پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۱۷:۳۷Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش کتاب»

رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
دیجی کالا اعلام کرده که کتاب دومین کالای پرجست و جو در سال 1400 شده است خبری که در ظاهر خوشایند است اما انتقادهای بی شماری نسبت به شیوه های عرضه کتاب در این پلتفرم وجود دارد که لطمات جدی با تبعاتی بلند مدت به حوزه فرهنگ و اقتصاد نشر وارد آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
برای انتشار مأموریت لندن من از نویسنده کتاب هم اجازه گرفتم و بناشد که برای کپی رایت هم درصدی از فروش کتاب را به او بدهیم. این در قرارداد با ناشر هم ذکر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع البرز گفت:ثبت نام کتاب های درسی پایه های اول، هفتم و دهم از پنجم تیرماه شروع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مسئول انتشارات طوبی گفت: پنج سال است که بحث تخصیص یارانه از طریق کتابفروشی ها به مصرف کننده نهایی شکل گرفت و طرح فصلی خانه کتاب برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دیجی کالا در حالی می خواهد با ارائه آمار در حوزه کتاب برای خود اعتبارسازی کند که خود به یکی از آسیب های صنعت نشر تبدیل شده است و کتاب فروشان، ناشران، شرکت های پخش و اهالی قلم را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نویسنده کتاب گفت: تنها هدف من از تالیف این کتاب رضایت مادر شهید بود. من در جریان تالیف این اثر نه به منتقد ها فکر می کردم نه به فروش کتاب و نه به موارد دیگر؛ فقط و فقط رضایت مادر شهید محمدرضا دهقان امیری برایم مطرح بود، که الحمدلله این خواسته قلبی من بعد از تالیف کتاب برآورده شد ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه کتاب یک فضای فرهنگی مطلوب و قابل اعتماد برای داد و ستد اطلاعات فرهنگی و اقدامی مهم در عرضه فرهنگ و دانش است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
محراب حسین زهی درباره خدمات یونی بوک گفت: این سایت با 40 هزار عنوان کتاب دانشگاهی و عمومی در کل کشور مشغول دریافت آگهی برای فروش کتاب های دست دوم دانشجویان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان اوکراین روز یکشنبه به ممنوعیت موسیقی روسی و فروش کتاب های روسی رای داد، اقدامی که روسیه قبلاً آن را شبیه سازی اجباری اقلیت روسی زبان اوکراین توصیف کرده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مسئولان برگزارکننده نمایشگاه کتاب تهران گزارشی را از نمایشگاه امسال به اعضای کمیسیون ارائه کردند که آمار بالای فروش کتاب در بخش مجازی از نکات برجسته نمایشگاه کتاب امسال بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- کتاب روان شناسی ثروت نوشته مجتبی حیدری در 116 صفحه توسط انتشارات کانون اندیشه جوان در سال 1400 منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش ایلام گفت: کارگاه های مدارس این استان از محل فروش کتاب و دفاتر باطله دانش آموزان این استان تجهیز می شوند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۳    
میزگرد بررسی استقبال و فروش کتاب های حوزه ادبیات در نمایشگاه سی وسوم و موانع بین المللی شدن آثار تالیفی با حضور کارشناسان حوزه ادبیات در خبرگزاری کتاب ایران برگزار شد که کارشناسان در این میزگرد درباره محورهایی مانند: برنامه ها و نشست های ادبی نمایشگاه، تغییر شیوه برگزاری نمایشگاه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
موزه هنرهای معاصر تهران درست همزمان با شروع سال جدید، شاهد یک تغییر مدیریت بود که به دنبال آن عبادرضا اسلامی کولایی به عنوان مدیر جدید این مکان فرهنگی و هنری معرفی شد ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: مدیر نمایندگی قم موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی جزییات نمایشگاه حضور صدساله خورشید را تشریح کرد. مشروح گفت و گوی خبرنگار جماران با حجت الاسلام والمسلمین عباس کمساری را در ادامه می خوانید: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در آخرین نشست خبری این رویداد به ارائه گزارشی از میزان فروش کتاب در نمایشگاه کتاب امسال پرداخت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۷    
فروش بیش از 211 میلیاردی در نمایشگاه کتاب تهران به عنوان مهم ترین عرصه رونمایی و بزرگ ترین بازار کتاب سالیانه ایران، کورسوی امیدواری برای حفظ سبد فرهنگی محسوب می شود، چون با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و همچنین افزایش چشمگیر و اجتناب ناپذیر قیمت کتب ...
