یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۰۵:۱۲Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطارشهری مشهد»

ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از سرویس دهی رایگان مترو در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
زمان سرویس دهی قطارشهری مشهد در روز جمعه 22 تیر 1403افزایش یافت.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست بررسی راهکارهای افزایش همکاری میان فرودگاه های استان خراسان رضوی و قطارشهری مشهد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی، در راستای سلسله نشست های جلسات تعاملی و بین سازمانی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۴:۱۰    
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از استقرار صندوق اخذ رأی در ایستگاه مترو شریعتی خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد در راستای تسهیل حضور زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی در روز عید سعید غدیر، سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی در خطوط منتهی به حرم مطهر رضوی و عبوری از آن رایگان و صلواتی خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مشهدمقدس گفت: بهره برداری از فاز اول خط 3 قطارشهری، حدفاصل میدان شهدا تا پایانه مسافربری امام رضا (ع) در سال جاری یکی از کارویژه های اصلی است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۵    
پاسخ مدیر عامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد به درخواست شهروند مبنی بر افزایش ساعت کار مترو.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- شهردار مشهد گفت: سرویس دهی قطارشهری مشهد به عنوان یک مطالبه عمومی و در راستای رفاه حال زائران و مجاوران یک ساعت افزایش یافت و اکنون بازه زمانی خدمات رسانی مترو در این کلانشهر بین ساعت 5 تا 22 است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۳    
رئیس شورای شهرمشهد گفت:تا پایان سال 1403 تمام خطوط ریلی قطار شهری مشهد به یکدیگر متصل می شود لذا خطوط ریلی مشهد در خط یک، دو، سه فعال خواهند شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۱    
بیش از سیزده سال است که خط یک قطارشهری مشهد در حال بهره برداری است و در زمان افتتاح این خط ریلی قرار بود تعداد 120 واگن برای این خط تأمین شود، اما در آن زمان 60 واگن تأمین شد و هنوز هم این خط یک قطارشهری مشهد با همین تعداد واگن کار می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۳    
رئیس شورای شهرمشهد گفت:تا پایان سال 1403 تمام خطوط ریلی قطار شهری مشهد به یکدیگر متصل می شود لذا خطوط ریلی مشهد در خط یک، دو، سه فعال خواهند شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از سرویس دهی رایگان متروی این کلانشهر در روز شنبه (12 خرداد 1403) خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۰    
در روز تشییع پیکر رئیس جمهور شهیدمان، رکورد جابه جایی مسافر در قطارشهری مشهد شکسته شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی شهرداری مشهد گفت: درراستای تسریع انتقال مردم به محل تشییع شهید جمهور و شهدای خدمت، مسافرگیری قطارشهری خط دو، در ایستگاه شریعتی متوقف شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی برگزاری مراسم تشییع خادم الرضا شهید آیت الله رئیسی و شهیدان رحمتی و سردار موسوی در مشهد قطار شهری با ارائه خدمات ویژه به شرکت کنندگان در این مراسم پرداخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۱    
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از ارائه خدمات خطوط مترو تا ساعت 2 بامداد به مناسبت سالروز میلاد امام رضا(ع) خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از سرویس دهی ویژه خطوط مترو به مقصد راه آهن و فرودگاه خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: مسافران حتی الامکان از قطارشهری برای رسیدن به فرودگاه استفاده کنند. زمان انتظار قطارشهری مشهد در مسیر فرودگاه نیز به 10 دقیقه کاهش پیدا کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: 30 هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل بخش اول خط سوم مترو این کلانشهر به طول 6 کیلومتر در سال جاری نیاز است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت قطارشهری شهرداری مشهد گفت: حفاری تونل خط4 به طول 17.5 کیلومتر نیز توسط دستگاه حفار در حال انجام است؛ تاکنون حفاری 4 کیلومتر از این مسیر انجام شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از سرویس دهی رایگان در روز شهادت امام جعفر صادق (ع) خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۵    
از سال 1379 که عملیات ساخت نخستین خط ریلی درون شهری مشهد آغاز و دومین شهر بزرگ کشور آماده تحولی بزرگ در حوزه حمل ونقل عمومی درون شهری شد، به عنوان مشاور قطارشهری و طراح ایستگاه های وکیل آباد وارد قطارشهری مشهد شد و سال 1386 به عنوان مدیر طرح و تأییدکننده طرح های قطارشهری همکاری خود با شرکت قطارشهری ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت قطارشهری شهرداری مشهد گفت: خط سه قطارشهری مشهد یکی از ایمن ترین ابرپروژه های کشور است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۲    
