جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۰۷Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فولاد هرمزگان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- تیم های خلیج فارس میناب و فولاد هرمزگان در هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور در مصاف با هم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
در پی برگزاری کارگاه برنامه توسعه فردی برای معاونین و مدیران فولاد هرمزگان، عطاالله معروف خانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در بازدید از این کارگاه در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت، مدیریت توسعه یافته و دارای آموزش های به روز را باعث تاثیرات مثبت در زمینه دستاوردها و شاخص های کلان شرکت دانست ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : درآمد حاصل از فروش شرکت فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای سال جاری تا انتهای آبان ماه در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش 113درصدی همراه است ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۵    
نصف جهان: شرکت پالایش نفت اصفهان جزو 10 شرکت برتر بورس کالا در آبان ماه شد. براساس ارزش فروش محصولات شرکت ها در بازار فیزیکی بورس کالای ایران طی آبان ماه امسال، فولاد مبارکه اصفهان، شرکت ملی صنایع مس ایران، فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت اصفهان، پتروشیمی تندگویان، فولاد هرمزگان جنوب ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان واقع در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس یکی از برترین تولیدکنندگان صنایع فولادی، بیش از 7 درصد از سهم تولید فولادکشور و و رتبه 4 تولید محصولات میانی فولاد در کشور را دارد ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مقدار فروش محصولات فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه موفق به فروش 960،639 تن از محصولات خود در بازار داخل کشور شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۳۳    
بندرعباس- ایرنا- بسکتبالیست های تیم فولاد( ج)هرمزگان، با شکست تیم غدیر به عنوان قهرمانی رده بزرگسالان پیکارهای سه نفره بسکتبال شهرستان بندرعباس دست یافتند.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس ارزش فروش محصولات شرکت ها در بازار فیزیکی بورس کالای ایران طی آبان ماه امسال، فولاد مبارکه اصفهان، شرکت ملی صنایع مس ایران، فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت اصفهان، پتروشیمی تندگویان، فولاد هرمزگان جنوب، پالایش نفت تهران (تندگویان)، پتروشیمی اروند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۶    
بندرعباس- ایرنا- تیم فولاد هرمزگان دور برگشت لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر باشگاه های کشور را با پیروزی آغاز کرد.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۴    
معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان مطرح کرد؛ شرکت فولاد هرمزگان سومین شرکت بزرگ فولادی کشور است که نقشی بسزا در اقتصاد کشور و به تبع آن اقتصاد محلی هرمزگان دارد، به طوری که حدود 4 هزار نفر در این مجموعه مشغول به کارند و امرارمعاش حدود 14 هزار نفر به فعالیت این شرکت گره خورده است ...
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شیوا نیک وظیفه- فولاد هرمزگان در آبان ماه به میزان 755 میلیارد تومان فروش در بورس کالا و برای آذر ماه به میزان 1،425 میلیارد تومان فروش سلف ثبت کرد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 902 هزار و 262 تن اسلب از سوی شرکت فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه است. به گزارش روز چهارشنبه سایت خبری- تحلیلی معدن24 از سامانه یاد شده، تولید اسلب این شرکت در مقایسه با هشت ماهه سال 99 افت 5.78 درصدی نشان می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۹    
بندرعباس ایرنا - تیم فولاد هرمزگان در نخستین بازی لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور تارازچادگان اصفهان شکست داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان جنوب در 8 ماهه منتهی به آبان سال جاری از فروش محصولات خود 14176 میلیارد تومان درآمد کسب کرد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در دومین روز از هفته بسیج با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس از بخش های Nicu، CCU،و بستری داخلی این بیمارستان دیدن و ضمن عیادت از بیماران بستری از مدافعان سلامت با اهدا گل تقدیر کرد .
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد هرمزگان طی پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۵    
شرکت فولاد هرمزگان اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 6 ماهه منتهی به 1400/06/31 (حسابرسی شده) شرکت تامین فلزات هونام فولاد بندرعباس را منتشر کرد.
اقتصاد آنلاین / فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۶:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر عامل فولاد هرمزگان با حضور سرزده و شبانه ، از واحد های آهک و ریخته گری این شرکت بازدید و با کارکنان این واحد ها دیدار کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد: فولاد هرمزگان همواره در راستای مسوولیت اجتماعی گام های موثری برداشته است. این شرکت در جدی ترین اقدام یاری رسان زلزله زدگان اخیر استان هرمزگان بوده است ...
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۸    
قیمت تمام شده نقش مهمی در افزایش توان رقابتی دارد و فولاد هرمزگان برای رشد صادرات خود توانسته قیمت تمام شده را در میان شرکت های هم رده کاهش دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران از راه اندازی و پشتیبانی مرکز نوآوری تخصصی و حمایت از استارت آپ ها و هسته های فناور در حوزه های صنعتی مورد نیاز شرکت فولاد هرمزگان خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: کمک رسانی فولاد هرمزگان به زلزله زدگان استان هرمزگان ادامه دارد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۰:۳۰    
فولاد هرمزگان همراهی خود با زلزله زدگان را با توزیع غذای گرم بین آنان آغاز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۲:۴۳    
دیدار دوستانه تیم های منتخب کیش و فولاد هرمزگان در زمین فوتبال شماره یک المپیک برگزار شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: مراسم اهدای 1000 تخته چادر و 5000 بسته بهداشتی از سوی فولاد هرمزگان جهت کمک رسانی به زلزله زدگان استان هرمزگان در محل سازمان هلال احمر بندرعباس برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
فولاد هرمزگان همراهی خود با زلزله زدگان را با توزیع غذای گرم بین آنان آغاز کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۷    
مدیرعامل فولاد هرمزگان از محل اسکان زلزله زدگان بندرعباس بازدید کرد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سلحشور گفت: جمعیت هلال احمر بیش از 5600 دستگاه چادر به ارزشی بالغ بر 40 میلیارد تومان بین متاثرین زلزله توزیع کرده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز (جمعه ) مهندس معروفخانی از واحدهای آب شرین کن و سایت جنوبی شرکت فولاد هرمزگان بازدید بعمل آورد.در این بازدید کارکنان واحد آب شیرین کن گزارشی از روند فعالیتهای خود به مدیرعامل ارائه نمودند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- در راستای عمل به مسوولیت های اجتماعی و همدلی با زلزله زدگان هرمزگان و طی مراسمی با حضور استاندار و دیگر مسوولان، 100 میلیارد ریال کمک از سوی شرکت فولاد هرمزگان به بازسازی مناطق زلزله زده اختصاص یافت.
