چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۵:۲۶Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت استخدامی»

ایلنا   ۲ ساعت پیش    
برخی کارگران سد معبر شهرداری فردیس می گویند: علارغم پافشاری مدیران شهری فردیس برای تبدیل وضعیت استخدامی ما، هنور تعدادی از کارگران با پیمانکار قرارداد امضا نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه حل اختلاف از تعیین تکلیف وضعیت استخدامی نیروهای شوراهای حل اختلاف در لایحه جدید خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایجاد تشکیلات اداری مستقل برای شورا های حل اختلاف، توسعه دفاتر میانجی گری و داوری، تعیین وضعیت استخدامی کارکنان و اعضای شورا های حل اختلاف از اهمّ موارد مندرج در لایحه شورای حل اختلاف است که در صورت تصویب در مجلس و تأیید شورای نگهبان به عنوان قانون جدید شورا های حل اختلاف به اجرا درخواهد آمد و باعث ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بر لزوم شتاب بخشی در تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: قانون تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی ابلاغ شده و لازم الاجرا است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بر لزوم شتاب بخشی در تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: قانون تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی ابلاغ شده و لازم الاجرا است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل از خبرنگار ایمنا ، در ایام بحران کرونا بیشترین بار مسئولیت درمانی نظام سلامت کشور بر دوش پرستاران بوده است و در این بین کادر پرستاری فشار مضاعفی را متحمل شده اند ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۱    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح ساماندهی و یکسان سازی وضعیت استخدامی افراد در دستگاه ها و سازمان های کشور ، تبعیض های موجود از بین خواهد رفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مهلت این کمیسیون به وزارت آموزش و پروش در خصوص تعیین تکلیف وضعیت استخدامی معلمان خبر داد.
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرباز معلمان سال های 1391 به بعد استان کهگیلویه و بویراحمد که دوره ی خود را نیز طی کرده اند و داری کد پرسنلی هستند در نامه به نمایندگان استان خواهان رسیدگی به وضعیت استخدامی خود شدند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۵    
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی آخرین وضعیت ثبت نام سوادآموزان و استخدام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی بر اساس مصوبه سال 97 را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه، با اشاره به جهاد و تلاش کادر درمانی در وضعیت شیوع بحران بیماری کرونا، پرداخت به موقع حقوق و تبدیل وضعیت استخدامی کادردرمانی را حداقل قدردانی از آنها دانست که باید انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- تعدادی از مربیان مراکز پیش دبستانی در شهرستان داراب در اعتراض به وضعیت استخدامی خود، طی روزهای گذشته دست به تجمع زدند و خواستار رسیدگی به وضعیت شغلیشان شدند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران امروز دوشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، صدور حکم پیمانی و شروع فرآیند تبدیل وضعیت استخدامی مهارت آموزان را مشروط به دریافت گواهی گذراندن دوره مهارت آموزی و کسب موفقیت در اصلح دانست و بیان کرد با درج امتیاز نهایی فرایند اصلح در این گواهینامه ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نایب رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت:به دنبال تصویب استفساریه تبدیل وضعیت ایثارگران مشکل بخشی از افرادی که قبل از سال 95 در دستگاه های اجرایی جذب شده اند حل خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان درباره وضعیت استخدامی ایثارگران در توییتر نوشت: در جلسه امروز شورای نگهبان، استفساریه تبصره 1 بند ذ ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران عزیز، بررسی و عدم مغایرت آن با شرع مقدس و قانون اساسی به مجلس اعلام شد."
