دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۴:۰۳May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش کتاب»

ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۵    
فروش کتاب با تخفیف توسط ناشر ممکن است از فروش آثار کتاب سازی شده هم برای کتاب فروشان آسیب زاتر باشد، زیرا کتاب فروشان توانایی آگاه سازی مخاطب برای انتخاب کتاب مناسب را دارند و کتاب های محدودی کتاب سازی می شوند اما ناشر تمام عناوین خود را با تخفیف می فروشد.
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
هفتمین نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی کالا، از 25 اردیبهشت تا 14 خرداد برگزار می شود. این نمایشگاه، قدیمی ترین و بزرگترین نمایشگاه آنلاین کتاب است که دیجی کالا مجری و برگزار کننده آن است.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۶    
دیجی کالا به عنوان بزرگترین مارکت پلیس ایران و در راستای رسالت خود برای میزبانی از تمام فروشندگان قانونی کشور، ظرفیت های خود را برای فروش کتاب در دسترس فروشندگان و ناشران قرار داده است.خرید آنلاین کتاب در حال حاضر یکی از بهترین راه های خرید کتاب است. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۵    
بوک اسکن (BookScan) در گزارشی جدید از بازار کتاب این کشور می گوید در سه ماهه نخست سال 2021 فروش کتاب های مصور ژاپنی موسوم به مانگا رشد قابل توجهی داشته است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
دیجی کالا به عنوان بزرگترین مارکت پلیس ایران و در راستای رسالت خود برای میزبانی از تمام فروشندگان قانونی کشور، ظرفیت های خود را برای فروش کتاب در دسترس فروشندگان و ناشران قرار داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم در حالی برگزار می شود که برگزاری مجازی آن امکان بازدید و خرید را برای همه مردم کشور فراهم کرد و حضور در نمایشگاه مجازی بسیاری از هزینه های ناشران را به صفر رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
موجی که کرونا از تغییرات همراه خود آورد موجب شد بسیاری از کسب و کارها شیوه و ابزارهای جدیدی را مدنظر قرار دهند، حوزه نشر کتاب کاغذی هم از این موضوع مستثنی نبود و فروش آنلاین و کتاب کاغذی از متولدین سال کرونایی بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- انتشارات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم حضور یافت. به گزارش شفقنا، نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، با شعار قرآن کتاب رشد و رویش، با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گشایش یافت. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۸    
نیک روش فروش کتاب با بن خرید را روشی سودمندتر از فروش با تخفیف دانست، زیرا در این روش کاربر همواره دلیلی برای بازگشت به سایت فروشنده کتاب و انجام خرید بیشتر خواهدداشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر انتشارات سوره سبز، گفت: نمایشگاه های مجازی علاوه بر این که تغییرات خوبی در بحث اقتصاد نشر ایجاد کرد، به نظر می رسد می تواند رویکرد جدیدی را برای شبکه توزیع و فروش کتاب در جامعه نشر ایران به وجود بیاورد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم که از 11 اردیبهشت آغاز شده تا 20 اردیبهشت ادامه دارد. مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، شعار این نمایشگاه را قرآن، کتاب رشد و رویش عنوان کرد و با اشاره به اینکه نمایشگاه در دو بخش خدمات فروشگاهی و خدمات محتوایی در خدمت علاقه مندان است ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۱    
بخش فروش نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم که عمدتاً به فروش کتاب اختصاص یافته است، در سه حوزه قرآن، دین و دفاع مقدس آثار ناشران مختلف را ارائه داده است، با وجود گذشت پنج روز از این نمایشگاه برخی ناشران همچنان از فروش راضی نیستند و ایراد هایی را متوجه سایت فروش می دانند.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
بسیاری از ناشران، به سبب گرانی و نوسان قیمت کاغذ برای چاپ کتاب های جدید و حتی تجدید چاپ دست نگه داشته اند، چرا که چشم اندازی روشن و شفاف برای فروش کتاب هایی که منتشر می کنند ندارند. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش از بازار کتاب چین نشان می دهد فروش کتاب های ادبیات کودک رونق خاصی به این بازار بخشیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- کرونا آسیب های جبران ناپذیری بر پیکره کتابفروشان فعال در دانشگاه ها وارد آورده زیرا تمام فروش آنها مبتنی بر حضور دانشجو بوده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شیوع ویروس کرونا و قرنطینه اجباری در اکثر کشورهای جهان موجب شده بسیاری از خرید و فروش های مربوط به کتاب به صورت آنلاین صورت گیرد؛ ولی نسبت فروش کتاب الکترونیک به کتابهای چاپی در کشورهای مختلف تفاوت دارد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۵    
