پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۲:۰۱Oct 2020 22

جدیدترین‌های «آیت الله توکل»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۵۶    
آیت الله توکل خطاب به مسئولان گفت: مسئولی که کاری از دستش بر نمی آید با دین و تقوای مردم باز می کند در بدحجابی و گناهان مردم شریک است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۷    
آیت الله توکل عضو مجلس حبرگان رهبری در سلسله مباحث اخلاقی در سپاه کربلا از عملکرد دولت و وزرا در مدیریت جامعه انتقاد کرد و گفت که اگر هر مسئولی در هر دوره ای که باشد اگر نتواند مدیریت کند بر او واجب است که کنار برود وگرنه غاصب است و حقوقش حرام!
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله توکل خطاب به خادمیاران رضوی با تاکید براینکه خدمت به مردم مطابق روایات و احادیث،از زیباترین و با فضیلت ترین کارها نزد خداوند محسوب می شود، گفت: خدمت برای امام رضا(علیه السلام) باید اثرات ماندگار داشته باشد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شمال نیوز : نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت : مسؤولان باید با دردهای مردم آشنا باشند، زیرا یک دکتر تا زمانی که بیماران را از نزدیک معاینه نکند نمی تواند آنها را درمان کند ....
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۵    
آیت الله توکل گفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت است تا مؤمنین برای حل مشکلات عمده بشریت از جمله ویروس منحوس کرونا، رو به سوی درگاه الهی، دست به دعا بردارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری - آیت الله سید رحیم توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری رحلت عالم وارسته حاج محمد تقی نحوی موسس مدرسه علمیه المهدی (عج) در رامسر را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله توکل با بیان اینکه در زمان شیوع ویروس کرونا مسافرت غیرضروری شرعاً جایز نیست، اظهار کرد: همه مردم در خصوص انجام دستورات بهداشتی مسئولیت شرعی دارند و باید به آن عمل کنند.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ آیت الله سیدرحیم توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پیامی درگذشت حجت الاسلام حاج شیخ محمداسماعیل کوهستانی که مسئولیت مدرسه علمیه آیت الله کوهستانی را سال ها پس از پدر بزرگوارشان به عهده داشتند را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ساری - آیت الله سید رحیم توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری درگذشت حجت الاسلام کوهستانی و حجت الاسلام شامخی از علمای فاضل استان را تسلیت گفت.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله توکل در گفتگو با ابنا حضرت علی اکبر(ع) را بهترین الگو برای جوانان معرفی نمود و گفت: جوانان ایران اسلامی دارای استعدادهای فراوانی هستند که دولتمردان باید به آنها میدان دهند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله توکل حضور مردم در پای صندوق های رأی را لبیک به استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی خواند و تاکید کرد: نتیجه انتخابات دوم اسفند یأس و ناامیدی دشمنان و شادی دوستداران جهانی انقلاب اسلامی است که منتخبان باید قدر ملت را در کارکرد خوب و عالی خود نشان دهند.
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله توکل گفت: ملت ایران با انجام فریضه حضور، با انتخاب نمایندگانی شایسته، مجلسی را شکل خواهند داد که عصاره همه فضیلت های ملت باشند.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۲    
آیت الله توکل گفت: مردم باید در انتخاب اصلح دقت کنند تا افرادی که به خانه ملت راه می یابند افراد قوی و پایبند به اصول نظام جمهوری اسلامی ایران باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله سید رحیم توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی رحلت آیت الله نورالله طبرسی را تسلیت گفت.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله توکل با بیان اینکه نخستین گام برای خروج انسان از خسران، کسب ایمان است، گفت: ما باید علت های گناه را شناسایی و علت یابی کنیم و در نهایت با این علت ها مبارزه کنیم.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله توکل گفت: شرط قبول توبه این است که اولاً انسان روزبه روز رشد نماید و در مسیر تکامل قرار بگیرد و ثانیاً ولایت اهل بیت را داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تسلیت شهادت سردار سلیمانی، گفت: سند مرگ سربازان آمریکایی در منطقه با خون سپهبد سلیمانی امضا شد.
عقیق   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله توکل عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: 9 دی شعور سیاسی و آگاهی مردم را نشان داد. این که وقتی انقلاب به اجتماع مردم و به اعلام حمایت مردم نیاز دارد، مردم در وسط میدان حضور دارند.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله توکل با بیان اینکه روح انسان فرمانده است و اعضا و جوارح انسان ابزاری در خدمت روح هستند، گفت: ابزار روح در عالم دنیا به صورت بدن دنیوی، در عالم برزخ در قالب مثالی و در عالم قیامت به صورت بدن مادی به سنخ آخرتی است.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله توکل در درس اخلاق اساتید و طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام به ادامه تبیین موضوع تهذیب نفس می پردازد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله توکل گفت: بدن و روح دو سنخ است و غذای روح با غذای بدن متفاوت است، اگر غذای بدن را به بدن و غذای روح را به روح دهیم، در مسیر معنویت قرار می گیریم.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۷    
آیت الله توکل در درس اخلاق اساتید و طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام به ادامه موضوع تهذیب نفس می پردازد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۶    
آیت الله توکل با بیان اینکه لازمه تعلیم حکمت الهیه بسترسازی است، گفت: اگر به دنبال معارف الهی و معرفت الله و حکمت الهیه هستید، بستر را آماده کنید؛ اولین مرحله برای بسترسازی سیر الی الله این است که مانع دل کنار رود، زیرا نمی گذارد دل، رنگ نورانیت را ببیند.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۱    
آیت الله توکل در درس اخلاق اساتید و طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام به تبین موضوع تهذیب نفس می پردازد .
