چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۰۹Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروه صنعتی ایران خودرو»

کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اخبار غیررسمی منتشر شده در شبکه های اجتماعی و کانال های تخصصی خودرو، گروه صنعتی ایران خودرو پیش فروش 5 محصول شامل ؛ رانا پلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربو اتوماتیک، پژو 207 پانوراما دنده دستی و رانا پلاس پانوراما را به زودی آغاز می کند. ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی، پیروزی رییس جمهور منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آیت الله سید ابراهیم رئیسی را تبریک و تهنیت گفت و تداوم موفقیت ایشان را در عرصه صیانت از حقوق ملت ایران خواستار شد.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۴   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی، پیروزی رییس جمهور منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آیت الله سید ابراهیم رئیسی را تبریک و تهنیت گفت و تداوم موفقیت ایشان را در عرصه صیانت از حقوق ملت ایران خواستار شد.
چرخان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۷۵ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو باتوجه به اعلام قبلی خود، برنامه دارد تا در هفته های آینده نسخه ارتقاء یافته خودرو راناپلاس را به مردم عرضه کند. این خودرو که قرار است تا به موتور TU5 پلاس (EC5) مجهز شود، توانایی تولید 113 اسب بخار، قدرت و 144 نیوتن متر، گشتاور را دارد ...
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در بیانیه ای از مردم شریف کشور دعوت کرد تا با حضور حداکثری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، در مقابل بدخواهان جمهوری اسلامی ایران ایستاده و مسیر توسعه و نوسازی کشور را هموار کنند.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایران خودرو اعلام کرده است که پیشرانه TU5 از پژو 207 آی و پارس LX حذف می شود. با توجه به گفته های اخیر مدیران گروه صنعتی ایران خودرو ، از ابتدای سال 1401 پیشرانه TU5 از مدار تولید خارج می شود و پیشرانه ای جدید و ارتقا یافته بر روی خودروهایی چون پژو 207 آی و پارس LX نصب خواهد شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
در چهارمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری که با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و جهش تولید برگزار شد، گروه صنعتی ایران خودرو موفق به دریافت تندیس زرین شد.
در چهارمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری که با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و جهش تولید برگزار شد، گروه صنعتی ایران خودرو موفق به دریافت تندیس زرین شد.
اقتصاد آنلاین / عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
در چهارمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید که از طرف معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روز 25خرداد ماه در سالن همایش رایزن تهران برگزار گردید، ذوب آهن اصفهان موفق به دریافت تندیس زرین رضایتمندی مشتری گردید.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۰:۳۱    
برچسب ها دانستنی آنلاین گروه صنعتی ایران خودرو محصولات ایران خودرو موتور TU5 برچسب ها
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۵۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در حالی به محقق شدن هدف سال گذشته در راستای صرفه جویی ارزی 20 میلیون یورویی در حوزه خودکفایی مواداولیه فلزی و غیر فلزی اشاره می کند که آمار علاوه بر اینکه نشان می دهد برنامه تولید خودرو در سال 1399 محقق نشده ...
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز (شنبه 22 خرداد 1400) گروه صنعتی ایران خودرو قرعه کشی هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده 3 محصول ایران خودرو را برگزار کرد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، آمار تولید انواع خودروها در اردیبهشت ماه امسال و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته نشان از افت 29 درصدی تولید در گروه صنعتی ایران خودرو و 15.4 درصدی در گروه سایپا دارد. در آمار تجمعی تولید طی دو ماه نخست امسال نیز ایران خودرو با کاهش 1 ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز (شنبه 22 خرداد 1400) گروه صنعتی ایران خودرو قرعه کشی هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده را برگزار کرد.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو اظهار کرد: با عزم و اراده جهادی شبکه تامین گروه صنعتی ایران خودرو و هم افزایی مهندسان این مجموعه، برنامه های متنوعی در راستای خودکفایی قطعات دیزل انجام شد که ماحصل آن کاهش ارزبری تولید اتوبوس از 58 به 44 هزار یورو بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو اقدام به برگزاری قرعه کشی هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده با عرضه سه محصول جدید کرده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو ٬ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز فرآیند افزایش 1800 درصدی سرمایه ایران خودرو دیزل ناشی از اصلاح ساختار مالی و تجدید ارزیابی دارایی های این شرکت خبر داد.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رییس انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودروی کشور، گفت: ایران خودرو دیزل در حدود دو سال گذشته موفق شده تا تیراژ خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و سبب تولید قطعات داخلی با صرفه اقتصادی شده است و قطعه سازان می توانند قطعات را با تیراژ بالا تولید کنند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۰    
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز فرآیند افزایش 1800 درصدی سرمایه ایران خودرو دیزل ناشی از اصلاح ساختار مالی و تجدید ارزیابی دارایی های این شرکت خبر داد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
عصر خودرو- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز فرآیند افزایش 1800 درصدی سرمایه ایران خودرو دیزل ناشی از اصلاح ساختار مالی و تجدید ارزیابی دارایی های این شرکت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در نخستین نشست خود با سازندگان قطعات و مجموعه های خودروهای تجاری خود، میثاق نامه تولید 8500 دستگاه خودروی تجاری با بیش از 90 درصد تولید داخلی تا پایان سال را امضا کرد.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از افزایش سرمایه 1800 درصدی ایران خودرو دیزل در آینده نزدیک خبر داد و گفت: 25 سال از عمر سازمانی این شرکت می گذرد و یکی از نکات تحول ایران خودرو دیزل در سال جاری برنامه افزایش سرمایه از 500 میلیارد تومان به 9 هزار میلیارد تومان در آینده نزدیک و از محل ...
