پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۱:۳۵May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت استخدامی»

اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد: تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران مشمول در سامانه کارمند ایران طراحی و شیوه نامه اجرای فرایند و سازوکارهای آن از اواخر آذرماه پارسال به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده و در حال انجام است.
با دستور مدیرعامل بیمه آسیا و تصویب هیات مدیره، وضعیت استخدامی 121 تن از کارکنان ساعتی بیمه آسیا به قراردادی تبدیل می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای شرکتی و حجمی شرکت های توزیع برق کشور، امروز (یکشنبه/19 اردیبهشت) در اعتراض به عدم رسیدگی وزارت نیرو به مطالبه تبدیل وضعیت استخدامیِ بی قید و شرط، مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مجلس در قانون بودجه 1400 تصویب کرد که شاغلین ایثارگری که در دستگاه های اجرایی مشغول به کارند، با هر وضعیتی، باید تبدیل وضعیت شوند. همه دستگاه ها برای اجرای این قانون، همصدا شده اند، اما هنوز گام اول آن برداشته نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
در صنعت توزیع برق، 21 هزار نیرو وجود دارد که در قالب شرکتی و حجمی به استخدام درآمده اند. زمانی که بحث تبدیل وضعیت استخدامی آن ها پیش می آید، دولت مسئولیت آن را متوجه بخش خصوصی می داند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۴    
فاش نیوز - مجلس شورای اسلامی طی دو نوبت طرح استفساریه تبصره یک بند (ذ) ماده 87 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را به تصویب رساند که هربار توسط شورای نگهبان به دلیل مغایرت با قانون اساسی رد و به مجلس عودت داده شد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر یکی از مهم ترین دغدغه های بنیاد است که جهت مرتفع کردن آن باید از تمامی پتانسیل های موجود استفاده کرد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۲    
به گزارش هه وال موکریان ، صادق حسین دوستی در رابطه با تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران و فرزندان آنها گفت: به دنبال ابلاغ تبصره 1 بند (ذ) ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه در سال 1399 ، مبنی بر تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران و فرزندان آنها از شرکتی، قراردادی و پیمانی به رسمی ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رسول امیری مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری افزود؛ طی جلسه ای با حضور مدیرکل و معاونین آموزش و پرورش استان و همچنین نمایندگان معلمان حق التدریس و پیش دبستانی در دفتر این اداره کل، وضعیت معلمان حق التدریس و پیش دبستانی مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۴۰    
آیا میشود پس از گذشت یک سال و اندی از وعده های مسئولین جهت جذب شرکتی و تعلل و سرگردانی به آینده ای روشن نسبت به جذب و استخدام امیدوار بود؟
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - افتتاح چند پروژه مهم آموزشی در سراسر کشور، اعلام جزئیات تبدیل وضعیت 30 هزار نفر از معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی برای تبدیل وضعیت استخدامی بخشی از اخبار مهم حوزه تعلیم و تربیت طی هفته اخیر به شمار می روند. ...
دکتراباصلت خراسانی ، مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم تحقیقات و فناوری از تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان ایثارگر شاغل دردانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
محمد یزدان پرست دبیرکل این خانه اظهار داشت: ایثارگران عزیز می توانند با گرفتن معرفی نامه از خانه ایثارگران جهت تبدیل وضعیت استخدامی خود از پیمانی به رسمی اقدام نمایند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- مدیرعامل ایران ایر درباره وضعیت استخدامی این شرکت در سال 1400، گفت: جذب نیرو از بدنه آزاد شده شرکت خواهد بود چرا که برای جذب نیرو از خارج هما، هنوز مجوزی دریافت نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۹    
جمعی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی استان کهگیلویه و بویراحمد برای چندمین بار با حضور در دفتر عضو کمیسیون آموزش مجلس اعتراض خود به وضعیت استخدامی و تبعیضی که میان آن ها و سایر همکارانشان ایجاد شده را اعلام کردند و از نمایندگان مجلس به خصوص اعضای کمیسیون آموزش خواستند قانون را به نحوی وضع کنند تا این ...
