چهارشنبه ۱۵ آذرساعت ۰۵:۴۲Dec 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رانندگان متخلف»

رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: میزان مبلغ جریمه خودرو در کشور ما 50 درصد کمتر از کشورهای توسعه یافته جهان است و این افزایش قیمت برای بازدارنده بودن رانندگان متخلف ضروری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون هزار و 232دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24ساعت گذشته خبرداد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون هزار و 232دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24ساعت گذشته خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
با توجه به آلودگی هوای تهران از امروز یکشنبه تا روز چهارشنبه تردد خودروها در محدوده طرح آلودگی هوا براساس رقم آخر پلاک خودرو امکانپذیر بوده و گرنه رانندگان متخلف اعمال قانون خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۷    
گرمی - فرمانده انتظامی شهرستان گرمی گفت: 36 دستگاه خودرو و موتورسیکلت در راستای اجرای طرح برخورد با رانندگان متخلف در گرمی شناسایی و توقیف شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
لایحه اصلاح قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی را دولت به تازگی به مجلس فرستاده است که بر اساس آن پلیس می تواند تمام یا بخشی از جریمه رانندگی متخلفان را به خدمات عمومی رایگان تبدیل کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
در این ویدئو می بینید که رانندگان متخلف آلمانی برای ورود به طرح ترافیک - مثل برادران ایرانی خود - به شیوه های مختلف پلاک خودروشان را از دید دوربین های شهری پنهان می کنند .
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد رانندگان متخلف آلمانی برای ورود به طرح ترافیک به شیوه های مختلف پلاک خود را از دید دوربین های شهری پنهان می کنند.
برکه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایذه از اجرای طرح برخورد با رانندگانی که در شهر به ویژه در میادین با دستی کشیدن و حرکات مارپیچ خطرناک ایجاد مزاحمت می کنند و آرامش روانی شهروندان را بر هم می زنند خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون هزار و 674دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24ساعت گذشته خبرداد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۸    
رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون هزار و 836دستگاه خودروی متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24ساعت گذشته خبرداد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۶:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
هرچند در کشورهای مختلف جهان، پلیس رانندگانی را که خودرو خود را در مکان ممنوعه پارک می کنند جریمه می کند اما شرایط در چین با دیگر مناطق جهان متفاوت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۳    
رئیس پلیس راه آذربایجان غربی ازتشدید اعمال قانون در محورهای مواصلاتی استان وبرخورد با رانندگان متخلف خبرداد.
اقتصاد آنلاین / جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس نرخ جریمه های سال 1402 تخلف در شهرهای بزرگ و جاده های بین شهری جریمه بیشتری نسبت به سایر شهرها و روستاها دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار رادان گفت: بخش زیادی از تصادفات مربوط به تخلفات 6 تا 7 درصد از رانندگان است، از دولت تقاضا داریم تا اقدامات لازم در راستای بالا بردن هزینه تخلفات برای این عده را انجام دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون هزار و 789 دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24ساعت گذشته خبر داد.