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله توکل با بیان این که طلاب و روحانیان نقش مهمی در ترویج فرهنگ وقف دارند، گفت: وقف امری دینی است و علما و حوزویان نیز مبلغ دین هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله توکل گفت:کسانی که بی حجابی ها را می بینند،اما اقدامی نمی کنند در مسیر دشمنی با اهل بیت(ع) هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله توکل گفت:قدرت تشیع و اهل بیت (ع)وخون امام حسین(ع) سبب شده و بیش از 20 میلیون نفر در مراسم اربعین حسینی شرکت کنند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم ...
آیت الله توکل گفت: لعنت بر یزید و معاویه و شمر جزو دین ما هست ولی نباید در 14 قرن قبل بمانیم؛ باید اوضاع زمانه خود را بشناسیم و بدانیم یزید و معاویه امروز چه کسی هست.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله توکل گفت: شهدا با الگو قرار دادن سیدالشهدا، عزت، سربلندی، امنیت و آزادگی را برای انسان ها به ویژه برای ملت ایران به ارمغان آورده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی جالب از آموزش دفاع شخصی توسط آیت الله توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان را مشاهده می کنید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۶    
ویدئویی جالب از آموزش دفاع شخصی توسط آیت الله توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان را مشاهده می کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله توکل به روایتی از واکنش امام حسن مجتبی (ع) در قبال توهین های مکرر یک مرد شامی اشاره کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۹    
آیت الله توکل ، عضو مجلس خبرگان رهبری، پنج شنبه (12 اردیبهشت) بعد از نماز مغرب و عشا، سخنران برنامه شبی با شهدا در کانون فرهنگی و هنری امام سجاد(ع) امامزاده سید عابدین قائمشهر با محوریت شهید عادل ولیپور است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه بیانیه گام دوم یک منشور جامع و کامل پیشروی مسئولان و عامه مردم است، گفت: همه قوای نظام، جوانان، مسئولان و آحاد مردم باید این بیانیه که راهکاری برای آینده نظام و انقلاب است را نصب العین خود قرار دهند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۶:۴۲    
آیت الله توکل از مناطق سیل زده استان مازندران بازدید کرد و گفت: مسؤولان از همه ظرفیت های موجود برای کمک به سیل زدگان استفاده کنند.
شمال نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شمال نیوز : استاد اخلاق حوزه علمیه قم ادامه داد: عزیزان مسئول تجربه زیاد دارند اما تجربه حلال مشکلات نیست، در میدان جوانان باید وارد و با استفاده از این تجربه موفق خواهد بود و سریعتر کارها به جلو خواهد رفت.....
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۰    
نماینده خبرگان مرحوم آیت الله مؤمن را از یاران صدیق امام و رهبری دانست و گفت: این عالم مجاد تهمت ها را به جان خریدند اما سنگر انقلاب را خالی نکردند.
شمال نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ضایعه ارتحال فقیه ربانی آیت الله مومن را ثلمه ای جبران ناپذیر برای جامعه اسلامی و وی را نمونه ای از فقهای مجاهد تراز انقلاب دانست.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ عملیات کور و بی ارزش نظامی، گویای اوج استیصال دشمنان ملت بزرگ ایران و اوج اقتدار جمهوری اسلامی است.
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نه حجاب و عفاف حضرت زهرا(س) مانع از دفاع از ولایت شد و نه دفاع از ولایت، مانع حجاب و عفاف ایشان گشت. به گزارش شفقنا، آیت الله سیدرحیم توکل در درس اخلاق ویژه استادان بخش زبان فارسی که در مجتمع آموزش عالی بنت الهدی برگزار شد ...
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده خبرگان با بیان اینکه دشمن به دنبال تضعیف مرجعیت و فاصله افکنی میان مردم و روحانیت است،بر تببین ملاک های حق و باطل برای هوشیاری مردم تأکید کرد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده خبرگان با انتقاد همراهی عده ای در کشور با اهداف دشمن گفت: اگر دشمن بر کشور غالب شود به هیچکس حتی به منافقان جاده صاف کن نیز رحم نخواهد کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه فتنه گران درسال 88 با عزت اسلام، قرآن و نظام اسلامی بازی کردند گفت: آنان در واقع مسلمان نیستند و مظلوم کُش و ظالم پرور هستند.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: فتنه گران عزت قرآن و انقلاب را زیر سوال بردند، لذت انتخابات را به کام مردم تلخ کردند و به صهیونیسم چراغ سبز نشان دادند و آنها را یاری دادند و تبعات فتنه هنوز درکشور قابل مشاهده است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۵:۳۶    
نماینده مجلس خبرگان رهبری از دشمن شناسی و بصیرت به عنوان درس بزرگ حماسه 9 دی یاد کرد.