جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۶May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدراسیون بسکتبال»

روزنامه گل   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۸    
مقصر جلوه دادن رسانه ها در اتفاقات، به یک عمل نخ نما تبدیل شده که البته هنوز مورد استفاده اسپانسر فدراسیون بسکتبال قرار می گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۵    
دکتر خشایار ثابتی این روز ها کجاست و چرا در جلسه شورای پزشکی حامد حدادی حضور نداشته است؟
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - درحالی که چهار روز از استعفای شبنم کلاهی ، از دبیری فدراسیون بسکتبال می گذرد بالاخره امروز سکوت فدراسیون شکست و در بیانیه ای نسبت به حواشی اخیر درخصوص این استفعا واکنش نشان داد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۰    
فدراسیون بسکتبال سرانجام سکوتش را شکست و نسبت به استعفای دبیر خود واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، چند روز است که خبر استعفای شبنم کلاهی، دبیر فدراسیون بسکتبال از سمتش توسط برخی رسانه ها و در فضای مجازی منتشر شده است ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار گمانه زنی های نادرست در مورد برکناری شبنم کلاهی دبیر کل فدراسیون بسکتبال، اطلاعیه رسمی این فدراسیون در اختیار اصحاب رسانه قرار می گیرد. به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون بسکتبال، اطلاعیه رسمی فدراسیون بسکتبال به دنبال شایعه برکناری دبیر کل فدراسیون منتشر شد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
فدراسیون بسکتبال پس از یک هفته بالاخره به استعفای شبنم کلاهی واکنش نشان داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۰    
اسپانسر فدراسیون بسکتبال در بیانیه ای به اعتراض زنان بسکتبال واکنش نشان داد و رسانه ها را سیاه نما دانست! اعتراض را قشر دیگری انجام داده، مقصر جای دیگری است، اما در آخر رسانه ها متهم شناخته می شوند آنهم در روز جهانی آزادی مطبوعات!
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دفتر منطقه ای فیبا آسیا طی نامه ای خطاب به رئیس فدراسیون بسکتبال ایران و کشورهای صعود کننده از عملکرد ملی پوشان نوجوان ایرانی در صعود به بخش جهانی رویداد مهارتی زیر 15 سال تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
شورای پزشکی فدراسیون بسکتبال بدون حضور رئیس کمیته پزشکی برای وضعیت مصدومیت حدادی تشکیل جلسه داده است.
ایسنا: به منظور تسریع روند درمانی مصدومیت حامد حدادی عضو تیم ملی بسکتبال، شورای پزشکی با حضور رئیس فدراسیون بسکتبال تشکیل شد. به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، به منظور برنامه ریزی های لازم جهت تسریع روند درمان آسیب دیدگی حامد حدادی بسکتبالیست تیم ملی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بسکتبال یک بار دیگر اسیر حاشیه خود ساخته شده و بعد از گذشت دو روز از یک استعفا، مسئولان فدراسیون هنوز پاسخ مناسبی برای آن نداده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
گفته می شود دبیر فدراسیون بسکتبال روز گذشته بدون استعفای کتبی، فدراسیون را ترک کرده و در انتظار تصمیم رئیس است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون بسکتبال از سمت خود استفعا کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۶    
سرمربی تیم بسکتبال بانوان اکسون تهران پس از شکست تیمش به شدت از نحوه قرعه کشی، اعطای دو میزبانی پیاپی به اصفهان، تغییر ساعت برگزاری بازی ها و رفتار فدراسیون بسکتبال در این زمینه به شدت اعتراض کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۰    
اخبار غیر رسمی از استعفای دبیر فدراسیون بسکتبال حکایت دارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۲    
فدراسیون بسکتبال از عکاسان و گزارشگران تقدیر کرد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
تیم بسکتبال شهرداری گرگان در یک جدال نفس گیر موفق شد برای اولین بار عنوان قهرمان لیگ برتر مردان را از آن خود کند. در مراسم اهدای جوایز به تیم های برترمردان علاوه برجام و مدال، یک دستگاه گوشی و کارت هدیه به آن ها تعلق گرفت و همین زمینه ساز اعتراض دختران بسکتبالیست شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۹    
رییس فدراسیون بسکتبال در پیامی از همه عوامل برگزار کننده لیگ برتر بسکتبال بانوان و آقایان قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: خوشحالیم که مردم گرگان پس از قهرمانی در لیگ برتر از خانه هایشان بیرون آمدند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر گفت: با وجود شرایط سختی که وجود داشت، فدراسیون بسکتبال توانست لیگ امسال را به خوبی برگزار کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
