جمعه ۱۲ آذرساعت ۱۷:۱۲Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متصرفان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی لارستان فارس گفت: 6 هکتار از زمین های کشاورزی در منطقه دهکویه این شهرستان از دست سودجویان و متصرفان عرصه های ملی آزاد و بازپس گیری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
40 هزارو 700 متر مربع زمین ملی و دولتی در سیرجان از دست متصرفان خارج شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج اعلام کرد که با هوشیاری حافظان محیط زیست ، 2 هزار متر مربع اراضی ملی در منطقه حفاظت شده البرز جنوبی از دست متصرفان غیرقانونی آزاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: کارگروه مبارزه با ساخت و سازها و متصرفات منابع طبیعی در این استان تشکیل شده و با متخلفان و متصرفان منابع طبیعی به شدت برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
162 هکتار از اراضی ملی با اعتباری نزدیک به 130 میلیارد ریال در خوزستان از دست متصرفان آزاد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: در برخورد با متصرفان و زمین خواران در لواسانات، به هیچ وجه به اسامی نگاه نمی کنیم و با هرکس در هر مقامی که باشد برخورد خواهیم کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۷    
در حالی که عده ای مدعی بودند برخی دست های پنهان تا به امروز در مقابل رسانه ای شدن ماجرای غصب زمین معلمان تبادکانی مقاومت کرده اند، پس از آنکه ماجرا رسانه ای شد با ورود قاطع رئیس کل دادگستری خراسان رضوی رأی قلع و قمع و خارج کردن زمین مذکور از ید متصرفان غیرقانونی در مسیر اجرا قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مشکل تصرف زمین های متعلق به کارخانه شیر پگاه بعد از سی سال همچنان ادامه دارد و با وجود رای دیوان عالی کشور به نفع این کارخانه، متصرفان زمین های واقع در تهران پارس را تخلیه نمی کنند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: 32 هزارو 287 متر مربع از اراضی ملی استان به ارزش بیش از بر 31 میلیارد ریال از دست متصرفان آزادشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای حفظ و صیانت از حقوق بیت المال و جلوگیری از زمین خواری هفت هکتار از اراضی ملی شهرستان لارستان از دست متصرفان آزاد شد و به بیت المال بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از دو هکتار اززمین های ملی سیرجان، به ارزش 240 میلیارد ریال از دست متصرفان خارج شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس کل دادگستری البرز اعلام کرد که حجم آزاد سازی اراضی ملی و کشاورزی از دست متصرفان غیر قانونی طی 19 ماه اخیر نسبت به پیش از آن در البرز سه برابر شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۰    
بیش از 6 هزار متر مربع از زمین ای منابع طبیعی از متصرفان در آلیان فومن از متصرفان پس گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود بابیان اینکه برخورد جدی و قانونی با متصرفان اراضی ملی صورت می گیرد، گفت: اراضی ملی در منطقه کلاته خیج بازپس گیری شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست صومعه سرا اظهار داشت: نه هکتار از اراضی حاشیه تالاب انزلی در صومعه سرا رفع تصرف شد.
سردار محمدرضا مقیمی رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از 248 هکتار زمین خواری به ارزش بیش از 700میلیارد تومان طی مهرماه 1400 در کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی جنوب کرمان گفت: 6 هزارو 145 مترمربع از اراضی ملی در شهرستان قلعه گنج از دست متصرفان خارج شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 3 هزار متر مربع از زمین های منابع طبیعی در روستای شالتوک فومن از متصرفان پس گرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین اوقاف را مدافع واقعی و اصلی موقوفات دانست و گفت: اوقاف برای احقاق حق و حقوق موقوفات با متصرفان و موقوفه خواران مماشات نمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۰    
با حکم دستگاه قضایی میزان 93 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان زرین دشت از چنگال متصرفان آزاد و به عرصه های منابع طبیعی باز گردانده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان مهرماه امسال بیش از 32 هزار و 287 متر مربع از اراضی ملی در شهرستان های گرمه و بجنورد را از متصرفان خلع ید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
40 هکتار از اراضی ملی پلاک بز بخشان شمی انجه شهرستان ایذه از دست متصرفان خارج و به بیت المال بازگرداننده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه – مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون دو هزار و 462 هکتار از عرصه های ملی استان از متصرفان خلع ید شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 14 هزار مترمربع از زمین های منابع طبیعی در 2 روستای شهرستان آستارا از متصرفان پس گرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طالقان گفت: 20 هزار متر مربع از زمین های طالقان در شش ماهه اول سال رفع تصرف و به اراضی دولت باز گردانده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۶    
دادستان مرکز استان: 15 هکتار از اراضی جنگلی منطقه انگتارود چمستان از متصرفان پس گرفته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان: 15 هکتار از اراضی جنگلی منطقه انگتارود چمستان از متصرفان پس گرفته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: بر اساس آخرین اطلاعات بدست آمده، در حال حاضر 398.8 هکتار از اراضی بستر رودخانه های استان در تصرف غیرقانونی متصرفان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- سرپرست معاونت املاک وحقوقی راه وشهرسازی کردستان با اشاره به تلاش برای تثبیت مالکیت و سنددار کردن اراضی ملی در استان گفت: در نیمه نخست امسال 16.3 هکتار از اراضی ملی استان از متصرفان پس گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس بر حفظ و حراست از اراضی ملی و کوتاه کردن دست متصرفان از منابع طبیعی در کارگروه حقوق عامه تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۱    
اراضی کشاورزی که بصورت غیر قانونی تغییر کاربری داده و به باغ شهری تبدیل شده بودند ، تخریب شد .