عرضه کتاب با تخفیف از سوی ناشران و برخی سایت های فروش کتاب طی سال های اخیر چالش های زیادی برای کتابفروشان ایجاد کرده است؛ رقابتی ناسالم که عرصه را برای فعالیت کتابفروشی ها تنگ کرده است.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : علی میرمیرانی نویسنده و فیلم نامه نویس از وضعیت فروش کتاب هایش در بحران کرونا گفت و بیان کرد: روزهای کرونا به بازار نشر صدمه زده و کتاب فروشی ها دائم بسته است ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه کافه کتاب: جهانگیری با تاکید بر آسیب وارده بر اثر افزایش کتابسازی بر بدنه نشر، به عادت مردم در خرید کتاب با تخفیف اشاره کرد که در نتیجه آن مردم از ناشر واقعی هم انتظار تخفیف بالا خواهندداشت. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فروش کتاب های درسی توسط آموزش و پرورش باعث خواهد شد کتاب فروشان آخرین کورسوی امید به ادامه فعالیت را نیز از دست بدهند و یکی پس از دیگری، تعطیل کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
احمد یوسف زاده در گفت وگو با میزان پیرامون عدم افزایش سرانه مطالعه در ایام قرنطینه خانگی بیماری کرونا در کشور گفت: من با برخی از آمار ها که بیانگر عدم افزایش سرانه مطالعه در دوران قرنطیه بیماری کرونا بیان شده مخالف هستم ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۴    
در کشور ایرلند دولت سختگیری های بیشتری برای کتابفروشان و ناشران در نظر گرفته است و تعداد بسیار کمتری از آنها اجازه فعالیت در دوران قرنطینه را دارند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: آمار فروش کتاب های روانشناسی، چه آنها که پشتوانه علمی دارند و چه آنها که در دسته شبه علم و زرد جا می گیرند، توجه مردم به پادکست ها و محتواهای مربوط به موضوعات روانشناسی و رایج شدن مراجعه به روان درمانگران، مشاوران و روانشناسان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در سال 2020 میلادی با وجود بحران شیوع کرونا و تعطیلی کتابفروشی ها، آمار فروش کتاب های صوتی و آثار داستانی در انگلیس 16 درصد افزایش یافت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: آمارهای جدید نشان می دهند آمار فروش کتاب در بریتانیا در سال 2020 با وجود شیوع ویروس کرونا افزایش داشته است. به نقل از گاردین، زمانی که مخاطبان در سال 2020 در خانه های شان قرنطینه شده بودند و به کتاب ها پناه برده بودند آمار فروش کتاب های داستانی برای ناشران بریتانیایی به بیش از ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۵    
کتاب فروشان از طریق ائمه جماعت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان ها حقوق این صنف ضعیف را مطالبه کنند ونسبت به آسیب های قطع ارتباط دانش آموزان با کتاب فروشان در آینده نزدیک، هشدار بدهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
بازار فروش کتاب های دیجیتال و الکترونیکی دربرخی کشورهای اروپایی در سال های اخیر رشد فراوانی داشته؛ به طوری که مطابق آمار در سال 2019 درآمد بازار از فروش کتاب های دیجیتال در اسپانیا 119 میلیون و 130 هزار یورو بوده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رامسری با تاکید بر اینکه فروش کتاب با تخفیف بالا، در طولانی مدت روی سلیقه مردم تاثیر می گذارد و مخاطب کتاب را سطحی خوان می کند، ابتذال در روند تولید کتاب و مطالعه آن را نتیجه ادامه این روند عنوان کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۵    
کتابفروشان گزارش می دهند که مشتریان از بازگشایی کتابفروشی ها بسیار خوشحال اند و در هفته اول پس از قرنطینه با افزایش 3.7 میلیون نسخه ای فروش روبه رو بوده اند.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ترجمه انگلیسی کتاب مجموعه داستان کوتاه روباه شنی ، نوشته محمد کشاورز در سایت فروش بین المللی آمازون منتشر شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۶:۳۵    
180 فروشگاه کتابفروشی در سراسر کشور با ارسال نامه ای سرگشاده به وزیر ارشاد نسبت به تبعات بسته بودن کتابفروشی ها هشدار دادند و این کار را عاملی برای بالا رفتن فروش کتاب های ممنوعه عنوان کردند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۵    
مدیر کتابفروشی کافه کتاب در ارومیه گفت: تعطیلی اجباری به دلیل قرنطینه، فروش کتاب را تقریبا به صفر رسانده و باعث مشکلات زیادی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نشر آمو با اشاره به تأثیر منفی کرونا بر بازار نشر افغانستان، از میزان کاهش فروش کتاب خبر داد و گفت: شرایط خوب نیست و ما در کُما به سر می بریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: 6 میلیارد و 700 میلیون ریال کتاب با برگزاری چهار دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی ها در قالب طرح های فصلی فروش کتاب در سال 1399 در این استان به فروش رفت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
برخی از ناشران و کتابفروشی ها از وضعیت سخت بازار کار خود در دوران کرونا می گویند. بازار کاری که در دوران کرونا امکان فعالیت آنلاین آن وجود دارد اما آنها می گویند حتی فروش آنلاین خوبی هم ندارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۱    
می توان گفت اتفاق تازه ای نیفتاده، جز اینکه پای فروش کتاب های بی مایه و دزدی از گوشه و کنار خیابان ها، پاساژها، نمایشگاه های کتاب و... به یک سایت مشهور و به ظاهر معتبر (دی جی کالا) باز شده است؛ با همان ترفند نخ نما و قدیمی که در جا های قبلی به فروش می رسیدند: تخفیف های نجومی!
