چهارشنبه ۱۵ مردادساعت ۱۷:۵۳Aug 2020 5

جدیدترین‌های «سمنان»

 
ایسنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با حضور در ایسنا ضمن تبریک روز خبرنگار و سالروز چهل سالگی جهاددانشگاهی با فعالان رسانه ای این نهاد انقلابی به ایراد سخن پرداخت.
بسیج   ۴۰ دقیقه پیش    
فرمانده و معاونت روابط عمومی سپاه قائم آل محمد عج به مناسبت روز خبرنگار با برخی اصحاب رسانه استان سمنان دیدار و از آن ها تجلیل کردند
خبرگزاری تسنیم   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان به مناسبت در پیش بودن روز خبرنگار با خبرنگاران این رسانه دیدار کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۵۸ دقیقه پیش    
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از توزیع سبد پنج میلیون ریالی بین سادات تحت حمایت کمیته امداداستان سمنان خبر داد و گفت: این بسته های حمایتی بین 700خانوار از سادات تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان همزمان با عید سعید غدیر توزیع می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر مدیر استان سمنان به نقل از آقای سید حسن میر عماد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فرمودند:بیش از 80 درصد از مطالبه گندم کاران استان سمنان پرداخت شده ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از پایش فروشگاه ها و مراکز عرضه کود در شهرستان دامغان خبر داد ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از ثبت 25 مورد معامله از ابتدای سال جاری تاکنون در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت خبر داد ...
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
با توجه به اینکه در دوره همه گیری بیماری کرونا اهمیت ورزش و فعالیت های بدنی منظم بیش از پیش افزایش یافته و باید مورد توجه همگان قرار بگیرد.
در آستانه روز خبرنگار، مدیران کل و درمان تامین اجتماعی سمنان ضمن دیدار با حجت الاسلام توکلیان مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان از خبرنگاران این مرکز تقدیر کردند.
استاندار سمنان با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران استان سمنان در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی شفاف مقابله با ویروس کرونا با خبررسانی به موقع، خوش درخشیدند.
سازمان هواشناسی   ۱ ساعت پیش    
بازدید مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان سمنان از هواشناسی سمنان مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان سمنان و معاون مدیریت بحران استانداری سمنان و هیات همراه از نزدیک با امکانات ، تجهیزات و توانمندی های هواشناسی استان بازدید و آشنا شدند. ...
گروه استان ها- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان بر لزوم برگزاری مراسم عزاداری حسینی در فضای باز و پرهیز از پخت غذا از سوی هیئت های مذهبی استان سمنان در ایام محرم امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان با اشاره به نقش مهم خبرنگاران و رسانه ها در دنیای امروز گفت: یکی از مهمترین رسالت های خبرنگاران و رسانه ها این است که مردم را مطالبه گر بار بیاورند.
گروه استان ها- استاندار سمنان گفت: رسانه ها هرگز نباید از مطالبه گری عقب نشینی کنند.
معاونت بهداشت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فهرست وضعیت مناطق استان سمنان از لحاظ میزان مخاطره شیوع کرونا منتهی به 14 مرداد 1399 را منتشر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲ ساعت پیش    
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سمنان به مناسبت 17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی روز خبرنگار بیانیه ای صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان با اشاره به محدودیت های مراسم های عزاداری در استان گفت: استفاده از ابزارهای عزاداری و ایستگاه های پذیرایی در ایام محرم ممنوع است.
شرکت ملی گاز ایران   ۳ ساعت پیش    
توسعه پایدار توأم با صیانت از حقوق انسانی و زیست محیطی، هدف کلان مسئولیت اجتماعی در شرکت گاز استان سمنان است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان روز چهارشنبه ضمن بازدید از خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، با رییس و خبرنگاران این رسانه به گفت و گو نشست. (عکاس: علی اکبر بندری)
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان : با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، دستورالعمل های استانی برگزاری مراسمات محرم تدوین شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: به هیچ عنوان اجازه داده نخواهد شد مراسم عزاداری در فضای بسته برگزار شود.
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی برای انجام بهتر امور و توسعه استان سمنان با آغوش باز به استقبال انتقادهای منصفانه خبرنگاران بروند.