حیات   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حیات- ابلاغ قانون تفسیر بند و ماده (44) قانون برنامه پنجم توسعه در سازمان تأمین اجتماعی (بخشنامه شماره 2490/99/2000 مورخ 24/12/1399 سازمان تأمین اجتماعی) موضوع: تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای غیررسمی ایثارگر شاغل در قالب قرارداد پیمانی و ماده 20 آیین نامه استخدامی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - مدیرعامل شرکت پست ایران با اشاره به نقش نیروی انسانی در توسعه فعالیت های پستی در مورد تغییر وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی ،گفت: بخشی از این موضوع مربوط به این نهاد است که تاکنون وضعیت 2 هزار نفر از نیروها تغییر پیدا کرده و بخشی هم با کمک مجلس و تصویب قانون امکان پذیر است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طی بخشنامه ای 950 نفر ازمعلمین گیلان استخدام می شوند. محمدرضا احمدی سنگری در گفت وگو با ایسنا با اشاره به بخشنامه وزارت آموزش پرورش به گیلان، اظهار کرد: 950 نفر ازمعلمین این استان استخدام می شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس با انتقاد از عدم تعیین تکلیف ناظران صنعت چای در کشور گفت: علیرغم دستور صریح معاون اول رئیس جمهور در خصوص جذب ناظران چای، بیش از 400 نفر از ناظران صنعت چای علیرغم سابقه بیش از 10 ساله همچنان وضعیت استخدامی شان نامشخص است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
کارکنان کارگزاری های تامین اجتماعی از سال ها پیش به دنبال تبدیل وضعیت استخدامی خود بودند اما رفاه و امنیت شغلی آنها پیش از حرکت شتابان قطار خدمات الکترونیک دیده نشده بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگران فضای سبز شهرداری خرم آباد با انتقاد از نبود امنیت شغلی خواهان تبدیل وضعیت استخدامی خود و برخورداری از قراردادهای دائمی کار شدند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۶:۲۵    
درخواست های تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی دانشکده علوم پزشکی لارستان در دستور کار نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. به گزارش میلاد لارستان به نقل...
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی طی یادداشتی در شماره امروز وطن امروز با عنوان به حواشی انتخاباتی مشکوکیم! نوشت: اگر رئیس جمهور در مقاطعی به منتقدان اهانت کرده است، این دلیل نمی شود که منتقدان هم اهانت کنند که الحمدلله هیچ اهانتی از سوی منتقدان نداریم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: 100 هزار نفر از نیروهای آموزش و پرورش در حال تعیین تکلیف وضعیت استخدام هستند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: جمعی از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در اعتراض به وضعیت استخدامی شان مجددا امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت عالی جذب با بیان اینکه تبدیل کارمند به هیئت علمی دانشگاه ممنوع شده است، گفت: در مقاطعی شاهد بودیم که در دانشگاه هایی مانند پیام نور، کارمندان به عنوان هیئت علمی جذب شده اند که اینکار طبق قانون ممنوع است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در اعتراض به وضعیت استخدامی شان مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۵    
تعدادی از خانواده های مربیان پیش دبستانی ایذه، صبح امروز -سه شنبه 28 بهمن ماه- در اعتراض به عدم روشن شدن وضعیت استخدامی فرزندانشان مقابل اداره آموزش وپرورش این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
مجلس طرحی را در دستور کار خود قرار داده است که در صورت تصویب آن، دولت موظف است کلیه کارکنان دارای حداقل مدرک کارشناسی، شاغل در دستگاههای اجرائی دولتی که در آزمون های استخدام ادواری سالهای 1380 تا 1398 پذیرفته و مجاز شناخته شده اند را تبدیل وضعیت کند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مردم نیوز : نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، با 127 رأی موافق، 16 رأی مخالف و 29 رأی ممتنع از مجموع 201 نماینده حاضر در جلسه با طرح استفساریه ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران موافقت کردند که به موجب آن وضعیت استخدامی نیروهای ایثارگر شرکتی قراردادی یا پیمانی تعیین تکلیف ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حقوقی، پیشگیری و پژوهش دیوان عدالت اداری