پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۷:۵۰Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنترل هوشمند»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
محسنی اژه ای به مسئولان قضائی دستور داده است با همکاری فراجا، مقابله با سرقت سازوکارهای مناسبی اتخاذ شود و دادستان ها و مقامات ذی صلاح قضایی هم در قبال این قبیل جرایم، مطابق قانون مبادرت به صدور احکام و اعمال مجازات های بازدارنده کنند.
با موافقت رئیس قوه قضاییه و همکاری فراجا، سارقینی که تعدد جرم دارند، به وسیله پابند و دستبند الکترونیک تحت کنترل قرار می گیرند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر) گفت که کنترل پذیری هوشمند برای مشترکان خانگی که 2 برابر الگو برق مصرف می کنند در صورت نیاز اجرا می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کاشان، از انعقاد بزرگترین قرارداد سال جاری در سطح استان اصفهان در زمینه اجرای سیستم های کنترل هوشمند و مدیریت ترافیک شهری توسط شهرداری کاشان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار کاشان از تامین تجهیزات و اجرای 100 سامانه کنترل هوشمند و مدیریت ترافیک در شهر خبر داد و گفت: با اجرا و بهره برداری از سامانه های پیش بینی شده در این قرارداد، ضمن افزایش امنیت شهری شاهد کاهش تخلفات رانندگی، افزایش ایمنی و کاهش تصادفات در مدیریت ترافیک شهر خواهیم بود.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۳    
پنل کنترل هوشمند زنجیره سرمای واکسیناسیون دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، معاون بهداشت و جمعی از مدیران حوزه معاونت بهداشت روز رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۸:۵۷    
از سامانه کنترل هوشمند زنجیره سرمای واکسیناسیون کاشان رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با تأکید بر ضرورت توسعه کنترل هوشمند ترافیک، گفت: در راستای هوشمندسازی و مدیریت ترافیک به نحو بهینه، به 180 دوربین پلاک خوان نیازمندیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز ضمن تشریح اقدامات ترافیکی شهرداری از آغاز نصب یک هزار دوربین ترافیکی با هزینه کرد 200 میلیارد تومان در یک ماه اخیر خبر داد و گفت: تصمیم شهرداری کنترل هوشمند ترافیک تبریز با ارتباط دادن دوربین ها با شبکه فیبرنوری است
استاندار خوزستان گفت: از نظر دوربین های هوشمند و کنترل سرعت از سایر استان ها عقب بودیم اما طی ماه های اخیر امکانات و تجهیزات خوبی فراهم و بخشی از این عقب ماندگی جبران شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین یه سیستم های هوشمند لامپ های خیابانی و اتوبانی دست یافتند که به گفته آنها امکان کاهش و یا افزایش شدت مصرف انرژی در این محصول پیش بینی شده و از طریق آن می توان نسبت به کاهش مصرف انرژی در زمان اوج مصرف اقدام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: خودروهایی که فاقد معاینه فنی باشند از طریق سیستم کنترل هوشمند، اعمال قانون می شوند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۱    
پس از حدود 11 سال فرمانروایی اونتادور، نوبت به جانشین آن رسیده است. رِوُئِلتو نام فرزند خلف اونتادور است.طراحی فوق خشن و تهاجمی اونتادور باید به نوعی در رِوُئِلتو هم دیده شود.هدآپ دیسپلی 3 بعدی، دستیار صوتی، کروز کنترل هوشمند و بسیاری دیگر از امکانات دیگر در رِوُئِلتو قابل نصب هستند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
