یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۷:۵۰Jul 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله حائری»

شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- گزارش تصویری: دسته عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) علما و فضلاءدر شب عاشورا
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۳    
شفقنا- گزارش تصویری: مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)در بیت آیت الله حائری یزدی عکس: محمد محسن زاده
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
صحبت های جنجالی و کمترشنیده شده آیت الله حائری درباره اصولگرایان را در ویدئوی زیر مشاهده می کنید.
سلام دنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خروج از مرکز شیراز از شرق به غرب، کمک به ترافیک تقاطع جام جم، بلوار شهید چمران و میرزای شیرازی و اتصال به آیت الله محلاتی و کاهش ترافیک بلوار دکتر حسابی از مزایای بزرگراه آیت الله حائری شیرازی است که معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
محور شمالی پروژه بزرگراه آیت الله حائری شیرازی در دوازدهمین بازدید مدیریت شهری شیراز از روند اجرای نوبت شب پروژه های عمرانی بزرگ مقیاس موردبررسی میدانی قرار گرفت.
شیرازه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۷    
طی بازدید از روند اجرای نوبت شب پروژه عمرانی بزرگ مقیاس بزرگراه آیت الله حائری مشخص شد که تنها مشکل اصلی این پروژه پروژه تامین تاسیسات آن است که امید است تأسیسات تأمین شود و به زودی به بهره برداری برسد.
طریق پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام شهردار شیراز اعلام کرد که فاز سوم بزرگراه آیت الله حائری شیرازی بهمن ماه امسال و در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام شهردار شیراز در بازدید از پروژه بزرگراه آیت الله حائری شیرازی گفت: احداث یک بزرگراه که در آن 11 تونل و گالری در حال احداث است، نه تنها یک پروژه شهری بلکه کاری بزرگ در سطح ملی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مرحوم آیت الله حائری شیرازی در یکی از سخنان خود به موضوع ملاقات با برادران دینی پرداخت و گفت:
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۷:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضا های شهری شهرداری شیراز از پیشرفت عمرانی تقاطع غیرهمسطح اردیبهشت خبر داد و گفت: حذف دور برگردان های همسطح بولوار شهید چمران، دسترسی آسان به بزرگراه آیت الله حائری شیرازی به همراه ایمن سازی و روان سازی در مسیر از اهداف اجرای این پروژه است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک وبیناری نمایندگان ولی فقیه در استان ها، مسئولان بسیج طلاب و روحانیون و مدیران استانی حوزه های علمیه با موضوع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه در سالن جلسات آیت الله حائری برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۳:۰۳    
به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری یادداشتی از مرحوم آیت الله حائری شیرازی در کانال رسمی ایشان منتشر شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مرحوم آیت الله حائری شیرازی در یکی از سخنان خود به موضوع ذوب در ولایت فقیه بودن مقام معظم رهبری پرداخته است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۲    
پادکست "ولایت طاغوت" برشی از سخنان مرحوم آیت الله حائری شیرازی است.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
نواندیش: کاربری در فضای مجازی به اشاره به حاشیه اخیر درگیری یک بازیگر زن با مامور فراجا نوشت: هایده حائری نبیرهٔ آیت الله حائری مازندرانی، نوهٔ آیت اللهزادهٔ مارندرانی، برادرزادهٔ طوسی حائری، دختردایی داوود رشیدی و دخترعموی دور زین العابدین رهنما و رضا تجدد است ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مرحوم آیت الله حائری شیرازی در یکی از سخنان خود به موضوع جنایت های اسرائیل پرداخت و افزایش ظلم و جنایت را زمینه ای برای فراهم تر شدن ظهور حضرت ولی عصر (عج) بیان کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۶    