رسانه کلیک   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پلیس راهورمبلغ جرایم رانندگی برای سال 1402 را اعلام کرد. بیشترین نرخ جریمه برای رانندگان متخلف در کلانشهرها اعمال می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتطامی تهران گفت: شش ماه تا یک سال زندان در انتظار رانندگانی که پلاک خودروهای خود را مخدوش می کنند. منبع: صداوسیما
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتطامی تهران گفت: شش ماه تا یک سال زندان در انتظار رانندگانی که پلاک خودروهای خود را مخدوش می کنند. منبع: صداوسیما
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۵    
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون 2هزار و 701دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24ساعت گذشته خبرداد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۰    
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون 1077 دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در قالب طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24 ساعت گذشته در مشهد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: رانندگان متخلف بدانند که از دید پلیس پنهان نیستند و باید منتظر برخوردهای متناسب با رفتارهای پر خطرشان برابر قانون باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۷    
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون 2 هزارو 249دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24ساعت گذشته خبرداد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون 2 هزارو 249دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24ساعت گذشته خبرداد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی رانندگان عمومی کنگاور گفت: ورود کامیون و تریلر به شهر کنگاور ممنوع است و و برابر قانون با رانندگان متخلف برخورد خواهد شد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در گذشته برای رانندگان متخلف فقط قبض کاغذی صادر می شد. اما در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی های نظارتی نیاز به حضور پلیس و صدور فیزیکی قبض جریمه کمتر احساس می شود. دوربین های هوشمند و اپراتوری پلیس در نقاط مختلف شهر و جاده های مواصلاتی نصب می شوند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۹:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام صدور روزانه بیش از سه هزار مورد جریمه برای توقف در پیاده روها و مسیرهای عبور عابران پیاده در تهران گفت: اگر رانندگانی این تخلف را تکرار کنند، خودروی آنان با جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۴:۴۰    
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون 566فقره تخلف حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف در 24ساعت گذشته خبرداد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون هزار و 754دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف در 24ساعت گذشته خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار تهران با تاکید بر نظارت و تشدید اعمال قانون با رانندگان متخلف از سوی پلیس راهور، تاسیس بیمارستان تروما در شرق و غرب استان را خواستار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از اعمال قانون هزار و 325دستگاه خودروی متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24ساعت گذشته خبرداد.
امید لرستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۳    
به گزارش امید لرستان ، مصطفی دالوند امروز در گفت وگویی با اشاره به اعمال قانون تخلف های کرونایی در لرستان، اظهار کرد: از زمان اجرای محدودیت های تردد تا پایان روز جمعه 29 مردادماه 4 هزار و 225 تذکر به رانندگان متخلف داده شده است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از توقیف 58دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف طی 24ساعت گذشته خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سرکلانتر پلیس بزرگراه های پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در 6 ماه نخست سال جاری بیش از660 هزار فقره اعمال قانون رانندگان متخلف صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرماندار ویژه جهرم با بیان اینکه در جهرم اقدامات قاطعی به منظور مقابله با قاچاق سوخت انجام می شود، اظهار داشت: در سه ماهه گذشته بیش از 20 کارت سوخت بنزین و 30 کارت سوخت گازوئیل متخلف شناسایی شده و با آنان برخورد قانونی صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۹    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تشکیل نزدیک به 100 پرونده برای رانندگان متخلف در حوزه حمل و نقل عمومی جاده ای استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور آذربایجان غربی از برخورد با رانندگان متخلف در استان خبر داد و گفت: در همین راستا بیش از 3 هزار خودروی بدون پلاک، شوتی و دارای صدای ناهنجار توقیف و به پارکینگ منتقل شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مشهد از توقیف 17دستگاه خودرو متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف در 24 ساعت گذشته خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محسن بهرامی نیکخو دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودان اظهار کرد: در روز های اخیر به همراه بازرسین شرکت پخش فرآورده های نفتی از جایگاه های توزیع سوخت ایران، آبگون ...
هرمز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۶    
دادستان عمومی و انقلاب رودان از غیرفعال سازی یک هزار و 229 کارت سوخت رانندگان متخلف در بازدید از جایگاه های سوخت شهرستان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۲    
رئیس پلیس راهور مشهد از اعمال قانون 367 دستگاه خودروی متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۷    
رییس پلیس راهور مشهد از اعمال قانون 419 دستگاه خودروی متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف خبرداد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۶    
پلیس برای برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز در مشهد، طرح ویژه ای را اجرا کرده است. شهرآرا گوشه ای از اجرای این طرح را به تصویر کشیده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۲    
رئیس پلیس راهور مشهد از اعمال قانون 355 دستگاه خودروی متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف در مشهد خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از احضار 2500 راننده متخلف که سرعت بیش از حد مجاز داشته اند، خبر داد. سرهنگ محمد رازقی با اشاره به تشکیل قرارگاه سرعت توسط پلیس راهور پایتخت گفت ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران: سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در حاشیه اجرای طرح شکار که نیمه شب شنبه در بزرگراه های پایتخت عملی شد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور مشهد از اعمال قانون 441 دستگاه خودروی متخلف و حادثه ساز در طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف خبرداد.