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های شاهد و ایثارگر در نامه ای، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دلیل تصویب قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران قدردانی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: 80 هزار نیرو در آموزش و پرورش شاغل داریم که هنوز وضعیت استخدامی آنها تعیین تکلیف نشده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از کارگران آبفای اهواز در اعتراض به بلاتکلیفی حدود 1400 نفر از همکارانشان در نتیجه عدم اجرای طرح تبدیل وضعیت استخدامی خود، به تهران سفر کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مصوبه مجلس شورای اسلامی برای تعیین شرایط تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران از شرکتی، قرارداد معین و پیمانی به استخدام رسمی به تأیید شورای نگهبان رسید و یکی از مطالبات مهم و دیرینه ایثارگران محقق شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۳۹   + ۵۳ سایت دیگر  
برترین ها: سخنگوی شورای نگهبان گفت: در جلسه امروز شورا موضوع تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران عزیز، بررسی و عدم مغایرت آن با شرع مقدس و قانون اساسی به مجلس اعلام شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: صحبت های لازم با مربیان پیش دبستانی معترض در خوزستان نسبت به وضعیت استخدامی آنها انجام گرفته و نظر آنها برای حل این مشکل به مسوولان مربوطه منعکس خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رشت- معاون رئیس جمهور با اشاره به حل مشکل خدمات دهی بیمه تکمیلی به ایثارگران، گفت: تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگران در دستور کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۵:۱۵    
سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست ایران گفت: درخواست تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شرکت ملی پست از سوی این شرکت در حال پیگیری است و به محض رسیدن به نتیجه مطلوب وضعیت کارکنان اطلاع رسانی می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- موسوی، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: مجلس به دنبال بهبود وضعیت معیشتی مردم و نیز خانواده های شهدا و ایثارگران است که در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل استخدامی و تبدیل وضعیت ایثارگران و فرزندان آن ها که طبق قانون برنامه پنجم توسعه بدون آزمون استخدام شدند، حل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس چندین مصوبه داشتند که شاید مهمترین آن مربوط به تعیین تکلیف وضعیت استخدامی ایثارگران بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازوکار تبدیل وضعیت استخدام ایثارگرانی را که در زمان حاکمیت قانون برنامه پنجم توسعه به صورت غیر از استخدام رسمی به کار گرفته شده اند، را تعیین کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان در صحن علنی با استفساریه مجلس درباره تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه مجلس از هماهنگی با شورای نگهبان برای استخدام فرزندان ایثارگران خبر داد و گفت: تاکنون سازمان امور استخدامی مانع تغییر وضعیت استخدامی این دسته شده بود اما با مصوبه امروز مجلس این قشر حل خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازوکار تبدیل وضعیت استخدام ایثارگرانی را که در زمان حاکمیت قانون برنامه پنجم توسعه به صورت غیر از استخدام رسمی به کار گرفته شده اند، را تعیین کردند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:مجمع منادیان عدالت و اصلاح در نامه ای به استاندار کرمانشاه خواستار اطلاع رسانی سریع و صریح درباره استخدام 20 نفر از فعالان ستاد روحانی شدند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
موضوع دادنامه های متعارض ذیل الذکر، تغییر وضعیت استخدامی از پیمانی به رسمی جمعی از کارکنان شرکت راه آهن می باشد که جملگی آنان در تاریخ 24؍11؍1383، به استخدام پیمانی آن شرکت درآمده اند و سپس به استناد تبصره 2 ماده 7 قانون نحوه تعدیل نیروی انسانی مصوب 1366 ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای به شهردار تهران با اشاره به مطالبه کارکنان شهرداری مبنی بر برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی از قراردادی به ثابت آزمایشی، از حناچی خواست به منوال دوره های قبل اقدامات لازم جهت اخذ مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را انجام دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۲۳    
تعیین تکلیف وضعیت استخدامی معلمان حق التدریس یکی از دستورکارهای امروز مجلس بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی حضور یافت و به برخی پرسش ها نگرانی های این کمیسیون در مورد تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای استخدامی آموزش وپرورش پاسخ داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت و جامعه وزارت علوم ضمن اعلام آمار جدید فرصت مطالعاتی اساتید در صنعت گفت: ارتباط با صنعت برای تغییر وضعیت استخدامی اجباری است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
تجمع مربیان پیش دبستانی مقابل مجلس جمعی از مربیان پیش دبستانی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. به گزارش ایسنا، تعدادی از مربیان پیش دبستانی با تجمع مقابل مجلس خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود شدند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از مربیان پیش دبستانی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. به گزارش ایسنا، تعدادی از مربیان پیش دبستانی با تجمع مقابل مجلس خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود شدند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کارگران خدماتی شهرداری تبریز خواهان تبدیل وضعیت استخدامی خود و برخورداری از قراردادهای دائمی کار هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه پیام نور از تعیین تکلیف وضعیت استخدامی 892 عضو هیات علمی (معادل 90درصد اعضای علمی) این دانشگاه طی یکسال اخیر خبر داد و گفت: روند بررسی پرونده 10 درصد دیگر نیز در مرحله بررسی و تعیین تکلیف است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از وضعیت استخدامی کارکنان دولت انتقاد کرد و گفت: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت را تهیه کرده و در حال جمع آوری امضا هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کارکنان شهرداری دهدشت خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود از مسئولان سازمان شهرداری های کشور شدند و اینکه در چارچوب بخشنامه سال گذشته قراردادهای استخدامی آنها نباید تغییر کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۵    
نامه فارغ التحصیلان رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی به وزارت بهداشت در خصوص وضعیت استخدامی و مشکلاتی که در زمینه استخدام برای دانشجویان این رشته وجود دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری آبفای اهواز خواستار تعیین تکلیف وضعیت قراردادهای خود در آب فاضلاب اهواز شدند که باید در چارچوب بخشنامه آبفای کشور قراردادهای استخدامی آنها از پیمانکاری به قرارداد دائم تغییر کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
گروهی از معلمان نهضت سواد آموزی و پیش دبستانی با تجمع مقابل مجلس خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود شدند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جمعی از معلمان نهضت سواد آموزی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جمعی از معلمان نهضت سوادآموزی با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود شدند. ...