پادکست "سبک زندگی اسلامی" برشی از سخنان مرحوم آیت الله حائری شیرازی است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۵    
پادکست "تلاوت" برشی از سخنان مرحوم آیت الله حائری شیرازی است.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کانال حرف حساب در ایتا مطلبی با عنوان نما، باتری دلت را پُر می کند که برگرفته از صفحه 9 کتاب نماز آیت الله حائری شیرازی است، منتشر کرد: هر دستگاهی برای کارکردن، از ذخیرۀ انرژی خود استفاده می کند و به منظور پُرکردن ذخیرۀ مصرف شده، بایستی جایگاهی برای پُرکردن داشته باشد. ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۶:۴۲    
کیهان در ستون خوانندگانش نوشت: آمریکایی ها می خواستند روسری از سر دختران مان بکشند ولی ما با همه گیر شدن قضیه فلسطین چفیه سر دختران شان کردیم. مرحوم آیت الله حائری شیرازی چه زیبا خطاب به شیطان بزرگ می گفت شما سلیطه های ما را ببرید ما هم پاکان و ظلم ستیزان شما را جذب می کنیم ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۳:۲۶    
یادداشتی از مرحوم آیت الله حائری شیرازی با عنوان یهود و تعطیلی شنبه در کانال رسمی ایشان منتشر شده است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ هیچ جای عالَم مثل اینجا نیست، اینجا پایتخت معنوی کلّ عالَم خواهد شد و شما آمده اید به پایتخت ظهور.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله حائری [به] علما فرمودند که ما زیر صلیب نمی رویم و البته هلال هم نماد دولت عثمانی است و شیر و خورشید سرخ بدون تاج و با درون مایه جمعیت های مردمی کمک رسان که علی (ع) را نماد مددرسانی می دانستند و از عصر صفوی شکل رسمی پیدا کرده بودند، نام این نهاد باشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آیین اختتامیه چهارمین همایش ملی حوزه انقلابی، حوزه منتظر و آیین اعطای نخستین جایزه علوم انسانی اسلامی محی الدین یادمان اندیشه فقید آیت الله حائری شیرازی در حرم حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد و این جایزه به آیت الله علی اکبر رشاد، محقق اسلامی رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس آیین اختتامیه چهارمین همایش ملی حوزه انقلابی، حوزه منتظر و آیین اعطای نخستین جایزه علوم انسانی اسلامی محی الدین یادمان اندیشه فقید آیت الله حائری شیرازی امروز، 17 اردیبهشت ماه در شبستان امام خمینی حرم مطهر شاهچرا(ع) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
آیین اختتامیه چهارمین همایش ملی حوزه انقلابی؛ حوزه منتظر و آیین اعطای نخستین جایزه علوم انسانیِ اسلامی مُحی الدّین یادمان اندیشه فقید آیت الله حائری شیرازی(ره) با سخنرانی آیت الله علی اکبر رشاد عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور و رئیس حوزه های علمیه استان تهران در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر ...
برکه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز و با هدف ایجاد نشاط و سلامت شهروندی، پیاده روی بزرگ خانوادگی به مناسبت هفته شیراز در صبح روز جمعه 14 اردیبهشت در بزرگراه آیت الله حائری شیرازی برگزار شد. این مراسم با حضور جمعی از مسئولان و استقبال پرشور شهروندان شیرازی و همراهی اصحاب رسانه برگزار گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۳:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز و با هدف ایجاد نشاط و سلامت شهروندی، پیاده روی بزرگ خانوادگی به مناسبت هفته شیراز سحرگاه روز جمعه 14 اردیبهشت در بزرگراه آیت الله حائری شیرازی با حضور جمعی از مسئولان و استقبال پرشور شهروندان شیرازی برگزار شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در پی درگذشت همسر آیت الله شهید حاج سید مصطفی خمینی، معصومه حائری یزدی، مصطفی کواکبیان، دبیر کل حزب مردم سالاری پیامی صادر کردند.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۳    