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: نشست سازندگان قطعات و مجموعه های ایران خودرو دیزل و امضای میثاق نامه دستیابی به تولید 8500 دستگاه خودروی تجاری در سال 1400 با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و انجمن های قطعه ساز برگزار شد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
با برنامه ریزی صورت گرفته، تمامی تعهدات محصول پژو 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای، ظرف هفت روز آینده به روز خواهد شد. در 7 روز آینده تعهدات پژو 207 اتوماتیک سقف شیشه ای به روز می شود ...
اقتصاد آنلاین / میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
با هدف همسویی و تعامل هدفمند، تبیین برنامه ها و بهره گیری جامع تر از توان شبکه تامین و به منظور افزایش تولید روزانه خودروهای سنگین و نیمه سنگین، نخستین نشست سازندگان قطعات و مجموعه های خودروهای تجاری گروه صنعتی ایران خودرو با مشارکت ساپکو و ایران خودرو دیزل ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده کرده است. در این طرح سه محصول پ ارس سال ، پژو 207 اتوماتیک سقف شیشه ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده کرده است.
طلا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو با هدف افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، از امروز (سه شنبه، 18 خردادماه) هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده خود را به مدت سه روز آغاز کرد.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۶    
به تازگی گروه صنعتی ایران خودرو فروش فوری و فوق العاده پژو 207 آی پانوراما ( سقف شیشه ای ) اتوماتیک را با قیمت جدید آغاز کرده است. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۱۹   + ۴۲ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو هفدهمین طرح فروش فوق العاده محصولات خود را با عرضه سه محصول پارس سال، پژو 207 اتوماتیک سقف شیشه ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک از امروز (سه شنبه) آغاز کرده و ثبت نام برای شرکت در این مرحله ازفروش طبق روال اکثریت طرح های پیشین، سه روز (تا پایان پنجشنبه 20 خرداد) ادامه دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو هفدهمین طرح فروش فوق العاده محصولات خود را با عرضه سه محصول پارس سال، پژو 207 اتوماتیک سقف شیشه ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک از امروز (سه شنبه) آغاز کرده و ثبت نام برای شرکت در این مرحله ازفروش طبق روال اکثریت طرح های پیشین، سه روز (تا پایان پنجشنبه 20 خرداد) ادامه دارد.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عرضه سه محصول دنا پلاس، پژو پارس، پژو 207 با تحویل سه ماهه در دور جدید فروش فوق العاده شرکت ایران خودرو آغاز شد.
چرخان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۴    
دقایقی پیش گروه صنعتی ایران خودرو هفدهمین شرایط فروش فوق العاده برخی از محصولات خود را اعلام کرد. این شرایط فروش که قرار است از روز سه شنبه مورخ 1400/03/18 آغاز شود، تا پایان روز پنج شنبه مورخ 1400/03/20 مهلت خواهد داشت ...
شبکه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تامین نیاز مشتریان به خودروهای پرمتقاضی، طرح فروش فوری محصولات خود را از فردا سه شنبه آغاز خواهد کرد.
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۷۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده کرده است.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده کرده است.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده کرده است.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
پدال نیوز: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده کرده است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۰    
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوق العاده کرده است.
گروه صنعتی ایران خودرو مشخصات رسمی پژو 207i با بدنه دو رنگ را اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایکوپرس : طبق تفاهم سه جانبه ایران خودرو، ساپکو و بانک تجارت، سقف 500 میلیارد تومانی تسهیلات بانکی که تا پیش از این در اختیار ایران خودرو قرار می گرفت، به هزار و 500 میلیارد تومان افزایش یافت ...
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی تصویر جدید سدان مفهومی جتکو بر روی وبسایت این شرکت قرار گرفته است. این خودروی مفهومی بیشتر با نام سدان جدید در رسانه ها شناخته می شود و گویا قرار است تا اولین خودروی برقی گروه صنعتی ایران خودرو باشد. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۱   + ۵۲ سایت دیگر  
طبق تفاهم سه جانبه ایران خودرو ، ساپکو و بانک تجارت ، سقف 500 میلیارد تومانی تسهیلات بانکی که تا پیش از این در اختیار ایران خودرو قرار می گرفت، به هزار و 500 میلیارد تومان افرایش یافت. ...
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: مهرداد منصوری، با بیان این که شرکت درخشان ساز، دارای خطوط تولید مجهز، به عنوان تنها تولید کننده کامپاندهای پلیمری در گروه صنعتی ایران خودرو است، گفت: تامین انواع کامپاندهای شرکت مهرکام پارس برای تولید محصولات پلیمری بر عهده این شرکت است. ...
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۰:۵۴   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از برنامه ایران خودرو برای سفارشی سازی محصول در خط تولید و قبل از تحویل به مشتریان خبر داد و ...
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو می خواهد تا در آینده نزدیک مونتاژ نسل جدید فوتون تونلند را در کارخانه ایران خودرو دیزل آغاز کند و برای همین نمونه اولیه این پیکاپ دو دیفرانسیل را به ایران آورده است. ...
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
خودرو رانا دومین محصول با برند ملی ایکو بوده که نشان دهنده دانش، توانایی، خودباوری و تجربه گروه صنعتی ایران خودرو برای تولید خودرویی مناسب اقشار مختلف جامعه ایرانی و جوانان است.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه شورای رقابت قیمت خودرو را تعیین می کند و تعیین و افزایس قیمت خودرو دست خودرو ساز نیست، گفت: فروش فوق العاده ایران خودرو از هفته آینده آغاز می شود.