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۲۰:۰۸   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از فروش بیش از 211 میلیارد تومانی کتاب در این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست داستان و سینمای عامه پسند با حضور عباس کریمی عباسی؛ کارشناس ادبیات و سینما در خانه اندیشه ورزان برگزار شد.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۲    
ناشران و مراکز پخش بزرگ هم متفق القول می گویند که با ادامه چنین وضعیتی آن ها با خطر جدی ورشکستگی روبه رو هستند. چراکه مطابق تحقیقات میدانی ما علی رغم عرضه آنلاین کتاب توسط ناشران و سایت های خدماتی شناخته شده فروش کالا ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۱    
کاهش سی درصدی فروش کتاب در نمایشگاه سی و سوم، یک هشدا جدی برای کاهش مخاطبان جدی و سالیانه کتاب است.
به گفته قائم مقام سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، این نمایشگاه در دو بخش فیزیکی و مجازی تا پایان دهمین روز خود حدود 200 میلیاردتومان فروش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ارائه آماری از میزان فروش کتاب در نمایشگاه گفت 74 ناشر متخلف در نمایشگاه رأی گرفتند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۵    
شناسایی سلیقه مردم ایران در کتابخوانی کار آسانی نیست و فروش کتاب های ترجمه را غیر قابل پیشبینی کرده است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۸    
امیرحسین بختیاری، مدیر مسوول انتشارات ایران شناسی گفت: نیاز مخاطب امروزی ما با مخاطب گذشته فرق دارد. برنامه ما این است که محصولاتی را تولید کنیم که کمترین ایراد را داشته باشد و آخرین روش ها را درنظر بگیریم. مخاطبان ما محصولات مان را با خود به سفر می برند. این محصول باید کاربردی باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۶    
آقای علیرضا رضایی ( مسئول غرفه فروش کتاب مرکز اسناد انقلاب اسلامی) گفت: کتاب های سرزمین بی فصل، پس مرتضی کو؟ و کتاب عیسی روح الله: خاطرات حاج عیسی جعفری خادم امام (ره) از پرفروش ترین کتاب های این غرفه در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۳    
اسماعیلی گفت: نمایشگاه مجازی طبق تجربه ما اتفاق خوبی خواهد بود. این امکان کمک کرد تا در تعطیلی روز گذشته، فروش کتاب در نمایشگاه ادامه داشته باشد.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طبیعی است که ناشران از هر امکانی برای فروش کتاب های خود استفاده کنند، چه آن امکان سایت توزیع کتاب خودشان باشد چه برنامه های مطرح، چه مراکز توزیع و چه حتی نمایشگاه های استانی یا بین المللی ...
میلاد عرفان پور گفت: نمایشگاه جدا از شأن عرضه و فروش کتاب، محل انسی برای علاقمندان کتاب و آیینی برای نشان دادن شیفتگی مردم به کتاب، فرهنگ، هنر و ادبیات است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
جی پلاس، علی رمضانی، قائم مقام نمایشگاه کتاب، در نشستی خبری، از افزایش ناشران خارجی، میزان فروش کتاب و رسیدگی به تخلفات ناشران، خبر داد. او با اشاره به افزایش ناشران خارجی، طی روزهای گذشته از 170 مورد به 187 مورد ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۰    
هدف غرفه انتشارات دانشگاه مذاهب اسلامی در نمایشگاه کتاب صرفا فروش کتاب نیست، بلکه تعامل با ناشران، تبادل اطلاعات، معرفی کتاب ها و برگزاری نشست های علمی و تخصصی با حضور پژوهشگران و دانشجویان را در دستور کار دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۷    
محمدناصر احدی-روزنامه نگار چند روزی به نمایشگاه کتاب مانده بود که یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به مؤسسه همشهری آمد و فرصت شد که با او درباره موضوعات مختلف حوزه کاری اش به گفت و گو بنشینیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مسئول نشر ستاره ها با بیان اینکه فضای نمایشگاه کتاب نسبت به سال های گذشته فروش کتاب رضایتبخش است، گفت:: کتاب چهارمین نفر، مستندی از زندگی شهید محمد جاودانی از شهدای مدافع حرم، یکی از پرفروش ترین کتاب های نشر ستاره هاست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۳    
