سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۲:۳۳Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فولاد هرمزگان»

دی اسپورت   ۲ ساعت پیش    
تیم های فوتبال شهرداری بندرعباس و فولاد هرمزگان ظهر امروز در دیداری دوستانه در زمین ورزشی نخل بندرعباس به مصاف یکدیگر رفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از دستگیری سارقان آهن آلات شرکت فولاد هرمزگان و کشف 25تن سربار آهن و فولاد مسروقه در شهرستان خبرداد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۴:۴۱    
شرکت فولاد هرمزگان جنوب با نماد هرمز گزارشی از فعالیت یک ماهه منتهی به 30آبان ماه خود را منتشر کرد که بر اساس آن میزان فروش شرکت در مدت 8ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد 75درصدی همراه شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان در آبان ماه رکوردهای جدیدی در تولید روزانه و ماهانۀ تولید تختال و تعداد ذوب های تخلیه شده و ریخته گری شده ثبت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
فولاد هرمزگان با اهدا بسته های کتاب به سرپرستان، روسا، مدیران و معاونین این شرکت، گرامی داشته شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شرکت فولاد هرمزگان از آثار مصوبه زنجیره فولاد بر درآمد این شرکت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان با تولید 138 هزار و 226 تن تختال در مدت یک ماه توانست رکورد تولید فولاد خود را در کمتر از دو ماه بشکند.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۴۲ سایت دیگر  
سید اصغر مدنی معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت گفت : دستیابی فولاد مردان فولاد هرمزگان به رکورد تولید آن هم به فاصله کمتر از دوماه از رکورد قبلی ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان جنوب در دوره 6 ماهه منتهی به پایان تابستان به ازای هر سهم 847 ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 141 درصد افزایش داشته است.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
در سال جهش تولید با یاری خداوند متعال و تلاش رزمندگان جبهه تولید و فولادمردان فولاد هرمزگان، رکورد تولید ماهیانه تختال در آبان ماه 99 و در فاصله ای کمتر از دو ماه با رکورد قبلی به میزان 138226 تن محقق شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
در آغاز هفته بسیج ، و در سال جهش تولید با یاری خداوند متعال و تلاش رزمندگان جبهه تولید و فولادمردان فولاد هرمزگان، رکورد تولید ماهیانه تختال در آبان ماه 99 و در فاصله ای کمتر از دو ماه با رکورد قبلی به میزان 138226 تن محقق شد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه در مصاحبه با خبرنگار ایلنا گفت: فولاد مبارکه با داشتن سهم 70 درصدی از بازار، بزرگ ترین شرکت در زنجیرۀ تولید محصولات تخت کشور است ...
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرزاد ارزانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت، اهمیت پدافند غیرعامل را تشریح و گزارشی از اقدامات انجام گرفته در حوزه پدافند غیر عامل در این شرکت را بیان داشت. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: فولاد مبارکه با داشتن سهم 70 درصدی از بازار به عنوان بزرگترین شرکت در زنجیره تولید محصولات تخت کشور مطرح بوده و درگروه فولاد مبارکه شرکت فولادهرمزگان به عنوان تولیدکننده تختال و سه شرکت پوشش دهی گالوانیزه درکنار فولادمبارکه درحال فعالیت هستند .
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
از طراحان و مجریان پروژه کاهش مصرف الکترود گرافیتی که در هفتمین دورۀ همایش جایزۀ بهره وری عنوان پروژه برتر را از آن خود کردند، با اهدای لوح تجلیل شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پروژه بهینه سازی و تولید تختال مناسب گرید API X60MS برای خطوط انتقال نفت خام ترش گوره به جاسک از شرکت فولاد مبارکه و پروژه کاهش مصرف الکترود گرافیتی از فولاد هرمزگان به عنوان پروژه های برتر در زمینه بهره وری سال 98 انتخاب شدند ...