فرتاک نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز ، و به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد ناظم رضوی ، شهردار سمنان با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. در این پیام آمده است: بسمه تعالی ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: امسال کشت گلخانه ای در 100 هکتار از اراضی کشاورزی استان توسعه می یابد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان به عنوان جهادگر نمونه کشوری انتخاب شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: آمریکا و سایر دشمنان نظام اسلامی، جنگ روانی پرقدرت علیه نظام، دولت و مردم را با تکیه بر رسانه های قوی دنبال می کنند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: بخشداری ها به دلیل انجام اقدام های زیرساختی متنوع و ارتباط با بطن جامعه، در خدمت مقدم وزارت کشور برای خدمت رسانی به مردم قرار دارند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: دشمنان با بزرگنمایی مشکلات و القای ناامیدی در جامعه به دنبال دستیابی به اهداف شوم خود هستند و رسانه های داخلی با تولید محتوا نقشی مهم در شکستن این نوع تبلیغات دارند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: توسعه کشت های گلخانه ای در این استان به جدیت پیگیری می شود.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: بخشداری ها به دلیل انجام اقدام های زیرساختی متنوع و ارتباط با بطن جامعه، در خدمت مقدم وزارت کشور برای خدمت رسانی به مردم قرار دارند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر لزوم حمایت از فعالان فرهنگی و هنری در پی شیوع ویروس کرونا گفت: اصحاب هنر، فرهنگ و رسانه با شیوع کرونا بیش از بخش های دیگر متحمل مشکلات اقتصادی شده اند و نیازمند حمایت های بیشتر از سوی دولت هستند.
حوزه   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام انصاری نیا با تقدیم استعفای خود به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، از مسئولیت ستاد نماز جمعه سمنان کناره گیری کرد.
فرماندار شهرستان سمنان با تبریک روز خبرنگار و تجلیل از تلاش آنان در عرصه اطلاع رسانی گفت: 17 مرداد سالروز تجلیل از پیام رسانان صاحبان قلم و دست اندرکاران رسانه ای در امور اطلاع رسانی و ترویج صداقت و امانتداری است .
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- نقدی، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان گفت: در راتسای ایجاد مزیت اقتصادی و صرفه جویی در مصرف انرژی و به خصوص استفاده بهینه از انرژی خورشیدی، نیروگاه 10 کیلوواتی این دانشگاه به بهره برداری رسید.
استاندار سمنان روز چهارشنبه در آستانه 17 مرداد روز خبرنگار در دیدار و نشستی با خبرنگاران و فعالان رسانه ای از تلاش ها و فعالیت های خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی اسن استان، در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
برای فرزندانمان وقت بگذاریم و اجازه ندهیم سرمایه های ایران به بیراهه کشیده شوند ؛ این سخنان صدیقه آقایان ، از ورزشکاران برتر استان سمنان است که موفق شده تا امروز مقام های خوبی در عرصه ملی کسب کند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل استاندارد استان سمنان گفت: 122 فقره گواهینامه تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور بهار 99 از سوی این اداره کل در استان صادر شد.
استاندار سمنان با تأکید بر لزوم همراهی اصحاب رسانه با دولت در شرایط سخت اقتصادی گفت: خبرنگاران در زمان پیگیری مطالبات مردم از تخریب و تحقیر مدیران بپرهیزند.
دوره ی آموزش تصویرسازی، چهارشنبه ها در سامانه ی کانون مجازی استان سمنان برای مخاطبان نونگاه و نوجوان برگزار می شود.
اثر عضو نوجوان بخش مکاتبه ای مرکز آفرینش های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان در دفتر دوازدهم دو فصلنامه ی بخش مکاتبه ای(بهار و تابستان 1398) چاپ و منتشر شد.
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان گفت: 300 واحد صنفی این استان به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا بهار 99 پلمب شد.
سیده فاطمه تقوی گفت: 76 هزارو 600 سبد غذایی بین کودکان مبتلابه سوءتغذیه و مادران باردار و شیرده در استان سمنان توزیع شد.
خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار ، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با ارسال پیام تبریک به مدیران اصحاب رسانه، از تلاش و زحمات ارزشمند خبرنگاران و دست اندرکاران عرصه خطیر اطلاع رسانی و آگاهی دهی تقدیر کرد.
رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان گفت: بیش از 600 مورد ذخیره سازی خون بند ناف نوزادان در استان سمنان انجام شده است.
نیروگاه سمنان اکنون بدون اختلال، در مدار بهره برداری است و آتش سوزی روز گذشته این نیروگاه، صرفا در قسمت مربوط به مخازن سوخت که در محوطه باز نیروگاهی قرار دارد رخ داده است که علت حادثه هنوز توسط کارشناسان نیروگاه و سازمان آتش نشانی در دست بررسی است.
استاندار سمنان در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی بر تکمیل طرح های ملی نیمه تمام حوزه راه و شهرسازی در استان سمنان تاکید کرد.
باتوجه به دستور العمل هاd سازمان تامین اجتماعی ، استحقاق درمان از دفترچه های تامین اجتماعی حذف شد.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان با بیان اینکه توسعه تولید و صادرات معدنی باید در زمره اولویت ها و نیازهای استان محسوب شود، گفت: باید به فناوری و تکنولوژی جدید در این زمینه روی آوریم.
اعضا کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان با پرداخت تسهیلات به هشتاد و هفت واحد تولیدی موافقت کردند.