وحید تفریحی در روزنامه خراسان رضوی نوشت: حساب و کتاب کردیم، نتیجه نهایی مضحک شد! با استناد به آخرین استعلام ها درباره بودجه مورد نیاز برای ساخت یک کیلومتر مترو که عدد 50 میلیون دلار اعلام شده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل قطارشهری مشهد از سرویس دهی رایگان و تغییر ساعت فعالیت قطارشهری در روز عیدفطر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
در این بسته خبری از صدور بیش از 1400 پروانه ساخت وساز در کرج تا فاز یک خط 3 قطارشهری مشهد زائران را ارزان تر و سریع تر به حرم رضوی منتقل می کند و جشنواره لاله های کرج 20 فروردین آغاز به کار می کند را بخوانید.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی در مراسم تست گرم فاز نخست خط 3 قطار شهری مشهد گفت: فاز یک این خط به دلیل اتصال زائر و مجاور به حرم رضوی مهمترین بخش شبکه ریلی مشهد است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: اهمیت خط 3 قطارشهری و مخصوصا این بخشی که امروز تست گرم آن انجام خواهد شد در این است که شبکه ریلی مشهد را به حرم رضوی متصل می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۵    
عملیات تست گرم بخش اول خط سوم قطار شهری مشهد از پایانه امام رضا (ع) به سمت حرم مطهر رضوی روز شنبه با حضور مسوولان استانی و کشوری با موفقیت انجام شد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی : محمدرضا قلندرشریف، شهردار مشهد مقدس در انجام عملیات تست گرم فاز اول خط سه قطارشهری: خط سه مهمترین خط مترویی مشهد است که از شهرک ابوذر تا بولوار الهیه سرویس دهی دارد و امروز تست گرم فاز اول این خط انجام می شود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۱    
مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد برنامه های سال جدید را تشریح کرد.
طبق برنامه ریزی های انجام شده، 18 فروردین ماه تست گرم مرحله اول خط 3 قطار شهری مشهد آغاز می شود و این بخش امسال به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
حفاری تونل های قطارشهری مشهد تا سال 1404،پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: سرویس دهی قطار شهری در شب های قدر از یک ساعت قبل از اذان مغرب تا پایان مراسم رایگان خواهد بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از آماده باش ایمنی همه کارکنان مستقر در ایستگاه ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: انتشار دود غلیظ در ایستگاه های سعدی و میدان شهدا مترو خط دوم ناشی از عملیات عمرانی در خط سوم است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: در 28 اسفند سال جاری شاهد تست گرم فاز نخست خط 3 قطارشهری مشهد خواهیم بود تا در تابستان سال آینده مسافرگیری آن را آغاز کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۰    
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد مقدس از اقدام خیرخواهانه و پاک دستی یک نگهبان مترو در بازگرداندن کیف حاوی دلار خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از آغاز فعالیت مترو از ساعت 5 بامداد به مناسبت انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری شهرداری مشهد گفت: در آستانه سیزدهمین سالروز بهره برداری قطارشهری مشهد هستیم، دوم اسفند، نخستین فعالیت قطارشهری رسما آغاز شد و در حال حاضر مفتخر به گنجینه تجارب و ظرفیت ها هستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: بنا داریم تا از سال آینده مترو تا ساعت 22:30 فعال باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای تامین لوازم یدکی و بهسازی واگن های مترو مشهد در سال آینده نیاز است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: امروز و پس از سال ها فعالیت، در حال حاضر روزانه 300 هزار نفر جابه جایی صورت می گیرد؛ اما متاسفانه کمبود 60 دستگاه واگن در خط یک وجود دارد و خط دو به صورت کامل به بهره برداری نرسیده و امیدواریم هرچه زودتر شاهد تکمیل خط سه و چهار باشیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۷    
کیانوش کیامرز مدیرعامل شرکت قطارشهری شهرداری مشهد می گوید: توسعه خطوط قطارشهری از جمله اقدامات پس از بهره برداری خطوط است. به عبارت دیگر توسعه خطوط به مرور و پس از بهره برداری در دستور کار قرار می گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۷    
هم زمان با دهه مبارک فجر مراسم عملیات حفاری مسیر غربی پروژه خط3 قطارشهری و پروژه احداث سطح سوم تقاطع غیرهمسطح میدان شهید فهمیده در مشهد آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عملیات حفاری مسیر غربی پروژه خط سوم قطارشهری مشهد و عملیات احداث سطح سوم تقاطع غیرهمسطح میدان شهید فهمیده دوشنبه (16 بهمن 1402 ) طی مراسمی در این شهر آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
عملیات حفاری مسیر غربی خط سوم قطارشهری مشهد امروز در مراسمی در مشهد آغاز شد.
عصر توس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
هم زمان با دهه مبارک فجر مراسم عملیات حفاری مسیر غربی پروژه خط سه قطارشهری و پروژه احداث سطح سوم تقاطع غیرهمسطح میدان شهید فهمیده در مشهد آغاز شد.