پنجشنبه ۱۶ تیرساعت ۲۱:۲۶Jul 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنترل هوشمند»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سرپرست پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی گفت: وضعیت کنترل هوشمند دوربینی در شهر اراک در حد قابل قبول نیست و می طلبد که شهرداری در این خصوص به وظایف خود عمل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در مورد کنترل هوشمند افزایش 20 درصدی اجاره بهای منازل در املاک ها، گفت: در این زمینه نیز تحقیقات زیادی انجام شد، نمایندگان کمیسیون عمران مجلس پیگیر موضوع هستند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۵    
با تلاش محقق خوزستانی ، سامانه کنترل هوشمند گلخانه طراحی و راه اندازی شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از سقوط تابلو مسیرنما در بلوار کاوه پایتخت خبر داد و گفت: در این محدوده شاهد بار سنگین ترافیک بودیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
با بهره برداری از سیستم کنترل هوشمند بار در ایستگاه راه آهن بناب زنجان، تخلیه و بارگیری در این زمان بدون وقفه انجام می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
روح ا...نجابت، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در بازدیدی که به همراهی بهمن بهروزی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و نیز مجتبی فرهادی، بازرس ویژه مدیرعامل و مسئول پیگیری امور مجلس آبفا شیراز از تصفیه خانه فاضلاب شماره 2 و مرکز کنترل هوشمند تله متری شرکت آبفا شیراز داشت از اقدامات و ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۱    
ایسنا/تهران فرماندار ورامین با اشاره به ضرورت افزایش پایش تصویری شهرستان ورامین خاطر نشان کرد: دستگاه های متولی باید با افزایش دوربین های پایش تصویری به کنترل هوشمند مسائل ترافیکی شهرستان ورامین بپردازند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی نیسان بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده آن در محور جاده مخصوص تهران کرج کیلومتر 14 بعداز ایران خودرو خبر داد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد رامین پوریا مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در گفتگو با برنامه سرای سرمایه گفت: در صورت رعایت مصوبه کاهش 30 درصدی برق توسط ادارات، امسال از پیک گرما بدون معضل عبور خواهیم کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان از آغاز توزیع هوشمند آرد از درب کارخانه تا نانوایی و نظارت نمایندگان دولت بر این فرآیند خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، سیدمحمد دهنوی عصر سه شنبه در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان در سال جاری ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تکمیل سامانه جامع تجارت کمک شایانی به کنترل هوشمند کالای قاچاق خواهد کرد بر ضرورت اصلاح ساختار سازمانی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد. *** اصلاح ساختار سازمانی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت وضعیت ترافیکی در بزرگراه آزادگان را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک در بزرگراه آزادگان به علت تصادف چند وسیله خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
یک مخترع ایرانی گفت: یک اختراعی تحت عنوان "سیستم های ماژولار خورشیدی بهینه شده با استفاده از انرژی خورشیدی و عناصر کنترل هوشمند افزایش راندمان" را به ثبت رسانده است.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز کنترل هوشمند ترافیک شهرداری قم از تغییر عملکرد دوربین های نظارتی در سال جاری خبر داد و گفت: برخی دوربین های نظارتی سطح شهر با کمک هوش مصنوعی و نرم افزار می توانند برای تخلفات ترافیکی اعمال قانون کرده و جریمه صادر کنند.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور با بیان اینکه قاچاقچیان که تاب مقابله در برابر مرزبانان را نداشته کوله های همراه خود را رها و به سمت خاک کشور مقابل متواری شدند، اظهار داشت: مرزبانان با بررسی کوله های رها شده 36 قبضه سلاح جنگی کلت کمری و 4 قبضه سلاح کلاشینکف کشف کردند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کلامی در خصوص سامانه جامع با تشریح اهداف ایجاد سامانه جامع تجارت دروزارت متبوع خاطر نشان کرد:این سامانه در راستای شفافیت و مدیریت هوشمند بازار است و هدف از ایجاد این سامانه اخذ مالیات از مردم نیست بلکه حمایت از تولید داخلی و مدیریت شبکه های توزیع و کنترل هوشمند بازار میباشد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد سنگان طی یادداشتی نوشت: ورود صنعت فولاد به عصر انقلاب چهارم الزاماتی به همراه دارد که ورود به این عرصه با آمادگی و حرکت در مسیر اعمال کنترل هوشمند بر کل فرایندها و استقرار فرایندهای سازگار با محیط زیست همراه است تا بتواند فولاد مطابق با نیازهای روز مصرف کننده را تولید کند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ضمن افتتاح مرکز کنترل هوشمند برق این استان، گفت: صنعت برق استان در حوزه توزیع برق، رویکرد مناسبی را نسبت به هوشمندسازی داشته است و افتتاح این مرکز نقش مهمی در مدیریت شبکه برق این استان دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف شدید بین کامیونت و کشنده تریلر در بزرگراه مخصوص و بر جای گذاشتن دو زخمی خبر داد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از افتتاح مرکز کنترل هوشمند شبکه برق استان همدان خبر داد و گفت: افتتاح این مرکز نقش مهم و حائز اهمیتی در مدیریت شبکه برق استان دارد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی مرکز کنترل یکی از معادن کشور با برشمردن مزیت های سیستم نظارت و کنترل طراحی و اجرا شده توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی گفت: به کارگیری این سیستم موجب کاهش خطرات معدن کاری به زیر یک درصد و افزایش بیش از 30 درصدی بهره وری در صنایع معدنی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور کل کشور گفت: به دنبال کاهش حضور پلیس در معابر و کنترل هوشمند ترافیک هستیم و به روز رسانی و توسعه زیر ساخت های هوشمند سازی و روزآمدی در حوزه ترافیکی یک ضرورت است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج خواستار اجرای طرح کنترل هوشمند پارک حاشیه ای معابر در این کلانشهر به منظور مدیریت ترافیک و ایجاد منابع پایدار درآمدی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۰    
به زودی سامانه ای جهت ساماندهی بازارمرغ از تولید تا فروش مرغ گرم راه اندازی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیک در معابر اصلی و بزرگراهی شهر تهران را اعلام کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ...
