سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۲:۲۷Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک های نقدی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۵    
قطر از نوامبر 2018میلادی توزیع کمک های مالی بین ده ها هزار خانواده فقیر در غزه را آغاز کرده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۴۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، مرحله سوم کمک های معیشتی به همت یاوران نماز استان با تهیه اقلام غذایی در بین نیازمندان شهرستان گرگان توزیع گردید. ...
مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام از تسهیلات جدید مالیاتی برای حمایت از خیرین مقابله با ویروس کرونا خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان ایلام، سعید کریمی با اعلام این مطلب گفت: بر اساس بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی کشور، کمک های نقدی و غیرنقدی اشخاص ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: کمک های نقدی و غیرنقدی اشخاص حقیقی و حقوقی جهت تامین لوازم و تجهیزات بیمارستانی و درمانی، هزینه قابل قبول مالیاتی محسوب می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معلم خیّر نهاوندی تعداد 21 دستگاه تبلت به دانش آموزان کم برخوردار اهدا کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، یکی از همکاران فرهنگی خانم در شهرستان نهاوند که به ذکر نامش در خبر رضایت نداد، از مهرماه امسال تاکنون ...
رئیس بنیاد مستضعفان با تشریح برخی اقدامات این بنیاد برای حمایت از اقشار ضعیف و آسیب دیده از کرونا، مجموع کمک های نقدی بنیاد مستضعفان در دوران شیوع کرونا را 2500 میلیارد تومان اعلام کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۱    
جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد طی یک فراخوان از مردم هم استانی خواست برای بیماران کرونایی کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به این سازمان ارائه دهند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۷    
آیت الله عباسعلی سلیمانی در گفت وگو با میزان، با اشاره به موج سوم کمک های مؤمنانه در بحران کرونا بیان کرد: بعد از انتشار ویروس منحوس کرونا و تعطیل شدن برخی از مشاغل به فرمان مقام معظم رهبری اقدامات حمایت گرانه گسترده ای در سراسر کشور برای ارائه خدمات به خانواده های آسیب دیده از بحران کرونا آغاز شد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۸    
به مناسبت هفته بسیج 300 بسته معیشتی و کمک های نقدی به مبلغ 800 میلیون ریال بامشارکت بنیادعلوی در بین اقشار نیازمند شهرستان لنده توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۶    
پویش مردمی حافظان سلامت شهرستان مهریز برای جمع آوری کمک های نقدی در حمایت از آسیب دیدگان کرونا راه اندازی شد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کمپین مسئولیت اجتماعی فرشته باش شیپور، پلتفرم آگهی آنلاین، با همکاری بنیاد کودک، انجمن حمایت از کودکان کار و خیریه آرا با هدف فراهم کردن ابزار آموزش آنلاین برای کودکان کم برخوردار در سراسر کشور آغاز شد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 8 ماهه نخست امسال مردم استان 22 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق مراکز نیکوکاری به دست نیازمندان رسانده اند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار گناوه گفت: مودیان مالیاتی که در حوزه سلامت کمک نقدی و غیرنقدی کنند از آنان حمایت و مشمول تخفیف مالیاتی می شوند. به گزارش فکرشهر از ایرنا، غلامرضا مهرجو روز یکشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا این شهرستان افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، میلیون ها کمک های نقدی و غیرنقدی از سوی خیرین در پویش همگانی و همدلانه حوزه آموزش ابتدایی آموزش و پرورش منطقه 16 صورت پذیرفت . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: خیران یزدی با مراجعه و یا تماس با دفاتر کمیته امداد کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در قالب طرح کوثر به نیازمندان هدیه کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
کمک های نقدی و غیر نقدی برای کرونا به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی تا پایان کرونا محسوب می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۳۵    