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آمارهای حاکی از فروش کتاب در بازارهای فرانسوی نشان از امیدواری ناشران به آینده این صنعت است. اتحادیه ناشران فرانسه عنوان گزارش خود را این گونه انتخاب کرده است: خوانندگان جدید، خریدها، فعالیت و افزایش مطالعه کتاب.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر ارشاد برگزاری طرح فصلی بهارانه کتاب را فعلا منتفی و در شرایط حاضر برگزاری نمایشگاه کتب دینی و قرآن را در اولویت دانست و گفت: این نمایشگاه بخش فروش کتاب هم خواهد داشت.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش نما، مرتضی خدمتکار مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت با اعلام زمان برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن کریم گفت: نمایشگاه مجازی قرآن کریم به مدت 10 روز از 11 تا 20 اردیبهشت مصادف با هجدهم تا بیست وهفتم ماه رمبارک مضان برگزار می شود. ...
برترین ها / هنر صدا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: کتاب گویای هنر خوب زندگی کردن با صدای عادل فردوسی پور منتشر شد. پیش فروش کتاب گویای هنر خوب زندگی کردن از روز سه شنبه، 24 فروردین در فیدیبو شروع می شود و از 28 فروردین در دسترس قرار می گیرد. این کتاب از 24 فروردین به مدت سه روز با 25 درصد تخفیف قابل پیش خرید است. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۰    
دامون آذری با اشاره به اینکه برای جذب مخاطب در روزهای ابتدایی سال جدید با پلتفرم های فروش کتاب صوتی، کمپین های مختلفی را طراحی کرده اند، از ارائه تخفیف 30 تا 70 درصدی تا فروش رایگان برخی از کتاب ها در روزهای خاص خبرداد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۰    
افزایش مطالعه در ایام کرونا به رونق بازار فروش کتاب خصوصا فروش آنلاین انجامیده و رکورد شکنی دیجی کالا را در پی داشته که این بار سهم قابل توجهی در فروش اینترنتی کتاب را به خود اختصاص داده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تخصیص بیش از 9میلیارد تسهیلات بازسازی و نوسازی به نانوایی ها، تدارک سبد های معیشتی برای مددجویان، استقبال مردم از طرح فصلی فروش کتاب و دیگر خبر های کوتاه خراسان شمالی را ببینید.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از فروش بیش از هفت میلیارد ریال کتاب با برگزاری چهار دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی ها (طرح های فصلی فروش کتاب) در سال 1399 در این استان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بازار کتاب در یک سال گذشته تجربه عجیبی را پشت سر گذاشت. در حالی که بازارهای سینما، تئاتر، موسیقی و تجسمی تحت تاثیر ویروس کرونا با چالش های جدی روبه رو شده اند، اما بازار کتاب رونق دارد. رسانه های معتبر دنیا با تایید این موضوع اعلام کردند مطالعه در دوران کرونا رونق داشته است ...
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: مردم استان سال گذشته در اجرای طرح های فصلی فروش کتاب 15 هزار و 683 جلد کتاب خریداری کردند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۷    
یراقچی فروش کتاب با تخفیف را موجب کم ارزش شدن این کالای فرهنگی می داند؛ اقدامی که در قالب اقدامات غیرقانونی و در بازه های زمانی طولانی مدت، تاثیر مخرب تری هم خواهدداشت.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۰۸    
فیدیبو اعلام کرده که از انجمن های ادبی و گروه های علاقه مند به کتابخوانی در سال جدید حمایت می کند. به گزارش دیجیاتو در متنی که فیدیبو در اختیار رسانه ها قرار داده ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
فیدیبو به عنوان بزرگترین پلتفرم فروش کتاب الکترونیک و صوتی در سال 1400، از انجمن های ادبی و گروه های علاقه مند به کتابخوانی حمایت می کند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۹    
مدیر اپلیکیشن نوار در شرایطی از افزایش مشتریان کتاب های صوتی در ایام نوروز خبر می دهد که کمپین ها و اعمال تخفیف های ویژه را عامل اصلی افزایش فروش می داند؛ نه خانه نشینی مردم.