نحوه وضو گرفتن امام به یاد دارم که حضرت امام در نجف اشرف نماز مغرب و عشا را به جماعت در مدرسه مرحوم آیت الله (سید حسین) بروجردی برگزار می کردند. (آیت الله حاج آقا حسین طباطبایی معروف به بروجردی در 1292 ق در بروجرد به دنیا آمد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار شیراز از بهره برداری پروژه ضلع شمالی بزرگراه آیت الله حائری شیرازی در هفته دولت امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان، اراضی شهرک آیت الله حائری میبد تعیین تکلیف شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده / مدیریت شهری در نخستین بازدید نوروزی از پروژه های عمرانی از پل دورگرد اردیبهشت، بزرگراه آیت الله حائری شیرازی، زیرگذر گویم بزرگراه 55 متری جنوب شهرک حافظ، پارک آبی، تقاطع قائم- رحمت-احمدی ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۱    
در یکم فروردین 1301ش حوزۀ علمیۀ قم بدست آیت الله حاج شیخ عبدالکریم حائری یزدی بازتاسیس شد. چند سال پس از آن، در دورۀ سلطنت رضاشاه پهلوی اقداماتی برای تحدید روحانیت صورت گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه چهارم از درس گفتار مجازی بازتابِ دین در علم، هنر و فناوری با موضوع دین و روان شناسی به همت بنیاد آیت الله حائری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۷    
پنجم فروردین سالروز بازتاسیس حوزه علمیه قم توسط آیت الله شیخ عبدالکریم حائری یزدی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
درس گفتار مجازی بازتاب دین در علم، هنر و فناوری به همت بنیاد علوم انسانی اسلامی آیت الله حائری شیرازی (ره) برگزار می شود.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم آیت الله حائری شیرازی در یکی از توصیه های خود پیرامون ماه مبارک رمضان و جذاب سازی زمان سحری و افطاری برای بچه ها نکاتی را اشاره کرد.
معاون آموزش حوزه های علمیه سراسر کشور با اعلام زمان ثبت نام متقاضیان برادر حوزه های علمیه سراسر کشور در حوزه های علمیه، گفت: زمان ثبت نام از فردا 22 اسفندماه 1402 آغاز می شود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
از وقتی که مادر مصدق، مقلد حاج شیخ شد، خانه ای برای حاج شیخ خرید. همان خانه ای که در حال حاضر توسط آقای شهرستانی( نماینده و داماد آیت الله سیستانی ) از ورثه خریداری و کتابخانه ای با نام آیت الله حائری در آن تأسیس شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۷    
بخش هایی از صحبت های اخلاقی آیت الله حائری شیرازی را در این کلیپ مشاهده می نمایید.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ تواضع، کفش جفت کردن نیست؛ این کارها تکلّف در تواضع است! این کارها، تواضع نمایی است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۶    
کانال دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله حائری شیرازی (ره) در ایتا ویدئویی با عنوان در یک ثواب بزرگ، شریک شوید منتشر کرد. آیت الله حائری شیرازی، تاکید می کند: کسانی که در انتخابات شرکت کردند و با تحقیق رأی دادند، در ثواب تمام خدماتی که منتخب آنها انجام می دهد، شریک هستند ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حائری شیرازی(ره) تاکید کرد: شرکت در انتخابات در وقتی که مشکلاتی در جامعه هست، ارزشش بیشتر است. هر چه مشکل بیشتر باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ هر کسی می خواهد که در قیامت در صف اهل بیت، محشور شود و ثبت نامش کنند، باید در انتخابات شرکت کند، خصوصا در روزهای خاصی که شیاطین دنیا می خواهند عدم شرکت در انتخابات را سندی بر علیه نظام کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
دوره سه روزه سواد رسانه بین الملل و هوش مصنوعی، با حضور بیش از 40 طلبه زبان دان و زبان آموز در سالن آیت الله حائری مرکز مدیریت حوزه های علمیه عصر امروز آغاز شد.
سایت قنوت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معنای آمَنُ سَخَطَهُ عِنْدَ کُلِّ شَرٍّ در دعای رجبیه چیست؟ مرحوم آیت الله حائری شیرازی در یکی از سخنان خود به تفسیر فرازی از دعای ماه رجب پرداختند که شرح آن بدین گونه است: ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۹    
در این کلیپ بخشی از بیانات آیت الله حائری شیرازی در باب برگزاری جشن خانگی دهه فجر برای کودکان را مشاهده کنید.