پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۰:۲۳Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت استخدامی»

تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
شهردار تهران در بخشنامه ای ابلاغ کرد؛ جذب و بکارگیری نیروی انسانی جدید تحت هر عنوان و با هر نوع وضعیت استخدامی در شهرداری ممنوع است.
علیرضا زاکانی در بخشنامه ای ابلاغ کرد: جذب و بکارگیری نیروی انسانی جدید تحت هر عنوان و با هر نوع وضعیت استخدامی اعم از ( تمام وقت، نیمه وقت و پاره وقت، پیمانکاری، شرکتی، مشاوره ای، حق الزحمه ای، ساعتی و پروژه ای و حتی انجام خدمت به طور رایگان یا افتخاری ) در شهرداری تهران ممنوع است.
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، بخشنامه استخدام و تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران را به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۷    
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: آموزشیاران یا آموزش دهندگانی مشمول بند د تبصره 20 قانون بودجه سال 1400 کل کشور به منظور استخدام یا تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران می گردند که به طور تمام وقت با سوادآموزی همکاری داشته اند و در حال حاضر نیز در این حوزه اشتغال به کار دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: از تمامی ایثارگران درخواست می شود موضوع تبدیل وضعیت استخدامی خود را صرفاً از بنیاد شهرستان محل سکونت خود و دستگاه محل خدمتی پیگیری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جنگل بان های مامورِ حراست از محدوده جنگل های دنا واقع در منطقه ی پل کتا (مرز استان های کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری و اصفهان) از نبود امکانات و ناروشن ماندن تکلیف وضعیت استخدامی خود گلایه دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۷    
نور- رئیس سازمان جنگل ها با اشاره به کمبود جنگل بان گفت: جنگلبانان موجود از نظر وضعیت استخدامی نیز دارای مشکل هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال ابلاغ بخشنامه ی اعلام آمار ایثارگران مشمول تبدیل وضعیت استخدامی به دستگاه های اجرایی مشمول ماده (2) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، برخی ایثارگران می گویند که دستگاه هایی که در آن ها شاغل هستند، از تبدیل وضعیت بخشی از ایثارگران خبر می دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس گفت: دولت قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران را هر چه سریعتر اجرایی کند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مشکل تاخیر در پرداخت حقوق و دستمزد نیروهای شرکتی این مرکز بزودی برطرف و مطالبات آنان پرداخت می شود. ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۶    
طبق طرح در دستور بررسی مجلس، کلیه معلمان حق التدریس، نیروهای دارای شناسه نیروی انسانی و دوره دیده در دانشگاه فرهنگیان، استخدام رسمی می شوند. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اخیرا طرحی در مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفته است که با تصویب نهایی آن کلیه معلمان حق التدریس ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اخیرا طرحی در مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفته است که طبق آن، کلیه معلمان حق التدریس، نیروهای دارای شناسه نیروی انسانی و دوره دیده در دانشگاه فرهنگیان، استخدام رسمی می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۵    
بسیج دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: تصویب طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان مانع جذب نیروی های جوان و کارآمد از طریق کنکور و استخدامی می شود.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۳۹    
اخیراً خبری از تهیه و تدوین طرحی با عنوان "تبدیل وضعیت استخدامی معلمان" در مجلس مطرح و از سوی هیئت رئیسه اعلام وصول گردید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بخشنامه درخواست اعلام آمار ایثارگران مشمول تبدیل وضعیت در دستگاه های اجرایی به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رشت- جمعی از کارکنان سازمان چای و مخابرات گیلان در حاشیه سفر رئیس مجلس به این استان با تجمعی، خواستار رسیدگی به وضعیت استخدامی خود شدند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۵    
معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از تبدیل وضعیت استخدامی خانواده های ایثارگران در کانون خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به چالش های کمبود کادر پرستاری در کشور بر ضرورت استخدام نیروهای شرکتی که بیش از 10 سال مشغول به فعالیت هستند، تاکید کرد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از انتشار گزارشی با عنوان سازمان بازرسی به داد نیرو های پیمانی مهرآفرین برسد در تاریخ 24 شهریور و در همین صفحه، وزارت آموزش و پرورش پاسخی را به دفتر روزنامه ارسال کرده است. متن پاسخ وزارت آموزش و پرورش به گزارش جوان به این شرح است: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه یکی از دغدغه های این اداره کل رسیدگی به وضعیت استخدامی 385 نفر از کارکنان شاغل در این نهاد از طریق قوه مقننه است گفت: با توجه به تعطیلی اماکن ورزشی بسیاری از نیروهای این اداره کل درقالب نیروهای هیاتی (بدون شناسه) حقوقی را دریافت نکرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس 30 طرح را که توسط هیات رئیسه اعلام وصول شده و 24 مورد آن ها فوریت داشته را قرائت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درباره ساماندهی به وضعیت استخدامی کارمندان توضیح داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۳    
طی ابلاغی از سوی سید رضی آقا سیدی مدیرکل تعالی سرمایه انسانی و توسعه رفاه جهاددانشگاهی به محمد دل پسند رئیس جهاددانشگاهی هرمزگان مجوز تبدیل وضعیت استخدامی به پیمانی غیر هیات علمی 18 جهادگر این واحد ابلاغ شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۶    
آخرین گروه از افرادی که در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی در سال 1386 با عنوان معلمان طرح مهرآفرین پذیرفته شدند، همچنان وضعیت استخدامی نامشخصی دارند. نماینده گروهی از این معلمان در گفتگو با جوان ضمن گلایه از بی تفاوتی آموزش و پرورش و سازمان اداری استخدامی ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۸    
با گذشت چندین سال از شهادت قهرمانان صنعت نفت در راه دفاع از حرم اهل بیت همچنان تبدیل وضعیت استخدامی آنها انجام نشده است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به روند تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان در شهرداری تهران گفت: منتظر بودیم تا علیرضا زاکانی شهردار جدید پایتخت فعالیت خود را آغاز کند تا اقدامات لازم صورت گیرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در موضوع تبدیل وضعیت استخدامی نیرو های کارگری، تا امروز، نه در وزارت نفت و نه در سایر وزارتخانه ها، آب از آب تکان نخورده است. در این شرایط کارگران به امتیازات و مزایای قانون مدیریت خدمات کشوری که از بدو استخدام برای کارکنان رسمی و پیمانی، برقرار می شود ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۲    
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب: اجرای قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران (بند و) در مراحل پایانی است؛ در خصوص بند (د) تبصره 20 قانون بودجه سال 1400 نیز بر اساس دستورالعمل ابلاغی در حال جمع آوری و بارگذاری مستندات مربوطه هستیم.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، جعفر فیاض مهر با اشاره به تکریم جامعه ایثارگری گفت: یکی از اصول اساسی و سیاست های کلان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اهتمام همه جانبه در جهت حل مسائل و چالش های آنهاست که یکی از مهمترین این مسائل، موضوع تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان غیررسمی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۲    
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به آنچه روند کُند در تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران شهرداری تهران دانست، تذکر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۳    
فرماندار بهارستان خواستار تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان هیاتی اداره ورزش و همچنین واگذاری پروژه های نیمه کاره ورزشی شهرستان از طریق ماده 27 مقررات مالی دولت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۰    
کارکنان پالایشگاه نفت تهران خواستار امکان ارتقای جوانان با تبدیل وضعیت به صورت قرارداد مستقیم، افزایش امکانات رفاهی و انتخاب یک نماینده برای ارتباط با مسئولان شده اند.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کارنامه سبزهای آموزش و پرورش برای چندمین بار دست به تجمع اعتراضی زدند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۶    