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس دبیرخانه شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی و منابع طبیعی خراسان رضوی گفت: تاکید بر لزوم حفاظت و حراست از اراضی و منابع طبیعی استان و شناسایی و برخورد با متخلفان و متصرفان و رفع تصرفات و تعرضات.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 4 هزار مترمربع از زمین های منابع طبیعی در 2 روستای شهرستان آستارا از متصرفان پس گرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز با اشاره به اینکه پنج هزار مترمربع از اراضی ملی این استان رفع تصرف شد، گفت که با کوتاه کردن دست متصرفان از این اراضی، تفکیک اراضی و ساخت و سازهای غیرمجاز در این عرصه ها به سرانجام نرسید.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: محبت خواه، مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران: راه و شهرسازی استان تهران به هیچ عنوان در بحث تصرف اراضی کوتاه نخواهد آمد و ما تا آخرین لحظه در این حوزه مقاومت خواهیم داشت، اجازه نخواهیم داد که متصرفان در این بخش فعالیت کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۱    
گروه استان ها- مدیر حوزه های علمیه استان قزوین گفت: اجاره موقوفات حوزه علمیه قزوین توسط افرادی که زمین های موقوفه آن را تصرف کردند پرداخت نمی شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۵    
آسایش گفت: در راستای صیانت از اراضی ملی و دولتی در نیمه نخست امسال چهار هزار و 500 متر مربع از اراضی دولت در شهرستان آستارا از تصرف سودجویان خارج شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس اداره راه و شهرسازی کنگان استان بوشهر گفت: در راستای صیانت از اراضی ملی در 6 ماه نخست امسال 239 هکتار اراضی ملی در این شهرستان از تصرف سود جویان خارج و به این اداره بازگردانده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: بیش از 16 هزار متر مربع از زمین های ملی در شهرستان کنگان از دست سودجویان رها شد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، سید محسن حمزه لو در این باره افزود: نیروهای یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در آذربایجان غربی با متصرفان اراضی دولتی در محله اسلام آباد روستای بادکی از توابع شهرستان ارومیه برخورد قانونی کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گراش استان فارس گفت: ظرف پارسال و هفت ماه گذشته سال جاری تاکنون حدود 120 هزار مترمربع اراضی کشاورزی از دست سودجویان و متصرفان آزادسازی و بازپس گیری شده است.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ حمد الله رحمتی پور اظهار داشت: به منظور کمک به هموطنان، تمهیدات ویژه ای به منظور ترخیص خودروهای توقیفی و رسوبی در پارکینگ های استان البرز پیش بینی شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: طی شش ماه نخست امسال 31 هزار و 564 مترمربع از اراضی تصرف شده منطقه حفاظت شده ورجین از دست متصرفان رهاسازی و برای 19 متخلف پرونده تشکیل شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : پایگاه خبری پلیس روز جمعه به نقل از سردار حسین اشتری در سفر کاری به خراسان رضوی گزارش داد: از 17 مهرماه تا پایان هفته ناجا، مالکان خودروها یا متصرفان موتورسیکلت های توقیفی و رسوبی که فاقد دستور قضایی و یا تصادف منجر به جرح و فوت باشند ...
ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی از افزایش زمان پرداخت اقساطی جرائم رانندگی از 12 به 18 ماه خبر داد. سردار حسین اشتری که به استان خراسان رضوی سفر کرده است در حاشیه بازدید سرزده از یگان های انتظامی و برخی شهرستان های تابعه استان خراسان رضوی گفت: هفته ناجا در سال جاری با شعار پلیس هوشمند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: با زمین خوارانی که اقدام به تصرف 600 متر از اراضی ملی و دولتی شهر دهلران کرده بودند برخورد شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: رفع تصرف بستر رودخانه شهرچای از متصرفان غیرقانونی با حضور مراجع قضایی و نیروی انتظامی در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کهگیلویه گفت: کسانی که موقوفاتی را بدون اذن قانونی متصرف شدند خودشان پیشگام شوند و این متصرفات را تحت تولیت سازمان اوقاف و امر خیریه به عنوان متولی قرار دهند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد تفویض اختیار به استان در حوزه مجوزها را اتفاق خوبی بیان کرد و افزود: متصرفان اراضی وقفی می توانند با مراجعه به ادارات اوقاف استان نسبت به تعیین تکلیف زمین های وقفی که بعضاً ساخت و ساز نیز در آن صورت گرفته است، اقدام کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۳    
یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی در شش ماه ابتدای سال، 37 پرونده تصرفات اراضی را بررسی و این زمین ها را از چنگال متصرفان آزاد کرده است.