سلام نو / دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ شریفی گفت: ترافیک در بزرگراه شیخ فضل الله از جناح، جناح در مسیر غرب به شرق از شیخ تا گمنام و غرب به شرق نیایش از ستاری، یادگار جنوب به شمال از گلاب، آزاد راهبه شرق از آزادگان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگون شدن کامیونت حامل بار شن و ماسه در مسیر بزرگراه فتح به شرق مقطع گلستانک داخل لاین کندرو بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و ایجاد ترافیک مقطعی و مسدود شدن یک لاین از این بزرگراه در ساعت 16:30 بعد از ظهر دیروز خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۷:۳۱    
معدن کاران چادرملو با ایجاد فرصت برای شرکت های دانش بنیان با اقداماتی همچون استفاده از سیستم کنترل هوشمند، خطرات کار را به صفر نزدیک کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۰    
مرکز کنترل هوشمند شبکه برق استان امروز در مراسمی افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فردی ایرانی، با استفاده از روشی ناایمن، سیستم کنترل هوشمند خودرو تسلا را فریب داد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
ساعت 07:15 امروز این حادثه در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی – هنگام اتفاق افتاد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی در معابر اصلی و بزرگراهی شهر تهران را اعلام کرد. سرهنگ علی اصغر شریفی با بیان وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران در روز یکشنبه چهارم اردیبهشت 1401 گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر مرکز کنترل هوشمند ترافیک شهرداری قم با اشاره به اینکه دوربین های ثبت تخلف ساکن به صورت آنلاین تصاویر را برای مرکز ارسال می کنند، گفت: پلاک خودروهایی که در محل های توقف ممنوع، ایستگاه تاکسی و اتوبوس و پارک دوبل توقف می کنند به صورت آنلاین پلاک خوانی و در سامانه ثبت می شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز کنترل هوشمند ترافیک شهرداری قم با اشاره به اینکه دوربین های ثبت تخلف ساکن به صورت آنلاین تصاویر را برای مرکز ارسال می کنند، گفت: پلاک خودروهایی که در محل های توقف ممنوع، ایستگاه تاکسی و اتوبوس و پارک دوبل توقف می کنند به صورت آنلاین پلاک خوانی و در سامانه ثبت می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : سرهنگ ستاد امیرخانی در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه گناباد، در آستانه 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی گفت: پدافند هوایی ارتش در طراحی و تولید سامانه های ارتباطی، دیجیتالی، راداری و موشکی، سامانه فرماندهی و کنترل هوشمند و جنگ الکترونیکی و جنگ نوین ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ، جدیدترین وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران در صبح چهارشنبه را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تیم ها و عوامل پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی معابر، میادین، تقاطع ها و مقابل مدارس استقرار دارند و اقدامات ترافیکی خود را جهت تردد ایمنی و روان سازی ترافیک انجام می دهند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ریزش نمای ساختمان در خیابان انقلاب خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: طرح مدیریت کنترل هوشمند انجام می گیرد و با افراد خاطی در سامانه برخورد قانونی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران در روز دوشنبه 22 فروردین 1401 را تشریح کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیک در معابر اصلی و بزرگراهی شهر تهران را اعلام کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تیم ها و عوامل پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی معابر ، میادین ، تقاطع ها و مقابل مدارس استقرار دارند و اقدامات ترافیکی خود را جهت تردد ایمنی و روان سازی ترافیک انجام می دهند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: با رصدی که همکاران بنده در مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت ترافیکی معابر پایتخت انجام دادند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از حریق در انبار کارتن در خیابان مصطفی خمینی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
محققان دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در یک پژوهش مشترک، کنترل هوشمند رهایش دارو از هیدروژل فیبروئینی ابریشم را به خدمت دارورسانی موضوع به تومور ویلمز درآوردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی نیسان با بار لبنیات در محدوده بزرگراه همت عدل خبر داد.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
افزایش تولید و پایش و کنترل هوشمند مصرف مشترکین و عبور از پیک بار سال 1401 از مهمتریت برنامه های امسال است | از دیگر تکالیف ما اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف و پایش مصارف مشترکین است که در این راستا در بخش دیماندی نصب کنتورهای فهام انجام شده است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها پلیس راهور تهران بزرگ مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران برچسب ها