستان از دست متصرفان آزادسازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: با هر گونه دخل و تصرف غیرقانونی و غیرمجاز در بستر و حریم رودخانه ها قاطعانه برخورد می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به منظور حفظ و صیانت از انفال و جلوگیری از زمین خواری 13 و نیم هکتار از اراضی ملی پلاک امیر آباد دهچاه شهرستان نی ریز از دست متصرفان و سودجویان آزاد و به انفال بازگردانده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه اعلام کرد: با هدف حفظ انفال و عرصه های ملی، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 20 هکتار اراضی ملی این شهرستان از ید متصرفان خارج شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز (پانا) -به گفته فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی فارس، با تلاش مامورین یگان حفاظت از اراضی و پیگیری واحد املاک و حقوقی با هماهنگی مراجع محترم قضایی و همکاری نیروی انتظامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
30 هزار مترمربع از اراضی منابع ملی در روستای دلیر شهرستان چالوس از دست متصرفان بازپس گرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۷    
با حکم قضایی800 متر مربع از اراضی ملی منطقه سرچشمه رفسنجان از دست متصرفان خارج شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - معاون پیشگیری از جرم اداره کل دادگستری گیلان از قضات سراسر استان خواست، با متصرفان اراضی و منابع طبیعی و ملی در بخش های جنگلی و ساحلی به شدت برخورد کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۱    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران گفت، مالکان یا متصرفان قانونی موتورسیکلت های رسوبی می توانند جهت ترخیص به مراکز پلیس+10مراجعه نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۵    
800 مترمربع از زمین های منابع طبیعی در یکی از روستاهای کیاشهر از متصرفان پس گرفته شد.
بامنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مقدمه: تأمین سلامت متصرفان در یک ساختمان، جزء اهداف اصلی مقوله حافظت از حریق محسوب می شود. حفاظت از حریق دارای مولفه های متفاوتی می باشد. در این بین مولفه ها، تأمین ایمنی لازم جهت حفاظت از جان متصرفان و خارج شدن به موقع و ایمن افراد از ساختمان و انتقال آنان به مکان های امن همواره مورد تأکید است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: با تصرفات جدید در اراضی ملی و منابع طبیعی به شدت برخورد خواهد شد و تصرفات گذشته نیز باید به وضع سابق برگردد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان از برخورد با متصرفان بستر رودخانه بالارود شهرستان اندیمشک توسط حریم بانی سازمان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فسا گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 4.5 هکتار از اراضی منابع ملی پلاک های بیدرسته، حسین آباد مروجی و دم تنگ بخش مرکزی از توابع شهرستان فسا از دست متصرفان خارج و به دولت بازگردانده شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۲    
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی از رفع تصرف بیش از 6 هزار مترمربع از اراضی ملی شهر مشهد از چنگال متصرفان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 200 هزار مترمربع از زمین های ملی در شهرستان فومن از متصرفان پس گرفته شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: همزمان با اجرای این طرح، جریمه 2 برابری موتورسیکلت های توقیفی رسوبی (جریمه دیرکرد) بخشیده شده و مالکان یا متصرفان موتورسیکلت ها تنها باید اصل جریمه را پرداخت کنند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران گفت: با تخریب 14 فقره دیوارکشی، ابنیه های در حال ساخت، استخر و محوطه سازی غیرمجاز شهرستان تهران، 2 ونیم هکتار از اراضی بکر و مرغوب کشاورزی این شهرستان آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
شمیرانات- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات از رفع تصرف و خارج شدن بیش از 30 هکتار اراضی ملی این شهرستان از ید متصرفان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا با همکاری نیروی انتظامی، انبار روغن خوراکی احتکار شده را کشف و ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان، اراضی ملی روستای بهارستان را از دست متصرفان آزاد کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۱    
جهانگیری بر تشدید برخورد با متصرفان اراضی دولتی و فضای سبز در شهرستان اندیمشک تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۶    
گروه استان ها- به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و صیانت از اموال مردم، موتورسیکلت های رسوبی و توقیفی در بازه زمانی 17 آبان تا 17 دی به مالکان و متصرفان تحویل داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
با دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لارستان 6 هکتار از اراضی ملی این شهرستان از دست متصرفان خارج و به دولت بازگردانده شد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: با همکاری یگان حفاظت و مشارکت مردمی، 30 هکتار از اراضی ملی در یکی از روستاهای اردبیل رفع تصرف شد. شهامت هدایت افزود: این اراضی در روستای کرد قشلاقی شهرستان اردبیل واقع بود و از دست متصرفان خارج و به بیت المال برگردانده شد. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۸    
رئیس دادگستری دهلران با اشاره به اینکه منابع طبیعی ثروت خدادادی است که همه باید در صیانت از آن تلاش کنیم، گفت: برخورد جدی با متصرفان اراضی ملی دهلران در دستور کار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۶    
در راستای حفاظت و حمایت از اراضی منابع طبیعی، 65 هکتار از اراضی ملی موسوم به بند بهرام با دستور مستقیم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اقلید از دست متصرفان آزاد و رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - هنگ مرزی آستارا دام قاچاق و فاقد مجوز حمل را توقیف و یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان چهار هزار متر مربع اراضی ملی را از دست متصرفان آزاد کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
شمال نیوز : باقری تصریح کرد: موتورسیکلت های فاقد پلاک، فاقد بیمه نامه شخص ثالث و افراد فاقد گواهینامه رانندگی با اخذ تعهد کتبی مبنی بر عدم تردد در معابر عمومی و برای متصرفان باید در....
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: 50 هزار موتورسیکلت رسوبی زیر هشت سال در اصفهان ترخیص می شوند. سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار کرد: در راستای امریه مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و صیانت از اموال مردم موتورسیکلت های رسوبی و توقیفی به مالکان و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سوادکوه از رهاسازی 700هزار متر از اراضی کشاورزی از چنگ متصرفان در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: در راستای تدابیر پلیس راهور ناجا به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و صیانت از اموال مردم، موتورسیکلت های رسوبی و توقیفی به مالکان و متصرفان تحویل داده می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای امریه مقام معظم رهبری و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و صیانت از اموال مردم موتورسیکلت های رسوبی و توقیفی به مالکان و متصرفان تحویل داده می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان: تحویل موتورسیکلت های رسوبی به مالکان و متصرفان آن در اصفهان آغاز شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کردستان از برخورد با عاملان تصرف غیرمجاز اراضی ملی در شهرستان مریوان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
دماوند- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دماوند گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 81 هکتار از اراضی ملی این شهرستان رفع تصرف و از ید متصرفان خارج شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سه هکتار از اراضی بستر رودخانه شطیط شوشتر رفع تصرف شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۳    
ایسنا/زنجان رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان خدابنده گفت: طی هفت ماهه نخست امسال، 84 فقره پرونده برای متصرفان اراضی ملی در این شهرستان تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شدند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اکبری در گفت وگو با میزان گفت: زمین خواری و کوه خواری، جرمی است که عوامل بسیاری در آن دخیل است و بر اساس دستور رییس قوه قضائیه مبنی بر برخورد قاطع با پدیده زمین خواری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
موتورسیکلت های رسوبی و توقیفی از 17 آبان به مالکان و متصرفان آن تحویل می شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی هشدار داد: متصرفان و صادرکنندگان مجوزهای غیرقانونی ساخت و ساز در حریم و بستر رودخانه ها تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با دستور قضایی 3300مترمربع از اراضی دولتی در رفسنجان از دست متصرفان خارج شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اعلام کرد: از سال 92 تاکنون 65 میلیون متر مربع از اراضی این استان از دست متصرفان بازپس گیری شد.