دومین روز از رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته بانوان به میزبانی اصفهان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته بانوان به میزبانی اصفهان از روز پنجشنبه آغاز شد که نتایج دومین روز مسابقات به شرح زیر است: ...
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
فولادهرمزگان دومین کنفرانس فولادسازی و ریخته گری، را با حضور دانشگاهیان، متخصصین و صاحبان صنایع در اسفند ماه سال جاری و در شهر بندر عباس برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۷:۵۲    
یزد- ایرنا- مدیر روابط عمومی باشگاه نوین فولاد یزد گفت: تیم فوتبال امید این مجموعه در گروه چهار لیگ دسته اول کشور با گل گهر سیرجان، مس شهربابک، فولاد هرمزگان و فجر شهیدسپاسی شیراز هم گروه شد.
مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس گفت : دستورات لازم به تمامی واحدهای شرکت ابلاغ شده تا در صورت لزوم با حداکثر توان و امکانات خدماتی، امدادی و پشتیبانی در حالت آماده باش قرار گیرند و به کمک مناطق آسیب دیده بشتابند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد هرمزگان طی پیامی ضمن آرزوی سلامتی برای شهروندان هرمزگانی آمادگی این شرکت را برای کمک رسانی به آسیب دیدگان زلزله دیروز اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- تیم فولاد هرمزگان با برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقه های لیگ دسته اول فوتبال رده امیدهای باشگاه های کشور فصل (1401-1400 )، در گروه چهارم قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس ارزش فروش محصولات شرکت ها در بخش داخلی بازار فیزیکی بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب شرکت های پالایش نفت اصفهان، فولاد هرمزگان جنوب، شرکت ملی صنایع مس ایران، پتروشیمی تندگویان، ذوب آهن اصفهان، ورق خودروی چهارمحال و بختیاری، صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان، پتروشیمی اروند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هفته هفتم و پایانی تپانچه بانوان در ادامه چهاردهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک سلاح های بادی معوقه سال 99 امروز (جمعه 21 آبان ماه) با قهرمانی تیم فولاد هرمزگان به پایان رسید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۰:۳۰    
به گزارش فرتاک ورزشی اولین محک جدی تیم فولاد هرمزگان در برابر شهرداری بندرعباس انجام شد. تیم فوتبال فولاد هرمزگان پس از بازگشت از اردوی بروجرد در دیداری تدارکاتی برابر تیم لیگ دویی شهرداری بندرعباس حاضر شد که موفق شد با پیروزی 1 بر 0 در برابر تیم شهرداری بندرعباس خط و نشانی محکم برای رقیبانش در ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا-بسکتبالیست های تیم اروند سورو بندرعباس با شکست فولاد هرمزگان به عنوان قهرمانی رده نوجوانان پیکارهای سه نفره بسکتبال شهرستان بندرعباس دست یافتند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۷:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به کسب 9 رکورد جدید در حوزه تولید در مهر ماه، این موفقیت ها را حاصل تلاش و همدلی کارکنان دانست.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۰    
تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در دیداری تدارکاتی برابر تیم دسته سومی فولاد هرمزگان مغلوب شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان امروز سه شنبه 18 آبان ماه، توانست 40 هزار تن تختال فولادی را در بورس کالای ایران به فروش برساند.
طبق اطلاعات استخراج شده از سایت کدال، شرکت فولاد هرمزگان در بین شرکت های فولادی همرده، پایین ترین بهای تمام شده در تولید محصول را داشته است
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فردا سه شنبه 18 آبان ماه، شرکت فولاد هرمزگان 40 هزار تن تختال فولادی را در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه خواهد کرد.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۵:۰۲    
مدیر مالی شرکت فولاد هرمزگان مطرح کرد؛ در اغلب کشورهای توسعه یافته، مالیات منبع اصلی درآمد دولت ها محسوب می شود. با این حال، این میزان در ایران فاصله قابل ملاحظه ای با مقادیر مطلوب دارد که چرایی این مسئله را باید در ضعف نظام مالیاتی و قوانین آن جست وجو کرد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رکنا:براساس ارزش فروش محصولات شرکت ها در بازار فیزیکی بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، شرکت ملی صنایع مس ایران، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی تندگویان، ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت اصفهان ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۱:۳۴    
کلنگ ساخت مهدیه بزرگ بندرعباس با مشارکت فولاد هرمزگان به زمین خورد.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
براساس ارزش فروش محصولات شرکت ها در بازار فیزیکی بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، شرکت ملی صنایع مس ایران، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی تندگویان، ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت اصفهان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آئین کلنگ زنی احداث مهدیه بزرگ بندرعباس به عنوان مجهزترین مهدیه و بزرگترین پروژه فرهنگی- مذهبی جنوب کشور با همت سازمان بسیج کارگران و کارخانه جات سپاه امام سجاد (ع) و مشارکت شرکت فولاد هرمزگان با هدف گسترش مباحث فرهنگی و مذهبی بین نسل جوان انجام شد.