آیت الله عباسعلی سلیمانی در گفت وگو با میزان، با اشاره به موج سوم کمک های مؤمنانه در بحران کرونا گفت: بعد از انتشار ویروس منحوس کرونا و تعطیل شدن برخی از مشاغل به فرمان مقام معظم رهبری اقدامات حمایت گرانه گسترده ای در سراسر کشور برای ارائه خدمات به خانواده های آسیب دیده از بحران کرونا آغاز شد و ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون توانبخشی بهزیستی فارس از تامین دوچندانی بسترها و تمهیدات لازم بهداشتی، درمانی و معیشتی برای معلولین فارس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا از مسئولان این شهرستان خواست، علاوه بر همکاری با جامعه خیران، تعداد افراد خیّر و نیازمند را مشخص کنند و در دوره شیوع کرونا کمک های نقدی و غیرنقدی پس از نیازسنجی دقیق، در بین جامعه هدف توزیع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۳    
مازندرانی ها پس از آزاد سازی سوسنگرد در آن زمان با جمع آوری حدود سه میلیارد ریال کمک های نقدی مردمی سوسنگرد را از نو ساختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مازندرانی ها پس از آزادسازی سوسنگرد، با جمع آوری حدود سه میلیارد ریال کمک های نقدی مردمی، سوسنگرد را از نو ساختند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: 300 بسته کمک معشتی از طریق کمک های نقدی جمع آوری شده از سوی شهردار، پرسنل شهرداری، اعضای شورای شهر خریداری و در بین شهروندان کم برخوردار شهر توزیع شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ستاد ملی مدیریت کرونا با گذراندن یک مصوبه جدید، احتساب کمک های نقدی و غیرنقدی کرونایی افراد حقیقی و حقوقی برای تامین لوازم و تجهیزات مصرفی بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش تامین اجتماعی، نیرو های مسلح و سایر مراکز درمانی مورد تایید وزارت بهداشت به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی را تمدید کرد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بهرام تسلی نیا روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: خیران با کمک های نقدی و غیرنقدی از 302 فرزند یتیم زیر پوشش کمیته امداد (ره) آستارا حمایت می کنند و بیشتر حامیان، غیربومی هستند. ...
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، همزمان با برپایی پویش کمک مومنانه، کارکنان این بانک نیز همپای سایر نیک اندیشان تلاش کرده اند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را میان اقشار نیازمند توزیع کنند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران گفت: تاکنون حدود 6 میلیارد تومان کمک های نقدی بین خانواده های دانش آموزان نیازمند این استان توزیع شده است و در این پویش بیش از یک هزار بسته کمک معیشتی در هر کدام از شهرستان های استان تهران توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران با بیان اینکه تاکنون حدود 6 میلیارد تومان کمک های نقدی بین خانواده های دانش آموزان نیازمند این استان توزیع شده است، گفت: در پویش همکلاسی مهربان 15 هزار بسته معیشتی در شهرستان های استان تهران توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان تهران با بیان اینکه کمک های مادی و توزیع بسته های معیشتی در راستای رفع مشکلات افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا انجام می شود، گفت: تاکنون حدود 6 میلیارد تومان کمک های نقدی بین خانواده های دانش آموزان نیازمند این استان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شمیرانات اعلام کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در راستای اجزای طرح کمک های مومنانه از سوی شهروندان و دستگاه های اجرایی شهرستان بیش از 28 میلیارد و 541 تومان کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری و هزینه شده است.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۲:۵۲    
فراخوان یادمان شهدای نجف آباد برای اردوی جهادی به گزارش نجف آباد نگار از نجف آباد نیوز ، یادمان شهدای نجف آباد ، ضمن تقدیر از تمامی خیرین و شهروندانی که با کمک های نقدی خود در شب اربعین و سه شب آخر ماه صفر امسال، زمینه آزادی 9 زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کردند، ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از افزایش قیمت بنزین که در آبان ماه سال گذشته توسط دولت انجام شد دولت تصمیم گرفت درآمد حاصل از این افزایش قیمت را در قالب کمک های نقدی تحت عنوان یارانه معیشتی به مردم پرداخت کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۴۶    
مردم نوعدوست تنکابن 2میلیارد و 647 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی هفت ماهه سال جاری به نیازمندان اهدا کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۷    
بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان در قالب پویش من یک مسلمانم به جمع آوری کمک های نقدی و نذورات برای پخت غذا به منظور توزیع بین نیازمندان پرداخت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
شیبه از کمک 9 میلیارد تومانی مردم خوزستان در جشن عاطفه ها خبر داد و گفت: کمک های نقدی جشن عاطفه های امسال برای خرید تبلت دانش آموزان نیازمند هزینه و توزیع شده و به زودی مابقی تبلت ها تهیه و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در مرحله اول و دوم میزان کمک های نقدی و غیر نقدی در حیطه های مختلف 30 هزار و 600 میلیارد تومان بود که در همین وضعیت بدِ معیشتی مردم به دست نیازمندان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت:در8 ماهه شیوع کرونا در کشور مردم نوعدوست، مبلغ 162 میلیارد تومان به جمعیت هلال احمر کمک های نقدی و غیر نقدی داشته اند که از این رقم، 61 میلیارد تومان کمک نقدی بوده است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن -مجموع هزینه های ریالی صورت پذیرفته در مقابله با بیماری کرونا شامل پیشگیری از ابتلا، کمک های نقدی و غیر نقدی به مراجع و سازمان های ذیصلاح و حمایت از کارکنان با توزیع انواع بسته های معیشتی و غیره به بیش از 5 میلیارد ریال رسیده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، محمد نصیری صبح امروز در چهارمین نشست خبری خود گفت: در دوران شیوع کرونا میزان مشارکت های مردمی به جمعیت هلال احمر طی 8 ماه شیوع کرونا به رقم 162 میلیارد تومان بوده است. از این رقم 61 میلیارد کمک نقدی بوده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مردم می توانند کمک های نقدی خود را از روش های گوناگون که در سایت و پیج های اختصاصی این مرکز می باشد و یا با شماره تلفن 02143613 تماس حاصل نموده و در اختیار آسایشگاه های مؤسسه خیریه بچه های آسمان قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در راستای برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه و به همت بسیجیان شاهرودی بیش از 100 بسته معیشتی و کمک های نقدی بین خانواده های کم برخوردار این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۳۱    
مشهد رئیس بسیج دانش آموزی خراسان رضوی، تهیه 3500 بسته لوازم التحریر، کمک های نقدی و غیرنقدی به ارزش 5 میلیاردتومان و همچنین تولید 6 هزار ماسک را از کمک های دانش آموزان در ایام کرونا دانست.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی آذربایجان شرقی از تداوم پویش همکلاسی مهربان در تأمین لوازم التحریر، لباس فرم مدرسه، بسته های غذایی و کمک های نقدی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: بخشی از کمک های نقدی 9 میلیارد و 410 میلیون ریالی مردم استان به شور عاطفه ها به تهیه اقلام آموزشی مجازی مورد نیاز دانش آموزان نیازمند از جمله تبلت یا گوشی هوشمند اختصاص می یابد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در پویش نذر هوشمند،خیرین و مردم نوعدوست از طریق کمک های نقدی یا اهدای تبلت و گوشی هوشمند به دانش آموزان نیازمند استان کمک می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۷    
سرپرست اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: با اجرای طرح پازل همدلی کمک های نقدی خیران جمع آوری و برای دانش آموزان نیازمند زیرپوشش بهزیستی ارسال می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان گفت: با ایجاد طرح پازل همدلی، کمک های نقدی افراد به صورت متمرکز به حساب بانکی انجمن خیریه پیشگامان جمشید خواهد رفت و برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند هر استان به تعداد مبالغ مشارکت شده لوازم التحریر تهیه و به آن استان ارسال خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مسئول اولیا و مربیان آموزش و پرورش دزفول از اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی به ارزش 8 میلیارد و 440 میلیون ریال به مدارس و دانش آموزان نیازمند این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، ضدعفونی مراکز و معابر، تهیه سبد کالا و نوشت افزار، تهیه ماسک و ملزومات موردنیاز، کارگاه های آموزشی، تأمین تجهیزات آموزشی، غربالگری های بینایی و شنوایی و کمک های نقدی و غیرنقدی به مددجویان، گوشه های از برنامه های بهزیستی پاکدشت در این موضوع خاص است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 33 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی مراکز نیکوکاری استان مرکزی جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: بخشی از کمک های نقدی بین المللی که به تازگی دریافت شده است، میان مردم آسیب دیده از بحران در کرمانشاه و سیل سیستان و بلوچستان توزیع شد.