پس از حدود 11 سال فرمانروایی اونتادور، نوبت به جانشین آن رسیده است. رِوُئِلتو نام فرزند خلف اونتادور است.طراحی فوق خشن و تهاجمی اونتادور باید به نوعی در رِوُئِلتو هم دیده شود.هدآپ دیسپلی 3 بعدی، دستیار صوتی، کروز کنترل هوشمند و بسیاری دیگر از امکانات دیگر در رِوُئِلتو قابل نصب هستند ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از شناسایی 126 گلوگاه ترافیکی در پایتخت خبر داد و گفت: امیدواریم بتوانیم از هوش مصنوعی و کنترل هوشمند ترافیک استفاده کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان کردستان گفت: هیچ مشکل و خطری، مرزهای کردستان را تهدید نمی کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی گفت: تسریع در اجرایی شدن سامانه کنترل هوشمند سارقان یکی از برنامه های فراجاست به همین منظور به زودی این سامانه عملیاتی شده و سارقان به صورت هوشمند کنترل می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دو مرکز کنترل هوشمند ترافیک، و تجمیع خطوط پلیس 110 در ساختمان ستادِ فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران به بهره برداری رسید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۲    
منتظرالمهدی سخنگوی فرماندهی کل انتظامی کشور: بحث سرقت اولویت اول ما است و همه سارقین با کنترل هوشمند شناسایی و دستگیر می شوند
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۳:۰۶    
فرمانده انتظامی کل کشور در سخنرانی پیش از خطبه ها از کنترل هوشمند مخلان امنیت خبر داد و اینکه پلیس برخورد سختی را با اراذل و اوباش شروع کرده است و این هزینه سختی را به آن ها تحمیل خواهد کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه به حکم قانون با اراذل اوباش، گردن کشان و قانون ستیزان قاطعانه، قانون مدارانه و سخت برخورد می کنیم، در عین حال ابراز داشت: با هماهنگی قوه قضاییه در آینده ای بسیار نزدیک با اقدامات فنی و هوشمندانه، عمده سارقین را به کنترل هوشمند خود در می آوریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: مقابله با سارقان خواسته مردم است؛ و در آینده نزدیک با همکاری قوه قضائیه عمده سارقان را به کنترل هوشمند خود در می آوریم.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه به حکم قانون با اراذل اوباش، گردن کشان و قانون ستیزان قاطعانه، قانون مدارانه و سخت برخورد می کنیم، در عین حال گفت: با هماهنگی قوه قضاییه در آینده ای بسیار نزدیک با اقدامات فنی و هوشمندانه، عمده سارقین را به کنترل هوشمند خود در می آوریم. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
جام جم آنلاین، سردار محمد عارف سپهری صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه که در مرزبانی استان کردستان برگزار شد، ضمن تبریک آغاز هفته فراجا و قدردانی از زحمات خبرنگاران در انعکاس برنامه های مرزبانی اظهار داشت: در طول این هفته 38 عنوان برنامه در سطح استان اجرا می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان فرمانده مرزبانی استان کردستان، با بیان اینکه به لحاظ تجهیزات، کم و کسری خاصی در مرزهای استان وجود ندارد اما، کنترل هوشمند مرز توجه بیشتر مسئولان را می طلبد، عنوان کرد: در زمینه زیرساخت هایی چون جاده ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج-ایرنا-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ترافیک شهر یاسوج مرکز استان هرساله در حال افزایش است اما مرکز مانیتورینگ برای کنترل هوشمند ترافیک ندارد.
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن از تاسیسات و مرکز کنترل هوشمند آبرسانی شهرستان فریدن بازدید و در جریان توزیع آب به مناطق مختلف شهر داران و دیگر مناطق شهرستان قرار گرفت. عزیزاله عباسی در این بازدید ضمن اشاره به وضعیت خشکسالی و کمبود آب شرب گفت : اداره آب و فاضلاب اول [...]
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان راهکاری برای هوشمندسازی گلخانه ارائه کرد که طی آن پایش های لحظه ای پارامترها و کنترل خودکار تجهیزات گلخانه تنها با استفاده از تلفن همراه، صورت می گیرد.