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
در این همایش که با حضور رئیس هیئت عامل ایمیدرو برگزار شد، پروژۀ بهینه سازی و تولید تختال مناسب گرید API X60MS جهت خطوط انتقال نفت خام ترش گوره به جاسک از شرکت فولاد مبارکه و پروژۀ کاهش مصرف الکترود گرافیتی از فولاد هرمزگان به عنوان پروژه های برتر در زمینۀ بهره وری سال 98 انتخاب گردید و با اهدای لوح ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در هفتمین همایش بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران که با حضور رئیس هیئت عامل ایمیدرو برگزار شد، از شرکت فولاد مبارکه و فولاد هرمزگان به عنوان شرکت های برتر در زمینه بهره وری سال 98 با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهره برداری فولاد مبارکه ضمن اعلام این خبر، میزان تولید فولاد خام فولادسازان بزرگ کشور در بازۀ زمانی یادشده را 13.1 میلیون تن اعلام و تصریح کرد: به طورکلی میزان تولید در گروه فولاد مبارکه (فولاد مبارکه ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان در شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران که با موضوع کرونا ویروس؛ درس هایی برای روابط عمومی پایدار و اثربخش برگزار شد، موفق به کسب نشان ویژه ارتباط موثر با ذینعان و روابط عمومی برتر در ارتباطات الکترونیک شد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان در شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران که با موضوع کرونا ویروس؛ درس هایی برای روابط عمومی پایدار و اثربخش برگزار شد موفق به کسب نشان ویژه ارتباط موثر با ذینعان و روابط عمومی برتر در ارتباطات الکترونیک گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا- مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: بورس کالا محل بسیار مناسبی برای کشف قیمت محصولات فولادی است و از شفافیت لازم برخوردار است.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۴۷ سایت دیگر  
در مراسمی که در محل دفتر مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد از طراحان و مجریان پروژه کاهش مصرف الکترود گرافیتی که عنوان پروژه برتر در هفتمین دوره همایش جایزه بهره وری عنوان پروژه برتر را از آن خود کرد ، با اهدای لوح تجلیل شد . ...
روزنامه کیمیای وطن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در آستانۀ میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، آئین آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان هرمزگان در محل ادارۀ کل دادگستری این استان برگزار شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
در هفتمین دوره همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران، پروژه کاهش مصرف الکترود گرافیتی توسط فولاد هرمزگان به عنوان پروژه برتر در زمینه بهره وری در سال 98 انتخاب شد و خداداد غریب پور، معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو، با اهدای لوح از فرزاد ارزانی ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
در هفتمین دوره همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران، پروژه کاهش مصرف الکترود گرافیتی توسط فولاد هرمزگان به عنوان پروژه برتر در زمینه بهره وری در سال 98 انتخاب شد و از سوی خداداد غریب پور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو ...
اقتصاد آنلاین / معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
در هفتمین دوره همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران، پروژه کاهش مصرف الکترود گرافیتی توسط فولاد هرمزگان به عنوان پروژه برتر در زمینه بهره وری در سال 98 انتخاب شد و از سوی خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو، با اهداء لوح از فرزاد ارزانی مدیرعامل فولاد هرمزگان تقدیر به عمل آمد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان در هفت ماه نخست سال جاری موفق به تولید 819 هزار و 567 تن اسلب شد تا یک گام دیگر به تولید 1.5 میلیون تن هدف گذاری شده در سال جاری نزدیک شود. این شرکت همچنین طی همین مدت توانست 53 هزار میلیارد ریال محصول به فروش برساند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 65 درصدی را نشان می دهد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، آئین آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان هرمزگان در محل ادارۀ کل دادگستری این استان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۴    
معاملات اسلب از سال 97 با تصمیم وزارت صمت از بورس کالا خارج و مجوز فروش این محصول خارج از بورس به تولیدکنندگان آن داده شد. سه شرکت فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان و فولاد هرمزگان تنها شرکت های تولیدکننده اسلب هستند و شرکت های مصرف کننده این محصول فولادی نیز بسیار محدود است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن - در آستانۀ میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، آئین آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان هرمزگان در محل ادارۀ کل دادگستری این استان برگزار شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: هدف مجموعۀ فولاد هرمزگان جهش تولید برای دستیابی به رکورد یک میلیون و 500 هزار تن فولاد خام است که برای تحقق آن تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۰:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در اداره کل دادگستری استان هرمزگان و با حضور متولیان و خیرین برگزار شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۴۱    
جوانی مستعد، کوشا، مسوولیت پذیر و مهمتر از همه متخصص در کار خود به نام استاد سعید سخاوتمند، از جمله سرآشپزهای جوان و موفق است که رزومه خوب وی در عرصه داخلی و بین المللی و همکاری با مجموعه ها و هتل های برند از جمله شرکت فولاد هرمزگان باعث شد تا با این سرآشپز حرفه ای کشورمان گفت وگویی ترتیب بدهیم که ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان جنوب با نماد هرمز گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به 30 مهرماه سال 99 خود را منتشر کرد و بر اساس آن میزان فروش این شرکت در 7ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه با رشد 65درصدی همراه شده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان جنوب در مهرماه سال جاری در مقایسه با سال گذشته 105 درصد رشد را به همراه داشته و قابل ذکر است که این شرکت فولادی از ابتدای سال جاری 65 درصد افزایش درآمد را تجربه کرده است.