در پاسخ به معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی با شرح طولانی به نکات قابل تاملی اشاره داشته که به طور خلاصه آن اشاره می شود: ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: جمعی از مربیان سازمان فنی و حرفه ای در اعتراض به وضعیت استخدامی خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. مربیان سازمان فنی و حرفه ای با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار تبدیل وضعیت خود و توجه به این موضوع از سوی نمایندگان مجلس شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با بررسی اولویت دار طرح استفساریه تعیین تکلیف وضعیت استخدامی نیروهای ایثارگر شرکتی موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس از صدور مجوز استخدام 30 هزار نفر دیگر از مشمولان قانون تبدیل وضعیت استخدامی در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: افراد باقیمانده هم در مرحله سوم تبدیل وضعیت می شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارکنان شرکتی مراکز درمانی و بیمارستانی علوم پزشکی ایلام از اینکه در چند سال گذشته در استخدام شرکت های پیمانکاری هستند، گله دارند و خواستار تغییر وضعیت استخدامی خود به قرارداد مستقیم هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت بزودی در دستور کار جلسه علنی مجلس قرار خواهد گرفت تا به کارگیری و جذب افراد ضابطه مند شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۹    
وزیر آموزش و پرورش از صدور مجوز استخدام 30 هزار نفر دیگر از مشمولان قانون تبدیل وضعیت استخدامی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۲۷   + ۹۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از صدور مجوز استخدام 30هزار نفر دیگر از مشمولان قانون تبدیل وضعیت استخدامی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مربیان روزمزدی شهرداری تبریز خواستار ثبات شغلی و عقد قرارداد مستقیم کاری با کارفرمای خود شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر - کارکنان پارس جنوبی با حضور در مقابل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، خواستار رسیدگی به وضعیت استخدامی و حقوقی خود شدند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۹    
مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم گفت: در طول یک سال گذشته اقدامات اولیه برای 20 پرونده متقاضیان هیئت علمی انجام شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
آموزشیاران نهضت سوادآموزی، صبح امروز، یکشنبه (12بهمن ماه) همزمان با بررسی طرح تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود در مجلس، اجتماع خود را مقابل ساختمان مجلس از سر گرفتند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۰:۴۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام درخصوص قانون تعیین تکلیف وضعیت استخدامی فرزندان شاهد و ایثارگر گقت: تبدیل وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگر، یک قانون است و از زمان ابلاغ به بنیاد و دستگاه ها، پیگیری های لازم را انجام شده است.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری شهدای ایران ؛ دولت موظف به تبدیل وضعیت استخدامی کلیه ی ایثارگران پیمانی، انجام کار معین، کارگری، شرکتی در لایحه ی بودجه ی سال 1400 شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران قطعه درخشانی از پازل توجه دولت های یازدهم و دوازدهم به جامعه ایثارگری است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه وضعیت استخدامی تمامی ایثارگران تا پایان امسال تعیین خواهد شد از برگزاری مراسم دهه فجر با هدف شناساندن ارزش های آن به جوانان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش پرورش استان آذربایجان شرقی اعلام کرد : در اجرای قانون تعیین تکلیف معلمین حق التدریس آموزش و آموزشیاران نهضت سوادآموزی، وضعیت استخدامی 1309 نفر در استان تعیین تکلیف شد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: تاکنون سازمان امور اداری استخدامی مانع تغییر وضعیت استخدامی ایثارگران بود اما با مصوبه مجلس مشکل این قشر حل خواهد شد ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اکنون با گذشت بیش از یک ماه از جلسات رسیدگی به وضعیت استخدامی ایثارگران، هم چنان خبر جدیدی به گوش نمی رسد و گویی همان صحبت های قبل توسط افراد دیگر در حال تکرار است.