یک شرکت دانش بنیان راهکاری برای هوشمندسازی گلخانه ارائه کرده است که طی آن پایش های لحظه ای پارامترهای گلخانه ای، کنترل کاملا خودکارتجهیزات گلخانه و تحلیل و بررسی اطلاعات مرتبط با کشت را تنها با استفاده از تلفن همراه، پیش می برد.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۵۷    
نسیم اردبیل _ شهردار مشگین شهر از تحویل اولین محموله طرح مانیتورینگ و کنترل هوشمند ترافیک خبرداد
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: از طرح های کنترل هوشمند در حوزه آب با فناوری هوش مصنوعی حمایت می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان از کنترل هوشمند تخلفات رانندگی بوسیله 80 دستگاه دوربین پایشی و نظارتی در شهرستان اراک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
شهردار کرمانشاه از انعقاد تفاهمنامه بابخش خصوصی برای نصب 180 دوربین برای کنترل هوشمند ترافیک شهر کرمانشاه خبر داد .
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه ساخت وسازهای غیرمجاز یکی از معضلات شهر همدان است، گفت: لازم است شورای شهر برای کنترل هوشمند ساخت وسازها به صورت جدی ورود کند.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی یک سیستم اینترنتی – پیامکی ساخته است که می توان با آن تمامی لوازم برقی را به صورت هوشمند کنترل کرد. به گزارش معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، محمدمهدی رضاپور ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت دستگاه ریموت کنترل هوشمندی شد که می تواند به صورت اینترنتی و پیامکی لوازم برقی را کنترل کند. به گزارش سیناپرس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، محمدمهدی رضاپور ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; محمدعلی احمدی در جریان این بازدید با تاکید بر تکریم و ارزش گذاری به فعالیت پرسنل آبفا و اهمیت ارزش سقایت و سنت وقف آب خواستار تعامل هرچه بیشتر شهرداری ها با این شرکت به منظور تسریع در اجرای پروژه های آب و فاضلاب شد. ...
ربیع   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، در قالب تور رسانه ای که شرکت توزیع برق استان اصفهان هشتم شهریورماه ترتیب داد تا خبرنگاران با حضور درشهرستان های مبارکه و خمینی شهر از نزدیک با برنامه ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۴۸    
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان قم گفت: با پیگیری های انجام شده در سال جاری، سامانه کنترل هوشمند تخلفات در بلوار غدیر در حال اجرا است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهر تهران با بیان این که پارک حاشیه ای منافع بسیار زیادی برای شهروندان دارد که شامل کاهش تمایل شهروندان به استفاده از خودروی شخصی و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری است، گفت: موضوع مدیریت پارک حاشیه ای در حوزه مدیریت ترافیک ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۲    
اجرای طرح کنترل هوشمند پارک حاشیه ای در پایتخت آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون حمل ونقل و عمران شورای شهر تهران از اجرای طرح کنترل هوشمند پارک حاشیه ای به منظور جلوگیری از بی نظمی های شهری در پایتخت خبر داد و گفت: تهران از بی نظمی های پارک حاشیه ای رنج می برد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش همشهری آنلاین، هر تهرانی مالک خودرو دردسرهای جای پارک را در زندگی اش درک کرده است؛ کم نیستند افرادی که هر روز برای پیدا کردن یک جای پارک در کوچه و خیابان تا یک ساعت هم پرسه می زنند؛ طرح کنترل هوشمند پارک حاشیه ای شهر تهران قدمی در راستای کمرنگ شدن این معضل شهری و آرامش شهروندان است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از برنامه ریزی این سازمان جهت توسعه پارک حاشیه ای در پایتخت خبر داد و گفت: تا پایان سال 120 هزار پارک حاشیه ای در مناطق مختلف تهران راه اندزای خواهد شد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز طرح کنترل هوشمند پارک حاشیه ای در تهران خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهر تهران از ساماندهی 120 هزار فضای پارک حاشیه ای در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهر تهران از ساماندهی 120 هزار فضای پارک حاشیه ای در پایتخت خبر داد و گفت: برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری اصفهان از تهیه کامل زیرساخت های اجرای طرح کنترل هوشمند ناوگان حمل ونقل بار درون شهری در اصفهان به عنوان اولین شهر در سطح کشور خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر اینکه کنترل هوشمند شهر به عنوان ضرورتی انکارناپذیر، نیازمند تامین بودجه و اعتبارات لازم دارد تا از انجام کارهای سلبی و ایجاد موانع فیزیکی در معابر و افزایش هزینه نگهداشت شهر کاسته شود ...