در مهرماه سال جاری به نسبت مدت مشابه سال گذشته خرید های اینترنتی از نظر مبلغ 80 درصد رشد داشته است. ( منبع )
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۴۵    
مدیرعامل فولاد اکسین در خصوص نحوه تامین مواد اولیه این شرکت گفت: نیاز فولاد اکسین از 3 شرکت فولادساز بزرگ یعنی فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان و فولاد هرمزگان جنوب تامین می شود، اما مشکل اصلی و امروزی ما ورود اسلب به بورس کالاست.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۳۰    
مدیرعامل فولاد هرمزگان: EPS فولاد هرمزگان به ازای هر سهم در شش ماهه نخست سال جاری 847 ریال است و همچنین شاهد رشد 57 درصدی درآمد شرکت از محل فروش صادراتی و داخلی در شش ماهه سال 99 در مقایسه با شش ماهه سال قبل بوده ایم.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۰    
مدیرعامل فولاد هرمزگان از رشد 57 درصدی درآمد شرکت از محل فروش صادراتی و داخلی در نیمه نخست سال 99 در مقایسه با شش ماهه سال گذشته خبر داد. فرزاد ارزانی با اعلام این مطلب گفت:
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه شرکت ها : مدیرعامل فولاد هرمزگان از رشد 57 درصدی درآمد شرکت از محل فروش صادراتی و داخلی در نیمه نخست سال 99 در مقایسه با شش ماهه سال گذشته خبر داد ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۵    
با انجام ممیزی شرکت SGS، شرکت فولاد هرمزگان موفق به کسب چهار گواهینامۀ جدید و تمدید و صدور مجدد سه گواهینامۀ دیگر استانداردهای مدیریتی شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه؛ در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، دکتر عزیز قنواتی مدیرعامل شرکت فولاد آتیه خاور میانه به عنوان مدیر عالی سال 1399 کشور در کنار مدیران شرکتهای فولاد خوزستان ،فولاد مبارکه ، شرکت ملی مس ایران ، فولاد هرمزگان انتخاب شد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد هرمزگان در گفت وگویی گزارشی ازعملکرد 6 ماهه این شرکت در سال 99 را بیان کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد هرمزگان جنوب در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 847 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 351 ریال اعلام شده بود، از افزایش 141 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
در سال جاری، سازمان ایمیدرو برای شرکت های تابع خود و شرکت هایی که سهامدار آن است، جلسه ای با عنوان جلسه کنترل مدیریت برگزار می کند. در ماه جاری، دومین جلسه گروه فولاد مبارکه اصفهان برگزار و در آن گزارشی از عملکرد 6 ماهه این گروه شامل شرکت های فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان ، فولاد امیرکبیرکاشان ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت حمل و نقل توکا با شرکت فولاد هرمزگان قرارداد منعقد کرد.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
گروه فولاد مبارکه اصفهان متشکل از شرکت های فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و فولاد سنگان در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، نشان های عالی این اجلاس را درو کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۹   + ۴۱ سایت دیگر  
گروه شرکت ها : شرکت فولاد هرمزگان طی ممیزی شرکت SGS موفق به کسب چهار گواهینامه جدید و تمدید و صدور مجدد سه گواهینامه دیگر استانداردهای مدیریتی شد.مرضیه حمیدی مدیر مهندسی صنایع شرکت فولاد هرمزگان گفت ...
جنوب ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس حوزه هنری هرمزگان از برگزاری مراسم شب شعر روشنای خاطره ها با همکاری شرکت فولاد هرمزگان و حضور جمعی از شاعران برجسته استان در بندرعباس خبر داد.