فریده شجاعی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حضور بسکتبال 5 نفره ایران در رقابت های قهرمانی آسیا اظهار داشت: کنفدراسیون آسیا مسابقات رده A آسیا را اعلام کرده و برای تیم هایی که در رده B قرار دارند برنامه ندارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: خوشحالیم فدراسیون بسکتبال در شرایط سخت کرونایی و رعایت پروتکل ها، چنین مسابقاتی برگزار کرد که باعث نشاط و شور در جامعه می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: لیگ برتر امسال با کیفیت بالاتری برگزار شد و تیم ها رقابت بسیا نزدیکی داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال گفت: اگر گزارشی درمورد حرکت مهرامی ها دریافت کنیم، پس از بررسی و تطبیق عمل آن ها با آیین نامه ها، در صورت تخلف بودن تصمیم گیری می کنیم.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تبعیض جنسیتی همچنان یک واژه پرکاربرد است و فدراسیون بسکتبال حالا هدف حمله خانواده بسکتبال زنان است. دخترها اگر قهرمان شوند سهمی از هدایا ندارند اما سکوی پسران، پر و پیمان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال موضع رسمی خود نسبت به تیم مهرام را تا ساعتی دیگر اعلام می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بسکتبال ابراز امیدواری کرد که تیم سه نفره بانوان از حضور در رقابت های گزینشی المپیک بتواند برای سفر به توکیو و شرکت در بازی های 2020 کسب سهمیه کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بسکتبال برنامه ریزی می کند میزبانی مسابقات کشورهای اسلامی بسکتبال سه نفره بانوان را به دست آورده و در تقویم فدراسیون جهانی قرار گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۲    
تماشاگران بسکتبال این روزها که بازی های بسکتبال به اوج حساسیت رسیده برای تماشای بازی های فینال دچار سردرگمی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون بسکتبال گفت: متوجه صحبت های رئیس فعلی کمیته داوران نمی شوم و این بار باید بگویم که در زمان ما مشحون هیچ گاه در چیدمان و انتخاب داوران دخالت نمی کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بسکتبال طی حکمی رئیس جدید کمیته پیشکسوتان را منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بسکتبال در واکنش به صحبت های مدیرعامل پالایش نفت آبادان گفت: اگر مشکلی وجود دارد می توانند در جلسه با مسئولان فدراسیون آن را حل و فصل کنند نه اینکه در رسانه ها جوسازی کنند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۷    
با هماهنگی فدراسیون بسکتبال ، شهرداری گرگان و شبکه ورزش ، صدا و سیمای مرکز گلستان ، دیدار دوم فینال لیگ برتر بسکتبال بین دو تیم شهرداری و مهرام از شبکه گلستان به طور مستقیم پخش خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد اقدام این فدراسیون برای مهیا شدن حضور مجازی تماشاگران در دیدار نهایی لیگ برتر که برای نخستین بار در ورزش کشور انجام شد، توضیح داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال عصر روز شنبه 28 فروردین ماه با حضور اعضای کمیته و به ریاست منصور اردستانی تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فدراسیون بسکتبال اسامی 9 ملی پوش دعوت شده اردوی تیم ملی بسکتبال سه نفره را اعلام کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۷    
مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: جواد داوری باید در راستای اهداف و سیاستهای اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون بسکتبال کشور گام بردارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۲    
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت:اصفهان در بسکتبال افتخارات زیادی دارد که حیف است برای بهبود شرایط از توانایی و ظرفیت استان در جهت ارتقا این رشته استفاده نکنیم. اختلافاتی در بسکتبال اصفهان وجود داشته قشنگ نیست، یک نفر فقط رئیس هیئت می شود و بقیه باید با عمل به او کمک کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۳    
ایسنا/اصفهان رئیس فدراسیون بسکتبال با بیان اینکه اصفهان پتانسیل بالایی در بستکبال دارد، گفت: باید با کنار گذاشتن اختلافات و استفاده از تمام این ظرفیت ها به رشد و توسعه بسکتبال کشور کمک کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون بسکتبال ایران در مورد حواشی اخیر لیگ برتر و خبر لغو شدن اردوی تیم ملی در ژاپن صحبت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۶    
صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال و مهرام تهران به دلیل شکایت باشگاه شیمیدر قم به کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال فراخوانده شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
روابط عمومی فدراسیون بسکتبال نوشت: کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال، برنامه بازی های فینال و رده بندی لیگ برتر را اعلام کرد.
روزنامه گل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فدراسیون بسکتبال که برنامه ریزی برای آماده سازی المپیکی تیم ملی را دنبال می کند اخیرا دعوت نامه های جدید در اختیار گرفته که پاسخ مثبت اما مشروط به آنها را در برنامه دارد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
فریده شجاعی، نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال ایران با اعلام این خبر به خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم گفت: مسابقات بسکتبال مهارت های فردی را فیبا از سال گذشته به صورت مجازی برگزار می کند که رقابت های امسال در رده سنی زیر 15 سال و از هفته آینده آغاز می شود. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار پنجم تیم های مهرام و نفت آبادان در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال در حالی با برتری مهرام به پایان رسید که نفتی ها انتقاد شدیدی از داوران و فدراسیون بسکتبال داشتند. ...