فاش نیوز - ارجاع به سازمان رزمندگان که هنوز شکل نگرفته، نوعی رفع تکلیف از سازمان های اصلی برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی کشور است و تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران با مشکلات جدی مواجه خواهد شد. در ادامه موارد مطروحه توسط کارشناس حقوقی جناب مجتهد موارد ذیل آمده است: ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم از تبدیل وضعیت استخدامی 150 نفر از کارکنان ایثارگر شهرداری خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس اعلام سازمان نهضت سوادآموزی آموزشیاران و آموزش دهندگان مشمول ایثارگری که پایان زمان کلاس و یا ثبت جدید کلاس آنها در سال 1400 باشد و حداقل 800 ساعت فعالیت آموزشی داشته باشند مشمول تبدیل وضعیت استخدامی می شوند. ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۷:۲۸    
تعداد زیادی از ناظران کشاورزی استان کرمان همزمان با سراسر کشور در اعتراض به شرایط شغلی خود و با درخواست وضعیت استخدامی روز سه شنبه مقابل استانداری کرمان تحصن کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین تکلیف وضعیت استخدامی ناظران بخش کشاورزی حق قانونی و طبیعی آنان است لذا پیگیر این موضوع هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - شماری از ناظران کشاورزی استان کرمان در اعتراض به شرایط شغلی خود و با درخواست وضعیت استخدامی روز سه شنبه مقابل استانداری کرمان تجمع کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور اداری دانشگاه فنی حرفه ای کشور اعلام کرد: تعداد 447 نفر از کارکنان دانشگاه مشمول مصوبه تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران هستند که تاکنون 141 پرونده آنها به وزارت علوم ارسال شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پاون، علی اکبر محرابیان در راستای برنامه ارائه شده وی در دولت سیزدهم که به مجلس شورای اسلامی صادر شده و در آن بر سیاست های کلی نظام در امور ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار و جهاد، ساماندهی امور ایثارگران و تکریم و پاسداری از حق ایثارگران تاکید کرده است ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی ابلاغ دستور العمل تبدیل وضعیت ایثارگران از سوی حامد مظاهریان معاون برنامه ریزی توسعه سرمایه انسانی شهرداری تهران، مدیرکل سرمایه انسانی این سازمان از روند تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران مشمول ماده 21 قانون جامع خدمت رسانی به ایثارگران شهرداری تهران خبرداد و زمانبر بودن این فرآیند را بدلیل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای ششم شهر تهران درباره مقررات استخدامی نیرو های قراردادی شهرداری تهران توضیحاتی داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۳:۵۱    
فاش نیوز - بخشنامه مشترک دو سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه کشور درخصوص دستورالعمل نحوه اجرای بند د تبصره 20 قانون بودجه سال 1400 کل کشور دارای نکات مفیدی است که شرح آن گذشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۰۶    
گروه استان ها_ در حالی که بسیاری از نهادهای دولتی اجرای بند د تبصره 20 قانون بودجه 1400 کل کشور با موضوع تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران شاغل غیررسمی را دستور کار قرار داده اند، وزارت نفت ایرای این قانون را به صورت سلیقه ای اجرا می کند.
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به بخشنامه شماره 188487 تاریخ 26/ 04/ 1400‬ سازمان برنامه و بودجه کشور، از تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شرکتی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری مشمولین ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۳۱    
در آخرین ماه ها فعالیت دولت دوازدهم بخشنامه ای از طرف سازمان برنامه بودجه کشور صادر شد که در آن دستگاه های اجرایی مکلف به تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان مشمول ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران شدند؛ اما در فرایند اجرای این بخشنامه اشکالاتی پدید آمد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۳۱    
جمعی از معلمان قرآنی در اعتراض به سهل انگاری مدیران کل استان ها مقابل مجلس تجمع کردند و خواهان تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود بودند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۰:۰۹    
دنیای اقتصاد- ساری : معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از آغاز فرآیند اجرایی قانون تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگر در بندرامیرآباد خبر داد.