سمیه عظیمی گفت: مشکلی که در اقتصاد نشر ما وجود دارد، به دلیل برگزاری نمایشگاه کتاب نیست. مساله اصلی ضعف فرهنگ مطالعه در کشور ماست اما نمایشگاه کتاب فرصتی خانوادگی و حتی تفننی است که امکان فروش کتاب را هم فراهم می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۶    
احتمالاً شما هم با چالش های خرید کتاب دست دوم آشنا هستید و می دانید که خرید یک کتاب ساده در بازار کتاب فروشی های دست دوم چه مشقت هایی به دنبال خواهد داشت ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : امروزه انتخاب بهترین سایت های فروش کتاب برای آنان که با کتاب سروکار دارند به یکی از دغدغه های اصلی تبدیل شده است. چراکه متاسفانه برخی افراد با راه اندازی سایت های خرید و فروش کتاب، افراد زیادی را در تله می اندازند ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در حالی این روزها در جریان است که به گفته غرفه داران در این دوره، بازار فروش کتاب هایی در حوزه ایثار و شهادت و دفاع مقدس، رونق چشم گیری داشته است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نویسنده ایرانی آرزو دارد که روزی فروش کتاب ممنوع شود تا مردم برای تهیه و خواندن کتاب ها حریص شوند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از فروش 137 میلیاردی نمایشگاه مجازی خبر داد و گفت: 156 هزار و 954 نسخه کتاب تا ساعاتی پیش در بخش مجازی نمایشگاه کتاب فروخته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
با ثبت بیش از 85 هزار تراکنش، مردم در دو روز نخست نمایشگاه کتاب تهران بیش از 103 میلیار ریال کتاب تنها از بخش حضور خرید کردند.با احتساب فروش مجازی این رقم به بیش از 140 میلیارد ریال می رسد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۸    
کرونا همه چیز را زیر و زبر کرد و از هر سد و مرزی گذر کرد. کار تا پای جان آدم ها هم رسید و این میان هر آنچه به جان و روان متصل بود، از این بلای آدم سوز بی نصیب نماند. وقتی وضعیت اقتصادی تمام دنیا به مخاطره افتاده بود، ایران هم از این قاعده مستثنی نبود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۵    
کتاب فدراسیون ووشو با عنوان سلحشور دوران جدید از روز نخست نمایشگاه بین المللی کتاب در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از شکایت ناشران نسبت به آن چه اقدام غیرقانونی کانال های تلگرامی و سایت های فروش کتاب عنوان کرده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
یک ناشر می گوید: هویت نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تنها نمایش کتاب نیست بلکه نمایش و فروش کتاب است و نمی دانم چرا عنوان فروشگاه به آن اطلاق نمی شود. این واقعیت است و باید بپذیریم این رویداد نمایشگاه و فروشگاه کتاب است اما نمی دانم چرا این موضوع نادیده گرفته می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یاسر احمدوند از نظارت مداوم بر آثار ارائه شده در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به منظور پیشگیری از فروش کتاب های غیرمجاز خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۲:۵۲    
محمدرضا خاکی اظهار کرد: فلسفه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور آدم هاست. چون تنها فروش کتاب مطرح نیست بلکه نشست های مختلف برگزار می شود، نویسندگان حضور خواهند داشت و... به واقع این نمایشگاه یک فضای خاصی دارد که بخش قابل اهمیتی در نمایشگاه های کتاب به شمار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مجید غلامی جلیسه با انتقاد از برگزاری همزمان نمایشگاه کتاب به صورت فیزیکی و مجازی از آسیب های برگزاری نمایشگاه به شکل رایج، نبود تناسب میان تولید و توزیع و فروش کتاب و حمایت نشدن بخش ویترین کتاب می گوید و معتقد است صنعت نشر به جراحی نیاز دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بسیاری از کتاب هایی که در تیک تاک تبلیغ می شوند کتاب های قدیمی هستند و از چاپ آنها سال های زیادی گذشته است. اینها کتاب های چاپ جدید نیستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۱    
نمایشگاه نقاشی شهدای انقلاب ، فروش کتاب با تخفیف 50% و نقاشی پرچم جمهوری اسلامی بر چهره کودکان از جمله اقدامات فرهنگی صورت گرفته در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان لاهیجان بود.